Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1817 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 122  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon čer 12, 2017 12:53 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Určitě by to chtělo sledovat hladinu Vitamínu D v krvi, srovnat ji a udržovat vysokými dávkami Vigantolu nebo chodit přes poledne na slunce. S tím souvisí i kozumace antioxidantů v podobě čerstvých šťáv obohacených o céčko, éčko, selen a glutathion, aby si člověk opalováním neublížil. Srovnat minerály ideálně podle vlasové analýzy a hormony v rámci endokrinologie. Mega dávky kyseliny listové a hořčíku. Dále se jako doplňková léčba k šetrné přírodní chemošce a antivirotikům doporučuje enzymoterapie, i když to vše asi Budwigová odmítala.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne pon čer 12, 2017 2:53 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 12, 2017 2:35 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
deniskas píše:
Dekuji moc, dodrzujeme vse do puntiku, prece jen clovek s rakovinou ma velkou motivaci,kdyz se chce uzdravit.. mam o tom dost nastudovano,mame kucharku i ucebnici.. jen je mi zahadou,ze nelze v CR nikdo timto zbusobem vyleceny dohledat. Jak dlouho podle vas muze trvat,nez se clovek vyleci?Nekde jsem cetla 8-12tydnu,opravdu to muze fungovat tak rychle?Je mi jasne,ze dieta se musi dodrzovat i po uzdravni,nelze se vratit k puvodnimu jidelnicku,ale jak jsem psala,kdyz ma clovek motivaci,tak to neni az takovy problem \":-)\" dekuji

Já myslím, že většina lidí není ochotná něco dlouhodobě dodržovat do puntíku a raději vymýšlí různé blbosti, případně ztrácejí důvěru ve vlastní volby a střídají různé přístupy, anebo se v případě vyléčení o výsledky nepodělí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 12, 2017 3:17 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
[quote="deniskas":rq7eu8gz]Dekuji moc, dodrzujeme vse do puntiku, prece jen clovek s rakovinou ma velkou motivaci,kdyz se chce uzdravit.. mam o tom dost nastudovano,mame kucharku i ucebnici.. jen je mi zahadou,ze nelze v CR nikdo timto zbusobem vyleceny dohledat. Jak dlouho podle vas muze trvat,nez se clovek vyleci?Nekde jsem cetla 8-12tydnu,opravdu to muze fungovat tak rychle?Je mi jasne,ze dieta se musi dodrzovat i po uzdravni,nelze se vratit k puvodnimu jidelnicku,ale jak jsem psala,kdyz ma clovek motivaci,tak to neni az takovy problem \":-)\" dekuji[/quote:rq7eu8gz]
A co tak zaradit aj posty ? Cina to nemate "gule" ? Praveze posty (idealne urinovy) spustaju tu najlepsiu bunkovu ocistu organizmu... Prednostne telo pri poste poziera nadorove bunky...
Keby liecba rakoviny bola len o zmene jedalnicka (vec A vymenim za B, vec C vymenim za vec D), a o nicom inom, tak by to bolo super, ale....na to zabudnite \</div

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 13, 2017 6:44 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
deniskas píše:
Dekuji moc, dodrzujeme vse do puntiku, prece jen clovek s rakovinou ma velkou motivaci,kdyz se chce uzdravit.. mam o tom dost nastudovano,mame kucharku i ucebnici.. jen je mi zahadou,ze nelze v CR nikdo timto zbusobem vyleceny dohledat. Jak dlouho podle vas muze trvat,nez se clovek vyleci?Nekde jsem cetla 8-12tydnu,opravdu to muze fungovat tak rychle?Je mi jasne,ze dieta se musi dodrzovat i po uzdravni,nelze se vratit k puvodnimu jidelnicku,ale jak jsem psala,kdyz ma clovek motivaci,tak to neni az takovy problem \":-)\" dekuji

Mozna pro tu absenci ceskych prikladu se do toho dodrzovani na 100% pusti malokdo. Tak to je i u nas pri slozitejsi rakovine prsu. Nalez pred dvemi lety. Olej s kozim tvarohem, kysele zeli, psychika, atd, ale v kombinaci s dalsimi praktikami jako homeopatika, akupunktura, caje, bylinky, cds...a protoze se k rakovine pridala borelioza, tak po nejake dobe znovu na dva mesice cds, atd. No a ted prave Bressovu kuru. Vsadit celou kartu na Budwigovou se asi lidi boji, byt veri, ze to neni zadny blabol. Takze se da rict, ze zena taky jede Budwigovou, ale ...
Co se tyce toho znameho, co mam potvrdit. U nej jsme olej poprve ochutnali. Byla to rakovina v krku, prorostena az do mandli. Jenze: probehla operace, pak castecna nedokoncena chemka(pak podepsal reverz) a pak teprve najel na Budwigove lecbu. Navic ji casem taky zkombinoval s dalsimi praktikami, jako je uzivani cds. Je to asi 8 let. Cds popiji celou dobu, obcas si da i maso-ryby. Pestuje si doma zeleninu, aby nemusal ty jedy z obchodu, atd. A je ok. Kazdy pripad je slozitejsi nez se napise na netu.
Co se tyce vyleceni za par tydnu: Vetsina rakovin vznika roky. Telo potrebuje zregenerovat, vycistit a posilit imunitni system, protoze na tom se lecba stavi. To nejde tak rychle. Nicmene jsem presvedceny, ze ten celostni pristup funguje. Dozivotni tabu nekterych jidel, chlastu a jedu je po rakovine dulezite. Pri dlouhodobem porusovani se ta bestie vraci i po mnoha letech.
Jo a jeste k tomu zverejnovani pripadu. Malokdo to verejne popise. I zene se do dlouhych debat a probirani detailu, co lidi zajimaji, vubec nechce a je ji to neprijemne. Na net o tom sama nenapsala nikde ani carku. Zverejneni nese riziko zodpovednosti prinasi to taky dost neprijemne napadani a osocovani skeptiku.Co jsem si jen ja sam o sobe precetl... a byl jsem z toho hodne spatny, plny pochybnosti o zvolene ceste. Hlavne z pocatku me ty utoky skeptiku strasne deptaly. Lidi se tomu chteji vyhnout, takze si radeji hledi sveho. K tomu jsou navic nektere pribehy vylhane. Nasel jsem i zde psani od nejake zeny jak se vylecila nejakym pripravkem. Sel jsem za tim a zjistil ze to rozseva po netu stake jedna osoba, tak jsem ji nakonec v diskusi osudy. cz oslovil a chtel dalsi podrobnosti. Prvni me osocila, ze jsem troll, pak, ze jsem maskovany doktor a kdyz jsem neprestal byt zvedavy, tak byla tak vulgarni, ze musel admin diskusi smazat. Jeji pribeh tam ovsem nechal, protoze potrebeje navstevnost stranek. Chci tim rict, te jsou v to prachy nejen ze strany farmacie a doktoru, ale i ze strany alternativni mediciny. Mam znamou, u ktere to zacalo bouli na trislech. Spolehla na doktory a dnes ma metastazy po celem tele vcetne mozku. Nejaky znamy doktor ji pry donesl vytazek ze stira, ktery ji pomuze. Na par tydnu, za moc penez. Pritom je rodina s malymi detmi financne uplne na dne. Penize jsou vsude az na prvnim miste... a tak je nutno si vazit lidi, kteri jsou ochotni pomoci nezistne. I od nich je ale rozumne informace overovat. Koneckoncu jde o zivot.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 13, 2017 3:50 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 31, 2017 10:08 pm
Příspěvky: 3
kov krasne napsano,diky!! \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 15, 2017 9:59 am 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
V skupine o Budwigovej protokole Lothar Hirneise ktorý s ňou niekoľko rokov v kontakte( viac tu http://en.iopdf.com/page-3/page-10/) zverejnil viď obrázok
http://en.iopdf.com/opd/books/ tu sú tie knihy


Přílohy:
Lothar Hirneise o 3novych knihach.JPG
Lothar Hirneise o 3novych knihach.JPG [ 53.44 KiB | Zobrazeno 16976 krát ]

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 15, 2017 10:15 am 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
deniskas píše:
jen je mi zahadou,ze nelze v CR nikdo timto zbusobem vyleceny dohledat. Jak dlouho podle vas muze trvat,nez se clovek vyleci?Nekde jsem cetla 8-12tydnu,opravdu to muze fungovat tak rychle?Je mi jasne,ze dieta se musi dodrzovat i po uzdravni,nelze se vratit k puvodnimu jidelnicku,ale jak jsem psala,kdyz ma clovek motivaci,tak to neni az takovy problem \":-)\" dekuji

Ja som to tu spomínala kedysi, narástla mi hrča akoby na jednom boku štítnej žlazy, za niekoľko mesiacov to bolo veľké ako slivka, cítila som že sa niečo deje lebo som v tom cítila občas tlmenú bolesť. Moja mamina takto v podobnom veku ako to vzniklo u mňa mala na tom istom mieste niečo rovnako veľké rovnako vyzerajúce, ona s tým šla doktorom, tí jej diagnostikovali že je to malígne, operovali, dávali radioterapiu... Ja po tom čo všetko som si v detstve vypočula o tom ako s ňou zaobchádzali na onkológii a koľko si zažila som ani nešla doktorom ale jedného dňa som naplno začala ísť podľa Budwigovej protokolu, t.j, snažila som sa dodržovať všetko čo bolo v mojich silách a myslím že to bolo asi za mesiac čo sa mi to tak radikálne zmenšilo, že to bolo už len ako malá lymfatická uzlinka. Po nejakom čase som prestala a občas mám také "záchvaty " keď sa na to vrhnem ale už nie vkuse ,a nie tak dôsledne ako vtedy(neberte si zo mňa príklad). No a zostala mi tam maličká uzlinka sotva hmatná, o ktorej som presvedčená že keby som sa do protokolu zas vrhla naplno tak sa jej zbavím. Takže nemôžem zaručiť že to bolo zhubné ale je tam veľká pravdepodobnosť lebo to bol ako cez kopirák niečo ako mala moja mamina, v rovnakom veku na rovnakom mieste. Takže vás povzbudzujem \":)\" ( a ako bonus v tom období keď som šla naplno, sa u mňa absolútne neprejavovala moja reumatická artritída a aj iné problémy akoby ustali, určite kvôli protizápalovému účinku o.i.)

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 19, 2017 2:52 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 16, 2017 10:24 am
Příspěvky: 2
Zdravím,

Jedu tvaroh a lněný olej poměrně dlouho, dříve jsem místo tvarohu dával cottage sýr.
Můžete mi poradit, zda je lepší tvaroh (v AJ také cottage cheese) a nebo cottage sýr, co se prodává u nás, ale prý to není ten cottage sýr, co je v US?

Můžete mi prosím poradit?

The mixing ratio is two tablespoons of cottage cheese to one tablespoon of oil. Mix only the amount you are consuming at one time so it is mixed fresh each and every time. One example would be to mix (4) tablespoons of cottage cheese to (2) tablespoons of flax oil, consumed twice daily or more depending on the severity of the health condition, one is attempting to address. One should probably start slowly with the oil, maybe just once a day and work their way up letting the body adjust to the protocol. The oil and the cottage cheese must be thoroughly mixed at a low speed, using an Immersion Blender, blending until a creamy texture with no standing oil is achieved.

Díky,


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 22, 2017 9:12 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Myslím, že ideální je nízkotučný kozí tvaroh, který je lepší než kravský. Pokusy se sýry místo tvarohu se mi moc nepozdávají.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 10, 2017 1:55 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Jsem z toho shánění kvalitního lnu už trochu otrávený. První věc. Kdo ví, čím se stříká len v Asii, odkud většina prodávaného lnu pochází. Druhá věc je ta odrůda, jak jsem zde nedávno psal. Velkoobchod u nás mi není schopen ani garantovat odrůdu, protože to není schopen garantovat jejich dodavatel-dovozce(k-servis). Kdysi jsem mluvil s firmou, která mi řekla, že to rozlišují, došel nám ovšem pytel 50kg bez jakéhokoliv popisu a označení. Rozlišuje se jen žlutý a hnědý a šmitec. Víte někdo kde sehnat bio len s označením odrůdy? Jinak to vlastně ani nemá smysl. Užívat kdoví čím stříkaný len, který má omega 6 skoro 20x víc než omega 3 (např. Amon, Jantar, Lola) je věc spíš riziková než léčivá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 10, 2017 9:54 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
kov píše:
Jsem z toho shánění kvalitního lnu už trochu otrávený. První věc. Kdo ví, čím se stříká len v Asii, odkud většina prodávaného lnu pochází. Druhá věc je ta odrůda, jak jsem zde nedávno psal. Velkoobchod u nás mi není schopen ani garantovat odrůdu, protože to není schopen garantovat jejich dodavatel-dovozce(k-servis). Kdysi jsem mluvil s firmou, která mi řekla, že to rozlišují, došel nám ovšem pytel 50kg bez jakéhokoliv popisu a označení. Rozlišuje se jen žlutý a hnědý a šmitec. Víte někdo kde sehnat bio len s označením odrůdy? Jinak to vlastně ani nemá smysl. Užívat kdoví čím stříkaný len, který má omega 6 skoro 20x víc než omega 3 (např. Amon, Jantar, Lola) je věc spíš riziková než léčivá.

Diky za info. A co lanovy olej? Tam bude garantovany obsah omega-3? (vyrobcovia olejov si zvyknu robit rozbor).. mozno brat ten lan, ktory ma vyrobca na lisovanie do oleja... by nemusel byt zly napad.
Takisto hlavny zdroj omega-3 je predsa olej (v sirnej patlanine)... semiacka su tam skor na vlakninu a lignany. A i tak by bolo lepsie urcite mat kvalitny lan s vysokym obsahom omega-3.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 11, 2017 8:51 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Xion píše:
Diky za info. A co lanovy olej? Tam bude garantovany obsah omega-3? (vyrobcovia olejov si zvyknu robit rozbor).. mozno brat ten lan, ktory ma vyrobca na lisovanie do oleja... by nemusel byt zly napad.
Takisto hlavny zdroj omega-3 je predsa olej (v sirnej patlanine)... semiacka su tam skor na vlakninu a lignany. A i tak by bolo lepsie urcite mat kvalitny lan s vysokym obsahom omega-3.

Olej bude logicky takový, podle toho z jaké odrůdy ho vyrobí. Jetli to výrobce řeší, to nevím. Podle toho jak to ale nikdo neřeší, si nedělám iluze. Je to pořád lněný olej, jen může mít jiné poměry látek. Budwigová v knize píše, že vylisovaný olej rychle degraduje. Prý je ho třeba do 15-ti minut jíst. Nedělám si žádné iluze o tom, že by se tímto výrobci zabývali. Prostě vylisují olej, nějak(něčím) ho stabilizují a šup s tím do sklínek. Čerstvě vylisovaná správná odrůda v biokvalitě by byla to nejlepší. Pro info sem dám znovu tabulku poměru kyselin omega 3 a omega 6. Je to na stránce 5. Jak je vidět je v tom obrovský rozdíl. Omega 6 máme v dnešní stravě nadbytek a právě proto je třeba doplnit omega 3. Pokud do sebe valíme lnem další nadbytek omega 6, tak si vlastně škodím. Nevím jak to bylo v době, kdy Budwigová psala svoji knihu, ale určitě len nebyl tolik stříkaný sračkama, zřejmě se nevozil z Kazachstánu, a co obsahoval tehdejší len co se omega kyselin týče, ví jen Bůh. Někdo tu psal, že patlanina není jen o těch kyselinách omega 3. Já ale myslím, že je to základ, plus další benefity pro organismus. http://web2.mendelu.cz/af_291_projekty/ ... ny_len.pdf


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 11, 2017 11:46 am 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 10:06 pm
Příspěvky: 86
Na Slovensku si objednávam "extra ľanový olej" - ľaničníkový - od Dr. Subotiča -centrumctm. Lisuje ho z tzv. divého, alebo sibírskeho ľanu - camelina sativa. Dodáva čersvo lisovaný, trvanlivosť 1 rok a pomer omega 3 a omega 6 deklaruje 1,4 : 1. uvádza aj ďalšie benefity oproti klasickému ľanovému oleju.
Je drahší ako ľanový ale príde mi to ako dobrá náhrada do patlaniny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 11, 2017 9:10 pm 
Offline

Registrován: sob črc 08, 2017 2:23 pm
Příspěvky: 11
rad by som prispel mojim produktom: sirova patlanina feat. pestrec x med

taakze, do mixera som postupne nahadzal tieto suroviny:
500g tvarohu
250ml lneneho oleja
3 kopcovite PL medu
4 PL lnenim semienok
4 PL semien ostropestreca mar.
trosku vody a zapot som mixer.

Vysledna chut teda nic moc, ale aspon zhoreho vinutie na mixery \":roll:\"
Zjem to ale aj tak. Olej bol z polska, bol zlty, a mal taku zvlastnu chut horku ci trpku, no bol som prekvapeny z tej chuti. Teda aj z farby zltej lebo som cital ze zlta farba oleja nieje nic moc. Vazne neviem \":?:\"
Ak by ste mali zaujem, tak vam napisem ci som tuto kombinaciu prezil, planujem ju rozdelit na 3 dni, a dufam ze ked k tomu budem na orechoch, huspenine (bez tucneho, iba masko zelenina vajko a rosol) a kefire ze to bude OK. Musim nieco jest lebo som zas schudol mozno trochu viac ako som ocakaval. 4dnova jaterka mi dala dole 4kg \":(\"

Poprosil by som Vas, Vazne by som ocenil vas nazor na to, ci to bude OK co planujem pojedat k Patlanine. Mam ju na plane jest po 90minutovom treningu v posilovni {30minut stroje + 60 beh do kopca}. Patlanina bude potom na ranajky, a po hodine si svacnem kefir., na obed huspeninu (tu jem akoze na klby) bez chleba octu a vsetkeho.

Prajem Vam svetky m pekny vecer,

m.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř črc 12, 2017 8:48 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2012 8:10 am
Příspěvky: 25
deniskas píše:
Dobry den,je tu prosim nekdo kdo se diky Budwig uspesne zbavil rakoviny? Uz to tu par dni procitam,ale nez proctu vsech 110 stran,tak to chvili potrva \":-(\" moc dekuju..

Tak tuto otazku som cital aj v diskuznej skupine flaxseedoil2, ktora funguje na yahoo. Ma si 25000 clenov z celeho sveta. Jendnym z nich som aj ja a to uz asi 5 rokov.
Doposial ziadna odpoved. A bohuzial ju nedostanete ju ani tu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1817 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 122  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz