Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 10:45 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Boule-rakovina v prsu
PříspěvekNapsal: čtv zář 09, 2010 9:29 pm 
Offline

Registrován: úte srp 31, 2010 2:36 pm
Příspěvky: 26
Dobrý den, našla jsem si bouli v prsu, možná to není ani tak boule jako něco zduřeného. cca měsíc piji denně jablkovou šťávu, může to být třeba důsledek očisty organizmu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boule v prsu
PříspěvekNapsal: pát zář 10, 2010 8:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
tina píše:
Dobrý den, našla jsem si bouli v prsu, možná to není ani tak boule jako něco zduřeného. cca měsíc piji denně jablkovou šťávu, může to být třeba důsledek očisty organizmu?

Pochybuji, že by vám jablečná šťáva vyvolala nějakou bouli a také bych z ní nebyl zase tak vystrašený. Bez ohledu na to o co tam kráčí, je potřeba vystoupat s pH moče na hodnoty 7,5-7,8 a tyto hodnota držet ideálně po celý den. Tělo se při tom začne intenzivně čistit, čili je potřeba souběžně provádět očisty střeva, kam budou odcházet odpadní látky z procesu rozpadu zbytečných tkání. Jinak doporučuji si zkontrolovat teplotu pod jazykem a v případě nízké teploty, pod 36,6 °C, začít dodávat jód a selen na srovnání žláz, které řídí hormonální rovnováhu v těle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boule v prsu
PříspěvekNapsal: pát zář 10, 2010 9:19 am 
Offline

Registrován: úte srp 31, 2010 2:36 pm
Příspěvky: 26
děkuji velice za odpověď. Mohl byste mi poradit jak přesně postupovat. Mám si změřit nejdříve pH moči (jak?) a jak pokračovat dále. Jak se dostat na hodnotu pH vámi uvedenou.... nemám s tímto ještě žádné zkušenosti. děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boule v prsu
PříspěvekNapsal: pát zář 10, 2010 10:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
tina píše:
děkuji velice za odpověď. Mohl byste mi poradit jak přesně postupovat. Mám si změřit nejdříve pH moči (jak?) a jak pokračovat dále. Jak se dostat na hodnotu pH vámi uvedenou.... nemám s tímto ještě žádné zkušenosti. děkuji

O tom jsou celé tyto stránky a to se nezlobte, ty v žádném případě nemíním znovu opisovat, čili studujte a teprve pokud nějaké detaily nepochopíte, což je téměř nemožné, tak se ozvěte. Vše je zde již mnohokrát popsáno a dost je toho i na hlavních stránkách, kde jsou základní informace, jak ke vzniku nemocí, tak k jejich odstranění. Je to sice čtení na celkem dlouhou dobu, ale pokud tomu ten čas nehodláte věnovat, tak vám není pomoci, protože zdravotní problém máte díky nepochopení souvislostí a dokud je nepochopíte, bude zdravotní problém pochopitelně přetrvávat. Právě schopnost pochopit problém, je ten velký rozdíl mezi zdravím a nemocí a nikdo kromě vás to udělat nemůže, protože pokud to chápu já, tak bez vašeho snažení je to prd platné, musíte to pochopit vy. Pro snazší hledání, lakmusové papírky Albu Phan, nebo Tri Phan na měření pH, dále melounová monodieta, případně jedlá soda s melasou a držet stálé pH.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boule v prsu
PříspěvekNapsal: pát zář 10, 2010 1:22 pm 
Offline

Registrován: úte srp 31, 2010 2:36 pm
Příspěvky: 26
Opisovat celé Vaše stránky po Vás samozřejmě nechci. \":wink:\" už jsem našla diskusi o odkyselení, tam jse spousta informaci. díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boule v prsu
PříspěvekNapsal: sob zář 18, 2010 3:27 pm 
Offline

Registrován: úte srp 31, 2010 2:36 pm
Příspěvky: 26
Jardo, koupila jsem si lakmusové papírky. Ranní pH by mělo být cca 5,5 ne méně, mám tedy v rámci léčení ranní pH zvedat pomocí melounu, okurky, sody atd. ? Jak dlouho držet tělo trvale kolem hodnoty 7,5 až 8? do té doby, než boule zmizí....?

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boule v prsu
PříspěvekNapsal: sob zář 18, 2010 8:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
tina píše:
Jardo, koupila jsem si lakmusové papírky. Ranní pH by mělo být cca 5,5 ne méně, mám tedy v rámci léčení ranní pH zvedat pomocí melounu, okurky, sody atd. ? Jak dlouho držet tělo trvale kolem hodnoty 7,5 až 8? do té doby, než boule zmizí....?

Děkuji.

Ranní pH zdravého člověka opravdu může být 5,5 pH, ale v průběhu dne vystoupá na 7,8 pH a večer zase klesne na cca 6 pH. Podotýkám zdravého člověka, ale v případě nemoci je nutné se dostat na 7,5-7,8 pH a tam to držet co možná stabilně. Za těchto podmínek opravdu anaerobní rakovinná buňka žít nedovede, protože se tkáně silně okysličí a to je jejich konec, na ně působí kyslík jako jed. Jde to i rychleji na ještě vyšším pH, ale to již je velice nebezpečné a člověk to musí dělat s trvalým dozorem, protože tam se dá omdlít, což je běžné a člověk pak už není schopen si sám pomoci. Dozor ho musí rychle okyselit a vrátit třeba o jeden stupeň zpět, aby se nevyvolala sepse v organizmu, která může vzniknout vlivem rychlého rozpadu rakovinné tkáně. Vhodnější je tedy nijak nespěchat a držet ty doporučené hodnoty třeba i tři měsíce, což většinou bohatě stačí na odstranění nádoru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boule v prsu
PříspěvekNapsal: ned zář 19, 2010 12:53 am 
Offline

Registrován: úte srp 31, 2010 2:36 pm
Příspěvky: 26
a jak je to s pH přes noc? Pokud zjistim před spaním, že pH je nízké, mám vypít sodu? Nebo sníst meloun?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boule v prsu
PříspěvekNapsal: ned zář 19, 2010 6:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
tina píše:
a jak je to s pH přes noc? Pokud zjistim před spaním, že pH je nízké, mám vypít sodu? Nebo sníst meloun?

Ano, snažit se to udržet po co nejdelší dobu během dne a pokud to v noci trochu klesne, tak zase nevzniká takový problém, ale ve dne musíte pH udržet jednoznačně na uvedených hodnotách. Zpočátku to celé vypadá jako neřešitelný problém, ale po nějaké době se již pH dá udržet velice snadno, spíše je problém ho nemít moc vysoké. V tomto momentě již je nutné zařadit i trochu kyselinotvorných jídel, případně je vhodné aplikovat větší dávky vitamínu C.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boule v prsu
PříspěvekNapsal: úte zář 21, 2010 8:12 pm 
Offline

Registrován: úte srp 31, 2010 2:36 pm
Příspěvky: 26
přemýšlela jsem nad tím překyselením..... cca dva měsíce jsem 1-2x denně pila nápoj ze zeleného ječmene, který má alkalizující efekt, pak jsem udělala náhle asi na 14 dní přestávku a po této době jsem bouli objevila... nemůže to mít souvislost.....?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boule v prsu
PříspěvekNapsal: úte zář 21, 2010 8:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
tina píše:
přemýšlela jsem nad tím překyselením..... cca dva měsíce jsem 1-2x denně pila nápoj ze zeleného ječmene, který má alkalizující efekt, pak jsem udělala náhle asi na 14 dní přestávku a po této době jsem bouli objevila... nemůže to mít souvislost.....?

To nijak souviset nemůže, veškeré takovéto útvary rostou řadu let a dokonce mnohokrát ročně prostě vznikají i zanikají, čili to zase tak nezkoumejte a pracujte na odkyselení, což by mělo problém eliminovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boule v prsu
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 8:25 pm 
Offline

Registrován: úte srp 31, 2010 2:36 pm
Příspěvky: 26
Otěhotněla jsem, mohu postupovat v léčení cysty nadále tak, jak jste mi poradil?
Denně beru 2000-3000mg vitamínu C, a 400mg E, zásaditou směs, piji kefír z kefírové houby. Je to v pořádku? Jaké vitamíny mám ještě doplňovat? Slyšela jsem o kyselině listové.

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boule v prsu
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 9:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
tina píše:
Otěhotněla jsem, mohu postupovat v léčení cysty nadále tak, jak jste mi poradil?
Denně beru 2000-3000mg vitamínu C, a 400mg E, zásaditou směs, piji kefír z kefírové houby. Je to v pořádku? Jaké vitamíny mám ještě doplňovat? Slyšela jsem o kyselině listové.

Děkuji.

Určitě, to co rovná vaše tělo, nemůže vadit plodu, ale ta kyselina listová pouze z potravin, umělou bych moc nedoporučoval. Nastudujte si potraviny, které ji hojně obsahují a ty pak konzumujte v pilulích může být i nebezpečná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boule v prsu
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 10:39 pm 
Offline

Registrován: úte srp 31, 2010 2:36 pm
Příspěvky: 26
Jarda píše:
Určitě, to co rovná vaše tělo, nemůže vadit plodu, ale ta kyselina listová pouze z potravin, umělou bych moc nedoporučoval. Nastudujte si potraviny, které ji hojně obsahují a ty pak konzumujte v pilulích může být i nebezpečná.

děkuji za informace, budu se tedy snažit získat kyselinu listovou z potravin, aby byl účinek, měla bych těchto potravin větší množství....
na internetu jsem našla tuto informaci o kyselině listové..... velmi mě to překvapilo to, že tento vitamín je lépe vstřebatelný v tabletách.... \":shock:\"

citace: Příjem kyseliny listové v rámci pestré stravy není jako prevence defektů neurální trubice dostatečný. Dlouhodobými výzkumy bylo zjištěno, že riziko defektů neurální trubice je významně sníženo pouze podáváním vitamínových doplňků v doporučeném dávkování. Důvodem je lepší vstřebatelnost syntetické formy kyseliny listové do organizmu (až 100%). Vstřebatelnost kyseliny listové přijímané v potravinách je zhruba 50 %, přičemž část kyseliny listové se navíc ničí tepelnou úpravou a skladováním (podle některých pramenů až 95 %).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boule v prsu
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 7:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
tina píše:
děkuji za informace, budu se tedy snažit získat kyselinu listovou z potravin, aby byl účinek, měla bych těchto potravin větší množství....
na internetu jsem našla tuto informaci o kyselině listové..... velmi mě to překvapilo to, že tento vitamín je lépe vstřebatelný v tabletách.... \":shock:\"

citace: Příjem kyseliny listové v rámci pestré stravy není jako prevence defektů neurální trubice dostatečný. Dlouhodobými výzkumy bylo zjištěno, že riziko defektů neurální trubice je významně sníženo pouze podáváním vitamínových doplňků v doporučeném dávkování. Důvodem je lepší vstřebatelnost syntetické formy kyseliny listové do organizmu (až 100%). Vstřebatelnost kyseliny listové přijímané v potravinách je zhruba 50 %, přičemž část kyseliny listové se navíc ničí tepelnou úpravou a skladováním (podle některých pramenů až 95 %).

To je sice asi pravda, ale v potravinách nepůsobí pozitivně pouze kyselina listová a je to vlastně zavádějící informace. Moderní výzkumníci neberou v potaz celek už naprosto u ničeho, což je neuvěřitelný kretenizmus. Přeci nemohu léčit třeba oko a mít rozhašené celé tělo a zrovna tak nemohu jíst samotnou syntetickou kyselinu listovou, protože tak se v přírodě nevyskytuje a naše tělo s ní pracovat neumí. Pokud ji přeci jen chcete jíst, tak se snažně takto dodat pouze část, třeba 50% a zbytek v zelenině, aby se celostní působení umožnilo. Jako vyrovnání hladin, je to takto použitelné, ale čisté pilule k bílým rohlíkům a margarínu, jak to chápe mnoho lidí, to je hovadina.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz