Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 4:27 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 351 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: sob dub 23, 2016 9:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
maricio píše:
Tak....


nikdy jsem neplatil clo, ale nyní, kdy má objednávka byla 40,80 dolarů mi jí proclili a já doplácel 400,-!!!! Za šampon, mýdlo, rhodiolu, bcomblex a molybden. Jakto sakra??? A to si dávám tu nejlevnější poštu za 3 dolary.

pěkně mi to teda štve!

Obávám se že to nevymyslíte, to vyloženě záleží na momentálním rozpoložení konkrétního celníka, prostě bordel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: sob dub 23, 2016 9:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Mě tak ještě napadlo, jaký může mít vliv rentgen, kterým nejspíš všechno zboží, které jde přes celnici prochází? Může to ovlivnit/znehodnotit některé doplňky? Nebo třeba nemůže to zabíjet laktobacily?

Na to s jistotou odpovědět nedovedu, ale předpokládám že by to nemělo zásadně vadit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2016 8:06 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2016 8:34 pm
Příspěvky: 18
Dnešní akce:

California Gold Nutrition, CoQ10, 100 mg, 30 Veggie Softgels jen za 1 USD !

Slevový kód pro Váš nákup na slevu 5 USD - WQH133 - při nákupu nad 40 USD je sleva 10 USD!

http://www.iherb.com/california-gold-nu ... ode=wqh133


Přílohy:
CGN-00943-5.jpg
CGN-00943-5.jpg [ 201.91 KiB | Zobrazeno 14270 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: pát dub 29, 2016 3:55 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2016 8:34 pm
Příspěvky: 18
Další 25% sleva na výrobky Azelique!

Slevový kód pro Váš nákup na slevu 5 USD - WQH133 + 5 - 10 % cashback!

http://www.iherb.com/azelique?rcode=wqh133


Přílohy:
azelique2.jpg
azelique2.jpg [ 98.23 KiB | Zobrazeno 14250 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: stř kvě 04, 2016 9:00 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2016 8:34 pm
Příspěvky: 18
Bohužel došlo ke změně podmínek na iHerb.com

Nyní je sleva na první nákup 5 USD + 10% kredit z utracené částky pro Váš další nákup. Poštovné zdarma pro US zákazníky, pro nás ale pouze 4 USD.

Slevový kód je WQH133 \":-)\"

http://www.iherb.com/?rcode=WQH133
http://www.saves.pw


Přílohy:
WQH133 - 1MB.jpg
WQH133 - 1MB.jpg [ 996.64 KiB | Zobrazeno 14206 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: čtv kvě 05, 2016 10:01 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Další slevový kód na první nákup, kdybyste někdo chtěli využít CZZ206


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2016 6:23 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 09, 2016 6:06 pm
Příspěvky: 2
Jarda píše:
Igi píše:
Mě tak ještě napadlo, jaký může mít vliv rentgen, kterým nejspíš všechno zboží, které jde přes celnici prochází? Může to ovlivnit/znehodnotit některé doplňky? Nebo třeba nemůže to zabíjet laktobacily?

Na to s jistotou odpovědět nedovedu, ale předpokládám že by to nemělo zásadně vadit.

Zrovna jsem to řešila s kolegou, del jeho názoru laktobacily, vitamín E po rtg kontrole nebude škodlivé, ale nemusí mít své účinky, těžko říct.

Poprosím o radu, přišly mi papíry k odbavení zásilky 29EUR, nechce se mi dávat poště plnou moc, je možné odbavit zásilku na celním úřadu mimo Prahu? Je to složité?

Podle přiložených informací "Clo bude vyměřeno a vybíráno v jakékoliv výši, V České republice nebudou nadále uplatňovány limity ve věci nezaúčtování a nesdělování částek cla do 10 EUR". Chápu to dobře, že už nebude možné objednat zboží, tuším, že to bylo do 22 EUR, bez celního odbavení?

Díky moc za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2016 9:17 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2016 8:34 pm
Příspěvky: 18
agi píše:
Zrovna jsem to řešila s kolegou, del jeho názoru laktobacily, vitamín E po rtg kontrole nebude škodlivé, ale nemusí mít své účinky, těžko říct.

Poprosím o radu, přišly mi papíry k odbavení zásilky 29EUR, nechce se mi dávat poště plnou moc, je možné odbavit zásilku na celním úřadu mimo Prahu? Je to složité?

Podle přiložených informací "Clo bude vyměřeno a vybíráno v jakékoliv výši, V České republice nebudou nadále uplatňovány limity ve věci nezaúčtování a nesdělování částek cla do 10 EUR". Chápu to dobře, že už nebude možné objednat zboží, tuším, že to bylo do 22 EUR, bez celního odbavení?

Díky moc za rady.

Ahoj \":-)\"

S prvním dotazem neporadím, já dal plnou moc poště, nemusím se nikde rozčilovat a zařídí to za mě. Chtějí za to do 100 Kč myslím. Otázka je, jestli to půjde řešit jinde když je zásilka vždy zadržena na celním úřadě v Praze.
K druhému dotazu... jde jen o to, že se od 1.5.2016 bude uplatňovat clo i nízké hodnoty. Do 150 EUR se neplatí clo, pouze daň. Daň se neplatí u zásilky do hodnoty 22 EUR. Do 1.5. se nevyměřovalo clo do 10 EUR, nyní již bude.
Nejsem moc dobrý "učitel" \":-)\" koukni sem, tady je to vysvětlené lépe.

http://bit.ly/1T6WYs4

A přidám i další slevu pro tento týden.
Sleva dalších 10% na všechny Homeopatické výrobky.

http://www.iherb.com/homeopathy?rcode=wqh133

Sleva na první nákup 5 USD + 10% kredit z utracené částky pro Váš další nákup. Poštovné zdarma pro US zákazníky, pro nás ale pouze 4 USD.

Slevový kód je WQH133 \":-)\"

http://www.iherb.com/?rcode=WQH133
http://www.saves.pw


Přílohy:
BeFunky Collage -2-1MB.jpg
BeFunky Collage -2-1MB.jpg [ 989.15 KiB | Zobrazeno 14197 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: úte kvě 10, 2016 7:00 am 
Offline

Registrován: pon kvě 09, 2016 6:06 pm
Příspěvky: 2
system44
díky moc, už je mi to jasné \":)\", tu poštu ještě teda zvážím


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: stř kvě 11, 2016 1:27 pm 
Offline

Registrován: stř úno 24, 2016 4:46 pm
Příspěvky: 76
Tak jsem si objednávala vitamin K,B12 a vitamin E. Platila jsem clo 523 Kč. Takže v průměru za jedno balení jsem dala 530 Kč. Dá se dopředu zjistit zda bude účtováno clo?Pane Zajíčku nedá se koupit vitamin K u vás, jestli třeba neobjednáváte ve velkém a přece jen by to vyšlo za lepší peníz. děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: stř kvě 11, 2016 6:22 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Tak mám teď novou, trošku nepříjemnou zkušenost. Nevím jak tedy u mé první objednávky, ale teď jsem chtěl objednávat podruhé a v košíku jsem si všiml, že mám cílovou zemi nastavenou Belgii. Tak jsem to změnil na ČR, ale najednou se zvedla cena dopravy a dokonce i cena věcí v košíku. Dokáže to někdo vysvětlit? Vždyť přece kurz eura vůči dolaru je pořád stejný. Teoreticky ( i když samozřejmě to dnes nemá vliv) tak by se dala pochopit dražší doprava, je to dál než Belgie \":-D\" ale proč ještě i zvýšená cena. Teď nevím, jestli mám nechat Belgii a přijde balík i tak, nebo ČR a připlatit si...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: stř kvě 11, 2016 8:10 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2016 8:34 pm
Příspěvky: 18
Igi píše:
Tak mám teď novou, trošku nepříjemnou zkušenost. Nevím jak tedy u mé první objednávky, ale teď jsem chtěl objednávat podruhé a v košíku jsem si všiml, že mám cílovou zemi nastavenou Belgii. Tak jsem to změnil na ČR, ale najednou se zvedla cena dopravy a dokonce i cena věcí v košíku. Dokáže to někdo vysvětlit? Vždyť přece kurz eura vůči dolaru je pořád stejný. Teoreticky ( i když samozřejmě to dnes nemá vliv) tak by se dala pochopit dražší doprava, je to dál než Belgie \":-D\" ale proč ještě i zvýšená cena. Teď nevím, jestli mám nechat Belgii a přijde balík i tak, nebo ČR a připlatit si...

Vyzkoušel jsem a nic z toho co píšete nemohu potvrdit \":-)\"

Když máte Belgii, defaultně se cena zobrazuje v EURech, při změně Vám tam můžou skočit měna USD. Pak je cena jiná, ale jen co se týče rozdílu v kurzu. To se týká i poštovného. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: stř kvě 11, 2016 8:13 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2016 8:34 pm
Příspěvky: 18
brandebura píše:
Tak jsem si objednávala vitamin K,B12 a vitamin E. Platila jsem clo 523 Kč. Takže v průměru za jedno balení jsem dala 530 Kč. Dá se dopředu zjistit zda bude účtováno clo?Pane Zajíčku nedá se koupit vitamin K u vás, jestli třeba neobjednáváte ve velkém a přece jen by to vyšlo za lepší peníz. děkuji

Píšete o clu, nebo o DPH? Dopředu to lze zjistit podle ceny zásilky. Lepší je počítat s tím, že se toto bude platit... když to celní úřad pak nechá projít bez proclení, tím lépe \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: čtv kvě 12, 2016 9:20 am 
Offline

Registrován: stř úno 24, 2016 4:46 pm
Příspěvky: 76
Píšu o clu.je to rozepsané celní poplatky 231 kč a služby celní deklarace 192 Kč. Plus stovka byla za úložní dobu protože jsem včas nevyřídila celní papíry. Někde jsem slyšela že když je objednávka do 22 dolarů neplatí se clo. tak nevím \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: čtv kvě 12, 2016 6:01 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
system44 píše:
Vyzkoušel jsem a nic z toho co píšete nemohu potvrdit \":-)\"

Když máte Belgii, defaultně se cena zobrazuje v EURech, při změně Vám tam můžou skočit měna USD. Pak je cena jiná, ale jen co se týče rozdílu v kurzu. To se týká i poštovného. \":wink:\"

Tak jste měl pravdu, přeskočilo to na dolary, omlouvám se, asi jsem byl včera už hodně přepracovaný \":-D\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 351 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz