Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 7:08 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2957 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 198  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2019 12:09 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Chrasty píše:
No a mám jěště dotaz když citron je zasaditý proč se

Citrón není zásaditý, on je zásadotvorný.
Ačkoliv je citron kyselý, tak jeho konuzmace způsobuje, že se pH moči posouvá z kyselé oblasti směrem k zásadité.

Při dlouhodobé nadměrné konzumaci vitamínu C se vám může, ale taky nemusí, měď rozhodit a to oběma směry - do deficitu, nebo do toxického přebytku, zřejmě v zásvislosti na individuální dispozici a také tomu kdy vůči jídlu vitamín konzumujete. Takže si nastudujte příznaky deficitu mědi a toxicity mědi, ať to když tak na sobě včas poznáte. Další, co to může ovlivnit jsou hladiny zineku a manganu.

V podstatě byste neměl být schopen dlouhodobě (tj. měsíce) konzumovat dávky nad cca 6 až 10 gramů. Pokud toho jste dlouhodobě schopen, tak máte nějaký skrytý problém, který vitamínem C nevyřešíte a měl byste ho identifikovat dřív, než si vysokými dávkami vitamínu C vytrvoříte nějaký další problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2019 12:29 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
pefi píše:
Citrón není zásaditý, on je zásadotvorný.
Ačkoliv je citron kyselý, tak jeho konuzmace způsobuje, že se pH moči posouvá z kyselé oblasti směrem k zásadité.

Při dlouhodobé nadměrné konzumaci vitamínu C se vám může, ale taky nemusí, měď rozhodit a to oběma směry - do deficitu, nebo do toxického přebytku, zřejmě v zásvislosti na individuální dispozici a také tomu kdy vůči jídlu vitamín konzumujete. Takže si nastudujte příznaky deficitu mědi a toxicity mědi, ať to když tak na sobě včas poznáte. Další, co to může ovlivnit jsou hladiny zineku a manganu.

V podstatě byste neměl být schopen dlouhodobě (tj. měsíce) konzumovat dávky nad cca 6 až 10 gramů. Pokud toho jste dlouhodobě schopen, tak máte nějaký skrytý problém, který vitamínem C nevyřešíte a měl byste ho identifikovat dřív, než si vysokými dávkami vitamínu C vytrvoříte nějaký další problém.

Mohou být problémy s ledvinami a se zhoršováním sluchu. http://paterferda.blogspot.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2019 7:42 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 3:16 pm
Příspěvky: 54
Dobrý den chci se zeptat na liposomal. vitamín c ,jestli máte někdo s ním zkušenosti jestli je doopravdy tak učinný? A jestli jsem to dobře pochopil tak v instr. videuje 12porci po 40ml ve 2,5gvitaminu C, Takže když člověk vypije 80ml tak do sebe dostane 5g vitaminu c? A jěště dotaz tak to se do těla dostane aji dost sody to není škodlivé? Děkuji za info


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2019 12:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Chrasty píše:
Dobrý den chci se zeptat na liposomal. vitamín c ,jestli máte někdo s ním zkušenosti jestli je doopravdy tak učinný? A jak dlouhou dobu má být směs v té ultrazvukové čističce o výkonu 50W a objemu 0,5l (směsi)? A jestli jsem to dobře pochopil tak v instr. videuje 12porci po 40ml ve 2,5gvitaminu C, Takže když člověk vypije 80ml tak do sebe dostane 5g vitaminu c? A jěště dotaz tak to se do těla dostane aji dost sody to není škodlivé? Děkuji za info

Tak účinnost je slušná v tom bych problém nehledal, pokud si to dobře pamatuji tak se to vařilo cca půl hodiny a bylo potřeba využít více cyklů. Pokud jde o tu sodu tam je to spíše o denní dávce sodíku, ale zásadní problém nepředstavuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2019 5:27 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 3:16 pm
Příspěvky: 54
je vhodný na liposomální vitaminc dle vašeho návodu tento lecitin děkuji za odpověd https://4fitness.cz/lecitin-400g/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2019 8:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Chrasty píše:
je vhodný na liposomální vitaminc dle vašeho návodu tento lecitin děkuji za odpověd https://4fitness.cz/lecitin-400g/

Tam není uvedeno o jaký lecitin jde, ale obecně se dají využít všechny i když já bych raději volil asi jistotu geneticky nemodifikovaného nebo pokud máte slabší štítnou raději slunečnicový, oba mám na e-schopu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: čtv led 31, 2019 4:12 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 3:16 pm
Příspěvky: 54
A mám jěště jednu otázku proč se tam dává ta soda bikarbone, co se stane když se tam nedá a udělá se lipom. vitamín c jen z lecitinu a kys. askorové? Nebude to správně fungovat? Děkuji za odpověd Jo a jěště může být obyčejná kouhoutková voda?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: čtv led 31, 2019 9:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Chrasty píše:
A mám jěště jednu otázku proč se tam dává ta soda bikarbone, co se stane když se tam nedá a udělá se lipom. vitamín c jen z lecitinu a kys. askorové? Nebude to správně fungovat? Děkuji za odpověd Jo a jěště může být obyčejná kouhoutková voda?

Bude to fungovat i bez sody ta se přidává kvůli snížení kyselosti liposomu a pokud vám nebude kyselost vadit není problém. Voda v nouzi také stačí kohoutková i když lepší je pochopitelně čistá voda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2019 7:15 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 3:16 pm
Příspěvky: 54
Dobrý den, chci se zeptat setkal se tu někdo s přípravkem Lavyl auricum-sanitka do kapsy? Prý hotový zázrak, ale potřebuji někoho kdo to vyzkoušel jestli to není podvod. Poradte mi je to podvod


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2019 7:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Chrasty píše:
Dobrý den, chci se zeptat setkal se tu někdo s přípravkem Lavyl auricum-sanitka do kapsy? Prý hotový zázrak, ale potřebuji někoho kdo to vyzkoušel jestli to není podvod. Poradte mi je to podvod

Zkušenosti nemám a cena není zrovna nízká i když pokud by byla pravda co tam píší tak proč ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2019 7:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Chrasty píše:
Dobrý den, chci se zeptat setkal se tu někdo s přípravkem Lavyl auricum-sanitka do kapsy? Prý hotový zázrak, ale potřebuji někoho kdo to vyzkoušel jestli to není podvod. Poradte mi je to podvod

trochu mi to smrdi na prvni pohled. \":)\"
nevyzkousel jsem. jako spousta zazracnych leku je to jednoduche, rychle, neresi pricinu a stoji balik...

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2019 9:22 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Pan Jarda, vcera som si od Vas objednal 2x Neprinol 150tbl (takze spolu 300tbl) pre vlastnu spotrebu.
Otazka znie : ake davkovanie mi odporucate ?
Nad 5 kapsul denne asi neist, ze ?
Davkovanie je od 2 kapsul do 9 kapsul na den. Zlata stredna cesta by mohlo byt 5 kapsul denne, rozdelene na 3+2 (3 rano nalacno a najest sa najskor za hodinu, a 2 takych 5,5hod po jedle a najest sa najskor za hodinu). Mohol by som pouzivat take davkovanie ? Alebo je tych 5 kapsul denne zbytocne vela ? Ci najprv uzivat dajme tomu 2 tyzdne tri (2+1) kapsule denne, a potom prejst (az do spotrebovania vsetkych 300tbl) na 5 (3+2) kapsul denne ?

A este otazka... Je ziaduce pri uzivani NEPRINOLu zvysit frekvenciu kupelov (saunu neznesiem) ? Napr. miesto jedneho 25min tyzdenne davat 2x 25 min.

Dakujem za odpoved \":-)\"

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2019 2:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Jednorazovy_Nick píše:
Pan Jarda, vcera som si od Vas objednal 2x Neprinol 150tbl (takze spolu 300tbl) pre vlastnu spotrebu.
Otazka znie : ake davkovanie mi odporucate ?
Nad 5 kapsul denne asi neist, ze ?
Davkovanie je od 2 kapsul do 9 kapsul na den. Zlata stredna cesta by mohlo byt 5 kapsul denne, rozdelene na 3+2 (3 rano nalacno a najest sa najskor za hodinu, a 2 takych 5,5hod po jedle a najest sa najskor za hodinu). Mohol by som pouzivat take davkovanie ? Alebo je tych 5 kapsul denne zbytocne vela ? Ci najprv uzivat dajme tomu 2 tyzdne tri (2+1) kapsule denne, a potom prejst (az do spotrebovania vsetkych 300tbl) na 5 (3+2) kapsul denne ?

A este otazka... Je ziaduce pri uzivani NEPRINOLu zvysit frekvenciu kupelov (saunu neznesiem) ? Napr. miesto jedneho 25min tyzdenne davat 2x 25 min.

Dakujem za odpoved \":-)\"

Dávkování jak uvádíte je klidně možné a myslím že dostatečné pro zdravého člověka. Ty koupele určitě zvednout můžete tím nic nepokazíte i když asi v závislosti na podávání enzymů ani nezlepšíte ty štěpí bordel v tkáních a odvádějí ho většinově do střeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2019 3:53 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Pan Jarda, a ten bordel co sa pomocou Neprinolu dostane do creva, treba odplavovat klystirmi ? Ak ano, ako casto ? Ovela radsej nez klystir mam sankhapraksalanu. Tu ale urcite viac ako raz mesacne robit nechcem. No zaroven nechcem, aby sa mi ten bordel vylucovany do hrubeho creva znova vstrebal (hoci len mala cast z neho). Alebo sa toho netreba bat ? Predsalen, klystiry su obmädzujuce casovo, aj komfortne....Stolicu mam denne (väcsinou raz, ale casto dva krat).

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2019 5:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Jednorazovy_Nick píše:
Pan Jarda, a ten bordel co sa pomocou Neprinolu dostane do creva, treba odplavovat klystirmi ? Ak ano, ako casto ? Ovela radsej nez klystir mam sankhapraksalanu. Tu ale urcite viac ako raz mesacne robit nechcem. No zaroven nechcem, aby sa mi ten bordel vylucovany do hrubeho creva znova vstrebal (hoci len mala cast z neho). Alebo sa toho netreba bat ? Predsalen, klystiry su obmädzujuce casovo, aj komfortne....Stolicu mam denne (väcsinou raz, ale casto dva krat).

Pokud je stolice v pohodě asi bych to neřešil pak to podle mě odejde bez problémů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2957 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 198  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz