Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob pro 07, 2019 9:57 am 
Offline

Registrován: pát lis 17, 2017 9:52 am
Příspěvky: 8
Omlouvam se, asi s tím neumím, myslel jsem, ze prave odpovídám. Jestli poradíte jak, tak to smazu. Jestli jste admin, muzete to prosím smazat za mě? Pouzivam taptalk. Diky, Petr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 07, 2019 10:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pijeros píše:
Omlouvam se, asi s tím neumím, myslel jsem, ze prave odpovídám. Jestli poradíte jak, tak to smazu. Jestli jste admin, muzete to prosím smazat za mě? Pouzivam taptalk. Diky, Petr

Vlákna jsem sloučil a duplicitu vymazal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2020 12:29 pm 
Offline

Registrován: sob úno 08, 2020 12:26 pm
Příspěvky: 1
Pokud se mi ozve dárce nebo dárkyně střevního mikrobiomu z Vysočiny, akceptuji jakoukoliv cenu. Mám vážné zdravotní problémy a na léčbu spěchám. Hlavní požadavek na dárce či dárkyni je dokonalé zdraví a věk mezi 18 až 48 let.  mobil: 732 407 141, email: vostryk@email.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: čtv úno 27, 2020 4:05 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 27, 2020 3:52 pm
Příspěvky: 32
Nabízím za dárcovství 50 tisíc korun. Jsem z okresu Frýdek-Místek. Odpovědi očekávám na > kate.gru@seznam.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2020 11:00 am 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
kate.gru píše:
Nabízím za dárcovství 50 tisíc korun. Jsem z okresu Frýdek-Místek. Odpovědi očekávám na > kate.gru@seznam.cz

Když už hledáte dárkyni, hlídejte si kvalitu, nejkvalitnější dárkyně byly v dětství aspoň rok kojené a za celý život nebraly nikdy žádné antibiotikum, mikroflóra takových dárkyní (kojených a celoživotně bez antibiotik) je prakticky zázračným lékem na většinu chorob. A v neposlední řadě, pokud se dělá transplantace klystýrem, dárkyně by měla pojmout 3 litry vody, aby vypláchlo úplně celé její tlusté střevo. Nemá cenu dávat 50 tisíc například někomu, kdo vloni bral antibiotika, nebo v dětství nebyl kojený. Pozor taky na případné dárkyně s nadváhou, nebo dárkyně, které poctivě nedodržují 14 dní před transplantací bezlepkovou dietu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2020 10:03 am 
Offline

Registrován: čtv úno 27, 2020 3:52 pm
Příspěvky: 32
Daryl píše:
Když už hledáte dárkyni, hlídejte si kvalitu, nejkvalitnější dárkyně byly v dětství aspoň rok kojené a za celý život nebraly nikdy žádné antibiotikum, mikroflóra takových dárkyní (kojených a celoživotně bez antibiotik) je prakticky zázračným lékem na většinu chorob. A v neposlední řadě, pokud se dělá transplantace klystýrem, dárkyně by měla pojmout 3 litry vody, aby vypláchlo úplně celé její tlusté střevo. Nemá cenu dávat 50 tisíc například někomu, kdo vloni bral antibiotika, nebo v dětství nebyl kojený. Pozor taky na případné dárkyně s nadváhou, nebo dárkyně, které poctivě nedodržují 14 dní před transplantací bezlepkovou dietu.

Máte určitě pravdu v tom, že dárkyně by měla být mladá, v dětství kojená a neměla by v životě brát antibiotika. Mně se takovou podařilo sehnat, nebyla to profesionální dárkyně, ale 18 letá dcera jedné mé kamarádky. Jedinou nevýhodou bylo, že ta holka nechtěla podstoupit klystýr, takže se transplantace proběhla jen kapslemi vyráběnými z její stolice, ale v několika opakovaných dávkách. A i když tam nebyl použit přenos klystýrem, přesto všechno jsem se uzdravila z únavového syndromu, depresí, padání vlasů, candidy a bolestí kloubů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: ned dub 04, 2021 10:11 am 
Offline

Registrován: ned bře 14, 2021 4:21 pm
Příspěvky: 31
Hledám zdravou dárkyni střevního mikrobiomu ve věku 18 až 28 let, která netrpí vůbec žádným zdravotním problémem a nebere tedy žádné léky, ani hormonální antikoncepci. Zaplatím kolik si řeknete, peníze opravdu nehrají roli. lekorice2021@seznam.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2021 7:05 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 15, 2021 4:58 pm
Příspěvky: 1
Hledám zdravou dárkyni mikroflóry, která poctivě dodržuje dárcovskou dietu. Email: net40net40@seznam.cz


Naposledy upravil Natu dne ned pro 18, 2022 10:30 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: čtv lis 24, 2022 12:41 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 24, 2022 12:16 pm
Příspěvky: 1
Jsem stoprocentně zdravá 20 letá žena se zkušenostmi s dárcovstvím střevní mikroflóry na zahraniční klinice. Lze se domluvit na dárcovství pomocí kapslí nebo klystýru. Kontaktujte mě na tereves@protonmail.com


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz