Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 11:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rakovina močového měchýře
PříspěvekNapsal: pon črc 12, 2010 10:55 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Pane Jardo, můj manžel měl tumor na močovém měchýři, který mu odstranili zároveň i s prostatou a místo močového měchýře mu vytvořili nový, tzv. náhradní z tenkého střeva, ale má silnou inkontinenci. S tímto stavem se nemůže vyrovnat a trápí se. V Praze v nemocnici byl operován roboticky v únoru 2010. Nevím, jak by se měl stravovat, aby rakovina znovu nepropukla, chodí na lékařské kontroly do Prahy. Manžel má rád maso, i když jsem zásadně proti, musím mu jej připravit, nebo jinak se zbytečně rozčiluje, že mu jej nechci uvařit, dále chodí na pivo, někdy večer popíjí víno, dosti pozdě ještě večeří , je u PC někdy až do ranních hodin. Jeho životní styl se mi nelíbí, nesmím mít námitky, je to cholerik.Snad pomáhá minerálka Rudolfův pramen a Bilinská. Jel by do lázní, aby si posiloval pánevní dno, které byste mu doporučil? díky moc za odpověď Alena


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rakovina močového měchýře
PříspěvekNapsal: úte črc 13, 2010 8:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
AlikAlik píše:
Pane Jardo, můj manžel měl tumor na močovém měchýři, který mu odstranili zároveň i s prostatou a místo močového měchýře mu vytvořili nový, tzv. náhradní z tenkého střeva, ale má silnou inkontinenci. S tímto stavem se nemůže vyrovnat a trápí se. V Praze v nemocnici byl operován roboticky v únoru 2010. Nevím, jak by se měl stravovat, aby rakovina znovu nepropukla, chodí na lékařské kontroly do Prahy. Manžel má rád maso, i když jsem zásadně proti, musím mu jej připravit, nebo jinak se zbytečně rozčiluje, že mu jej nechci uvařit, dále chodí na pivo, někdy večer popíjí víno, dosti pozdě ještě večeří , je u PC někdy až do ranních hodin. Jeho životní styl se mi nelíbí, nesmím mít námitky, je to cholerik.Snad pomáhá minerálka Rudolfův pramen a Bilinská. Jel by do lázní, aby si posiloval pánevní dno, které byste mu doporučil? díky moc za odpověď Alena

Tak zde se obávám nemáte mnoho šancí a recidiva je víceméně otázkou času. Lázně vám v takovéto problematice nepomohou, protože celý problém je otázkou namnožených kvasinek v organizmu, což se podepisuje i na jeho povaze. Uvedený životní styl kvasinkám velice vyhovuje a samozřejmě ve finále svého hostitele odmění smrtí. Jejich lejna jsou silné jedy, které ničí celý imunitní systém a konkrétně pivo je pro ně naprosto ideální krmení. Na tyto problémy umírá většina pivařů a hlavně nekvalitní a rychle vyráběná piva mají na svědomí spousty jejich konzumentů. Celý problém je pouze o kvasinkách a kyselosti, čili stačí se správnou stravou zbavit kvasinek a psychohygienou vyplavování stresových kyselých hormonů, pak máte jistotu, že stav bude dobrý a riziko recidivy celkem nulové.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Rakovina močového měchýře
PříspěvekNapsal: úte lis 23, 2010 8:32 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 8:23 pm
Příspěvky: 4
Omlouvám se, pokud můj dotaz není ve správné rubrice.
Dobrý den,
mému tchánovi byla diagnostikována rakovina s metastázami po celém těle.
Chemoterapii ani ozařování nepodstopil.Chci mu pomoci a potřebuju poradit jak.
Koupil jsem mu vitamin B 17. Někde jsem se dočetl, že pomáhá javorový sirup+soda a pak ještě lněný olej+tvaroh.
Máte s některou touto metodou zkušenosti, popř. co jiného se dá dělat.
Děkuji.
Doležal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina močového měchýře
PříspěvekNapsal: úte lis 23, 2010 10:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
pharao2003 píše:
Omlouvám se, pokud můj dotaz není ve správné rubrice.
Dobrý den,
mému tchánovi byla diagnostikována rakovina s metastázami po celém těle.
Chemoterapii ani ozařování nepodstopil.Chci mu pomoci a potřebuju poradit jak.
Koupil jsem mu vitamin B 17. Někde jsem se dočetl, že pomáhá javorový sirup+soda a pak ještě lněný olej+tvaroh.
Máte s některou touto metodou zkušenosti, popř. co jiného se dá dělat.
Děkuji.
Doležal

Jednoznačně úprava kyselosti moče na 7,5-7,8 pH, vynechání pěti bílých jedů a radikální omezení příjmu bílkovin. Vitamín B17 vyhovuje a vyskytuje se i v sirné patlanici, což by mělo být jediné tučné jídlo, které bude jíst a je zde na toto téma celé vlákno. Javorový sirup se sodou daleko lépe nahrazuje soda s melasou a citrónem, tím se dá to pH rovnat velice dobře. Mám vyzkoušené jak tyto metody, tak mnohé jiné a vždy je nutné dodat do těla jak enzymy, tak minerály, vitamíny a dostatek omegy 3 mastné kyseliny. Také musíte tělo zbavit parazitů, kvasinek a plísní, pak je šance opravdu slušná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina močového měchýře
PříspěvekNapsal: stř lis 24, 2010 10:02 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 8:23 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den,
děkuji za odpověď.Nerozumím některým pojmům. Co jsou prosím bílé jedy? Kde seženu melasu? A co je ta patlanice? Jak se tělo zbaví kvasinek? Pivo tedy zakázáno. Zkusím se tu porozhlédnout, určitě nějaké odpovědi najdu. Nebylo by lepší k vám přijet?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina močového měchýře
PříspěvekNapsal: stř lis 24, 2010 10:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
[quote="pharao2003":22d3tb12]Dobrý den,
děkuji za odpověď.Nerozumím některým pojmům. Co jsou prosím bílé jedy? Kde seženu melasu? A co je ta patlanice? Jak se tělo zbaví kvasinek? Pivo tedy zakázáno. Zkusím se tu porozhlédnout, určitě nějaké odpovědi najdu. Nebylo by lepší k vám přijet?[/quote:22d3tb12]
Popisuji je na hlavních stránkách a ještě k nim patří umělé tuky. Melasa v prodejnách racionální výživy, název je třtinová melasa, ideálně s betaglukanem. Musíte více hledat a méně se ptát, je to zde

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina močového měchýře
PříspěvekNapsal: stř lis 24, 2010 10:06 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 8:23 pm
Příspěvky: 4
Dobrý večer,
co říkáte na Vilcacoru?
Jinak domluvím se s tchánem a pák se vám ozvu a domluvíme se na té schůzce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina močového měchýře
PříspěvekNapsal: čtv lis 25, 2010 10:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
pharao2003 píše:
Dobrý večer,
co říkáte na Vilcacoru?
Jinak domluvím se s tchánem a pák se vám ozvu a domluvíme se na té schůzce.

Vilcacora je velice dobrá, ale sama o sobě nic nevyřeší, musíte zkombinovat více věcí naráz a pak se účinnost značně zvyšuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina močového měchýře
PříspěvekNapsal: čtv lis 25, 2010 11:09 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 8:23 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den,
tchán má také CHOPN a bere na to prášky.
Jak s dá přírodní léčba skloubit s těmito léky a s ostatními léky, které mu předepsal doktor.
Na vašich stránkách je vzorový jídelníček, ale zajímalo by mě, jak se má stravovat.
Samozřejmě vynechat bílé jedy.
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina močového měchýře
PříspěvekNapsal: čtv lis 25, 2010 10:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
pharao2003 píše:
Dobrý den,
tchán má také CHOPN a bere na to prášky.
Jak s dá přírodní léčba skloubit s těmito léky a s ostatními léky, které mu předepsal doktor.
Na vašich stránkách je vzorový jídelníček, ale zajímalo by mě, jak se má stravovat.
Samozřejmě vynechat bílé jedy.
Děkuji.

Přírodní léčba se práškama nezabývá a většinou se dají po velice krátké době vysadit. Pokud se týká těch jeho nemocí, tak jak močový měchýř, tak plíce vychází se zaneseného střeva a dokud nevyčistíte střevo, tak neodstraníte tyto potíže. Stravovat se musí tak, aby udržel správné pH a dobře kadil, vše ostatní je druhořadé a tomuto je potřeba vše podřídit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz