Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát srp 23, 2019 4:07 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Himalajska sol
PříspěvekNapsal: sob pro 15, 2018 7:10 pm 

Tak to pohledám a zítra pročtu, děkuju. O klid se snažím a myslím, že se mi to docela daří (i díky konopnému čaji) a spánek jsem si řekla, že prostě bude, takže spím krásných 7-8 hodin denně a cítím se opravdu lépe. Chodím dost, běhám taky.

PříspěvekNapsal: sob pro 15, 2018 7:13 pm 
Administrátor
Administrátor

zu_za_na píše:
Tak to pohledám a zítra pročtu, děkuju. O klid se snažím a myslím, že se mi to docela daří (i díky konopnému čaji) a spánek jsem si řekla, že prostě bude, takže spím krásných 7-8 hodin denně a cítím se opravdu lépe. Chodím dost, běhám taky.

Tak pak asi není důvod aby vše nezačalo normálně fungovat.

PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2019 11:35 am 

Pro zasmání nad mou vlastní blbostí... Tak jsem cca 14 dnů začala hlídat kolik toho piju a držela se zhruba 1,5 l, občas o hrnek víc... Hádejte co, moc má ukázkovou barvu, já fakt nechápu, do čeho se to občas pustím (před pár týdny jsem tu psala, že mám moc světlou moč, ano, když jsem pila tak 2,5 l denně, na mých 55 kg se fakt nebylo čemu divit).

PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2019 5:40 pm 
Administrátor
Administrátor

zu_za_na píše:
Pro zasmání nad mou vlastní blbostí... Tak jsem cca 14 dnů začala hlídat kolik toho piju a držela se zhruba 1,5 l, občas o hrnek víc... Hádejte co, moc má ukázkovou barvu, já fakt nechápu, do čeho se to občas pustím (před pár týdny jsem tu psala, že mám moc světlou moč, ano, když jsem pila tak 2,5 l denně, na mých 55 kg se fakt nebylo čemu divit).

Tak ten uvedený objem by k dané váze fungoval spíše v letním období, nyní se tím zbytečně ochlazuje tělo.

PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2019 5:57 pm 

Jarda píše:
Tak ten uvedený objem by k dané váze fungoval spíše v letním období, nyní se tím zbytečně ochlazuje tělo.

V létě to určitě vypiju a pít budu, ale teď to podle mě nebylo nijak nutné a říkám, po pár dnech mám barvu moci zase úplně normální. Prostě... Občas fakt nemyslím.

PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2019 6:07 pm 
Administrátor
Administrátor

zu_za_na píše:
V létě to určitě vypiju a pít budu, ale teď to podle mě nebylo nijak nutné a říkám, po pár dnech mám barvu moci zase úplně normální. Prostě... Občas fakt nemyslím.

Tak všechno se vždy nepovede to by pak mohl cokoliv dělat každý blbec a to evidentně nejde, což nakonec vidíte skoro všude kolem sebe a hlavně pohled do řad politiků o tom vypovídá snad nejlépe. Ten váš přešlap navíc nikomu dalšímu neškodí, ale pokud je na vyšším postě psychiatricky diagnostikovatelný jedinec a to je bohužel spíše pravidlem než výjimkou, škody od takového pomýlence mohou být nedozírné.

PříspěvekNapsal: čtv srp 15, 2019 3:10 pm 

Prosím solanku piť s akým odstupom od jedla, aby nezneutralizovala predpokladám kyselinu v žalúdku?Ďakujem

PříspěvekNapsal: čtv srp 15, 2019 7:04 pm 
Administrátor
Administrátor

indiga píše:
Prosím solanku piť s akým odstupom od jedla, aby nezneutralizovala predpokladám kyselinu v žalúdku?Ďakujem

Pokud jde o pár hltů není problém klidně hned, ale větší množství třeba 1-2 dcl nebo více určitě s odstupem cca 1,5-2 hodiny.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]