Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 25, 2024 1:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Léčba rakoviny vitamínem C
PříspěvekNapsal: úte čer 10, 2014 9:02 pm 
Offline

Registrován: úte čer 10, 2014 8:57 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
mám babičku, které je 80 let a před 3 lety prodělala operaci ledviny, díky které má teď jen 1 ledvinu. Nyní jsme zjistili pomocí vyšetření u lékaře, že se jí objevila rakovina na plících a je to už docela rozsáhlé. Zaujala mě Vaše metoda na výrobu vitamínem C, jelikož jsem se dočetla, že je to účinná léčba právě proti rakovině. Na internetu jsem se ale dočetla, že pro tuto metodu léčby je potřeba, aby měl pacient zdravé ledviny. Chci se zeptat, zda je možné ji ten vitamín C podávat formou nápoje nebo nikoli. Nebo zda byste mi mohl doporučit nějakou jinou metodu léčby na rakovinu plic, která by alespoň zpomalila průběh. Bohužel jíst nám zdravě nezačne, je velmi paličatá a nechce pít ani žádné bylinky.

Děkuji Vám za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčba rakoviny vitamínem C
PříspěvekNapsal: stř čer 11, 2014 8:08 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Tělo nadbytek vitamínu C vyloučí, takže je nesmysl brát velký dávky, k ničemu to není. S tím vitamínem C experimentujou, ale píchaj ho rovnou do krve injekcema.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčba rakoviny vitamínem C
PříspěvekNapsal: ned čer 15, 2014 11:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
T.Š. píše:
Dobrý den,
mám babičku, které je 80 let a před 3 lety prodělala operaci ledviny, díky které má teď jen 1 ledvinu. Nyní jsme zjistili pomocí vyšetření u lékaře, že se jí objevila rakovina na plících a je to už docela rozsáhlé. Zaujala mě Vaše metoda na výrobu vitamínem C, jelikož jsem se dočetla, že je to účinná léčba právě proti rakovině. Na internetu jsem se ale dočetla, že pro tuto metodu léčby je potřeba, aby měl pacient zdravé ledviny. Chci se zeptat, zda je možné ji ten vitamín C podávat formou nápoje nebo nikoli. Nebo zda byste mi mohl doporučit nějakou jinou metodu léčby na rakovinu plic, která by alespoň zpomalila průběh. Bohužel jíst nám zdravě nezačne, je velmi paličatá a nechce pít ani žádné bylinky.

Děkuji Vám za odpověď.

No v uvedeném věku se již strom ohýbá velice obtížně a domnívám se, že pokud vám nebude plně důvěřovat, tak s ní nehnete a zbytečně budete trápit jak ji, tak sebe. Problém jednoznačně plyne ze zaneseného střeva a pouhé dodávání céčka sice asi proces trochu zpomalí, nicméně předpokládám nezastaví. Vždy je u rakoviny plic potřeba hlavně obnovit plnou funkci tlustého střeva, což je u starších lidí hlavní důvod pro vznik tohoto druhu rakoviny. Přesvědčit takto starého člověka k provádění klystýrů, nebo jiných druhů očisty střeva je skoro z říše snů i když jsem se v několika případech také setkal s neuvěřitelnou vitalitou a chutí do života u stejně starých lidí, kdy pro ně nebylo problémem konat cokoliv, pokud jim to pomůže, ale takový člověk se bohužel nevidí tak často. Pokud již budete dávat pouze to céčko, tak asi formou liposomů a snažit se udělat ten mix co komplexně řeší celé tělo a posiluje i imunitu, jak uvádím v jednom článku o liposomech v Publikovaných tématech na hlavních stránkách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: sob čer 21, 2014 3:00 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Budu zkouset delat liposomy pouze v mixeru tak bych se rad zeptal jestli je nejaka urcita doba po kterou je dobre mixovat/teplota kterou bych mel dosahnout/konzistence ci tak?
Mixer mame hodne kvalitni (44000 otacek za minutu) takze si myslim, ze bych mohl dosahnout celkem slusneho vysledku i bez UZ cisticky. Spise mi jde o to jestli ma ten mix byt bez zbytku na dne ci tak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: sob čer 21, 2014 6:20 am 
Offline

Registrován: čtv lis 18, 2010 9:05 pm
Příspěvky: 22
Kym som cakala na cisticku, tak som si prvu davku tiez urobila len vo Vitamixe. Mlatila som to v nom asi 3-4 minuty. Ak mas na slusny mixer, tak investuj aj do cisticky. Neviem ako, ale je to po tom ultrazvuku ine. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: sob čer 21, 2014 3:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Cisticku jenom kvuli liposomum kupovat nemuzu, to mi pritelkyne neschvali takze se proste pokusim z toho dostat maximum.

Je velky rozdil mezi tim Vitamixem a UZ cistickou ve finale ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: ned čer 22, 2014 11:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Tom Kořenek píše:
Budu zkouset delat liposomy pouze v mixeru tak bych se rad zeptal jestli je nejaka urcita doba po kterou je dobre mixovat/teplota kterou bych mel dosahnout/konzistence ci tak?
Mixer mame hodne kvalitni (44000 otacek za minutu) takze si myslim, ze bych mohl dosahnout celkem slusneho vysledku i bez UZ cisticky. Spise mi jde o to jestli ma ten mix byt bez zbytku na dne ci tak.

Na to nedovedu odpovědět, takový mixér nemám, ale patrně by vám to fungovat mohlo. Směs se nesmí nijak oddělovat, prostě rovnoměrně konzistentní roztok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: úte čer 24, 2014 8:29 pm 
Offline

Registrován: úte čer 24, 2014 5:29 pm
Příspěvky: 1
Zdravím pán Jarda
Tie liposomy vydržia v chlade len tie 3 dni,alebo radšej robiť polovičnú dávku aby polovica vevyšla nazmar?
Ako dlho to možem užívať na podporu imunity?
Ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: sob črc 05, 2014 1:27 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Jarda píše:
Tom Kořenek píše:
Budu zkouset delat liposomy pouze v mixeru tak bych se rad zeptal jestli je nejaka urcita doba po kterou je dobre mixovat/teplota kterou bych mel dosahnout/konzistence ci tak?
Mixer mame hodne kvalitni (44000 otacek za minutu) takze si myslim, ze bych mohl dosahnout celkem slusneho vysledku i bez UZ cisticky. Spise mi jde o to jestli ma ten mix byt bez zbytku na dne ci tak.

Na to nedovedu odpovědět, takový mixér nemám, ale patrně by vám to fungovat mohlo. Směs se nesmí nijak oddělovat, prostě rovnoměrně konzistentní roztok.

Hlasim uspech! Ani nebylo nutne pouzivat nejvyssi vykon mixeru. Nechal sem ho bezet na stredni vykon nekolik minut a smes se ani po 3 dnech neoddeluje, nic se neusazuje na dne. Bereme pouze preventivni davky (jako podporu na proti-plisnove kure) takze nemuzu objektivne urcite jestli to 100% funguje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: ned črc 06, 2014 11:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
neuron píše:
Zdravím pán Jarda
Tie liposomy vydržia v chlade len tie 3 dni,alebo radšej robiť polovičnú dávku aby polovica vevyšla nazmar?
Ako dlho to možem užívať na podporu imunity?
Ďakujem.

Tak vydrží i déle, ovšem některé popraskají a obsah se vybaluje ven, což sníží využitelnost, kvůli které je vyrábíte. Je rozhodně lepší si vyrábět buď menší množství, nebo dávat menší koncentraci účinných složek a pít pak větší množství. Vše je relativní, zde neplatí nějaká absolutní doporučení a méně koncentrovaný produkt, navíc má i vyšší životnost, protože liposomů je v roztoku vlastně méně a nemohou se o sebe tak snadno třít a tím praskat. Dají se užívat dlouhodobě v tom není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: ned črc 06, 2014 11:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Tom Kořenek píše:
Hlasim uspech! Ani nebylo nutne pouzivat nejvyssi vykon mixeru. Nechal sem ho bezet na stredni vykon nekolik minut a smes se ani po 3 dnech neoddeluje, nic se neusazuje na dne. Bereme pouze preventivni davky (jako podporu na proti-plisnove kure) takze nemuzu objektivne urcite jestli to 100% funguje.

No vidíte, to je dobrá informace a fungovat to bude, tam není žádný logický důvod proč by směs fungovat neměla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2014 2:10 am 
Offline

Registrován: čtv lis 18, 2010 9:05 pm
Příspěvky: 22
Mam obavy, ze nefunguje. Dopila som flasku a novu davku som len vyslahala vo vitamixe. Do druheho dna sa sice nic neoddelovalo, ale uz viem, co mi vadilo. Ten roztok bol kysly. Tak som to naliala do cisticky a zultrazvukovala a uz to ma zase chut ako nariedena majoneza


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Výroba liposomů doma
PříspěvekNapsal: čtv črc 17, 2014 10:09 pm 
Offline

Registrován: úte dub 05, 2011 12:38 pm
Příspěvky: 31
Jak tady čtu příspěvky ostatních členů, nikdo se k domácí výrobě liposomů nepostavil kriticky. Začnu tedy u sebe.

1. Dokonalým smícháním lecitinu a ve vodě rozpuštěného AS (askorbátu sodného) přeci "jen tak" nevzniknou liposomy, ale emulze, mrkni na wiki co je Emulze a co je Lipozom

2. Jak by jste si představovali, že ultrazvuková čistička z emulze vyrobí lipozomy? Podle mě nevyrobí ani náhodou. Podívejte se na obrázek v příloze, je to řez liposomu, celé to musí být přibližně 0,3 mikrometru velké a ještě uvnitř musí být ten vitamín C.

3. Dr.Thomas E. Levy, dnešní nepsaná autorita na vitamín C píše, volně přeloženo.
"Jednou jsem onemocněl vážnou chřipkou/nachlazením. Protože jsem neměl při sobě vitamín C pro nitrožilní použití. Udržoval jsem ústní dávky, tak vysoké abych měl permanentní průjem. Uvědomujíc si potřeby vysokých dávek vit. C., vzal jsem 5 nebo 6 gramů liposomálního produktu na jednou do džusu. Po jedné hodině od užití jsem se cítil hodně dobře. Vzal jsem si ještě několik balíčku liposomálního Céčka a překonal jsem tu vážnou chřipku/nachlazení jako nikdy předtím, dokonce s opakovanými dávkami infúzí od 50 do 100 gramů (céčka) po dobu několika dnů. Poněkud jsem ignoroval vědecké postupy a trvalo pouze asi 8 až 12 měsíců, než se to opakovalo, znovu mě, znovu stejný scénář, mým příbuzným a přátelům. Teprve poté jsem si uvědomil co to ty liposomy jsou."
Na otázku jestli doma udělaný liposomální vit. C je opravdu liposomální odpověděl: "Přezkoumal jsem sofistikované testy dvou různých domácích přípravků. Oba měli NULA liposomů. Ale je jasné, že ultrazvukovou čističkou připravíte opravdovou emulzi, která je určitě lepší než samotný vitamín C."
zdroj: http://www.naturalhealth365.com/author/dr-thomas-e-levy

4. Zkusil jsem na sobě doma dělaný ultrazvukovou čističkou, a taky jsem zkusil od výrobce http://www.livonlabs.com/europe.html, koupeno na https://www.swansonvitamins.com/livon-laboratories-lypo-spheric-vitamin-c-30-0-2-fl-oz-pkts
U doma dělaného nerozhodovalo jestli jsem bral 2, 4 nebo 6 gr vitamínu C. U toho koupeného s 1 gr ráno a 1 gr večer jsme překonali všichni intezivní pálení v krku, který každý z nás nezávisle shledal jako závažné před prvním podáním a na konci léčby (druhý den) jako by se nic nepřihodilo \":D\"

Navrhuji proto, domácí výrobě tak jak ji známe nyní, neříkat liposomální vitamín C,
co třeba, vitamín C s lecitinem v emulzi (apod.)


Přílohy:
liposomal-technology.jpg
liposomal-technology.jpg [ 10.62 KiB | Zobrazeno 18523 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposomy
PříspěvekNapsal: ned črc 27, 2014 9:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
culka píše:
Mam obavy, ze nefunguje. Dopila som flasku a novu davku som len vyslahala vo vitamixe. Do druheho dna sa sice nic neoddelovalo, ale uz viem, co mi vadilo. Ten roztok bol kysly. Tak som to naliala do cisticky a zultrazvukovala a uz to ma zase chut ako nariedena majoneza

Tak kyselý by opravdu být neměl, asi bude nutné to důkladněji prověřit a vyzkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výroba liposomů doma
PříspěvekNapsal: ned črc 27, 2014 9:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
JendaC píše:
Jak tady čtu příspěvky ostatních členů, nikdo se k domácí výrobě liposomů nepostavil kriticky. Začnu tedy u sebe.

1. Dokonalým smícháním lecitinu a ve vodě rozpuštěného AS (askorbátu sodného) přeci "jen tak" nevzniknou liposomy, ale emulze, mrkni na wiki co je Emulze a co je Lipozom

2. Jak by jste si představovali, že ultrazvuková čistička z emulze vyrobí lipozomy? Podle mě nevyrobí ani náhodou. Podívejte se na obrázek v příloze, je to řez liposomu, celé to musí být přibližně 0,3 mikrometru velké a ještě uvnitř musí být ten vitamín C.

3. Dr.Thomas E. Levy, dnešní nepsaná autorita na vitamín C píše, volně přeloženo.
"Jednou jsem onemocněl vážnou chřipkou/nachlazením. Protože jsem neměl při sobě vitamín C pro nitrožilní použití. Udržoval jsem ústní dávky, tak vysoké abych měl permanentní průjem. Uvědomujíc si potřeby vysokých dávek vit. C., vzal jsem 5 nebo 6 gramů liposomálního produktu na jednou do džusu. Po jedné hodině od užití jsem se cítil hodně dobře. Vzal jsem si ještě několik balíčku liposomálního Céčka a překonal jsem tu vážnou chřipku/nachlazení jako nikdy předtím, dokonce s opakovanými dávkami infúzí od 50 do 100 gramů (céčka) po dobu několika dnů. Poněkud jsem ignoroval vědecké postupy a trvalo pouze asi 8 až 12 měsíců, než se to opakovalo, znovu mě, znovu stejný scénář, mým příbuzným a přátelům. Teprve poté jsem si uvědomil co to ty liposomy jsou."
Na otázku jestli doma udělaný liposomální vit. C je opravdu liposomální odpověděl: "Přezkoumal jsem sofistikované testy dvou různých domácích přípravků. Oba měli NULA liposomů. Ale je jasné, že ultrazvukovou čističkou připravíte opravdovou emulzi, která je určitě lepší než samotný vitamín C."
zdroj: http://www.naturalhealth365.com/author/dr-thomas-e-levy

4. Zkusil jsem na sobě doma dělaný ultrazvukovou čističkou, a taky jsem zkusil od výrobce http://www.livonlabs.com/europe.html, koupeno na https://www.swansonvitamins.com/livon-laboratories-lypo-spheric-vitamin-c-30-0-2-fl-oz-pkts
U doma dělaného nerozhodovalo jestli jsem bral 2, 4 nebo 6 gr vitamínu C. U toho koupeného s 1 gr ráno a 1 gr večer jsme překonali všichni intezivní pálení v krku, který každý z nás nezávisle shledal jako závažné před prvním podáním a na konci léčby (druhý den) jako by se nic nepřihodilo \":D\"

Navrhuji proto, domácí výrobě tak jak ji známe nyní, neříkat liposomální vitamín C,
co třeba, vitamín C s lecitinem v emulzi (apod.)

To máte asi pravdu i když jde patrně pouze a dokonalou formulaci názvu produktu, pro mě je spíše důležité zda pomáhá a tam se evidentně i odborníci shodují, že pozitivní efekt tím člověk i tak docílí. Zda se tam vyskytuje NULA liposomů, no nevím, já jsem docela dost dlouho zkoumal výsledný produkt pod mikroskopem a řekl bych že liposomy tam vidět bylo. Jak kvalitní nedovedu odhadnout, na takový účel bych musel mít dokonalejší přístroj, nicméně pěkně formované kuličky tam určitě plavou.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz