Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 8:45 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nádor na ledvině - léčba
PříspěvekNapsal: ned kvě 24, 2015 4:36 pm 
Offline

Registrován: stř úno 25, 2015 5:04 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, tchánovi zjistili (náhodou) nádor na ledvině (průměr cca 10cm) a potřeboval bych poradit s alternativní léčbou. Je mu 57 let, cca 100kg, možná víc, jinak je na tom fyzicky dobře, teď spíš horší psychika. Má jít za 14 dní na operaci, tak bych mu rád poradil nějakou přírodní léčbu a něco na rekonvalescenci po zákroku. Předběžně jsem myslel na vit. B17, jedlou sodu, nějaké bylinky na detoxikaci, lněný olej s tvarohem, graviolu. Do teď žil klasickým nezdravým stylem, nějaké úpravy udělá, ale zásadní změny životosprávy neočekávám. Děkuji mnohokrát za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nádor na ledvině - léčba
PříspěvekNapsal: ned kvě 24, 2015 8:31 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Chtít se alternativně léčit a udělat pro to maximum musí především tchán i když je hezké že mu chcete pomoci.Radikální úprava stravy je základní věc bez které to nebude mít velkou naději na úspěch.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nádor na ledvině - léčba
PříspěvekNapsal: ned kvě 24, 2015 8:55 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Určitě tchánovi poraďte,aby změnil svůj jídelníček, ale šetrně, aby to pochopil, žádné násilí.Vždy je nějaká cesta, jak z toho ven. Výborné jsou knížky, já osobně chodím do knihovny, zdravotní knihy si půjčuji, zde jistě tento zdravotní problém najdete, je to lepší jak na internetě, kde dost často vám špatně radí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nádor na ledvině - léčba
PříspěvekNapsal: ned kvě 24, 2015 10:51 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="vencaxxx":n139w53k]Dobrý den, tchánovi zjistili (náhodou) nádor na ledvině (průměr cca 10cm) a potřeboval bych poradit s alternativní léčbou. Je mu 57 let, cca 100kg, možná víc, jinak je na tom fyzicky dobře, teď spíš horší psychika. Má jít za 14 dní na operaci, tak bych mu rád poradil nějakou přírodní léčbu a něco na rekonvalescenci po zákroku. Předběžně jsem myslel na vit. B17, jedlou sodu, nějaké bylinky na detoxikaci, lněný olej s tvarohem, graviolu. Do teď žil klasickým nezdravým stylem, nějaké úpravy udělá, ale zásadní změny životosprávy neočekávám. Děkuji mnohokrát za rady.[/quote:n139w53k]
Ja bych v podobne situaci dal ten lneny olej s tvarohem, presneji dietu dr Budwigove, presneji

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
n139w53k


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nádor na ledvině - léčba
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2015 8:50 am 
Offline

Registrován: stř úno 25, 2015 5:04 pm
Příspěvky: 2
Díky za rady, zatím jsem mu poslal ukázkový jídelníček, ale třeba v práci bude mít problém s dodržováním. Nikdy zdravě nejedl a teď je to trochu šok. Navíc jde na tu operaci, naznačil jsem mu sice že to nemusí být jediné řešení, protože jiné známky rakoviny nemá (hubnutí) tak si myslím že by to stravou šlo zvládnout. Ale vzhledem k tomu že asi nebude dodržovat všechno co jsem mu poradil tak možná ta operace bude lepší řešení a pak dělat všechno pro to aby se to neopakovalo. Akorát se trochu bojim toho že po operaci se uklidní, bude to považovat za vyřešené a bude pokračovat v dosavadním životním stylu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nádor na ledvině - léčba
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2015 9:29 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
vencaxxx píše:
Díky za rady, zatím jsem mu poslal ukázkový jídelníček, ale třeba v práci bude mít problém s dodržováním. Nikdy zdravě nejedl a teď je to trochu šok. Navíc jde na tu operaci, naznačil jsem mu sice že to nemusí být jediné řešení, protože jiné známky rakoviny nemá (hubnutí) tak si myslím že by to stravou šlo zvládnout. Ale vzhledem k tomu že asi nebude dodržovat všechno co jsem mu poradil tak možná ta operace bude lepší řešení a pak dělat všechno pro to aby se to neopakovalo. Akorát se trochu bojim toho že po operaci se uklidní, bude to považovat za vyřešené a bude pokračovat v dosavadním životním stylu.

Musím vás upozornit na dost podstatný detail a to, že odstraněním nádoru se rozhodně neodstraní příčina jeho vzniku, což je právě důvodem nízké úspěšnosti této léčby. Mnohdy je i s velkým otazníkem, zda je pro klienta odstranění nádoru přínosné. Někteří léčitelé dokonce tvrdí neoperovat vůbec, nebo pouze v případě neprůchodnosti jícnu, nebo střeva, ale nic jiného. To se pochopitelně těžko lidem vysvětlí, když komise lékařů do takového člověk hučí jak do dubu, že to musí ihned ven a hlavně je nutné chemizovat a ozařovat. Navíc člověka cíleně straší, že bude pozdě, což málo koho nechá v klidu přemýšlet.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz