Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:34 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mumio
PříspěvekNapsal: pát pro 05, 2014 2:37 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
[quote="pv33":1nql0y28]Protoze to tam pisou na webu nebo s tim mas prakticke zkusenosti???[/quote:1nql0y28]
Ale kdepak ja, ja s tim nemam vubec zadne zkusenosti, ale muj tchan ano. Je po operaci uz druhe kycle a nemuze si to vynachvalit.
Kdybych to mela posuzovat podle toho co pisou na webu, tak bych si asi vybrala tady toto.

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1nql0y28


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mumio
PříspěvekNapsal: pát pro 05, 2014 3:53 pm 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 2:05 pm
Příspěvky: 207
Bydliště: Košice - Ťahanovce
pv33 píše:
To co ti Jani napsala nebyla reklama, ale snaha ti pomoct. Mumiyo extractum neni roztok, to asi jen nekdo na Slovensku nebo jinde neumi prekladat. Co i ja u nej povazuju za dulezity jsou mnohalete zkusenosti jak Jani, tak i jednoho znameho, ktery se mumiem velice zabyval a testoval na sobe a svem okoli vsechny vyrobky, ktere v te dobe byly u nas k sehnani. Navic hodne jezdil do Ruska a konzultoval to i tam. Toto mumio mu vyslo jako nejlepsi a udelalo v jeho okoli par "zazraku", predevsim v oblasti srustu a hojeni kosti po havarkach, ale i v jinych oblastech. Samozrejme je mozne, ze to co jsi nasel ty je stejne dobre nebo lepsi, tak ho klidne zkus. Je to tvuj problem, co budes uzivat. Pouze pokud si myslis, ze to sem cpe jani jako reklamu, tak jsi, slusne receno, lehce mimo. \":D\"

Ja som netvrdil, že to myslí ako reklamu, z ktorej sprostredkovania nám bude mať výhody.... Ale je to reklama, taká "dobročinná" pre spomínaného dodávateľa.
Keď môžem mať tabletky so 100% obsahom mumia, a tým pádom mám potvrdené že sa také dajú vyrobiť, prečo si mám miesto toho vybrať nejaké 87%-né mumio ? ... To akoby liter 100%-ného mlieka stál 50 centov, a za 42 centov by bolo mlieko 87%-né... Aký dôvod budem mať kupovať to 87%-né, keď mi príde divné že ho miešajú s vodou (to je po prvé), a cenovo bude na tom čo sa zložky mlieka týka rovnako ? ...

_________________
Ak ani po klystýroch, shankapraksalanách, očistách obličiek, moč. mechúra a pečene nefungujú niektoré veci tak ako majú, ZAČNITE PôSTOVAŤ, a nie donekonečna hľadať "super kvapky/tabletky na detox"... PôSTY SÚ OVEĽA ÚČINNEJŠIE A SÚ ZADARMO.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mumio
PříspěvekNapsal: pát pro 05, 2014 8:01 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
tak to mě fakt nenapadlo, nahánět nějakému cizímu webu a ještě k tomu na sk kšefty \":twisted:\"
Toto mumio jsem doporučovala už před lety někde mimo toto téma, psala vlastní dlouholeté zkušenosti a i na tomto tématu to bylo zde:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mumio
PříspěvekNapsal: čtv pro 11, 2014 9:16 pm 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 2:05 pm
Příspěvky: 207
Bydliště: Košice - Ťahanovce
Mumio už mám od včerajška doma, a už ho užívam.
Na internete sa píše, že počas užívania mumia sa nesmie piť alkohol....
Ani 2cl (centilitre) vodky denne ? To je pre zdravie.... Alebo obdeň ? Nechce teraz 3 mesiace vkuse abstinovať (s výnimkou pôstu, vtedy budem samozrejme piť len vodu a urinu).... Nepijem alkohol pre náladu, kto by už len mal náladu z 2cl vodky ? Možno malé dieťa \":D\" ...
Myslím, že každý druhý deň dať si 2cl, alebo každý deň 1cl vodky pri braní mumia nemôže nijak uškodiť...
Takže čo radšej pri užívaní mumia ? 1cl vodky denne, alebo 2cl vodky každé dva dni ?
(odpovede typu "Jednu fľašu jeden deň v mesiaci" nebudem pvažovať za vtipné \":D\" )

_________________
Ak ani po klystýroch, shankapraksalanách, očistách obličiek, moč. mechúra a pečene nefungujú niektoré veci tak ako majú, ZAČNITE PôSTOVAŤ, a nie donekonečna hľadať "super kvapky/tabletky na detox"... PôSTY SÚ OVEĽA ÚČINNEJŠIE A SÚ ZADARMO.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mumio
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 10:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Kosican87 píše:
Mumio už mám od včerajška doma, a už ho užívam.
Na internete sa píše, že počas užívania mumia sa nesmie piť alkohol....
Ani 2cl (centilitre) vodky denne ? To je pre zdravie.... Alebo obdeň ? Nechce teraz 3 mesiace vkuse abstinovať (s výnimkou pôstu, vtedy budem samozrejme piť len vodu a urinu).... Nepijem alkohol pre náladu, kto by už len mal náladu z 2cl vodky ? Možno malé dieťa \":D\" ...
Myslím, že každý druhý deň dať si 2cl, alebo každý deň 1cl vodky pri braní mumia nemôže nijak uškodiť...
Takže čo radšej pri užívaní mumia ? 1cl vodky denne, alebo 2cl vodky každé dva dni ?
(odpovede typu "Jednu fľašu jeden deň v mesiaci" nebudem pvažovať za vtipné \":D\" )

No nevím, osobně když už dám peníze za něco u čeho se chlast používat nemá, tak si to popíjení asi nechám až po celé kůře abych mohl objektivně posoudit jaké výhody to pro mě má.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mumio
PříspěvekNapsal: úte srp 18, 2015 9:27 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Skúšal niekto z vás dať si tabletku mumia pod jazyk, nechať to tam rozpustiť (kľudne 10 minút), a potom to "zjesť" také aké to je ? O niekoľko minút na to sa napiť....
Chutí to dosť ČUDNE, ale môže sa to takto lepšie vstrebať do organizmu po všetkých stránkach...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mumio
PříspěvekNapsal: stř bře 14, 2018 2:50 pm 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2018 2:46 pm
Příspěvky: 1
Ahoj taky jsem zkoušela je celkem fajn, každopádně můžu nejvíce doporučit odborníky typu http://derm.salius.cz/ nebo podobných opravdu kvalitních klinik, protože zde je výsledek naprosto zaručen. Každý máme totiž jinačí plet, mě Mumio pomohlo dost ale kámošce vůbec a nakonec to řešila až odbornou pomocí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mumio
PříspěvekNapsal: stř bře 14, 2018 4:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
mamca45 píše:
Ahoj taky jsem zkoušela je celkem fajn, každopádně můžu nejvíce doporučit odborníky typu http://derm.salius.cz/ nebo podobných opravdu kvalitních klinik, protože zde je výsledek naprosto zaručen. Každý máme totiž jinačí plet, mě Mumio pomohlo dost ale kámošce vůbec a nakonec to řešila až odbornou pomocí.

Nějak nechápu co má ta reklama na lepší vzhled společného s tématem vlákna, každopádně je naprosto zavádějící to tvrzení že výsledek je zaručen. To platí pouze pro poskytovatele uvedené služby ten má výsledek opravdu zaručen pokud na to někdo skočí. Pokud má nějaká solidně skrmená "dáma" obličej jako Šarpej chtěl bych ten zaručený výsledek vidět, zázraky se dějí pouze v pohádkách, jinak se musí člověk hodně snažit a ne si nechat žehlit ksicht a žrát jako pašík.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz