Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:07 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 351 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: stř kvě 18, 2016 7:28 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2016 8:34 pm
Příspěvky: 18
Ahoj,

pokud někdo chcete jen vyzkoušet kvalitu iHerb.com, doporučuji tyto organické balzámy na rty.
Za 8 kusů zaplatíte nyní jen 1 dolar, se slevovým kupónem na 5 USD platíte pouze poštovné, tedy 4 USD.

Sierra Bees, Organic Lip Balms, Variety Pack, 8 Pack
Kód:
USDA Organic
No GMOs
Cruelty Free
Certified Organic by Oregon Tilth
Certified Organic, Non-GMO Vitamin E from Sunflower Seed Oil and Gluten Free


http://www.iherb.com/sierra-bees-organi ... ode=wqh133

Slevový kód - WQH133
Sleva na první nákup 5 USD + 10% kredit z utracené částky pro Váš další nákup. Poštovné zdarma pro US zákazníky, pro nás ale pouze 4 USD.


Přílohy:
Sport is beautiful - 1MB.jpg
Sport is beautiful - 1MB.jpg [ 1014.71 KiB | Zobrazeno 15727 krát ]
MBE-00962-1.jpg
MBE-00962-1.jpg [ 347.73 KiB | Zobrazeno 15727 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2016 11:10 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2016 8:34 pm
Příspěvky: 18
Slevový kód - WQH133
Sleva na první nákup 5 USD + 10% kredit z utracené částky pro Váš další nákup.
Poštovné zdarma pro US zákazníky, pro nás ale pouze 4 USD.


Přílohy:
WQH133.png
WQH133.png [ 398.5 KiB | Zobrazeno 15627 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2016 9:05 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2016 8:34 pm
Příspěvky: 18
Natural Factors, PGX Daily, Ultra Matrix Softgels, 750 mg, 30 Softgels
Super akce pouze za $1.95
Slevový kód WQH133 ve výši $5 na první nákup, poštovné jen $4


http://bit.ly/1Odys6H


Přílohy:
NFS-35562-7.jpg
NFS-35562-7.jpg [ 205.63 KiB | Zobrazeno 15629 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2016 9:08 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2016 8:34 pm
Příspěvky: 18
Weekly Special: Extra 40% off selected Now Foods Probiotics!

Sleva na dalších $5 na první nákup, poštovné pouze $4
Slevový kód WQH133



http://bit.ly/1Y9IO9z


Přílohy:
NOW-02910-6.jpg
NOW-02910-6.jpg [ 369.73 KiB | Zobrazeno 15633 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2016 4:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
brandebura píše:
Tak jsem si objednávala vitamin K,B12 a vitamin E. Platila jsem clo 523 Kč. Takže v průměru za jedno balení jsem dala 530 Kč. Dá se dopředu zjistit zda bude účtováno clo?Pane Zajíčku nedá se koupit vitamin K u vás, jestli třeba neobjednáváte ve velkém a přece jen by to vyšlo za lepší peníz. děkuji

Tak kdy zaplatíte DPH a kdy DPH+clo je jasně určeno. Jde o limit 22 EUR a 150 EUR přepočteno na Kč aktuálním kurzem v momentě zpracování a to včetně poštovného, což je sice nelogické, ale je to tak. K této částce naskočí služba deklaranta a ten se rozhodně nestydí, třeba DHL si účtuje za vyplnění papíru více jak 500,-Kč. Je tedy vhodné si problematiku dobře nastudovat a teprve poté něco objednávat. Já určitě farma produkty ze zahraničí neprodávám a asi ani nikdy nebudu, s tím je tak šílená buzerace, že mě to za ty nervy rozhodně nestojí. Teoreticky by to šlo dělat s udělenou exkluzivitou pro ČR, ale tam jsou zase zcela mimo s představou o možnostech našeho trhu američtí soudruzi. Na tento dotaz jsem například dostal odpověď od jedné firmy že to není problém, ale podmínkou bylo koupit zboží minimálně za 300000,-Kč v jedné objednávce a minimálně třikrát za rok. Konkrétně šlo o speciální probiotika, tedy velice úzce vymezený sortiment. To se zde prodat vůbec nedá, když uvážíte, že na to naskočí DPH+clo a veškeré ty atestace a blbnutí po našich úřadech, to bych nedělal nic jiného než se hádal s debilníma úředníkama a tak pevné nervy zase nemám. Každopádně pokud vím tak zde některé e-schopy zboží z USA prodávají, ale jak to mají ošetřené legislativně netuším, podle mě to musí dělat nějak částečně načerno, jinak se slušná cena prakticky nedá udělat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: pon črc 04, 2016 8:29 pm 
Offline

Registrován: stř dub 25, 2012 11:50 am
Příspěvky: 35
Ak by ste chceli vedieť približnú výšku cla, museli by ste tovar vyhľadať v colnom sadzobníku, kde sú colné sadzby. Potom by to už nemal byť problém. Ja som kupoval len raz zo zahraničia (iherb) nad 150 EUR a platil som pri dodaní colné poplatky cca 20 EUR. Odvtedy si objednávam menšie množstvá a častejšie. Nemusím tak rozmýšľať nad skladovaním. Ak by ste rozdelili jednu veľkú objednávku na viac menších, vyhli by ste sa tak plateniu cla, ale vyskúšané to nemám. V takomto prípade by ste pravdepodobne asi mali vyššie prepravné náklady, ale neplatili by ste clo.

Ja objednávam už len cez airmail. Navyše na internete sú ohlasy, že niektoré balíky nad 150 EUR, posielané cez airmail, nepreclivajú. Pravdepodobne ich je obrovské množstvo, tak si vyberajú náhodne. Potvrdené to ale nemám. Na iherb mali dávnejšei asi akciu na prepravu. Ak som objednal nad 40 dolárov cez airmail, a neprekročil som hmotnostný limit, tak bola preprava zadarmo. Teraz to už nieje.

Platenie cla z poštovného mi zas také nelogické nepríde, aj keď by som bol rád, ak by sa neplatilo. Jednoducho poštovné zvyšuje hodnotu tovaru, je to služba a platí sa z nej DPH, ktoré je základom pre výpočet cla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2016 8:35 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2016 8:34 pm
Příspěvky: 18
Nový slevový kód pro iHerb.com

Pro slevu $5 pro Váš první nákup použijte kód TWG505
Dostanete 10% z utracené částky na příští nákup, levné poštovné + levné trial produkty na vyzkoušení nebo některé zdarma.

#iherb #coupon #code #TWG505

http://www.iherb.com?rcode=TWG505


Přílohy:
BeFunky Collage -code - 1MB.jpg
BeFunky Collage -code - 1MB.jpg [ 301.37 KiB | Zobrazeno 15535 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: stř srp 03, 2016 8:21 am 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Zdá se, že iHerb zrušil jednotné poštovné ve výši 4 USD a teď to účtuje podle váhy zásilky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: čtv zář 08, 2016 10:38 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Gamina píše:
Zdá se, že iHerb zrušil jednotné poštovné ve výši 4 USD a teď to účtuje podle váhy zásilky.

Jo, ted jsem za to usetril 1 dolar \":D\" . Cena za dopravu $3.02. Celkova cena i s dopravou $18, tak snad nebudou otravovat s proclenim.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: sob zář 17, 2016 10:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
pv33 píše:
Jo, ted jsem za to usetril 1 dolar \":D\" . Cena za dopravu $3.02. Celkova cena i s dopravou $18, tak snad nebudou otravovat s proclenim.

Záleží asi na dopravci, například DHL si účtuje za celního deklaranta 550,-Kč, což nemá s proclením nic společného, je to naprosto nesmyslná cena za nic, ale vyhnout se tomu dá těžko. Nevím jak to funguje u těchto malých objednávek, já vždy vezmu přesně nadoraz za bezcelní limit, tedy clo neplatím nikdy, ale DPH a tuto blbost vždy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: sob zář 17, 2016 12:05 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Jarda píše:
Nevím jak to funguje u těchto malých objednávek, já vždy vezmu přesně nadoraz za bezcelní limit, tedy clo neplatím nikdy, ale DPH a tuto blbost vždy.

U malých objednávek pod 22 EUR se nic nedeklaruje, takže se platí jen cena zboží + poštovné, nic se nedoplácí. Zatím jsem se vždycky vešla, ale plánuju objednávat HSO probiotika a ta stojí nad 22 EUR v základu, takže děkuju za info o poplatku 550 Kč, dobré vědět. Asi dám velkou objednávku aby se mi to vůbec vyplatilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: pát lis 25, 2016 1:05 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Jen jsem se podival na iherb.com, jak to maji s cernym patkem. Maji misto nej zeleny patek a slevu 10% na kompletni sortiment. Slevy asi budou mit i dalsi obchody, takze jestli nekdo planuje neco kupovat, ted to muze byt nejvyhodnejsi.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: sob led 21, 2017 12:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Gamina píše:
U malých objednávek pod 22 EUR se nic nedeklaruje, takže se platí jen cena zboží + poštovné, nic se nedoplácí. Zatím jsem se vždycky vešla, ale plánuju objednávat HSO probiotika a ta stojí nad 22 EUR v základu, takže děkuju za info o poplatku 550 Kč, dobré vědět. Asi dám velkou objednávku aby se mi to vůbec vyplatilo.

Tak musíte si to poměrně dobře propočítat podle celního limitu,a nezapomeňte že se to počítá včetně balného a poštovného, tedy celá suma kterou platíte. Většinou je to bez rizika do 145 USD, ale je to dle kurzu, někdy to dávalo i 165-170 USD.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: sob dub 08, 2017 6:30 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Ahojte.
Nakupoval niekto z vas tento rok (mozno sa nieco zmenilo) na IHERB.COM ?
Este som tam nenakupoval. Chcem mat ale istotu, ze zaplatim len za produkt + nejake 4Eur za postovne.
Do akej sumy aktualne mozem urobit nakup, aby eom neplatil ziadne CLO, ani nic podobne (ani nejake ine poplatky uctovane nejakou prepravnou spolocnostou na Slovensku) ?
Xion, vedel by si poradit ?

Rad by som nakupil za 60Eur spolu niekolko veci. Dalo by sa v jednom nakupe (ale bez cla), alebo na to treba nakupy 2, 3 ?
Dakujem krasne za odpoved(e).

edit : pan Jarda pise ze väcsinou je to bez rizika do 145USD, ale to "väcsinou" sa ki nepaci... Tak ako teda ? 145USD, alwbo 22Eur? Rad by som platil postovne len raz... \":-)\"...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: sob dub 08, 2017 8:12 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
SemTamTuPrídem píše:
Ahojte.
Nakupoval niekto z vas tento rok (mozno sa nieco zmenilo) na IHERB.COM ?
Este som tam nenakupoval. Chcem mat ale istotu, ze zaplatim len za produkt + nejake 4Eur za postovne.
Do akej sumy aktualne mozem urobit nakup, aby eom neplatil ziadne CLO, ani nic podobne (ani nejake ine poplatky uctovane nejakou prepravnou spolocnostou na Slovensku) ?
Xion, vedel by si poradit ?

Rad by som nakupil za 60Eur spolu niekolko veci. Dalo by sa v jednom nakupe (ale bez cla), alebo na to treba nakupy 2, 3 ?
Dakujem krasne za odpoved(e).

edit : pan Jarda pise ze väcsinou je to bez rizika do 145USD, ale to "väcsinou" sa ki nepaci... Tak ako teda ? 145USD, alwbo 22Eur? Rad by som platil postovne len raz... \":-)\"...

Ahoj,

ano, poštovné se úplně změnilo. Nově se počítá pro konkrétní objednávku podle hmotnosti a marže, jakou má iHerb na zboží, které kupuješ. Taky si začali počítat manipulační poplatek za levné a lehké věci.

Vždycky nakupuju pod 22 EUR, takže se zbytkem neporadím.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 351 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz