Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř srp 31, 2016 9:33 am 
Offline

Registrován: stř srp 31, 2016 9:27 am
Příspěvky: 1
Prosím MSM používám vnitřně pro své koně, teď jsme začali i my dvojnožci a i pejskové. Chci se zeptat, zda je možné MSM použít v zapařováku, kdy kobylce, která má chronický zánět kůže, dělám proti otokům teplé zábaly, kdy střídám suchý a zapařovací. Používám na zapařovák med, ale v současné době jde na med dost vos a nechci riskovat poštípání. Je možné udělat roztok MSM s vodou s namočeným hadrem roztokem udělat na 12h zapařovák, jakou koncentraci? Teď dělám jen betadinový, což není zrovna tak účinné jak např. od medu. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 11, 2016 11:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
terik píše:
Prosím MSM používám vnitřně pro své koně, teď jsme začali i my dvojnožci a i pejskové. Chci se zeptat, zda je možné MSM použít v zapařováku, kdy kobylce, která má chronický zánět kůže, dělám proti otokům teplé zábaly, kdy střídám suchý a zapařovací. Používám na zapařovák med, ale v současné době jde na med dost vos a nechci riskovat poštípání. Je možné udělat roztok MSM s vodou s namočeným hadrem roztokem udělat na 12h zapařovák, jakou koncentraci? Teď dělám jen betadinový, což není zrovna tak účinné jak např. od medu. Děkuji.

Na to nedovedu odpovědět, netuším zda tato forma projde pokožkou. Běžně se aplikuje jiná forma, tedy DMSO, to prochází celkem spolehlivě a jde také o výborný zdroj síry. Vyzkoušením uvedeného postupu nic pokazit nemůžete, ale zda budou výsledky netuším.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 11, 2016 3:11 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 02, 2012 9:30 pm
Příspěvky: 2
Zdravím, chtěl bych se zeptat na jednu věc. Někde jsem četl, že MSM vyvolává zelený zákal. Je to vůbec možné? Mám vysoký nitrooční tlak v pravém oku, očařka mluví v té souvislosti o tom, že to může být počínající zelený zákal a teprve za dva měsíce mám jít na další vyšetření. Tak abych to užíváním MSM nějak nezhoršil.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 11, 2016 7:22 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2016 7:03 pm
Příspěvky: 30
Kovi píše:
Zdravím, chtěl bych se zeptat na jednu věc. Někde jsem četl, že MSM vyvolává zelený zákal. Je to vůbec možné? Mám vysoký nitrooční tlak v pravém oku, očařka mluví v té souvislosti o tom, že to může být počínající zelený zákal a teprve za dva měsíce mám jít na další vyšetření. Tak abych to užíváním MSM nějak nezhoršil.

To jste mě docela vyděsil, protože MSM užívám a velice nerad bych oslepnul. Máte odkaz na zdroj o tom, že MMS by mohlo způsobit zelený zákal?


Naposledy upravil Boranam dne pon pro 12, 2016 9:01 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 11, 2016 11:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 02, 2012 9:30 pm
Příspěvky: 2
Boranam píše:
To jste mě docela vyděsil, protože MMS užívám a velice nerad bych oslepnul. Máte odkaz na zdroj o tom, že MMS by mohlo způsobit zelený zákal?

Teď jste mne trochu zarazil, protože píšete MMS a to je podle mne něco jiného (Miracle Mineral Supplement, viz vlákno http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=8&t=334&hilit=Miracle+Mineral+Supplement). Nicméně pokud jde pouze o překlep, tak moje odpověď zní: odkaz na zdroj bohužel nemám, proto se na to ptám. Pokud bych to měl potvrzené nějakými studiemi, neptal bych se. Já bych také nerad k zelenému zákalu směřoval, obzvlášť, mám-li k němu podle mé "očařky" nakročeno (vysoký nitrooční tlak, hodně nad "normou").


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 12, 2016 9:02 am 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2016 7:03 pm
Příspěvky: 30
Kovi píše:
Teď jste mne trochu zarazil, protože píšete MMS a to je podle mne něco jiného (Miracle Mineral Supplement, viz vlákno http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=8&t=334&hilit=Miracle+Mineral+Supplement). Nicméně pokud jde pouze o překlep, tak moje odpověď zní: odkaz na zdroj bohužel nemám, proto se na to ptám. Pokud bych to měl potvrzené nějakými studiemi, neptal bych se. Já bych také nerad k zelenému zákalu směřoval, obzvlášť, mám-li k němu podle mé "očařky" nakročeno (vysoký nitrooční tlak, hodně nad "normou").

Jednalo se samozřejmě o překlep.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 14, 2016 6:25 pm 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
O MSM jsem toho už četla hodně, ale nikdy nic o souvislosti s nitroočním tlakem. Ten se zvyšuje spíše vápníkem (kalcifikace oka), nikoliv sírou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 08, 2017 2:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Kovi píše:
Zdravím, chtěl bych se zeptat na jednu věc. Někde jsem četl, že MSM vyvolává zelený zákal. Je to vůbec možné? Mám vysoký nitrooční tlak v pravém oku, očařka mluví v té souvislosti o tom, že to může být počínající zelený zákal a teprve za dva měsíce mám jít na další vyšetření. Tak abych to užíváním MSM nějak nezhoršil.

No nevím, nikdy jsem o takovém problému v souvislosti s konzumací MSM neslyšel a souhlasil bych tedy s názorem členky Nečasová. Tlak vzniká z mnoha různých příčin ale zrovna z vyššího podílu síry asi těžko.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 19, 2017 11:26 am 
Offline

Registrován: stř bře 15, 2017 11:18 am
Příspěvky: 1
Dobrý den pane Zajíčku,chci se zeptat,asi přez rok me bolelo koleno po cviceni,tak jsem přestala cvičit.Po delší době začalo druhe koleno a kotník,zápestí i jinde v kloubech.Někdy bolesti odezní na chvili a když začnu cvičit zase začnou.Známí mi doporučili Alavis sms,po tydnu braní mi klouby začaly bolet ještě víc.Tak jsem si u Vas objednala kolagen,msm a vitamin c v prasku.Vcera jsem si vzala druhou dávku a začaly mě zase bolesti kloubu na více místech a dokonce i v klidu,také se z toho více potím.
Je možné,že se tělo nějak začalo čistit?mám v braní pokračovat?Takle mi ty klouby jeste nikdy nebolely.Dekuji za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 02, 2017 10:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Matylda1 píše:
Dobrý den pane Zajíčku,chci se zeptat,asi přez rok me bolelo koleno po cviceni,tak jsem přestala cvičit.Po delší době začalo druhe koleno a kotník,zápestí i jinde v kloubech.Někdy bolesti odezní na chvili a když začnu cvičit zase začnou.Známí mi doporučili Alavis sms,po tydnu braní mi klouby začaly bolet ještě víc.Tak jsem si u Vas objednala kolagen,msm a vitamin c v prasku.Vcera jsem si vzala druhou dávku a začaly mě zase bolesti kloubu na více místech a dokonce i v klidu,také se z toho více potím.
Je možné,že se tělo nějak začalo čistit?mám v braní pokračovat?Takle mi ty klouby jeste nikdy nebolely.Dekuji za odpoved

Píšete bohužel opravdu málo zásadních informací a ne vždy je za tím pouze nedostatek nějaké látky. Klouby mohou bolet z mnoha příčin to takto asi nevyřešíme, klidně mě zavolejte a poladíme co se dá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 30, 2017 2:17 pm 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Kovi píše:
Zdravím, chtěl bych se zeptat na jednu věc. Někde jsem četl, že MSM vyvolává zelený zákal. Je to vůbec možné? Mám vysoký nitrooční tlak v pravém oku, očařka mluví v té souvislosti o tom, že to může být počínající zelený zákal a teprve za dva měsíce mám jít na další vyšetření. Tak abych to užíváním MSM nějak nezhoršil.

Vysoký nitrooční tlak je zelený zákal! Nevím zda-li existuje nějaká alternativa ale já bych zde lékařem předepsanou medikaci nepodceňoval., zvláště pak při vysokých hodnotách vysokého nitroočního tlaku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 05, 2018 11:54 am 
Offline

Registrován: pát črc 18, 2014 9:43 pm
Příspěvky: 34
Ja jsem se vysokeho tlaku a strabismu-silneho silhani zbavil kapanim(3-20x denne) roztoku msm, jabkoveho octa, chilli, svetliku. Kapal jsem rok a na dalsi prohlidce u ocni dokzorky uz strabismus ani tlak nebyl. Do 100ml octa nasypat 30g MSM, prasek chilli (podle sily, treba bhut jolokia-1milion SHU staci 1 gram), protrepavat par dni a pak prefiltrovat pres gazu. Vse neredene, aby to poradne stipalo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 05, 2018 2:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
looudus píše:
Ja jsem se vysokeho tlaku a strabismu-silneho silhani zbavil kapanim(3-20x denne) roztoku msm, jabkoveho octa, chilli, svetliku. Kapal jsem rok a na dalsi prohlidce u ocni dokzorky uz strabismus ani tlak nebyl. Do 100ml octa nasypat 30g MSM, prasek chilli (podle sily, treba bhut jolokia-1milion SHU staci 1 gram), protrepavat par dni a pak prefiltrovat pres gazu. Vse neredene, aby to poradne stipalo.

To je tedy hodně silný čajík, ale pokud to pomůže proč ne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2018 7:36 am 
Offline

Registrován: stř lis 08, 2017 9:23 am
Příspěvky: 30
Zdravim pan Jarda.
Bolo by v poriadku MSM(1-3g) primiesat do askorbatu draselneho(3g) + zajest to rajcinou? Pripadne do toho este gram lysinu? Alebo je lepsie to pit zvlast?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2018 11:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
marek15693 píše:
Zdravim pan Jarda.
Bolo by v poriadku MSM(1-3g) primiesat do askorbatu draselneho(3g) + zajest to rajcinou? Pripadne do toho este gram lysinu? Alebo je lepsie to pit zvlast?

Nikdy jsem to nezkoušel, ale podle mě by to vadit nemělo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz