Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon led 28, 2019 3:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Chrasty píše:
no msm rozpouštím ve vodě a uvolnuje me to trochu nos, tak se ptát jestli není nějáký vychytávka jako že pridat trochu heřmánku nebo soli nebo něco takového. Smysl to má na ucpaný nos, který mám asi tři roky.

To víte,že tonoucí se stébla chytá. Samozřejmě se snažím dělat klystýry obden, jím převážně ovozel a zasaditý potraviny, a vyhýbám se 5 bilým jedům.
Přečetl jsem toho tady hodně dobrý stránky, děkuji Vám za ně. Ale myslím, že je pozdě na to mi pomoct, plíce mám tak zanešený dehetem a kouřovýma sra..., potřebuji očistu plic což není možné. Jakákoliv rada je pro mě důležitá, aj kdyby znamenala 2%zlepšení, zatím mě nejvíc pomhlo MSM a vysoké dávky Vitaminu c s ovocem a zeleninou.

Pokud víte že vám tyto složky pomáhají tak si dejte udělat kompletní testy na železo celý železný panel a měď a ceruloplazmin. Pokud bude vysoké železo a nízká měď a ceruloplazmin budete masivně dorovnávat měď ve správné formě a brát co vám pomáhá a pokud bude vysoké železo, což je uvedeného stavu dost pravděpodobné tak prostě darujete nebo odpustíte krev a stav se zlepší skokově.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 28, 2019 6:50 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
[quote="Chrasty":15xws6h3]no msm rozpouštím ve vodě a uvolnuje me to trochu nos, tak se ptát jestli není nějáký vychytávka jako že pridat trochu heřmánku nebo soli nebo něco takového. Smysl to má na ucpaný nos, který mám asi tři roky.

To víte,že tonoucí se stébla chytá. Samozřejmě se snažím dělat klystýry obden, jím převážně ovozel a zasaditý potraviny, a vyhýbám se 5 bilým jedům.
Přečetl jsem toho tady hodně dobrý stránky, děkuji Vám za ně. Ale myslím, že je pozdě na to mi pomoct, plíce mám tak zanešený dehetem a kouřovýma sra..., potřebuji očistu plic což není možné. Jakákoliv rada je pro mě důležitá, aj kdyby znamenala 2%zlepšení, zatím mě nejvíc pomhlo MSM a vysoké dávky Vitaminu c s ovocem a zeleninou.[/quote:15xws6h3]
Plíce jsou ovlivněny tlustým střevem a naopak.Už jsem tu někde psala mou osobní zkušenost.
Po třech měsících denního klystýrování jsem začala vykašlávat všechen stoletý sajrajt z plic.Myslela jsem,že mi ten kašel roztrhá plíce.Bohužel ne vždy byla možnost si odplivnout,tak jsem to svinstvo i polykala a to by se nemělo.Musela jsem s tím přestat,protože jsem prokašlala celé noci.Střeva jsem si čistila jen vodou s citronem.
Na ty dutiny,když nechcete průplachy s přesličkou,si kupte konvičku Neti,porcelánovou,a můžete proplachovat nos,nejlépe vlastní urinou.
Jestliže máte plíce "zašlemované",tak špatně pracují

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 28, 2019 8:15 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 3:16 pm
Příspěvky: 54
Děkuji Vám za košaté rady, klystýr si dělám se slanou vodou, kolik te citronové štávy si dáváte na 1litr vody, konvičku mám průplachy dělám pravidelně napřed vincentkou pak z finančních důvodů na solenou vodu a toto mě nikdy nepomohlo, čurankama to teda vyskouším, msm mě taky překvapil,na očistu jater a žlučníku se připravuji(už jen sehnat levně termofor), ale jsem slyšel že ty kameny co lidé mají po očistě jsou prý výsledek ep.soli+grepu+ol.oleje a tepla, prý když se to spojí v misce tak s toho vznikne tvrdá hmota (ale to moc nevěřím, třeba vyzkoušet). Mohl bych se zeptat co jsi měla za plicní potíže, no jěště si asi zaplatím hydrocolonoterapii za 800kč a budu švorc. Děkuji slečno zdenko za informace, no a jěště kde tu urinu skladujete v lednici nebo jen tak u záchoda zavřenou v petce? a převařujete ji nebo jenom ohříváte?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 28, 2019 8:49 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Chrasty píše:
Děkuji Vám za košaté rady, klystýr si dělám se slanou vodou, kolik te citronové štávy si dáváte na 1litr vody, konvičku mám průplachy dělám pravidelně napřed vincentkou pak z finančních důvodů na solenou vodu a toto mě nikdy nepomohlo, čurankama to teda vyskouším, msm mě taky překvapil,na očistu jater a žlučníku se připravuji(už jen sehnat levně termofor), ale jsem slyšel že ty kameny co lidé mají po očistě jsou prý výsledek ep.soli+grepu+ol.oleje a tepla, prý když se to spojí v misce tak s toho vznikne tvrdá hmota (ale to moc nevěřím, třeba vyzkoušet). Mohl bych se zeptat co jsi měla za plicní potíže, no jěště si asi zaplatím hydrocolonoterapii za 800kč a budu švorc. Děkuji slečno zdenko za informace, no a jěště kde tu urinu skladujete v lednici nebo jen tak u záchoda zavřenou v petce? a převařujete ji nebo jenom ohříváte?

Na ten klystýr dávám všechnu šťávu z jednoho středně velkýho citronu(2,5lvody).
Urinu na výplach nosu používám čerstvou.
Jako dítě jsem hodně trpěla na průdušky a měla několikrát zápal plic.(léčba ATB)
Ty jaterní"kameny"asi budou opravdu z jater,že začátku jsou světle zelené,žluté a nyní už jen tmavě zelené,tuto barvu jim dává jen žluč z jater.Ale pozor je-li vám nad 40,nepřehánět dávky oleje max do200ml.
Počítejte s tím,že těch očist budete potřebovat min.25.Mně zcela zmizela alergie (chladová kopřivka)až po15 očistě.
U toho hydrokolonu ,u nás se prý používají ostré koncovky a mohou pořezat konečník.Ale to jsem slyšela, osobní zkušenost nemám.
Slečna už dávno nejsem,ale děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 21, 2020 10:11 pm 
Offline

Registrován: stř čer 15, 2016 2:52 pm
Příspěvky: 51
Prošel jsem forum a nenašel jsem odpovědi na následující dotazy, které si myslím že jsou důležité, hlavně ta prví ...

Všude píšou že v mase je hodně methioninu a to je hlavní zdroj síry pro člověka, je tedy možné aby člověk co jí hodně masa a vnitřností trpěl nedostatkem síry ?

Dal by se nedostatek zahnat pravidelnou konzumací syrové cibule ?

Je lepší doplňovat MSM a nebo methionin rovnou a proč ? Nebo rovnou glukosamin a chondroitin sulfát ?

Může MSM zvednout ceruloplasmin ? ( nemyslím teoreticky ale jestli s tím někdo tady má dobrou zkušenost )


Vím že je toho hodně ale myslím že je to důelžité i pro ostatní. Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 22, 2020 10:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ondra258 píše:
Prošel jsem forum a nenašel jsem odpovědi na následující dotazy, které si myslím že jsou důležité, hlavně ta prví ...

Všude píšou že v mase je hodně methioninu a to je hlavní zdroj síry pro člověka, je tedy možné aby člověk co jí hodně masa a vnitřností trpěl nedostatkem síry ?

Dal by se nedostatek zahnat pravidelnou konzumací syrové cibule ?

Je lepší doplňovat MSM a nebo methionin rovnou a proč ? Nebo rovnou glukosamin a chondroitin sulfát ?

Může MSM zvednout ceruloplasmin ? ( nemyslím teoreticky ale jestli s tím někdo tady má dobrou zkušenost )


Vím že je toho hodně ale myslím že je to důelžité i pro ostatní. Děkuji

Síra se vyskytuje v mnoha verzích a je tedy otázkou proč jí člověk vůbec má méně, osobně se nedomnívám že maso je nutností ale nutností je dostatečný přísun z potravin obecně. Jinak vyšší konzumace masa by měla síru zajistit v dostatečné míře ovšem za předpokladu že ho dobře trávíte, což je mnohdy problém. Cibule ve vysokých dávkách není jídlo pro každého, většina lidí by s tím měla určitě problém, ale jako zdroj síry je dobrá. Brát MSM je vysoce bezpečné a levné a ostatní položky jsou sice dobré, ale docela drahé. Podle mě je spíše dobré si vyzkoušet zda na mě funguje levný doplněk a teprve poté když zjistím že nefunguje nasadit dražší. Zda MSM zvedá ceruloplazmin to netuším, nikdy jsem tuto souvislost nezkoumal.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 23, 2020 10:52 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
O akych mnozstvach cibule denne sa bavime, aby to malo nejaky efekt na prisun siry?
50g denne? 150g denne? A co mlada cibulka, vyrovna sa klasickej, ci je slabsia?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 23, 2020 4:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
O akych mnozstvach cibule denne sa bavime, aby to malo nejaky efekt na prisun siry?
50g denne? 150g denne? A co mlada cibulka, vyrovna sa klasickej, ci je slabsia?

Musím přiznat že jsem obsah síry v cibulovitých rostlinách nezkoumal tedy netuším, ale pokud vím tak čím pálivější tím více síry tedy podle mě by to pak bylo ve větších dávkách prakticky nepoživatelné. To raději luštěniny které jsou také dost bohaté na síru, těch se dá sníst docela dost a bez problémů, nebo v kombinaci s tou cibulí pokud to člověka nezduje jako kozu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 11, 2020 7:15 pm 
Offline

Registrován: stř čer 15, 2016 2:52 pm
Příspěvky: 51
Můžu se zeptat, dokáže MSM zhoršovat nedostatek nějakého minerálu, vitamínu apod ? pokud ano tak kterého ? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 11, 2020 8:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ondra258 píše:
Můžu se zeptat, dokáže MSM zhoršovat nedostatek nějakého minerálu, vitamínu apod ? pokud ano tak kterého ? Děkuji

Obecně se tvrdí že je po všech stránkách bezpečné a vzhledem k tomu že se vyskytuje v celkem širokém spektru potravin předpokládám že nic zásadně nesnižuje. Každopádně výzkum v této oblasti stále běží a je otázkou co bude známu za pár let.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2021 5:48 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 14, 2012 12:25 pm
Příspěvky: 148
Zdravím
způsobuje cibule nebo obecně cibuloviny chudokrevnost,
Třeba jako u koček a psů?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2021 6:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tony210 píše:
Zdravím
způsobuje cibule nebo obecně cibuloviny chudokrevnost,
Třeba jako u koček a psů?

Nepředpokládám, jde o hojně konzumované potraviny a pokud by uvedený problém u lidí vznikal šlo by o obecně známý fakt a skoro nikdo by je nejedl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2022 10:21 am 
Offline

Registrován: sob říj 29, 2011 12:21 am
Příspěvky: 67
Přeji dobrý den,

pročetl jsem toto fórum o MSM, abych zjistil, s jakými dávkami zhruba začít, a s čím je nejlépe MSM kombinovat, aby se dosáhlo co nejlepší přisvojitenosti.

Asi nejvíce se tu skloňuje kombinace MSM, vit.C a jedlá soda.
Chtěl bych se hlavně optat, zda se MSM a vit.C chová v těle stejně bez jedlé sody jako s jedlou sodou …a která z těchto kombinací je lepší pro výslednou reakci v organismu? V kombinaci se sodou to asi nebude tak překyselovat žaludek, ale nezmění se reakce vitamínu c v těle, pokud se mu sodou sebere jeho kyselost?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2022 5:31 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Pontiac07 píše:
Přeji dobrý den,

pročetl jsem toto fórum o MSM, abych zjistil, s jakými dávkami zhruba začít, a s čím je nejlépe MSM kombinovat, aby se dosáhlo co nejlepší přisvojitenosti.

Asi nejvíce se tu skloňuje kombinace MSM, vit.C a jedlá soda.
Chtěl bych se hlavně optat, zda se MSM a vit.C chová v těle stejně bez jedlé sody jako s jedlou sodou …a která z těchto kombinací je lepší pro výslednou reakci v organismu? V kombinaci se sodou to asi nebude tak překyselovat žaludek, ale nezmění se reakce vitamínu c v těle, pokud se mu sodou sebere jeho kyselost?

K tomu se chystám již delší dobu, porovnat, jestli mi pH neutrální askorbát zabírá stejně jako kyselina askorbová, když se neutralizace ponechá výhradně na organismu. Jakmile to změřím, dám ohledně bioaktivity vědět. Rovněž nebude od věci zároveň vyzkoušet i jiné endogenní donory vodíku.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 28, 2022 8:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Pontiac07 píše:
Přeji dobrý den,

pročetl jsem toto fórum o MSM, abych zjistil, s jakými dávkami zhruba začít, a s čím je nejlépe MSM kombinovat, aby se dosáhlo co nejlepší přisvojitenosti.

Asi nejvíce se tu skloňuje kombinace MSM, vit.C a jedlá soda.
Chtěl bych se hlavně optat, zda se MSM a vit.C chová v těle stejně bez jedlé sody jako s jedlou sodou …a která z těchto kombinací je lepší pro výslednou reakci v organismu? V kombinaci se sodou to asi nebude tak překyselovat žaludek, ale nezmění se reakce vitamínu c v těle, pokud se mu sodou sebere jeho kyselost?

S jistotou to sice zodpovědět nedovedu nikdy jsem ty reakce nezkoumal, ale předpokládám že nepůjde z hlediska účinků o zásadní rozdíl. Tam ta soda funguje jenom jako neutralizační médium nikoliv tak že by zásadně měnila vlastnosti kyseliny askorbové z pohledu účinku na tkáně.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz