Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:38 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát dub 13, 2012 9:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dobry den,
Pokud: 1 DIL-technicke, synteticke 31% HCl (z drogerie TETA) naliji do 9 DILU prevarene mestske vody z kohoutku dostanu 3,1% HCl- spravne? (jak dlouho vydrzi v lekovce, musi byt v lednici?)

Kolik kapek z ocniho kapatka do kolika vody- vypit 20min pred a po MMS2 s brckem? Nebo 20min pred a po jidle? Kolik kapek do vany? Kolik na oblicej-vatu? A neprestane se pak tvorit HCl v zaludku? Jak dlouho se smi uzivat a jak casto za den?

diky, zdravim

Je to správně, v lednici to být nemusí a vydrží skoro neomezeně. Bere se empiricky, dle potřeby, tedy každý jinak, přičemž základ je cca 10 kapek do 0,5 dcl vody a vypít. Množství dávek je individuální a tvorba se tím spíše podporuje, pokud se dávky nepřehánějí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyselina solná(HCL) - kde sehnat
PříspěvekNapsal: čtv dub 19, 2012 9:05 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
HCL mi namíchali za malý peníz v nemocniční lékárně, ale až poté, co jsem ze své lékařky vymámil recept na deci 10% HCL. (docela divadlo, ale už si zvykla)
Ve snaze zcela vyloučit kontakt HCL se zuby jsem dospěl k technice :: naředit HCL ve sklenici, natáhnout do obyčejné stříkačky (10 a více ml), otevřít ústa, zaklonit hlavu, zasunout stříkačku na kořen jazyka a pomalým tlakem a postupným polykáním (trénik s obyč. vodou) přemístit obsah za mandle do žaludku. Dá se lehce nacvičit a zuby jsou zcela v klidu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyselina solná(HCL) - kde sehnat
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 10:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fox píše:
HCL mi namíchali za malý peníz v nemocniční lékárně, ale až poté, co jsem ze své lékařky vymámil recept na deci 10% HCL. (docela divadlo, ale už si zvykla)
Ve snaze zcela vyloučit kontakt HCL se zuby jsem dospěl k technice :: naředit HCL ve sklenici, natáhnout do obyčejné stříkačky (10 a více ml), otevřít ústa, zaklonit hlavu, zasunout stříkačku na kořen jazyka a pomalým tlakem a postupným polykáním (trénik s obyč. vodou) přemístit obsah za mandle do žaludku. Dá se lehce nacvičit a zuby jsou zcela v klidu.

Zajímavý nápad, to jsem zatím nezkoušel, mám z mládí nacvičené pití panáků a to se na zuby také nedostane.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyselina solná(HCL) - kde sehnat
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2012 1:15 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den, dekuji Vam za odpoved.
Jeste bych rada vedela, zda jste si nekdy nechal delat testy na pritomnost HCl v zaludku pred a po uzivani HCl-
jde mi o to, zda se pak naopak neprestane tvorit HCl v zaludku, kdyz ji budu dodavat -telo zlenivy(predpokladejme, ze se nyni tvori malo)?

Zda se musi vypit 20min pred a po MMS2 s brckem? nebo klidne dohromady- dat to do caje na zapiti MMS2-tech 10kapek pred a take po kazdem jidle-nebo jak byste to doporucil?

Nebo 20min pred a po jidle? Nenasla jsem tady jak to brat kdyz uzivam 6x denne kapsli MMS2???
Kolik kapek do vany? Kolik na oblicej-vatu?Da se to tak pouzivat? Asi uz mate vyzkousene...dekuji za pomoc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyselina solná(HCL) - kde sehnat
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 4:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dobry den, dekuji Vam za odpoved.
Jeste bych rada vedela, zda jste si nekdy nechal delat testy na pritomnost HCl v zaludku pred a po uzivani HCl-
jde mi o to, zda se pak naopak neprestane tvorit HCl v zaludku, kdyz ji budu dodavat -telo zlenivy(predpokladejme, ze se nyni tvori malo)?

Zda se musi vypit 20min pred a po MMS2 s brckem? nebo klidne dohromady- dat to do caje na zapiti MMS2-tech 10kapek pred a take po kazdem jidle-nebo jak byste to doporucil?

Nebo 20min pred a po jidle? Nenasla jsem tady jak to brat kdyz uzivam 6x denne kapsli MMS2???
Kolik kapek do vany? Kolik na oblicej-vatu?Da se to tak pouzivat? Asi uz mate vyzkousene...dekuji za pomoc

Testy nejsou potřeba, pokud si nekrknete po vypití sody, kyselinu v žaludku prostě nemáte. S tím MMS2 klidně dohromady. Nezkoumejte zbytečné detaily, jde o empirickou záležitost, prostě tolik, kolik vám bude dělat dobře. Kyselina se do vany ani na obličej nedává.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyselina solná(HCL) - kde sehnat
PříspěvekNapsal: ned čer 24, 2012 4:51 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 14, 2012 12:25 pm
Příspěvky: 148
Dobrý den Jardo, dělal jsem si krkací test a krknul jsem si za 2 minuty, co mám dělat, jak to mám napravit. Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyselina solná(HCL) - kde sehnat
PříspěvekNapsal: stř črc 04, 2012 9:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tony210 píše:
Dobrý den Jardo, dělal jsem si krkací test a krknul jsem si za 2 minuty, co mám dělat, jak to mám napravit. Děkuji

Nic, jde o téměř ideální čas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyselina solná(HCL) - kde sehnat
PříspěvekNapsal: stř kvě 17, 2017 8:08 am 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
Vidím že vyschnul pramen Betaine HCL na Fichema cz ..prosím, víte někdo o alternativě ve stejném provedení, tj volně ložený prášek za méně než 100 czk za 100 g ? děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyselina solná(HCL) - kde sehnat
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2018 3:07 pm 
Offline

Registrován: stř bře 08, 2017 8:56 am
Příspěvky: 13
Zdravim, chci se zeptat, je možné že se kyselina hcl už nikdy dostatečně nebude tvořit sama i když ji člověk potraviny, které ji podporuji?? Netravilo mi to, zaradil jsem betain hcl + enzymy a jedl tak at pomohu nastartovat hcl a ono se to zlepsilo. Po vysazeni hcl, se mi zda, že mi to opět špatně travi a to beru enzymy a strava je perfektni. Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyselina solná(HCL) - kde sehnat
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2018 7:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
mendezs píše:
Zdravim, chci se zeptat, je možné že se kyselina hcl už nikdy dostatečně nebude tvořit sama i když ji člověk potraviny, které ji podporuji?? Netravilo mi to, zaradil jsem betain hcl + enzymy a jedl tak at pomohu nastartovat hcl a ono se to zlepsilo. Po vysazeni hcl, se mi zda, že mi to opět špatně travi a to beru enzymy a strava je perfektni. Dekuji

Tak obnovit by se to mělo vždy je ovšem otázka za jak dlouho a na jak dlouho, protože vyšší míra stresu zase tvorbu sníží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyselina solná(HCL) - kde sehnat
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2018 10:06 pm 
Offline

Registrován: stř bře 08, 2017 8:56 am
Příspěvky: 13
Ono stres byl a velky, ale momentálně jsem v pohodě a nějak to pořád nechce správně travit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyselina solná(HCL) - kde sehnat
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2018 10:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
mendezs píše:
Ono stres byl a velky, ale momentálně jsem v pohodě a nějak to pořád nechce správně travit.

Tak vyzkoušejte chodit brzo spát ideálně se západem slunce a před spaním se projděte alespoň 30 minut navenku na čerstvém vzduchu, to dovede také divy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyselina solná(HCL) - kde sehnat
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2018 11:06 pm 
Offline

Registrován: stř bře 08, 2017 8:56 am
Příspěvky: 13
Dekuji za rady. Na prochazky chodim, ale spat mohu jit dříve to je pravda. No už mi ten nedostatek hcl způsobil problemy se stitnou zlazou (snížená cinnost) nocni reflux jicnu a intolerance potravin a to na rajče, laktozu a lepek. Ted dodrzuji striktni bezlaktozovou a bezlepkovou dietu a moc se to traveni nezlepsilo. Uz si moc nevim rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyselina solná(HCL) - kde sehnat
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2018 8:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
mendezs píše:
Dekuji za rady. Na prochazky chodim, ale spat mohu jit dříve to je pravda. No už mi ten nedostatek hcl způsobil problemy se stitnou zlazou (snížená cinnost) nocni reflux jicnu a intolerance potravin a to na rajče, laktozu a lepek. Ted dodrzuji striktni bezlaktozovou a bezlepkovou dietu a moc se to traveni nezlepsilo. Uz si moc nevim rady.

Tvorba HCl je o klidu v duši a pořádku v těle, tedy musíte redukovat vše co vám vytváří neklid v duši a nepořádek v těle. Vezměte si týden dovolené a můžete ho ze studijních důvodů strávit v Chánově. To je takové poměrně známé místní sídliště kde žijí z tohoto pohledu duševně správně nastavení jedinci, kteří mají život zjednodušený na dobrý spánek, dostatek jídla a správné vyměšování. Občas to proloží souloží a hodně chodí a pokud vím nemají s tvorbou HCl problémy mohou se cpát čímkoliv a tráví jim super.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyselina solná(HCL) - kde sehnat
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2018 9:04 pm 
Offline

Registrován: stř bře 08, 2017 8:56 am
Příspěvky: 13
Ono kdyby to bylo vše tak lehké. Ale diky za Vas čas. Jinak jsem si delal krkaci test, dal jsem dve čajové lžičky sody na cc 150 ml vody a vubec nic, takže ta kyselina zase vážně dost chybi.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz