Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:56 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nadmerne potenie
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2018 7:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Tak jsem našla nějakej jinej přípravek bez hliníku. Vyznáte se tu někdo v tom složení? Zdali neobsahuje jiné nebezpečné látky? Děkuji.

Složení:
Aqua (Deionized Water), Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Steareth-2, Steareth-21, Fatty Acids Group (F.A.G.®: Palmitic Acid, Stearic Acid, Oleic Acid, Linoleic Acid, N-(2-Hydroxyethyl) Hexadecanamide), Zinc Ricinoleate, Triethyl Citrate, PPG-25-Laureth-25, Benzyl Alcohol, Cyclomethicone, Glycosaminoglycans, Isoamyl Cocoate, Isoamyl Laurate, Linum Usitatissimum Seed Oil (Linseed Oil), Xanthan Gum, Olea Europaea Oil Unsaponifiables (Olea Europaea Oil (Olive Oil) Unsaponifiables), Farnesol, Theobroma Cacao Seed Butter (Cocoa Butter), Dimethiconol, Ethyl Linoleate, Parfum/ Profumo (Fragrance), Disodium EDTA, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil), Dehydroacetic Acid, Lecithin, BHT, Lysine, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Caprylyl Glycol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citric Acid, Benzyl Salicylate, D-Limonene (Limonene), Alpha-Isomethyl Ionone (Alpha- Isomethylionone), Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Anise Alcohol.

Většina těch složek problematická není, ale některé vůbec neznám a netuším jak se chovají, tedy odpovědět nedovedu. Každopádně nechápu vaše uvažování, pocení je důsledek nějaké příčiny a pokud příčinu odstraníte odstraníte i pocení. Vůbec mě není jasné proč nejdete touto cestou a snažíte se mocí mermo problém pouze kosmeticky zahladit na úrovni důsledku, když tím tělo upozorňuje na nějaký a možná i závažnější problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nadmerne potenie
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2018 11:00 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Většina těch složek problematická není, ale některé vůbec neznám a netuším jak se chovají, tedy odpovědět nedovedu. Každopádně nechápu vaše uvažování, pocení je důsledek nějaké příčiny a pokud příčinu odstraníte odstraníte i pocení. Vůbec mě není jasné proč nejdete touto cestou a snažíte se mocí mermo problém pouze kosmeticky zahladit na úrovni důsledku, když tím tělo upozorňuje na nějaký a možná i závažnější problém.

To pocení mám od malička, má ho i moje mamka a babička. Nevím, jestli to nemůže být dědičné. Samozřejmě to chci vyřešit správně, ale nevím jak, jak zjistit příčinu u tohoto problému. Někdy je prostě potřeba se vůbec nepotit, proto hledám i druhou cestu, bohužel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nadmerne potenie
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2018 11:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
To pocení mám od malička, má ho i moje mamka a babička. Nevím, jestli to nemůže být dědičné. Samozřejmě to chci vyřešit správně, ale nevím jak, jak zjistit příčinu u tohoto problému. Někdy je prostě potřeba se vůbec nepotit, proto hledám i druhou cestu, bohužel.

Pokud je potřeba se potit, tak se člověk potí, nikdy to není jen tak z ničeho, prostě to tělo potřebuje a je nesmysl tomu bránit bez ohledu na společenské konvence. Vždy je potřeba najít cestu jak to vypnout a ne jak to nacpat zpět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nadmerne potenie
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2018 1:58 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Pokud je potřeba se potit, tak se člověk potí, nikdy to není jen tak z ničeho, prostě to tělo potřebuje a je nesmysl tomu bránit bez ohledu na společenské konvence. Vždy je potřeba najít cestu jak to vypnout a ne jak to nacpat zpět.

A jak mám u tohoto problému najít příčinu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nadmerne potenie
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2018 7:39 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
krasnagadgetka píše:
Někdy je prostě potřeba se vůbec nepotit, proto hledám i druhou cestu, bohužel.

Možná si přiděláváte problímy vlastními postoji ku svému tělu. Jaké případy máte na mysli? Většina lidí se prostě občas (nebo i docela často) potí (znám člověka, který se nepotí vůbec). Co je na tom špatného?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nadmerne potenie
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2018 7:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
A jak mám u tohoto problému najít příčinu?

Musíte vypozorovat co vám to pocení spouští.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nadmerne potenie
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2018 8:39 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
krasnagadgetka píše:
A jak mám u tohoto problému najít příčinu?

Nejčastější příčina nadměrného pocení je přemnožená candida.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nadmerne potenie
PříspěvekNapsal: ned dub 15, 2018 9:20 am 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Ates píše:
Nejčastější příčina nadměrného pocení je přemnožená candida.

Proč?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Potenie... termoregulacia...HYPOTALAMUS
PříspěvekNapsal: ned črc 19, 2020 3:56 pm 
Offline

Registrován: sob říj 27, 2018 1:27 pm
Příspěvky: 9
dobry den ... vedeli by ste nam poradit cim podporit hypotalamus a zamedzit nadmernemu poteniu a teplote ktora trva uz skoro 2 roky?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 20, 2020 5:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
chorobaSK píše:
dobry den ... vedeli by ste nam poradit cim podporit hypotalamus a zamedzit nadmernemu poteniu a teplote ktora trva uz skoro 2 roky?

Mimo postřehů uvedených v tomto vlákně je potřeba si uvědomit že jde o orgán který připravuje orgány pro plnou zátěž a to jak fyzickou tak psychickou tedy z mého pohledu zde bude nejvíce fungovat nasazení absolutně klidového režimu. Je potřeba docílit i klidu v duši tedy vynechal bych i ty moderní vyzařující krámy jako mobil, počítač, televizor a další zdroje špatné energie které tento orgán doslova drtí a není pak divu že blbne. Pokud nebude schopen vše dokonale eliminovat tak určitě minimalizovat to kam jenom je možné.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz