Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:37 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: VEGÁNSTVO - plán NWO agendy
PříspěvekNapsal: sob kvě 26, 2018 9:44 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
[quote="zu_za_na":2uw5eq2q]Tak já musím přidat svůj názor, na veganskou stravu jsem přešla víceméně z donucení. Maso mi nikdy moc nejelo, trávení po něm docela bída, a mívala jsem příšerný ekzém a pořád problémy s kvasinkami. Pak jsem zkusila úplný opak - nízkotučnou (jím ořechy, semínka, výjimečně rostlinný olej, tak 1-2x měsíčně) veganskou stravu a nestačila se divit. Nejenže jsem úplně bez námahy zhubla 15 kg přivezených z Kanady (celý život jsem vážila okolo 55 Kg/170cm), takže tuhle váhu mám zpět a nic víc pro to nedělám (dobře, sportuji, ale to jsem dělala i s kily navíc a nemělo to moc vliv \":D\"), ale hlavně MI ZMIZEL EKZÉM. Chápete??? Po letech opravdových muk, prostě nemám ekzém. Zjistila jsem, že mi ho způsobují mléčné výrobky a tak jsem je jednoduše vyřadila a můj život je ... úžasný. Musím říct, že nejsem 100% vegan, výjimečně sním vejce nebo teď už i kousek sýra, jogurtu (tak 2-3x měsíčně), ale cítím se skvěle, zažívání vzorové.

Jím tedy komplexní sacharidy v co nejméně upravované formě (rohlíky vážně vyjímečně) a plně mi to vyhovuje, samozřejmě hromady ovozel, to už tu ani nepíšu, všechny problémy s kvasinkami jsou pryč. Tak jenom takový tip, kdyby to někomu mohlo pomoct \</div

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VEGÁNSTVO - plán NWO agendy
PříspěvekNapsal: sob kvě 26, 2018 8:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
zu_za_na píše:
To jsem se tímto příspěvkem nesnažila říct, doufám že to tak nevyznělo. Chtěla jsem jenom napsat svoji zkušenost \":)\" Ano, souhlasím úplně na 300% že pro každého je ideální a zdravá strava trošku jiná, každé tělo je jiné a každý fungujeme v jincýh podmínkách. To je tolik faktorů, že se v tom vyznat nedá, leda tak, že bude člověk poslouchat svoje tělo a sledovat, jak se cítí. Někdo tu psal, že mu neskutečně pomáhají pobyty v přírodě, už se začínají obejvvoat oficinální studie, že to tak je, kvůli bla bla faktorům, já jsem to pochopila, když mi došlo, kolik energie a síly mi pobyt v lese dává. Na to člověk nepotřebuje studie... \":D\"

No vidíte zdravý selský rozum je nad všechny doktory a studie, ne nadarmo platí úsloví "Kam chodí slunce tam nechodí doktor". Nakonec moudro našich předků je přeci v našich pohádkách, což bylo pro mládež velice dobré před inkluzivním šílenstvím a příchodem kreténských amerických oblbováků dětí pomocí debilních nerozbitných postaviček co se stále mlátí. Najděte si pohádku o drvoštěpovi - pohádku O princezně Solimánské napsal Karel Čapek, tam to je. Dnes se dětem do hlaviček moudro nedává bohatě jim přeci stačí ty hovadiny z USA a honění podobně debilních postaviček na kompu, nebo mobilu. Naše mládež bohužel již neumí ani číst ani myslet ani žít, což je dost smutné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VEGÁNSTVO - plán NWO agendy
PříspěvekNapsal: pon črc 27, 2020 11:19 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Tak čo, niektorí z vás... Stále tak dôverujete BILLOVI GATESOVI a jeho "dobrom úmysle" propagáciou vegánstva (zopakujem : http://www.vegan-fighter.com/novinky/bi ... nstvi.html ) ???? Či v dnešnej dobe (covid-19, 5G) ste už dostali rozum ???

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 28, 2020 11:35 am 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
Jednorazovy_Nick píše:
Tak čo, niektorí z vás... Stále tak dôverujete BILLOVI GATESOVI a jeho "dobrom úmysle" propagáciou vegánstva (zopakujem : http://www.vegan-fighter.com/novinky/bi ... nstvi.html ) ???? Či v dnešnej dobe (covid-19, 5G) ste už dostali rozum ???

Bill Gates je největší manipulátor v dějinách lidstva a já se obávám, že všechny jeho zrůdné plány se mu podaří, protože z lidí se staly ovce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VEGÁNSTVO - plán NWO agendy
PříspěvekNapsal: úte črc 28, 2020 12:24 pm 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
A nebo Gates jen podporuje něco, aby si udělal očko u určitých skupin lidí a aby si prohloubil svou propagovanou image "filantropa" a snaží se tímto krokem svůj oblbovačně manipulativní vliv dostat mezi další početné skupiny lidí...

Díváte se na to zase klasicky jednostranně, aby jste si utvrdili vlastní předpoklady a tak se vezete na manipulativní vlně aniž by jste si uvědomovali či doufám aspoň snažili uvědomit všechny možnosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VEGÁNSTVO - plán NWO agendy
PříspěvekNapsal: úte črc 28, 2020 10:53 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Yushihara píše:
A nebo Gates jen podporuje něco, aby si udělal očko u určitých skupin lidí a aby si prohloubil svou propagovanou image "filantropa" a snaží se tímto krokem svůj oblbovačně manipulativní vliv dostat mezi další početné skupiny lidí...

Díváte se na to zase klasicky jednostranně, aby jste si utvrdili vlastní předpoklady a tak se vezete na manipulativní vlně aniž by jste si uvědomovali či doufám aspoň snažili uvědomit všechny možnosti.

Yushihara, nejak si sa v tom stratil....Uzemni sa, nevies pisat prakticky.... Pises bludy....
Gates si u nikoho nemusi robit ocko, ty trdlo. Ma 120mld dolarov, 64 rokov, pozna ho cely svet. On len plni prikazy niekoho "nad nim", bex toho, aby si u toho "niekoho" robil ocko.

IDE O VYSLEDOK ktory hrozi xe nastane, a nie o mozne detaily ktore k nemu vedu, hlavne ak ide o detaily typu ci mu to nakazuje osoba "A" alebo osoba "B", ktorej totoznost sa aj tak nedozvieme. Chces byt intelektualne premudrety, ale do mlyna kde sa melie muka si prispel pieskom, ktory sa pouziva na ine veci, nie na pecenie chleba.

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VEGÁNSTVO - plán NWO agendy
PříspěvekNapsal: stř črc 29, 2020 12:32 pm 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
Jednorazovy_Nick píše:
Yushihara, nejak si sa v tom stratil....Uzemni sa, nevies pisat prakticky.... Pises bludy....
Gates si u nikoho nemusi robit ocko, ty trdlo. Ma 120mld dolarov, 64 rokov, pozna ho cely svet. On len plni prikazy niekoho "nad nim", bex toho, aby si u toho "niekoho" robil ocko.

IDE O VYSLEDOK ktory hrozi xe nastane, a nie o mozne detaily ktore k nemu vedu, hlavne ak ide o detaily typu ci mu to nakazuje osoba "A" alebo osoba "B", ktorej totoznost sa aj tak nedozvieme. Chces byt intelektualne premudrety, ale do mlyna kde sa melie muka si prispel pieskom, ktory sa pouziva na ine veci, nie na pecenie chleba.

Jenže ty nechápeš můj post, jelikož si to zase překládáš po svém jako vždy, aniž by jsi byl otevřen jiným výkladům, jak už jsem zmiňoval výše a ještě jsi schopen na to reagovat nesmyslnou reakcí... Raději na tebe opravdu nereagovat, příště už nebudu, díky tvé extrémní předpojatosti to postrádá smysl, což většině ostatních z tvých komentů také dochází myslím velmi rychle, takže pohoda a není třeba ničeho dalšího.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VEGÁNSTVO - plán NWO agendy
PříspěvekNapsal: stř črc 29, 2020 1:18 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Yushihara : mam dojem, ze ta stve moja istota. Nebyt mojich viacerych istot, bol by som stale v iluzii ze Covid-19 je realny, ze Zem je gulata, ze astronauti boli na Mesiaci, ze sonda bola na Marse, atd.... Ty sa spravas tak, ze podla toho co pises je idealne nemat istotu v nicom, alebo ju mat len v jedinej veci - ze raz umries... No a presne toto vladnuca elita chce.....Aby si nikdy nemal istotu, aby si pochyboval o tom co ti hovori "zdravy rozum" (ked je este cinny....), pretoze LEN VTEDY ta este mozu elity oklamat. Ten kto nema istotu je ovela zranitelnejsi nez ten, kto ju ma. Ten kto nejedava mäso je podstatne ovplyvnitelnejsi elitami/autoritami nez ten, kto ho jedava (samozrejme nejake vynimky sa najdu...). Veganstvo (a ciastocne aj vegetarianstvo) je nastroj k tomu sluziaci. K tomu, ale aj k zdravotnym komplikaciam a neplodnosti.

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz