Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:52 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát led 20, 2012 12:49 am 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Jarda píše:
Pokud je mě známo, tak dovozce je, nebo minimálně byla maďarská firma.

Děkuji za infomaci,asi by bylo jednodušší to napsat hned, protože v rejstříku ,ani na jejich webových str. ani jinde se nic o tom dočíst nedá, jediné kde jsem to nalezl je etiketa od swanson.cz na tech pixlach od swansonvitamins.com, takže sice vypadá ,že jsem vymýšlel pikačoviny,ale když jsem nic nenalezl,tak jsem tedy přemýšlel co se mi snažíte naznačit \":lol:\" takže jsem ze sebe udělal idiota, ale to už je jedno,život jde dal.
Tak tedy když už jsme se dobrali k prvotnímu cíli, mám tedy dotaz
Ta hung firma se dle jejich webu tváří(resp. tedy asi je) výrobce a distributor, původně jsem si myslel, že se mi snažíte naznačit ,že ta čr firma je ,,tak trochu státní", teď tedy už chápu,nicméně se mi to teda moc mafiózní nezdá, spiš mi to přijde jen jako obyčejný přeprodejce, nehledě na to ,že ten hung dovozce má hned na titulní straně ,že hledá distributory v členských státech EU, OK tedy,nevím kolik takovýchto dovozců tady na evropském kontientě je, po tom se ještě podívám,ale nepřijde mi,že by tak velka firma byla hladová po tom ,,vypálit" malého českého prodejce (zdaleka ne všech-díky českým zákonům) swanson produktů,protože to je jen jeden z několika jejich zájmů,a myslím si,že jejich přednostní zájem je výroba a pak až dovoz ,ale vypadá že o tom máte asi lepší přehled,takže pokud by jste k tomu mohl ještě něco více řícitak bych to (asi nejen já) ocenil

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 20, 2012 8:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
Děkuji za infomaci,asi by bylo jednodušší to napsat hned, protože v rejstříku ,ani na jejich webových str. ani jinde se nic o tom dočíst nedá, jediné kde jsem to nalezl je etiketa od swanson.cz na tech pixlach od swansonvitamins.com, takže sice vypadá ,že jsem vymýšlel pikačoviny,ale když jsem nic nenalezl,tak jsem tedy přemýšlel co se mi snažíte naznačit \":lol:\" takže jsem ze sebe udělal idiota, ale to už je jedno,život jde dal.
Tak tedy když už jsme se dobrali k prvotnímu cíli, mám tedy dotaz
Ta hung firma se dle jejich webu tváří(resp. tedy asi je) výrobce a distributor, původně jsem si myslel, že se mi snažíte naznačit ,že ta čr firma je ,,tak trochu státní", teď tedy už chápu,nicméně se mi to teda moc mafiózní nezdá, spiš mi to přijde jen jako obyčejný přeprodejce, nehledě na to ,že ten hung dovozce má hned na titulní straně ,že hledá distributory v členských státech EU, OK tedy,nevím kolik takovýchto dovozců tady na evropském kontientě je, po tom se ještě podívám,ale nepřijde mi,že by tak velka firma byla hladová po tom ,,vypálit" malého českého prodejce (zdaleka ne všech-díky českým zákonům) swanson produktů,protože to je jen jeden z několika jejich zájmů,a myslím si,že jejich přednostní zájem je výroba a pak až dovoz ,ale vypadá že o tom máte asi lepší přehled,takže pokud by jste k tomu mohl ještě něco více řícitak bych to (asi nejen já) ocenil

K tomu vám toho již moc nepovím, jenom jsem vám chtěl naznačit, že je třeba být všímavý a nelézt někomu jinému do zelí. Zvláště pokud jde o mocné hráče na trhu, protože pak člověk snadno může dostat pár facek a to spíše berte jako metaforu v té ekonomické oblasti, nakonec pokuta a její exekuce může být dobrým důvodem, proč se toho kšeftu rád vzdáte, ale třeba se mýlím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 11:55 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 8:45 pm
Příspěvky: 60
Kamarad jede do USA a mam tedy moznost koupit si produkt od swansona. Doporucite mi neco, co se tam opravdu vyplati ? Moc se neorientuju v kvalite tady a v USA. Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 12:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
zvanc píše:
Kamarad jede do USA a mam tedy moznost koupit si produkt od swansona. Doporucite mi neco, co se tam opravdu vyplati ? Moc se neorientuju v kvalite tady a v USA. Dekuji

Tam se toho vyplatí opravdu hodně, to si musíte trochu nastudovat, nicméně třeba Balance B-100, nebo Balance B-50 jsou opravdu velice dobré na necílenou suplementaci nedostatkových béček.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 27, 2012 12:00 pm 
Offline

Registrován: stř pro 02, 2009 5:56 pm
Příspěvky: 10
Tak přemýšlím, že si zkusím něco objednat z USA.
Co mě zarazilo, tak se nějak zvýšilo poštovné z USA.
Celkem chci objednat 8ks přípravku v hodnotě 95$ a poštovné k tomu je cca 53$. K tomu DPH 10% a poplatek 180 na celnici ani nevím za co...
Celkem to vyjde asi na 3130kč a kdybych to kupoval u nás, tak minimálně 4838kč, takže se to furt vyplatí.
A to jsem nikde nenašel adekvátní přípravek k Balance B-100. U nás B-komplex, který je minimálně 7x (dle vitamínu) slabší.
Jinak by mě zajímalo, jak tento Balance-100 brát, píší jednu tabletu denně. Může se dlouhodobě ?
Velmi dobře cenově tam vychází zinek.

Martin


Přílohy:
leky.jpg
leky.jpg [ 21.85 KiB | Zobrazeno 16413 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 10:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
martinerss píše:
Tak přemýšlím, že si zkusím něco objednat z USA.
Co mě zarazilo, tak se nějak zvýšilo poštovné z USA.
Celkem chci objednat 8ks přípravku v hodnotě 95$ a poštovné k tomu je cca 53$. K tomu DPH 10% a poplatek 180 na celnici ani nevím za co...
Celkem to vyjde asi na 3130kč a kdybych to kupoval u nás, tak minimálně 4838kč, takže se to furt vyplatí.
A to jsem nikde nenašel adekvátní přípravek k Balance B-100. U nás B-komplex, který je minimálně 7x (dle vitamínu) slabší.
Jinak by mě zajímalo, jak tento Balance-100 brát, píší jednu tabletu denně. Může se dlouhodobě ?
Velmi dobře cenově tam vychází zinek.

Martin

Změna ceny je dána pohybem kurzu a pokud jde o Balance B-100 tak se opravdu dá brát jedna tableta denně, což je bohatě dost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 1:03 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
To martinerss:

Zkuste Iherb.com tam rychlopoštovné vychází na 25$.
(DHL International, dodání 2-6dní + tracking number)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 3:50 pm 
Offline

Registrován: stř pro 02, 2009 5:56 pm
Příspěvky: 10
Koukám, že dokonce na tom iHerb.com je poštovné i za 4$, ale bez sledování zásilky a omezení je váhove 1814g, doručení 1-4 týdny. Což taky není špatný.
Bohužel některé přípravky se moc nevyplatí.... Třeba Vitamin C 1000mg/250tbl tam nabízejí za cca 16,56 (asi 314 kč), což seženu i doma. Ale vybrat si tam určitě lze...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 13, 2012 2:23 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 8:45 pm
Příspěvky: 60
dobry den, koupila jsem si od swanson Balance B-100, brala jsem ho tak 1x za 3 dny a presto mi pripada silny (bolest hlavy, teplo v obliceji...), chci se zeptat zda je mozne tu 1 kapsli rozpulit a hlavne jestli ten prasek muzu jen tak zamichat do vody nebo bych si mela sehnat prazdnou kapsli, do ktere bych dala pulku obsahu kapsle B-100. Dekuji za radu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 6:28 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
zvanc píše:
dobry den, koupila jsem si od swanson Balance B-100, brala jsem ho tak 1x za 3 dny a presto mi pripada silny (bolest hlavy, teplo v obliceji...), chci se zeptat zda je mozne tu 1 kapsli rozpulit a hlavne jestli ten prasek muzu jen tak zamichat do vody nebo bych si mela sehnat prazdnou kapsli, do ktere bych dala pulku obsahu kapsle B-100. Dekuji za radu

urcite je mozne brat jen pul kapsle a rovnez neni nutne to polykat jen v kapslich,asi bych to dal do ovocne stavy, nikdy jsem balance nechutnal,ale je mozne ze to nebude zadna dobrota

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 6:54 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
6ma píše:
Jarda píše:
Ono to není tak jednoduché, podívejte se kde je ta česká firma sídlem a bude vám jasnější, jak si celá taškařice stojí.

Máte na mysli v rámci ČR? ano sice je Ostrava od papalasu relativne daleko, ale to se mi nezda jako nutnost,nebo zachrana- byt od nich daleko,navic majitel je take z ostravy,cili mi neprijde misto jejich sidla jako strategie hry..(pokud jsem tedy pochopil jak to myslite)


Swanson v Ostravě jsem osobně navštívil, zakoupil poslední balení chelátového selenu a na dotaz jak dál řekla paní, že nikdy přesně neví, kdy a co jí přijde, protože dovozní filtry do CZ jsou nevyzpytatelné..
Nedávno jsem používal e-shop nějakého poláka s prsty v Kalifornii, který za symbolické poštovné (ale s dodáním do asi 8 týdnů) může poslat dost věcí (platby PayPal) ::
http://aquariusthomas.eshopping24.eu/op ... sules.html
Dnes již nepoužívám.. Samozřejmě akce českých celníků mohou cokoli zpestřit, ale zatím se mně špatná zkušenost vyhýbá...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 7:31 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
martinerss píše:
Koukám, že dokonce na tom iHerb.com je poštovné i za 4$, ale bez sledování zásilky a omezení je váhove 1814g, doručení 1-4 týdny. Což taky není špatný.
Bohužel některé přípravky se moc nevyplatí.... Třeba Vitamin C 1000mg/250tbl tam nabízejí za cca 16,56 (asi 314 kč), což seženu i doma. Ale vybrat si tam určitě lze...

Tusim to uz zdvihli na 6$.
Ano, vacsina veci tam vychadza drahsie, nez na swansone. Preto si treba zvazit, ci je usetrene postovne adekvatne. iherb mi pripada vhodny na mensie nakupy, na vacsie sa oplati viac swanson.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 20, 2012 8:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
zvanc píše:
dobry den, koupila jsem si od swanson Balance B-100, brala jsem ho tak 1x za 3 dny a presto mi pripada silny (bolest hlavy, teplo v obliceji...), chci se zeptat zda je mozne tu 1 kapsli rozpulit a hlavne jestli ten prasek muzu jen tak zamichat do vody nebo bych si mela sehnat prazdnou kapsli, do ktere bych dala pulku obsahu kapsle B-100. Dekuji za radu

To určitě jde rozdělit i na několik dávek a prášek normálně dejte do jídla, nebo rozpustit ve vodě a vypít.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 28, 2014 5:26 pm 
Offline

Registrován: stř dub 02, 2014 10:18 am
Příspěvky: 1
co rikate na tohle?

http://swansoneurope.com

vypada to, ze ceny jsou lepsi nez u swanson.cz a postovne do CR neni tak strasny....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 28, 2014 7:07 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
japan_san píše:
co rikate na tohle?
http://swansoneurope.com
vypada to, ze ceny jsou lepsi nez u swanson.cz a postovne do CR neni tak strasny....

Jo, to vypada hezky. Neni to jen v cenach, ale treba u D3 maji 5000 jednotek (http://swansoneurope.com/en/highest-pot ... u-250.html) proti 1000 jednotek u nas (http://www.swanson.cz/vitamin-d3-250pcs-1000iu).

Nevite nekdo odkud to posilaji, tedy jestli z EU nebo mimo? Dobry by bylo kdyby to slo z EU a neotravovali s celnici a platbou DPH.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz