Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:40 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Houby
PříspěvekNapsal: pát led 15, 2010 9:48 am 
Offline

Registrován: čtv pro 17, 2009 11:37 am
Příspěvky: 55
Do zeleninového salátu, který běžně jím ( hlávkový salát, mrkev, rajčata, olivový olej) jsem přidala hlívu, dvě lžíce naklíčeného munga a trochu jablečného octa. Chutnalo to celkem dobře, ale téměř ihned po konzumaci mě začala silně pálit trubice z krku až do žaludku. Trvalo to téměř 24 hodin a bylo to velmi nepříjemné jakoby kyselé nemohla jsem vůbec polykat. Může to být alergická reakce na hlívu nebo mungo? Nikdy před tím jsem to nejedla. Vím, že byla chyba přidat najednou dvě nové potraviny, ale nerada bych je šmahem teď zavrhla obě. Nebo je to jen nevhodná kombinace?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Houby
PříspěvekNapsal: pát led 15, 2010 4:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
ixi píše:
Do zeleninového salátu, který běžně jím ( hlávkový salát, mrkev, rajčata, olivový olej) jsem přidala hlívu, dvě lžíce naklíčeného munga a trochu jablečného octa. Chutnalo to celkem dobře, ale téměř ihned po konzumaci mě začala silně pálit trubice z krku až do žaludku. Trvalo to téměř 24 hodin a bylo to velmi nepříjemné jakoby kyselé nemohla jsem vůbec polykat. Může to být alergická reakce na hlívu nebo mungo? Nikdy před tím jsem to nejedla. Vím, že byla chyba přidat najednou dvě nové potraviny, ale nerada bych je šmahem teď zavrhla obě. Nebo je to jen nevhodná kombinace?

Zatím jsem se z ničím podobným u těchto potravin nesetkal a ani bych takovouto reakci nepředpokládal. Nezdá se mi to ani jako nevhodná kombinace a já sám to takto běžně jím. Jediná možnost, jak to opravdu zjistit, je opět vyzkoušet opatrně každou potravinu zvlášť a pokud se ani tak reakce nedostaví, což bych celkem předpokládal, tak to opět vyzkoušet jako celek. Netuším, zda jste si mungo klíčila doma, či zda šlo o kupovaný produkt. V případě kupovaného, bych již byl opatrný, může to být nějakým způsobem zamořené, či spařené a pokud to nejíte poměrně často, nemusíte tu změnu ani poznat. Je tedy klidně možné, že ani po snědení stejné kombinace se potíže znovu nedostaví a pak babo raď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Houby
PříspěvekNapsal: pát led 15, 2010 11:34 pm 
Offline

Registrován: pon bře 30, 2009 4:11 pm
Příspěvky: 6
Bydliště: Brno - venkov
Dobrý den,mám ten samý problém, jako Ixi, kdy po snězení zeleninového salátu do kterého jsem přidávala syrovou hlívu začalo pálení v krku,které odeznívalo do večera.Stejné saláty jí i manžel a tento problém nemá.Když jsem vynechala hlívu pálení se neprojevilo.Tak jsem vyzkoušela sušenou, dávám si ji trochu méně a je to bez problému. Raději bych jí jedla syrovou, ale nevím v čem ten problém je.
Taky Vám chci poděkovat za vaše stránky a všechny cenné informace, kterými se s manželem už přes půl roku řídíme a je to super.

_________________
Dokud žijeme, učme se, jak žít. L.A.Seneca


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Houby
PříspěvekNapsal: pon led 18, 2010 2:42 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 17, 2009 11:37 am
Příspěvky: 55
Zkusila jsem samostatnou syrovou hlívu chvíli žvýkat a vyplivnout, pálení v ústní dutině se dostavilo opět. Chtěla jsem si být jistá, že nejde o pálení žáhy, se kterým zkušenost nemám. Váhám, jestli hlívu ze stravy vynechat nebo to pro její účinky vydržet. Může být to pálení známka příznivého působení hlívy ( jako když se začíná se syrovou cibulí), když se po salátu nedostavily žádné zažívací obtíže?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Houby
PříspěvekNapsal: pon led 18, 2010 4:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
ixi píše:
Zkusila jsem samostatnou syrovou hlívu chvíli žvýkat a vyplivnout, pálení v ústní dutině se dostavilo opět. Chtěla jsem si být jistá, že nejde o pálení žáhy, se kterým zkušenost nemám. Váhám, jestli hlívu ze stravy vynechat nebo to pro její účinky vydržet. Může být to pálení známka příznivého působení hlívy ( jako když se začíná se syrovou cibulí), když se po salátu nedostavily žádné zažívací obtíže?

Pokud by šlo o pálení žáhy, tak není problém vypít trochu jedlé sody a mělo by to zmizet, ale to se mi moc nezdá, protože to se dostavuje, až když se žaludeční šťávy vrací po jídle zpět do jícnu a takto to u vás patrně neproběhlo. Další možnost je nějaká alergická reakce na látky v hlívě obsažené a za těchto podmínek bych ji raději vynechal, než stále dráždit organizmus. Že by se to postupně odstranilo se mi moc nezdá, betaglukany přeci jen působí jinak než látky z cibule, ale zkušenost s tím nemám, čili to by jste to musela, vyloženě opatrně, po malých dávkách vyzkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Houby
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 10:04 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Napadlo ma, že by sa dala vypestovat hliva aj v domácich podmienkach.
Myslím zohnat tú kultúru a naočkovat ju do nejakého stromu.
Dá sa to nejako zohnat? Myslím tá kultúra.
Vyžaduje si to nejaké špeciálne znalosti?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Houby
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 10:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Napadlo ma, že by sa dala vypestovat hliva aj v domácich podmienkach.
Myslím zohnat tú kultúru a naočkovat ju do nejakého stromu.
Dá sa to nejako zohnat? Myslím tá kultúra.
Vyžaduje si to nejaké špeciálne znalosti?
Ďakujem

Dá se pěstovat poměrně snadno, na pytlích spařené slámy. Sám jsem to kdysi za socializmu pěstoval celkem ve velkém a dokonce i jiné houby. Šlo to velice dobře, ale nyní se již dá snadno koupit a to blbnutí mi za to nestojí. Sadba je běžně k mání ve formě prorostlých pšeničných zrn, kterými se prosype ta spařená sláma a již to jede. Jakmile pytel proroste myceliem, tak se proříznou dírky a začnou vyrůstat trsy hub. Žádné velké znalosti to nevyžaduje, akorát trochu cviku a nějaký sklep.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Houby
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 10:18 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
Mat píše:
Napadlo ma, že by sa dala vypestovat hliva aj v domácich podmienkach.


http://www.jakbydlet.cz/clanek/472_hliv ... ovani.aspx

...takovýdle balíček mám v obýváku a díky Tobě jsem si te´d připomněl, že ji mám rosit.... \":D\"

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Houby
PříspěvekNapsal: pát úno 05, 2010 8:45 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Dá se pěstovat poměrně snadno, na pytlích spařené slámy. Sám jsem to kdysi za socializmu pěstoval celkem ve velkém a dokonce i jiné houby. Šlo to velice dobře, ale nyní se již dá snadno koupit a to blbnutí mi za to nestojí. Sadba je běžně k mání ve formě prorostlých pšeničných zrn, kterými se prosype ta spařená sláma a již to jede. Jakmile pytel proroste myceliem, tak se proříznou dírky a začnou vyrůstat trsy hub. Žádné velké znalosti to nevyžaduje, akorát trochu cviku a nějaký sklep.

Pivnicu mám a dost velkú takže v tom problém nemám.
To pestovanie ma napadlo v súvislosti s inými vecami, ktoré si vypestujem, no je fakt, že to stojí pár korún tak nad tým porozmýšlam.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 07, 2011 9:17 pm 
Offline

Registrován: pát lis 26, 2010 8:22 pm
Příspěvky: 16
Pan Jardo, ak je na hlivach cosi ako biele chlpocky hlavne v strede vrchnej strany klobucika, je to normalna sucast huby, alebo plesen?viem, ze bez fotky to mozno asi velmi tazko posudit, ale zrejme ste sa hliv najedol za zivot viac ako ja a chcem sa spytat, ci ste nieco take nespozorovali...len dnes som ich kupila a vyzerali dost cerstvo...ale tak plesen je mrcha


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 07, 2011 10:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Dorotka píše:
Pan Jardo, ak je na hlivach cosi ako biele chlpocky hlavne v strede vrchnej strany klobucika, je to normalna sucast huby, alebo plesen?viem, ze bez fotky to mozno asi velmi tazko posudit, ale zrejme ste sa hliv najedol za zivot viac ako ja a chcem sa spytat, ci ste nieco take nespozorovali...len dnes som ich kupila a vyzerali dost cerstvo...ale tak plesen je mrcha

Většinou na třeni a středu kloboučku u třeně takové drobné chloupky jsou, to záleží na konkrétním kultivaru hlívy. Bez fotky se to opravdu blbě posuzuje, ale domnívám se, že to bude v pořádku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob led 08, 2011 12:31 am 
Offline

Registrován: pát lis 26, 2010 8:22 pm
Příspěvky: 16
Jarda píše:
Většinou na třeni a středu kloboučku u třeně takové drobné chloupky jsou, to záleží na konkrétním kultivaru hlívy. Bez fotky se to opravdu blbě posuzuje, ale domnívám se, že to bude v pořádku.

velmi pekne dakujem a ospravedlnujem sa za zle zaradenie temy \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Houby
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 7:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jarda píše:
...Případně se dá na salát použít velice dobrá majonéza z naprosto čerstvého syrového vejce. Na jedno vejce, nedoporučuji dělat více vajec naráz, dáme cca 1 dcl oleje, trochu česneku, případně cibulku, malinko soli a jablečného octa. Celé vejce rozklepneme do mixéru, přidáme jablečný ocet a sůl, pustíme mixér na nejvyšší otáčky a malým pramínkem přiléváme pomalu olej až do zhoustnutí, potom ještě přidáme rozmačkaný česnek a pokrájenou cibulku a krátce promixujeme. Olej se dá použít jakýkoliv, ale každý také jinak chutná, mám to vyzkoušené z naprosto veškerých panenských olejů, ale jako u jiných potravin lépe vždy chutnají ty více škodlivé a tak zde je chuťově nejvhodnější panenský olej slunečnicový. Na zeleninový salát je tato majonéza opravdu super. Při použití této majonézy, již z výše uvedeného salátu vynecháte vše od místa „dle chuti rozmačkaný česnek 1 – 3 stroužky“, dávám pouze majoránku, kurkumu a pálivou papriku.
Zajímá mě jestli je možné majonézu skladovat? Chtěl bych třeba udělat majonézu tak v objemu 0,5 litru, skladovat ve skle v lednici a každý den deci použít do salátu. Hrčet v paneláku každý den v 5h ráno mixérem bych asi nerozdýchal a někdo by brzo udělal majonézu ze mě \":?\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Houby
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 9:30 pm 
Offline

Registrován: ned bře 06, 2011 11:01 pm
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha - Písnice
Jarda píše:
Ty houby, co uvádíte, jsou výborné a mimořádně zdravé, ovšem v syrovém stavu je asi těžko seženete, sušené jsou opravdu velmi tuhé a skutečně těžko stravitelné. Já používám běžně hlívu ve všech jejích kultivarech, dokonce jsem si ji jeden čas pěstoval doma ve sklepě, což není nejmenší problém. Je výborná do salátů a relativně slušně stravitelná, pokud se něco takového dá o houbách vůbec říci. Mimo hlívu lze použít v syrovém stavu i žampióny, které jsou sice chutné, ale z pohledu léčebných účinků to je již slabší.

Našla jsem webovou stránku zaměřenou na pěstování jedlých a léčivých hub. V nabídce je m.j. shii-take, a to jak sadba, tak i hotový substrát. Zatím nemám vyzkoušeno, ale chystám se. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Houby
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 10:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Zajímá mě jestli je možné majonézu skladovat? Chtěl bych třeba udělat majonézu tak v objemu 0,5 litru, skladovat ve skle v lednici a každý den deci použít do salátu. Hrčet v paneláku každý den v 5h ráno mixérem bych asi nerozdýchal a někdo by brzo udělal majonézu ze mě \":?\"

Tak zde bych skladování rozhodně nedoporučoval a možná to ani nejde, sám jsem nic takového ani nezkoušel, čili nevím. Mixér v paneláku opravdu sousedy potěší, také jsem dříve v králíkárně bydlel a vím o tom tedy docela dost, ale rád na ty zážitky vzpomínám.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz