Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 5:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bobkový list
PříspěvekNapsal: pon dub 21, 2014 7:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
laco píše:
Ok vdaka,

Len si niesom isty, mate na mysli 300mg podavat priamo do miesta kde je problem alebo oralne ?
A len tak mimochodom, trosku mimo temu, je problem vykonat shanku s pupecni kylou? \":-)\"


Vdaka

Členka janin vám to píše správně, dává se orálně no a tu šanku asi taky bez problémů, ale budete se muset trochu více kontrolovat při případném cvičení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bobkový list
PříspěvekNapsal: čtv dub 24, 2014 3:34 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Proč se z úvodní strany ztratil článek o očistě bobkovým listem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bobkový list
PříspěvekNapsal: ned dub 27, 2014 8:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Proč se z úvodní strany ztratil článek o očistě bobkovým listem?

Myslíte první stranu tohoto vlákna, nebo hlavní stránky. Pokud hlavní stránky, tam zatím nikdy nebyl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bobkový list
PříspěvekNapsal: ned dub 27, 2014 9:43 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
kov píše:
Proč se z úvodní strany ztratil článek o očistě bobkovým listem?

Bez na ocistu kloubu. Tam se o tom pise. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bobkový list
PříspěvekNapsal: stř dub 30, 2014 9:56 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Jarda píše:
Myslíte první stranu tohoto vlákna, nebo hlavní stránky. Pokud hlavní stránky, tam zatím nikdy nebyl.

Máte pravdu. Já měl za to,že jsem to kdysi četl na hlavní straně a nemohl jsem to tam najít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bobkový list
PříspěvekNapsal: čtv kvě 08, 2014 2:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Pane Jaroslave,
chtěla bych se zeptat, jestli bych očistu bobkovým listem mohla udělat bez předchozího klystýru.
Minulý týden jsem byla na hydrocolonu. Klystýr si nemohu dělat, mám dětskou mozkovou obrnu a nedokážu klečet, vstávat ze země a další věci, které zdraví mohou. Zvládnu ho jedině v sedě na WC, ale když napustím do střev, tak to hned zase ze mě chce ven... Je to jasné, když nemám správnou polohu. Přesto bych si velmi ráda klouby očistila. Mám ještě jeden dotaz - takto prováděné klystýry pouze v sedě na WC, mohou mít pro mě smysl?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bobkový list
PříspěvekNapsal: čtv kvě 08, 2014 3:34 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Pavlína píše:
Pane Jaroslave,
chtěla bych se zeptat, jestli bych očistu bobkovým listem mohla udělat bez předchozího klystýru.
Minulý týden jsem byla na hydrocolonu. Klystýr si nemohu dělat, mám dětskou mozkovou obrnu a nedokážu klečet, vstávat ze země a další věci, které zdraví mohou. Zvládnu ho jedině v sedě na WC, ale když napustím do střev, tak to hned zase ze mě chce ven... Je to jasné, když nemám správnou polohu. Přesto bych si velmi ráda klouby očistila. Mám ještě jeden dotaz - takto prováděné klystýry pouze v sedě na WC, mohou mít pro mě smysl?

Ahoj Pavli, tak se pred ocistou bobkovym listim proplachni Epsomskou soli, to te krasne procisti ...1 polevkovou lzici na sklenku vody. Ja jsem to tak udelala minuly tyden a nebylo me pak vubec spatne, jen me trosinku a to az 3. den po ociste pobolivala hlava a zrovna to rano jsem se probudila s uplne zalepenyma ocima nejakym bordylkem, jedno oko jsem ani nemohla otevrit, ...ze by me to procistilo i oci? Nevim, byla to v poradi 3. cast prvni ocisty v mem zivote. Po tech prvnich 2 castech se me na druhy den spustila ryma (nebyla jsem pritom nemocna mnoho let), sel ze me take pisek a z niceho nic me zacala bolet cela kost pod spodnimi zuby (mam tam historicky mustek, ktery je zrejme toxicky a potrebuje uz ven) a taky me bolelo dasno nahore, nad zubama. Nemohla jsem poradne kousat, tak jsem jedla jen to, co se nemusi kousat, ale bolelo to i tak, uz jen pri dotyku studeneho jogurtu, nebo hummusu z cizrny na ten mustek.
Toto jsem vyresila tak, ze jsem si zacala vyplachovat usta peroxidem 3%, zuby jsem si cistila kasickou, kterou jsem si udelala ze sody a oliv. oleje, 3x denne jsem prezvykovala v ustech 6 hrebicku a uz se ta priserna bolest vytratila.
Jinak jsem si myslela, ze se zmirni moje bolest zad, trapi me L4-5, (mam tam nejaky vyrustek) ale to je stale stejne. Posledni ocistu jsem delala pred 5 dny a nekde jsem cetla, ze vysledek se dostavi az po 3 tydnech, tak jeste nehazu flintu do zita a stale verim v zazracne uzdraveni pomoci bobkoveho listi a rozhodne si udelam za ctvrt roku dalsi.
Tak at ti to Pavli dopadne vsechno moc dobre! M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bobkový list
PříspěvekNapsal: čtv kvě 08, 2014 10:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Děkuji Miram \":)\" .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bobkový list
PříspěvekNapsal: úte čer 03, 2014 10:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Pane Jaroslave, kopíruji sem ještě jednou můj dotaz (zkrácený) ohledně klystýru obecně v mém případě, prosím Vás, pokud můžete mi odpovědět, budu ráda. Děkuji.
Pane Jaroslave,
klystýr si nemohu dělat "normálním postupem", mám dětskou mozkovou obrnu a nedokážu klečet, vstávat ze země a další věci, které zdraví mohou. Zvládnu ho jedině v sedě na WC, ale když napustím do střev, tak to hned zase ze mě chce ven... Je to jasné, když nemám správnou polohu. Přesto bych si velmi ráda klystýry dělala. Mám ještě jeden dotaz - takto prováděné klystýry pouze v sedě na WC, mohou mít pro mě smysl? Nebo šlo by to dělat nějak jinak (ne klečet a vstávat ze země) ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bobkový list
PříspěvekNapsal: sob čer 07, 2014 11:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Pavlína píše:
Pane Jaroslave, kopíruji sem ještě jednou můj dotaz (zkrácený) ohledně klystýru obecně v mém případě, prosím Vás, pokud můžete mi odpovědět, budu ráda. Děkuji.
Pane Jaroslave,
klystýr si nemohu dělat "normálním postupem", mám dětskou mozkovou obrnu a nedokážu klečet, vstávat ze země a další věci, které zdraví mohou. Zvládnu ho jedině v sedě na WC, ale když napustím do střev, tak to hned zase ze mě chce ven... Je to jasné, když nemám správnou polohu. Přesto bych si velmi ráda klystýry dělala. Mám ještě jeden dotaz - takto prováděné klystýry pouze v sedě na WC, mohou mít pro mě smysl? Nebo šlo by to dělat nějak jinak (ne klečet a vstávat ze země) ?

Ohledně očisty kloubů vám dobře odpověděla členka miram a osobně se domnívám, že mimo nějaké případné drobnější problémy z vyplaveného bordelu se asi nic zásadně negativního konat nebude, ovšem odhaduje se opravdu dost blbě jak tělo zareaguje. Jinak k těm klystýrům bych asi ve vašem případě přistupoval jinak a konal je vyloženě ve stoje, což občas používáme na dovolené v zahraničí. Je nutno si zakoupit takovou velkou stříkačku Janette, třeba zde http://www.zbozi.cz/vyrobek/injekcni-st ... te-150-ml/, nebo někde v místě vašeho bydliště ve zdravotnických potřebách. Toto asi nebude velký problém, ale ona bohužel nemá moc vhodně tvarovaný konec pro zasunutí do konečníku. Je proto nutno na ni nasadit cca 6 cm dlouhý kousek tvrdší silnostěnné silikonové hadičky u které se zabrousí pěkně do kulata ten pracovní konec, aby šla dobře zasunout do konečníku. Pak již ve velice mírném předklonu zasunete tu krátkou tvrdší hadičku do konečníku a pomalu stříkačku vyprázdníte, na což vám v pohodě stačí jedna ruka a druhou se klidně můžete o něco opřít. Někde vedle na umyvadle máte připravenou nádobu s nálevem, kde ihned znovu nasajete a znovu zasunete a vyprázdníte tolikrát kolik je třeba, tedy takto lze postupně šetrně napustit klidně i dva litry. Co je výborné, že to v pohodě uděláte i ve sprchovém koutě, nebo v koupelně o rozměrech psí boudy, což je bohužel u pokojů v letoviskách u moře dost běžné a člověk se tam s bídou otočí. Tu upravenou hadičku občas lidem i posílám za 50,-Kč v rámci odběru jiného zboží, tedy pokud by byl problém si ji zajistit, klidně se ozvěte, je opravdu nezničitelná a vydrží vám do konce života.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bobkový list
PříspěvekNapsal: ned čer 08, 2014 11:17 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Tak tohle přesně jsem potřebovala číst - děkuji moc \":-)\". Stříkačku zakoupím a případně se ozvu kvůli hadičce. Možná taky půjde použít přímo klystýr, ale ve stoje, vůbec by mě nenapadlo to zkusit.
No a pak se budu snažit tekutinu v sobě co nejdéle udržet. Jsem opravdu ráda, že mám možnost klystýry dělat, myslela jsem, že pro mě tato cesta není možná. Ještě jednou díky moc pane Jaroslave.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bobkový list
PříspěvekNapsal: stř črc 30, 2014 7:52 pm 
Offline

Registrován: stř črc 23, 2014 5:05 pm
Příspěvky: 45
Saurah píše:
Ahoj, před půlrokem jsem se netrpělivě vrhnula na 10ti denní očistu podle Glickmana, ale nezvládnula jsem ani první šanku díky ucpaným střevům. Protože mě pronásledují bolesti všech kloubů i svalů (ročník 57), ráda bych také zkusila bobkový list, ale nejdřív vyčistila střeva, jak radí pan Jarda a Cingroš. Po prázdninovém pečení kynutého těsta, buřtů, mlsání zmrzliny... jsem měla samozřejmě překyselenou moč- PH metr se ani nezabarvil, myslela jsem si, že snad nefunguje. Po třech urinových klystýrech a celodenní stravě ovoce ze zahrady + hlavně meloun + pár domácích vlašských ořechů a meruňkových jader se PH ihned srovnalo. Dnes jsem začala chroustat domácí okurky nakládačky a zase pár ořechů ( bydlím na polosamotě ve velmi čisté krajině ) a PH metr zčernal na 8, pak se ustálil kolem 7,2. Můj dotaz: Mám vydržet týden s urinovými klystýry tímto způsobem + rozmanitější stravu a pak hned kúru s bobkovým listem, nebo po pěti dnech šanku a potom bobkový list? Děkuji za odpověď \":-)\", Dag.

Tak už jsem si odpověděla; našla jsem ve Fóru: nejdřív očista střev ( po týdenních klystýrech urinou se mně docela už ulevilo \":-)\"), pak jater a bobkový list na klouby až pak - časově po půl roce, tedy ne po týdnu, jak jsem si bláhově myslela... prostě nespěchat... Tak jo, jen vydržet...

Dobrý den,

mohu se zeptat (a vůbec i ostatních ve foru), jaký pH metr máte na mysli?
Používáte klasické lakmusové papírky z lékárny anebo něco takovéhoto:
http://diagnosticke-testy.heureka.cz/jhe-elektronicky-ph-metr-ph-01/

Já totiž užívám běžné "žluté pásky" (indikátorové) a neumím si moc představit, že bych si s nimi změřil pH na desetinnou přesnost, spíše jen na celé stupnice dle spektra na obale. Indikátorové a lakmusové papírky nejsou asi jedno a totéž, že?

Nebo snad užíváte tohle:
http://www.omniprax.cz/index.php?kc=SERC3%209542

Děkuji moc!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bobkový list
PříspěvekNapsal: stř črc 30, 2014 7:56 pm 
Offline

Registrován: stř črc 23, 2014 5:05 pm
Příspěvky: 45
Jarda píše:
Dna je vlastně usazená kyselina močová v krystalické podobě, což není problém odstranit i obyčejnou okurkou, ale vše co popisujete je plně funkční, ovšem po aplikaci bobkáče budete mít asi trochu problémy, protože toho vezme mnoho najednou. Já bych se trošku předčistil a pak teprve šel do bobkového listu.

Dobrý den, pane Jaroslave,

chci se zeptat, nemohu si urinoterapií (pitím) způsobit dnu - tedy osadit klouby kys. močovou???
Měla by se po každé kúře UT užít očista kl. vavřínem??

Má efekt i 7 denní UT (pití ranní u.)?

Velice děkuji za brzkou odpověď!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bobkový list
PříspěvekNapsal: pát srp 01, 2014 4:44 pm 
Offline

Registrován: stř črc 23, 2014 5:05 pm
Příspěvky: 45
Zdravím do fora!

Mohu se informovat o tom, zdali je kura s bobkovým listem účinnější, pokud po celý den popíjení odvaru nejím?
Pokud v dané období nemohu vykonat očistu střev, je lepší se kury s BL vzdát?
Mohou se behem kury uzivat ml. výrobky, popř. i maso?

Děkuji mnohokrát za cenné rady!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bobkový list
PříspěvekNapsal: pát srp 01, 2014 5:22 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Th. píše:
Zdravím do fora!

Mohu se informovat o tom, zdali je kura s bobkovým listem účinnější, pokud po celý den popíjení odvaru nejím?
Pokud v dané období nemohu vykonat očistu střev, je lepší se kury s BL vzdát?
Mohou se behem kury uzivat ml. výrobky, popř. i maso?

Děkuji mnohokrát za cenné rady!

Ja pri ociste kloubu zasadne nic nejim cely den. A jeden den pred ocistou jim jenom zeleninu a ovoce. Tuto ocistu s bobkovym listim jsem delala poprve az po nekolika ocistach ...asi 10 klystyru, 1 sanka a 1 ocista jater a zlucniku. Driv jsem si na to netroufla.
Nekdo pustil na internet do obehu tuto ocistu, ale velmi zkracenou verzi a prisla take moji kamaradce na email. Ona byla velmi zhava to okamzite vyzkouset, tak se do toho okamzite dala. V zivote si neudelala vubec zadnou ocistu, ani strevo necistila, proste nic. Je vsezravec a ten den samozrejme ze pojidala vsechno mozne, k obedu si dala maso, kysane zeli, mleko do kavy a jine specialitky a pak si myslela, ze umre! Mela tak silene bolesti hlavy, bricha a zaludku a teprve potom se me o tom zminila. Kdyz me ten recept na tuto ocistu ukazala, myslela jsem, ze spadnu z noh. Tam se neuvadelo vubec nic, jenom to, kolik se ma uvarit bobkoveho listiho ve vode, nebylo tam nic ani o pomalem upijeni po douscich, takze ona to pila pomerne rychle ...no des a hruza!

Ja osobne mam vyzkousene pit pri teto ociste jen cistou vodu a nebo urinu, ale zasadne nejim! Pokud budes dostatecne prijimat tekutiny po cely den, tak mit hlad ani nebudes. Ja ho aspon nemivam.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz