Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:45 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: dotaz na dceru a poděkování
PříspěvekNapsal: ned led 15, 2012 10:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Ladunka píše:
Dobrý den pane Jardo,já se Vám velmi omlouvám za to,že píši do této kolonky,ale nejde se mi přihlásit jinam.Musím Vám hrozně moc poděkovat za Váš trpělivý přístup k nám různě nemocným,já jsem Vám tenkrát psala o bulce pod levýn¨m uchem,dále nález EB viru,chlamýdie,chron.únava,krvácení z dásní atd.,no tvrdě jsem se pustila do syrové stravy,i když včera jsem tedy trocu vyjímečně ujela na bůčku,ale dnes se znovu vracím k syrové stravě,mám velkou radost,poněvadž cítím,že tato cesta vede k úspěchu,znovu získání energie a zdraví.Mám časté,hlavně k ránu detoxikační krize,ale už jsem si zvykla.Jím hodně jabka ,velmi pomáhají,rovněž citron.Hodně odpočívám.Velmi Vám děkuji a Ti co ještě Vám nevěří,tak asi ještě dost netrpěli.

Vážený pane Jardo,ještě má velkou prosbu ohledně té dcery Vladimíry,34 let,psala Vám o té bolesti pravé kyčle po chůzi,lékaři tvrdí,že je tam nějaký výrustek a jinak artroza I.stupně.Bolí ale ten výrustek.Ona od roku 92 zjičtěn nedostatek hořčíku/stále není v buňkách zřejměú,jinak EB vir. Prosím nemůžete mi poradit jak se zbavit a ten výrustek odstranit přirozenou cestou a né operačně.A také z čeho jsou tyto výrustky.Velmi děkuji a přeji krásný den. Božena

Pokud jde o artrotické změny, vždy je potřeba si uvědomit, že stavba kosti je jako zeď a cihly prostě bez malty nemá cenu stavět, stejně to spadne. Zde působí vápník jako cihly a hořčík jako malta, přičemž samozřejmě je třeba dodat i další látky jako dejme tomu cement, třeba stroncium a jiné. Vyzkoušel bych velké dávky hořčíku s vitamínem B6 a možná i zábaly bentonitem, případně godzilu, nebo parazapper. Velice vhodné je také MSM jako mazivo, což je organická síra a tu vám klidně mohu poslat, tu za pár dní ji doplním v nabídce. Z čeho to tam je, to opravdu netuším, mnohdy stačí pouze mechanické dráždění, nicméně většinou jde o nedostatky látek, nebo parazity.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: ned led 15, 2012 11:34 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
AlikAlik píše:
co je nejlepší na kloubní pouzdra a chrupavky? proč mi kloubní chrupavky přestávají fungovat?

Na chrupavky se mi osvědčila drkotina ( želatina z prasečích nožiček a kůží ) popřípadě přípravek Colafit, ale to už je o penězích, k tomu msm-organická síra ( kupuji zde:
http://www.4fitness.cz/suroviny/msm-1kg ... 60kc-p-51/ ( MSM 1kg | Methylsulfonylmethan 260Kč ), na zavápnění denně 1 mocca lžička pomletých vaječných škorápek bud do pomačkaného banánu nebo rozpuštěné v citronové štávě, dále jako podpůrná léčba a regenerace magnetoterapie, popřípadě biolampa, ale to je opět dost o penězích. Super je i denně štáva z okurky - odstranuje kyselinu močovou a samozřejmě doplněk stravy zvaný MUMIO, který považuji za podpůrný všelék.
V neposlední řadě bych určitě nasadila MMS, když jsem si před asi dvěma lety " dělala klouby " neměla jsem oněm potuchy - bohužel. Dnes jej běžně používám u jakýchkoliv zdrav. problémů u lidí i zvířátek.

O zmizení výrustku se píše v tomto recepisu:
V roce 1974 pracovníci UNESCO našli v jednom Tibetském klášteře hliněnou desku s asi 5000 let starým textem na kterém byl návod na tento česnekový extrakt. Již tisíce lidí ho vyzkoušelo a ti kterým to povolil žlučník si ho nemohou vynachválit. Zkuste i vy.
Tibetský česnekový recept.

360g oloupaného a rozmačkaného česneku

300g 90% vinného lihu

Česnek rozmačkáme a vložíme do tmavé láhve a zalijeme lihem. Dobře uzavřeme a uložíme v temnu a chladu po dobu 10-ti dnů. Pak se obsah přecedí přes plátno a zbytek česneku z láhve se ještě důkladně vymačká. Takto získaný extrakt se nalije zpět do láhve a nechá se uležet tři dny v klidu, temnu a chladu.
Užití:
Užívá se v ½ dcl mléka pokojové teploty 3x denně podle tohoto schematu:
Ráno v poledne večer

1. den - 1 kapka 2 kapky 3 kapky

2. den - 4 5 6

3. den - 7 8 9

4. den - 10 11 12

5. den - 13 14 15

6. den - 15 14 13

7. den - 12 11 10

8. den - 9 8 7

9. den - 6 5 4

10. den - 3 2 1

11. den - 25 25 25 kapek

A pak už jen 25 kapek 3x denně každý den, až do vyčerpání poslední kapky což by mělo vydržet asi tři měsíce. Nic se však neděje, když vám extrakt vydrží i o měsíc déle. Záleží to také na obsahu šťávy v samotném česneku v jehož důsledku se zvýší nebo sníží celkový objem extraktu.

Tento Tibetský extrakt prokazatelně léčí tepny, žíly, cévy a vlásečnice, upravuje krevní tlak(vysoký snižuje, nízký zvyšuje) , snižuje nitrooční tlak, upravuje funkci lymfatického systému, snižuje cholesterol, léčí vnitřní záněty, zlepšuje trávení a paměť a podporuje hubnutí. Tyto efekty nastupují už v průběhu léčebné kůry. Pak je zde ještě jeden prokazatelný efekt, který si snadno ověříte sami, v průběhu roku po ukončení léčebné kůry se vám zvětší rozsah hybnosti kloubů a případné výrůstky na kloubech se celkem nenápadně vytratí. Vzhledem k pomalosti tohoto procesu si toho člověk ani nevšimne, ale při zpětném pohledu si teprve uvědomíte ohromnou léčebnou sílu česneku. V původním receptu se tvrdí, že omládnete o 15 let. Celá tato procedura by se měla opakovat vždy po 5-ti létech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: ned led 22, 2012 6:16 am 
Offline

Registrován: čtv led 12, 2012 5:29 pm
Příspěvky: 5
jani píše:
O zmizení výrustku se píše v tomto recepisu:
V roce 1974 pracovníci UNESCO našli v jednom Tibetském klášteře hliněnou desku s asi 5000 let starým textem na kterém byl návod na tento česnekový extrakt. Již tisíce lidí ho vyzkoušelo a ti kterým to povolil žlučník si ho nemohou vynachválit. Zkuste i vy.
Tibetský česnekový recept.

///..moc děkuji...vinný líh jsem zatím nikde k dostání nenašla...ale moc děkuji za recept a jistě nejsem sama......100% vyzkouším.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: úte led 24, 2012 7:12 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Ladunka píše:
///..moc děkuji...vinný líh jsem zatím nikde k dostání nenašla...ale moc děkuji za recept a jistě nejsem sama......100% vyzkouším.

vinný líh...to je brandy, sprit, vínovice a nejznámější - cognac - neboli koňak...čím víc procent tím lépe.... \":-)\"

Klasickou zemí pro výrobu vinného destilátu vůbec, jakož i pro výrobu nejlepšího zboží je Francie.

Vinný destilát je zde nazýván téměř všeobecně podle města Cognacu eau de vie de Cognac, nebo krátce cognac. Některý vinný destilát je nazýván také podle města Armagnacu.

Kromě Francie je vyráběn vinný destilát ve větší míře též v Italii, Španělsku a Portugalsku. V posledně jmenovaných zemích se však vyrábí hlavně vinný líh neboli sprit, který se používá k alkoholizování vín určených k vývozu.

V Čechách a na Moravě se rovněž provozuje výroba vinného destilátu, a to jednak z vín domácího původu, jednak z vín jižních.

Takto připravený vinný destilát se u nás nazývá brandy, ojediněle též vínovice.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: pon led 30, 2012 10:24 pm 
Offline

Registrován: pon led 30, 2012 10:16 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den , docela ráda bych chtěla vědět, jak užívat Tibetský česnekový extrát , když chodím do práce a řídím.Děkuji Stana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2012 9:14 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
stana8 píše:
Dobrý den , docela ráda bych chtěla vědět, jak užívat Tibetský česnekový extrát , když chodím do práce a řídím.Děkuji Stana

TAk zkus tento recept:


Odstranění vápenatých usazenin těla česnekem a citronem
Prof. Gerd Unterweger


Jsou-li cévy v mozku a srdci zvápenatělé, pije se denně jedna likérová sklenka (0,2 cl) výtažku z asi 30 oloupaných dílků česneku a 5ti malých, nakrájených a neoloupaných přírodních citrónů (bio, kde se dá konzumovat i kůra).

Všechno se v mixéru zpracuje na kaši, dá se do jednoho litru vody a přivede se k varu. Ale nechá se jen jednou, tzv. “převalit”. Potom se zcedí a naleje do lahve. Uchovává se v chladu.
Denní sklenka se pije dle možností před, nebo po hlavním jídle..

Již po třech týdnech denního užívání pocitíte v těle příjemné „omlazení”! Zvápenatění cév a jeho vedlejší příznaky, jako je např. zhoršené vidění či slyšení – se zmenšují a postupně mizí.

Po třech týdnech kůry by měl člověk kůru na osm dní přerušit a pak opět tři týdny pokračovat. Potom se dostaví pronikavý úspěch. Tuto levnou, neškodnou a léčivou kůru by měl člověk každý rok opakovat.

I když jinak nepříjemná česneková “vůně” není vůbec cítit, účinek citronu s česnekem se projeví naplno. Člověk může zase dobře spát a nemusí v noci „pobíhat“, protože se vápník v cévách rozpustil.

Jedna žena se takto vyhnula operaci srdce. Tuk a vápník v cévách se jí po kůře rozpustil. Také při vypadávání zubů, paradentóze se česnekový “elixír” velmi osvědčil!

Já jsem tento recepis dělala, nevznikla mi z toho štáva, ale jakoby řídší přesnídávka, chut opravdu přijatelná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2012 9:25 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
stana8 píše:
Dobrý den , docela ráda bych chtěla vědět, jak užívat Tibetský česnekový extrát , když chodím do práce a řídím.Děkuji Stana

Nedomnívám se, že by tím vznikal nějaký problém, jde o tak malé dávky alkoholu, že se toho dle mého názoru bát nemusíte. Uvědomte si, že v alkoholu se rozpouští naprostá většina účinných látek a je tedy obsažen v mnoha lékárenských produktech, přičemž nikdo nikoho nevaruje před omezením řízení při jejich užívání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: pát úno 10, 2012 3:51 pm 
Offline

Registrován: čtv led 12, 2012 5:29 pm
Příspěvky: 5
Jani,Muflon,Jarda..-děkuji jste prostě skvělí!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: sob kvě 26, 2012 10:07 am 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 11:35 am
Příspěvky: 6
Jarda píše:
Jdete na to docela dobře, ale opravdu je třeba si uvědomit i to, co vám píše členka Sybilla totiž, že není vše o tom jaké jídlo jíte, ale o tom jak to jídlo strávíte. Na tom se podílí mnoho faktorů a jeden z nic jsou vitamíny, hlavně skupiny B, které by bylo vhodné dodávat ve větší míře, než se tělo srovná a pojede samo.

Dobry den pan Jardo.Prosim vas poradte mi čo mám robiť z bolesťami klbov.Mam velke bolesti najmä v nohách na palcoch aj malych klboch a tiež v členkoch a kolenach.Velmi zle chodím nejmä po schodoch je to dosť zlé.Nemožem dostupovať na cele chodidlo a musim na pätu,potom mi tá bolesť vystreluje až do krížov.Lepšie to je na bicykli.Asi pred mesiacom som si nechal robiť testy na vit D-3 a ostatne na krv u reumatologa.Vysledky boli dobré a vit D bol tiež vysoky 275 tak som znižil davku na 5,000IU denne.Meral som si ph moču cely tyžden mam od 6,3 do 7,6 takže to by malo byť dobré ale pluvaci test 3 dni za sebou sliny trochu na dne a meduza,nechapem prečo ked je ph moču dobré.Mam si urobiť aj ten krkaci test?Z doplnkov teraz dodavam Zinok60mg,Glukosamín3x denne,B-koplex1x,Eradicidin3x,Magnézium 300mg,C čko20g,Probiotiká Bio-Acidophilus Forte1x,D-3.Ešte davam lanovy olej 2lyžice,kokosovy 2 lyžice.Pijem mrkv. šťavu zo zelerom,cviklou alebo jablkom asi liter denne,destilku alebo obyč.vodu.Strava väčšinou surová,šalaty zeleninove a ovocne,klíčky mungo,šošovica avokado,oriešky,semienka ale aj celozrny chlieb a sem tam ryby.Na bolesti som si mazal DMSO alebo rôzne masti ale nepomáha to velmi.Zápal mi putuje v tele aj na ramenne klby čo som pred rokom nemal.Neviem si rady daval som si aj obklady močove a octove ale tych klbov je vela chodil by som zabaleny ako mumia \":)\" Kedže stale pracujem tak by som bol rad aby sa niečo zlepšilo.Po 2 rokoch bez chem.liekov sa k nim nechcem vráťit.Dakujem že mate take dobre stranky.pekny den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: sob kvě 26, 2012 4:43 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
čimo píše:
Dobry den pan Jardo.Prosim vas poradte mi čo mám robiť z bolesťami klbov.Mam velke bolesti najmä v nohách na palcoch aj malych klboch a tiež v členkoch a kolenach.Velmi zle chodím nejmä po schodoch je to dosť zlé.Nemožem dostupovať na cele chodidlo a musim na pätu,potom mi tá bolesť vystreluje až do krížov.Lepšie to je na bicykli.Asi pred mesiacom som si nechal robiť testy na vit D-3 a ostatne na krv u reumatologa.Vysledky boli dobré a vit D bol tiež vysoky 275 tak som znižil davku na 5,000IU denne.Meral som si ph moču cely tyžden mam od 6,3 do 7,6 takže to by malo byť dobré ale pluvaci test 3 dni za sebou sliny trochu na dne a meduza,nechapem prečo ked je ph moču dobré.Mam si urobiť aj ten krkaci test?Z doplnkov teraz dodavam Zinok60mg,Glukosamín3x denne,B-koplex1x,Eradicidin3x,Magnézium 300mg,C čko20g,Probiotiká Bio-Acidophilus Forte1x,D-3.Ešte davam lanovy olej 2lyžice,kokosovy 2 lyžice.Pijem mrkv. šťavu zo zelerom,cviklou alebo jablkom asi liter denne,destilku alebo obyč.vodu.Strava väčšinou surová,šalaty zeleninove a ovocne,klíčky mungo,šošovica avokado,oriešky,semienka ale aj celozrny chlieb a sem tam ryby.Na bolesti som si mazal DMSO alebo rôzne masti ale nepomáha to velmi.Zápal mi putuje v tele aj na ramenne klby čo som pred rokom nemal.Neviem si rady daval som si aj obklady močove a octove ale tych klbov je vela chodil by som zabaleny ako mumia \":)\" Kedže stale pracujem tak by som bol rad aby sa niečo zlepšilo.Po 2 rokoch bez chem.liekov sa k nim nechcem vráťit.Dakujem že mate take dobre stranky.pekny den.

To jsem si uzil pred cca 2 roky take, vysledek sportovani a osmileteho staveni druztevniho bytu. \":-(\"
Zanety slach a kloubu po celem tele.

Artritida je zanetlive onemocneni, doporucoval bych:
Napoj z jetele, pripadne pridat svizel, ten pouzivan asi tri tydny a je to znat, i kdyz ja tam jeste pridavam koprivu, pampelisku, řebříček a jitrocel.
Pivovarske kvasnice, ne B-Komplex, pripadne melasu
MSM, glukosamin sulfátu, chondroitin sulfát, Boswellia
Kombinaci kurkumy a kayenskeho pepre.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: stř kvě 30, 2012 9:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
čimo píše:
Dobry den pan Jardo.Prosim vas poradte mi čo mám robiť z bolesťami klbov.Mam velke bolesti najmä v nohách na palcoch aj malych klboch a tiež v členkoch a kolenach.Velmi zle chodím nejmä po schodoch je to dosť zlé.Nemožem dostupovať na cele chodidlo a musim na pätu,potom mi tá bolesť vystreluje až do krížov.Lepšie to je na bicykli.Asi pred mesiacom som si nechal robiť testy na vit D-3 a ostatne na krv u reumatologa.Vysledky boli dobré a vit D bol tiež vysoky 275 tak som znižil davku na 5,000IU denne.Meral som si ph moču cely tyžden mam od 6,3 do 7,6 takže to by malo byť dobré ale pluvaci test 3 dni za sebou sliny trochu na dne a meduza,nechapem prečo ked je ph moču dobré.Mam si urobiť aj ten krkaci test?Z doplnkov teraz dodavam Zinok60mg,Glukosamín3x denne,B-koplex1x,Eradicidin3x,Magnézium 300mg,C čko20g,Probiotiká Bio-Acidophilus Forte1x,D-3.Ešte davam lanovy olej 2lyžice,kokosovy 2 lyžice.Pijem mrkv. šťavu zo zelerom,cviklou alebo jablkom asi liter denne,destilku alebo obyč.vodu.Strava väčšinou surová,šalaty zeleninove a ovocne,klíčky mungo,šošovica avokado,oriešky,semienka ale aj celozrny chlieb a sem tam ryby.Na bolesti som si mazal DMSO alebo rôzne masti ale nepomáha to velmi.Zápal mi putuje v tele aj na ramenne klby čo som pred rokom nemal.Neviem si rady daval som si aj obklady močove a octove ale tych klbov je vela chodil by som zabaleny ako mumia \":)\" Kedže stale pracujem tak by som bol rad aby sa niečo zlepšilo.Po 2 rokoch bez chem.liekov sa k nim nechcem vráťit.Dakujem že mate take dobre stranky.pekny den.

Tak správně vám radí člen inzenyr a já bych se mimo tu zeleň zaměřil na nadledvinky a protizánětlivě působící omega 3 mastné kyseliny, hlavně rybáč a brutnák. Veledůležité je dodávat kolagen, což nezmiňujete a chleba, včetně jakéhokoliv dalšího produktu z obilí, bych ihned přestal jíst.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 2:18 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 24, 2012 6:48 pm
Příspěvky: 10
Bydliště: Zlín
muflon píše:
vinný líh...to je brandy, sprit, vínovice a nejznámější - cognac - neboli koňak...čím víc procent tím lépe.... \":-)\"

Klasickou zemí pro výrobu vinného destilátu vůbec, jakož i pro výrobu nejlepšího zboží je Francie.

Vinný destilát je zde nazýván téměř všeobecně podle města Cognacu eau de vie de Cognac, nebo krátce cognac. Některý vinný destilát je nazýván také podle města Armagnacu.

Kromě Francie je vyráběn vinný destilát ve větší míře též v Italii, Španělsku a Portugalsku. V posledně jmenovaných zemích se však vyrábí hlavně vinný líh neboli sprit, který se používá k alkoholizování vín určených k vývozu.

V Čechách a na Moravě se rovněž provozuje výroba vinného destilátu, a to jednak z vín domácího původu, jednak z vín jižních.

Takto připravený vinný destilát se u nás nazývá brandy, ojediněle též vínovice.

Dobrý den,

brandy 90% nebo i jiný destilát z vína je nemožné sehnat. Dalo by se to něčím nahradit? Nestačil by pouhý líh?

Děkuji za odpověď, Petr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 6:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
vanad píše:
Dobrý den,

brandy 90% nebo i jiný destilát z vína je nemožné sehnat. Dalo by se to něčím nahradit? Nestačil by pouhý líh?

Děkuji za odpověď, Petr

Tak stačil, ale má dost jinou chuť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: ned zář 16, 2012 1:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Právě se ke mně dostala informace, že má ségra artritidu. Je jí 23 let a kojí několikatýdenní mimino.

Takže si má zvýšit pH, vyřadit mléčný a obilný výrobky, jíst hodně syrovýho ovozelu, jíst pivovarnický kvasnice, sirnou patlanici (omega-3 na tlumení zánětů), brát kolagen, remineralizovat se (hodně hořčíku) a suplementovat D3? A co kokosovej olej? Bydlí na venkově, takže pokud má mixér, tak by si mohla dělat zelený nápoj. Nebo by aspoň měla jíst hodně zelené listové zeleniny? Díky za rady.

Bohužel si matka i ségra myslí že sem blázen a že se stravuju nezdravě. Obzvlášť když nejím maso. No, snad ségra vyhodnotí situaci jako natolik kritickou, že nad těmi radami začne aspoň uvažovat.

Jak se dostává kyselina močová z kloubů jinak než jejich bobkovou očistou? (Kdyby nekojila, tak by asi bylo vhodný pročistit střeva a provést očistu kloubů, ne?)

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Artróza
PříspěvekNapsal: ned zář 16, 2012 9:16 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Dobrý večer.Na tú kysel. močovú funguje aj uhorková šťava s cibuľovou /na fóre spomínané v súvislosti s dnou/.Ja riešim ten istý problém ako Vaša sestra.Po roku na surovej strave,prakticky aj protikvasinkovej,odkyseľovania až do dnes,remineralizácie,samozrejme doplnenie D3/namerané hodnoty boli úplne pod spodnou hranicou/ a eliminovaní stresu/ som dnes rok bez liekov.Samozrejme čistím pravidelne hr. črevo/zatiaľ len klystír/,pečeň,néti,nadľadvinky,lymfa,žalúdok...Všetko,čo sa spomína na tomto fóre.Chystám sa na antiparazit.kúru.Ešte stále je čo čistiť-vlastne celý život priebežne asi každý.Som rada,že som tento výsledok dosiahla v pomerne krátkom čase,keďže ochorenie mi diagnostikovali pred dvomi rokmi.Takže výsledok sa dostaví,len treba pevnú vôľu a pracovať na sebe usilovne s vierou v uzdravenie.Ten kokosový tuk užívam,takisto Budwigovej zmes.Prajem pekný večer.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz