Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 4:03 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: čtv kvě 16, 2013 6:28 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
Zdravím. Dnes jsem v lekárně (musel jsem jich oběhnout 5 \":-D\" ) sehnal magnesium peroxid (snad to bude skutečně ono v nějaké čisté slušné kvalitě) a zajímalo by mne, jestli by se dal aplikovat taky skrze liposomy? Pokud ano myslíte že by to mohlo ještě zvednout účinek? Jak moc?! Čističku ještě nemám a už teď jsem na tom s penězi více než bídně, ale říkám si že pokud by to mělo nějaký výraznější efekt, tak si ty peníze prostě sehnat budu muset. \":-D\" Dále prosím chápu správně, že když mi zmiňovaný peroxid hořčíku nedají v úplně čisté kvalitě, tak ho čistička pročistí tak, aby mi nemohli nějaké nežádoucí příměsy v něm obsažené ublížit? Nebo abych si neublížil musím mít 100% záruku čistoty produktu? Jaké jsou potom možná rizika??? A o kolik jsou větší, než když budu aplikovat pouze ten objednaný peroxid klasickou cestou přes kapsle? A vyplatí se investovat do nějaké dražší čističky, nebo to funguje všechno zhruba na stejném principu? Btw. když by to s tím peroxidem hořčíku fungovalo, nemohlo by se stát, že by se člověk spíše vznášel než chodil? \":-D\" Díky za odpovědi

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: pát kvě 17, 2013 8:50 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Nevím jestli má čistička schopnost ti zlepšit kvalitu nějaké látky, to pochybuju. Její funkce je vtom že ti zabalí účinné látky do lecithinu a tím se vytvoří liposom.

Btw, na co je peroxid hořčíku?

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: pát kvě 17, 2013 9:23 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
Elkimek píše:
Nevím jestli má čistička schopnost ti zlepšit kvalitu nějaké látky, to pochybuju. Její funkce je vtom že ti zabalí účinné látky do lecithinu a tím se vytvoří liposom.

Btw, na co je peroxid hořčíku?

Zkuste použít místní vyhledávač nebo googla kde zadáte peroxid hořčíku či peroxid magnesium. Odpovědí budete mít dost, ale v podstatě to dokáže dostat do těla kyslík a snad i hořčík. (mimochodem u toho hořčíku by mne zajímalo, jestli by to dokázalo srovnat výraznější deficit?!!) No a mne právě napadlo, že skrze ty liposomy by to mohl být hlavně díky tomu kyslíku daleko větší šrumec. (proto jsem na konci psal, že by se pak člověk mohl vznášet \":-D\" )...

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: pát kvě 17, 2013 11:04 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Filip08 píše:
Zkuste použít místní vyhledávač nebo googla kde zadáte peroxid hořčíku či peroxid magnesium. Odpovědí budete mít dost, ale v podstatě to dokáže dostat do těla kyslík a snad i hořčík. (mimochodem u toho hořčíku by mne zajímalo, jestli by to dokázalo srovnat výraznější deficit?!!) No a mne právě napadlo, že skrze ty liposomy by to mohl být hlavně díky tomu kyslíku daleko větší šrumec. (proto jsem na konci psal, že by se pak člověk mohl vznášet \":-D\" )...

Aha. No deficit hořčíku se rovná pravidelně a dlouho, cca 3 měsíce. Já ho rovnám chloridem hořečnatym.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: pon kvě 20, 2013 10:26 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Tak jen pro zajímavost. Třetím dnem beru liposomy vit. C obohacené o glutathoin a pár dalších antioxidantů. Dva dny k tomu beru samostatně liposom vit. C ( nedošlo mi že ho v tom liposomu s glutathoinem mám taky ). Dnes ráno se u mě pravděpodobně objevila cytotoxicita vitamínu C. Mám menší nevolnosti břicha a rozjela se mi pořádná plynatost. Co jsem vyčetl, je to dobrá zpráva jelikož se jedná o řádnou detoxikaci.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: úte kvě 28, 2013 8:29 pm 
Offline

Registrován: pon pro 27, 2010 10:08 pm
Příspěvky: 7
Zdravím,děláte nějakou přestávku mezi 3 denními cykly při braní liposomálního vit.C?Nemáte nějaký návod jak brát ostatní vitamíny?v jakém poměru míchat a podobně?Děkuji Míra Peterka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: sob čer 01, 2013 6:28 pm 
Offline

Registrován: pon pro 27, 2010 10:08 pm
Příspěvky: 7
Ještě jedna věc,neničí vit.C železo které je v mixéru?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: ned čer 02, 2013 4:37 pm 
Offline

Registrován: stř črc 14, 2010 4:02 pm
Příspěvky: 113
Dobrý den pane Jardo a všichni členové tohoto skvělého fóra,
také chceme začít vyrábět liposomy a v posledním čísle Receptů prima nápadů 6/2013 uvádí pan Jarda úžasný návod na očistný koktejl, kde kromě jiných ingrediencí používá Glutathion tablety á 500 mg a Resveratrol á 100 mg /ostatní ingredience máme/ velmi prosím o zaslání
odkazu na nějaký vhodný zdroj kde je možné tyto přípravky ve slušné kvalitě a ceně zakoupit - nebo je možné je objednat i u Vás pane Jardo?
Předem velmi děkuji za odpověď a přeji hezký den \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: stř čer 05, 2013 1:12 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
esie píše:
Dobrý den pane Jardo a všichni členové tohoto skvělého fóra,
také chceme začít vyrábět liposomy a v posledním čísle Receptů prima nápadů 6/2013 uvádí pan Jarda úžasný návod na očistný koktejl, kde kromě jiných ingrediencí používá Glutathion tablety á 500 mg a Resveratrol á 100 mg /ostatní ingredience máme/ velmi prosím o zaslání
odkazu na nějaký vhodný zdroj kde je možné tyto přípravky ve slušné kvalitě a ceně zakoupit - nebo je možné je objednat i u Vás pane Jardo?
Předem velmi děkuji za odpověď a přeji hezký den \":D\"

http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas-Re ... ules/45676

http://www.iherb.com/Cardiovascular-Res ... ules/44868

slušná cena je diskutabilní Glutathion není levná věc a v ČR ho prakticky neseženete. Jinak se těšte, chutná a voní to výtečně \":D\"

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: stř čer 05, 2013 9:15 pm 
Offline

Registrován: stř črc 14, 2010 4:02 pm
Příspěvky: 113
Moc Vám děkuji \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: ned čer 09, 2013 12:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Filip08 píše:
Zdravím. Dnes jsem v lekárně (musel jsem jich oběhnout 5 \":-D\" ) sehnal magnesium peroxid (snad to bude skutečně ono v nějaké čisté slušné kvalitě) a zajímalo by mne, jestli by se dal aplikovat taky skrze liposomy? Pokud ano myslíte že by to mohlo ještě zvednout účinek? Jak moc?! Čističku ještě nemám a už teď jsem na tom s penězi více než bídně, ale říkám si že pokud by to mělo nějaký výraznější efekt, tak si ty peníze prostě sehnat budu muset. \":-D\" Dále prosím chápu správně, že když mi zmiňovaný peroxid hořčíku nedají v úplně čisté kvalitě, tak ho čistička pročistí tak, aby mi nemohli nějaké nežádoucí příměsy v něm obsažené ublížit? Nebo abych si neublížil musím mít 100% záruku čistoty produktu? Jaké jsou potom možná rizika??? A o kolik jsou větší, než když budu aplikovat pouze ten objednaný peroxid klasickou cestou přes kapsle? A vyplatí se investovat do nějaké dražší čističky, nebo to funguje všechno zhruba na stejném principu? Btw. když by to s tím peroxidem hořčíku fungovalo, nemohlo by se stát, že by se člověk spíše vznášel než chodil? \":-D\" Díky za odpovědi

Sice přímo s uvedenou látkou zkušenosti nemám, ale chlorid hořečnatý excelentně vysráží lecitin a liposom z něho vyrobit nejde, což myslím bude v tomto případě obdobné, čili spíše problém, než nějaký užitek, ale můžete to vyzkoušet, třeba se pletu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: ned čer 09, 2013 12:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
peterm01 píše:
Ještě jedna věc,neničí vit.C železo které je v mixéru?

V mixéru nemáte železo, ale nerez a to je něco jiného.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: ned čer 09, 2013 12:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
esie píše:
Dobrý den pane Jardo a všichni členové tohoto skvělého fóra,
také chceme začít vyrábět liposomy a v posledním čísle Receptů prima nápadů 6/2013 uvádí pan Jarda úžasný návod na očistný koktejl, kde kromě jiných ingrediencí používá Glutathion tablety á 500 mg a Resveratrol á 100 mg /ostatní ingredience máme/ velmi prosím o zaslání
odkazu na nějaký vhodný zdroj kde je možné tyto přípravky ve slušné kvalitě a ceně zakoupit - nebo je možné je objednat i u Vás pane Jardo?
Předem velmi děkuji za odpověď a přeji hezký den \":D\"

Já je běžně nemám, to by musela být docela náhoda a koupit se dají některé u nás, třeba ten Resveratrol a jiné bohužel pouze v zahraničí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: ned čer 09, 2013 4:13 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
esie píše:
Dobrý den pane Jardo a všichni členové tohoto skvělého fóra,
také chceme začít vyrábět liposomy a v posledním čísle Receptů prima nápadů 6/2013 uvádí pan Jarda úžasný návod na očistný koktejl, kde kromě jiných ingrediencí používá Glutathion tablety á 500 mg a Resveratrol á 100 mg /ostatní ingredience máme/ velmi prosím o zaslání
odkazu na nějaký vhodný zdroj kde je možné tyto přípravky ve slušné kvalitě a ceně zakoupit - nebo je možné je objednat i u Vás pane Jardo?
Předem velmi děkuji za odpověď a přeji hezký den \":D\"

zde se dá Resveratrol koupit http://www.symbinatur.com/RESVERATROL-STAR-produkt-840.html ale nevím jestli je postačující


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: ned čer 09, 2013 6:47 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Dagmara píše:
zde se dá Resveratrol koupit http://www.symbinatur.com/RESVERATROL-STAR-produkt-840.html ale nevím jestli je postačující

To je zbytečně drahé. Kupte si ho tady www.iherb.com a tady máte kód na slevu 10dolarů BWJ744. Poštovné je fajn, kolem 4dolarů, dodání do 10 dnů. Pokud nakoupíte za víc jak 60dolarů, máte slevu na DHL expres, které stojí cca 12dolarů máte to doma za dva dny.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz