Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 9:15 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: stř kvě 06, 2015 4:39 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2015 4:29 pm
Příspěvky: 12
Zdravím, mám 1 problém ktorý sa snažím už dlhšie vyriesit no nedarí sa, preto prosím ochotných ludí o radu, moj problem je takyto: rano, ked vstanem citim v ustach hnusnu chut, mam dost zapachajuci dych, hrdlo je nezvycajne zahlienene, vykaslievam hlien zo sivymi az ciernymi flakmi.. na lavej mandli sa mi obcas robia take biele fliacky ktore sa ale daju odstranit ale tak isto je to velmi otravne a zapachajuce.. odstranim ich, poriadne sa vykaslem ale ten zapach tam stale ostava.. skusam kloktat salviu, pit citronove, grepove stavy to trochu pomaha ale dlhodobo to nic neriesi, naozaj je to velka otrava a v poslednom case sa ani necitim velmi dobre, casto byvam unaveny aj cez den, mam bolesti hlavy a podobne... prosim, ak si niekto presiel niecim podobnym alebo vie pomoct, pomozte:) mam 17 rokov a poriadne mi to zneprijemnuje zivot.. u lekara som s tym zatial nebol, ale planujem ho navstivit aj ked neviem ci mi pomoze,diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: čtv kvě 07, 2015 8:32 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Hatapf píše:
Zdravím, mám 1 problém ktorý sa snažím už dlhšie vyriesit no nedarí sa, preto prosím ochotných ludí o radu, moj problem je takyto: rano, ked vstanem citim v ustach hnusnu chut, mam dost zapachajuci dych, hrdlo je nezvycajne zahlienene, vykaslievam hlien zo sivymi az ciernymi flakmi.. na lavej mandli sa mi obcas robia take biele fliacky ktore sa ale daju odstranit ale tak isto je to velmi otravne a zapachajuce.. odstranim ich, poriadne sa vykaslem ale ten zapach tam stale ostava.. skusam kloktat salviu, pit citronove, grepove stavy to trochu pomaha ale dlhodobo to nic neriesi, naozaj je to velka otrava a v poslednom case sa ani necitim velmi dobre, casto byvam unaveny aj cez den, mam bolesti hlavy a podobne... prosim, ak si niekto presiel niecim podobnym alebo vie pomoct, pomozte:) mam 17 rokov a poriadne mi to zneprijemnuje zivot.. u lekara som s tym zatial nebol, ale planujem ho navstivit aj ked neviem ci mi pomoze,diky

Takovýto stav, i řadu týdnů setrvalý, není zas tak nic neobvyklého. Na druhou stranu může ukazovat na leccos fatálního. Proč nenavštívit doktora a nevyžádati si komplexní vyšetření, na základě něhož se rozhodneš, co dál? Nmeusíš dělat to, co poradí doktor, ale můžeš využít ty výsledky nějakých měření. Tady na foru nic nezměříme.
Zapáchající dech a únava je známkou špatného metabolismu. Značně to ovlivňuje psychika, ale také spousta dalších věcí. Proč se na ně nepodívat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: pát kvě 08, 2015 9:16 am 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Dobrý den, já jsem se nejen doslechla, ale i znám u některých mužů, když je jim cítit hodně z úst, tak měli nakonec problémy se žaludkem či dvanácterníkem.Je třeba toto vyšetřit, zajít k lékaři.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2015 3:00 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2015 4:29 pm
Příspěvky: 12
Tak bol som u lekarky, na krcnom, rengen pluc, krvne testy, vyter, vsetko bolo v poriadku akurat mam trochu horsie dychanie nosom takze castejsie dycham ustami krcna mi povedal, ze ten zapach je z toho, ale inac mandle mam v poriadku a tie capy su vraj obcas normalne,ale v tej jednej mandli mam nonstop nejaky hnis(tekuty, nie capy) dali mi antibioika, morsku sol a podobne zatial nic nepomohlo a kupil som si aj koloidne striebro to trochu pomaha ale hodinu po uziti je zapach spät, opytal som sa kamarata, vraj to je zápach akoby niecoho spaleneho, neviete nieco o tomto zapachu, co ho moze sposobovat? dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2015 10:25 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2015 4:29 pm
Příspěvky: 12
este chcem dodat, ze mi dost vyrazne ubuda z telesnej vahy, 22.1.2015 som vazil nieco okolo 84kg a dnes 20.5.2015 vazim 71kg a to nerobim nic "specialne", iba som prestal pit ochutene sladke vody, pijem iba cistu a caje kvoli tym problemom vyssie a jest menej sladkosti a cukru.. 12kg je dost az sa mi to nezda..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: čtv kvě 21, 2015 10:50 am 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Ahoj, dobré je taky proplachovat nos vincentkou, nebo vodu se solí. inhalace. Možná, že antibiotika, které jste dostal zaberou.Nechte si vyšetřit ten žaludek,dvanácterník - obvykle potíže s těmito orgány souvisí se zápachem úst.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: čtv kvě 21, 2015 6:38 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2015 4:29 pm
Příspěvky: 12
Ahoj, tak som zas o nieco mudrejsi, hovoril som zo znamym ktory sa vyzna v zdravom zivotnom style a je rovnakeho nazoru ze to moze byt zo zaludka, odporucil mi toto: rano, na obed a vecer pred spanim koloidne striebro 20ppm vypit, rano a vecer zapit poharom vody, kupit probiotika Natural SWISS 5 uzivat tabletu rano a vecer a este reuteri protecsis uzivat tabletu na obed po jedle po dobu 30 dní, koloidné striebro uzivat aj po tejto liecbe pre udrziavanie a samozrejme pokracovat v zdravsom stravovani po cely zivot \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: čtv kvě 21, 2015 9:41 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Hatapf píše:
Ahoj, tak som zas o nieco mudrejsi, hovoril som zo znamym ktory sa vyzna v zdravom zivotnom style a je rovnakeho nazoru ze to moze byt zo zaludka, odporucil mi toto: rano, na obed a vecer pred spanim koloidne striebro 20ppm vypit, rano a vecer zapit poharom vody, kupit probiotika Natural SWISS 5 uzivat tabletu rano a vecer a este reuteri protecsis uzivat tabletu na obed po jedle po dobu 30 dní, koloidné striebro uzivat aj po tejto liecbe pre udrziavanie a samozrejme pokracovat v zdravsom stravovani po cely zivot \":-)\"

Ahoj Hatapf,
S temi antibiotiky jsi to jeste vic pohnojil. Zadne leky jsi brat nemel, oslabuji imunitu. Prestan jist potraviny, ktere te zahlenuji (nejis nahodou chleba?, vynechej vsechno, v cem se nachazi mouka). Mas zanesene strevo a hleny se nemuzou dostat ven, tak ti lezou nosem a krkem.
Zacni delat klystyry. Po klystyrech te prestane bolet hlava. Pises, ze jsi hodne unaveny, to bude asi prekyselenim.
A jeste pred ocistou streva bych si udelala vyplach zaludku.
Jinak hleny rozpousti krenova kasicka (cerstvy kren a citron), nekde se tady o tom pise. Pak ty mandle bych si strikala nebo potirala naredenym roztokem Lugolu. Nevim, jestli se ten jod kamaradi s koloidnim stribrem, asi ne, tak na to radeji bacha.
A ze jsi shodil 12 kg? Mozna, ze je to tim, ze jsi omezil tedka ty sladkosti a nebo ze jis daleko mene nez jsi byl zvykly. Nevim jakou mas vysku, zminil ses jen o vaze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: pát kvě 22, 2015 8:43 am 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Ahoj, rozhodně jdi na to vyšetření žaludku, můžeš v něm mít pomnožené bakterie hemofila. Jdi na gastroskopií, kameru ti zavedou do žaludku a zjistí víc. Když je bakterie pomnožená, dělá problémy i s tím zahleněním, způsobuje též kašel a taky ten zápach z úst. To, že jsi zhubl, může být i větší zdravotní problém, třeba i žaludeční vředy apd. Rozhodně bych toto nepodcenila. Taky hodně omezit potraviny, které zahleňují - mléčné výrobky, pečivo, chleba, sladkosti, cukr.Přeji hodně zdaru a sílu!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: sob kvě 23, 2015 11:58 am 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2015 4:29 pm
Příspěvky: 12
Ahojte, tak tie biele capy sa mi tvoria hlavne po ziv. bielkovinach /mlieko,mäso atd../ toto som uz obmedzil, takze len capmi to nebude, ale teraz pocitujem akoby ten zapach isiel len z jednej /pravej/ mandle, pretoze ked si zapcham lavu nosnu dierku citim ten zapachajuci hnus, ale ked si zapcham tu zlu pravu stranu a dycham len lavou nic necitim, ani zapach ani zlu chut, zhorsuje sa to hlavne po jedle.. nejaku pol hodinu po jedle je ten zapach silnejsi, potom spät do starych kolaji, ale jedlo sa mi tam nezachytava /kontrloujem kazdy vecer/.. ta krcna mi povedala ze madle su v poriadku takze teraz som v neistote, este idem na kontrolu po dobrati kvapiek tak jej o tom este raz porozpravam a snad to bude nejako riesit, este sa chcem opytat, existuje nejaky zapal, ktory sa zdrziava v mandliach alebo za mandlami? a mohol by sposobovat ten zapach? ked toto vylucim zacnem riesit ten zaludok a crevo..tu zlu mandlu mam taku ovysnutú vyzerá ako susena slivka, ta druha je celkom v peknom stave, len tie hlboke diery:/.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: sob kvě 23, 2015 12:15 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Ahoj, s těmi mandlemi si běž k více lékařům - každý na to bude mít jiný názor, uděláš si tak obrázek. Znám lékaře krční, ušní, nosní i bez objednání a doporučení obvodního.Každopádně vynikající vymačkaný citron ráno nalačno do vlažné vody a vypít, chybí ti vit.C, máš sníženou imunitu, možno pít toto celý život, vynikající start po probuzení. Pilulky céčka si nekupuj, pouze citron dodávej.Taky vit. skupiny B na posílení sliznic v krku.Za měsíc máš od mandlí a zápachu klid. Pokud ne, problém je opravdu v tom žaludku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: sob kvě 23, 2015 12:20 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2015 4:29 pm
Příspěvky: 12
Ano aj toto robievam ale nie pravidelne a nie nalacno, sestra mi zas poradila cesnakovu stavu rano nalacno, ale kvoli tomu zapachu som to radsej neskusal, mohlo by to este zhorsit, skusim aj toto, diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: sob kvě 23, 2015 12:50 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Vydrž a opravdu citron ráno do vlažné vody nalačno!!! Alespoň měsíc pravidelně! Přes den už jsou jeho účinky zase jiné, i když i tak stále pozitivní.Dej vědět jak se stav zlepší, budu sama ráda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: sob kvě 23, 2015 1:00 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2015 4:29 pm
Příspěvky: 12
zhruba 3-4 roky dozadu som prekonal aj akné, co mohli tiez sposobyt tie vitaminy, a tie B-cka, co je ucinnejsie, prijmat ich zo stravy alebo v kapsulách?.. ano ta citronova stava mi velmi chutí, takze nebude problém to vydrzat \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: sob kvě 23, 2015 1:06 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Kup si v lékárně B-komplex nebo Pangamin - pivovarské kvasnice, nebo obojí. Jinak bys z normální stravy tolik vit.B nezískal. Vit. B denně vyčuráš, je rozpustný ve vodě, neukládá se v těle, není nebezpečný, tímto vitamínem se nepředávkuješ.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz