Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 1:35 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: sob kvě 23, 2015 1:15 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2015 4:29 pm
Příspěvky: 12
fajn, dakujem za rady, vyskusam, po tych 30 dnoch alebo citelnom zlepseni napisem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: sob kvě 23, 2015 1:25 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Určitě dej vědět, samotnou mě to bude zajímat, zda ti pomohlo, pevně věřím, že ano!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: sob kvě 23, 2015 2:09 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Ještě mě napadlo, aby ty mandle a zápach z úst nebyl důvodem nějakého zubního zánětu, tak zajít i k zubaři, pokud se tak již nestalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: sob kvě 23, 2015 7:01 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2015 4:29 pm
Příspěvky: 12
ano na toto ma aj krcna upozornila ze mam skarede stolicky, a ze aj tie bolesti hlavy mozu byt z toho, problemy so zubami mali aj moj otec a sestra otec dopadol zle a sestre nedavno trhali takze to moze byt dedicne.. uz som objednany na 1.6. tak uvidim co mi povie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: ned kvě 24, 2015 7:15 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Ahoj, fajn, zajdi si tedy k zubaři, potíže s chrupem bývají spojovány s mandlemi a jejich problémy.Pak se uvidí dál.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2015 8:10 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2015 4:29 pm
Příspěvky: 12
Ahoj, tak som sa rozhodol, ze cez vikend si urobim aj preplach criev, slana voda, cvicenie az kym nebude tiect cista voda.. povlak na jazyku, únava, bolest hlavy s tym suvisia aj nejake chronicke zapaly tam boli spominane v clanku ktory som cital:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2015 8:46 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Hatapf píše:
Ahoj, tak som sa rozhodol, ze cez vikend si urobim aj preplach criev, slana voda, cvicenie az kym nebude tiect cista voda.. povlak na jazyku, únava, bolest hlavy s tym suvisia aj nejake chronicke zapaly tam boli spominane v clanku ktory som cital:)

To jsi mel uz davno udelat, vzdyt jsem ti to rikala. Udelej si take ocistu nosu neti, uvidis kolik hlenu z tebe vyleti ...http://www.zdravi-az.cz/Odstraneni_dysbakteriozy_03.php


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2015 9:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Hatapf píše:
Ahoj, tak som sa rozhodol, ze cez vikend si urobim aj preplach criev, slana voda, cvicenie az kym nebude tiect cista voda.. povlak na jazyku, únava, bolest hlavy s tym suvisia aj nejake chronicke zapaly tam boli spominane v clanku ktory som cital:)

To je dobrá volba, ale měl by jste párkrát vygruntovat žaludek http://www.zdravi-az.cz/Odstraneni_dysbakteriozy_01.php, tím se nic nepokazí a můžete mnoho získat. Jinak špatné zuby mnohdy způsobují otřesný zápach, to bych také nepodceňoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2015 8:38 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2015 4:29 pm
Příspěvky: 12
Dobry vecer, tak zuby su v poriadku podla zubarky..v sobotu som si robil ocistu criev slanou vodou, tak isto nos (podla vasich navodov) citim sa omnoho lepsie, dychanie cez nos sa ale nezlepsilo, jedna nos. dierka je stale zapchata a ja neviem preco, cepy na mandliach sa stale objavuju a zapach z ust tak isto zostal, zapach ide vzdy z tej strany ust kde je upchata nosna diera, pritom na rengene som mal dutiny cistucke, takze uz mi len tie mandle zostali, myslim si, ze tam zije dajaka haved co sposobuje ten zapach, dalsia vec na skusku ktoru si zaobstaram bude Lugolov roztok, myslite, ze da do poriadku aj mandle vo velmi velmi zlom stave? jedna je na tom este celkom pekne ale druha pripomina zhnitu slivku, a este sa chcem opytat trocha mimo, co je dobre na krce? konkretne v nohach, som sportovec(futbal) a v poslednych zapasoch ma chytali po hodine behania strasne krce, moj trener mi odporucil horcik, je to ucinne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2015 9:45 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Hatapf píše:
Dobry vecer, tak zuby su v poriadku podla zubarky..v sobotu som si robil ocistu criev slanou vodou, tak isto nos (podla vasich navodov) citim sa omnoho lepsie, dychanie cez nos sa ale nezlepsilo, jedna nos. dierka je stale zapchata a ja neviem preco, cepy na mandliach sa stale objavuju a zapach z ust tak isto zostal, zapach ide vzdy z tej strany ust kde je upchata nosna diera, pritom na rengene som mal dutiny cistucke, takze uz mi len tie mandle zostali, myslim si, ze tam zije dajaka haved co sposobuje ten zapach, dalsia vec na skusku ktoru si zaobstaram bude Lugolov roztok, myslite, ze da do poriadku aj mandle vo velmi velmi zlom stave? jedna je na tom este celkom pekne ale druha pripomina zhnitu slivku, a este sa chcem opytat trocha mimo, co je dobre na krce? konkretne v nohach, som sportovec(futbal) a v poslednych zapasoch ma chytali po hodine behania strasne krce, moj trener mi odporucil horcik, je to ucinne?

Ten jod bych urcite vyzkousela, ja na jod nedam dopustit. Udelej si roztok a kloktej si, nebo si tim potirej mandle, vytirej si tim i nos (treba namotanou tycinkou, co je do usi). A sem tam si vykloktej i peroxidem vodiku (ja mam 3%, ale jeste si ho trosku redim vodou, protoze me dela zle na jeden zub, kde mam asi ponicenou sklovinu).

Krece muzes mit z nedostatku horciku, ale chce to mit taky srovnany sodik-draslik, nekdy je potreba dodat ale taky vapnik (takze k tomu zaroven i D3) ...to byl nedavno muj pripad. Po 30 dennim pustovani jsem na to nemohla delsi dobu prijit, chytaly me krece do prstu a do palcu na obou nohou, nastesti nastridacku, nikdy ne zaroven, to by me asi kleplo. Bylo to bolestive, ale zaroven hodne legracni. Vsechny prsty, vcetne palce se me stacely na levou stranu, ja jsem se je snazila rovnat, protoze kdyz jsem je srovnala,
bolest povolovala, ale jakmile jsem je zase pustila, stocily se okamzite doleva a ja jsem videla, jak se stale hybou, jako nohy nejakeho brouka. \":D\" Pak jsem prisla na to, ze kdyz jsem si stoupla na spicky, okamzite to prestalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: stř čer 03, 2015 1:03 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Zdravím, koupil jsi si ten pangamin a B-komplex, jak jsem ti psala dříve ve zprávě? Tyto vitamíny skupiny B rovněž zabraňují křečím v těle.
Co ti řekla lékařka na tu špatnou mandli, jak píšeš, že vypadá jako scvrklá švestka?Taky vyřeš ten žaludek, zajdi na gastro, můžeš mít přemnoženého hemofila, jeho přemnožení způsobuje zahlenění a kašel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: čtv čer 04, 2015 3:09 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2015 4:29 pm
Příspěvky: 12
Ahojte, ano tie B-cka a kvasnice uzivam.. chcem si dat do poriadku tie krcne mandle a az potom v pripade ze nebude problem v mandliach zajdem na gastro.. co si teda myslite o tom Lugolovom roztoku ? mam si ho zohnat? da sa kupit aj bez predpisu?
mozem sem pridat aj prilohu fotkutej mandle niesom si isty ci sa este zregeneruje.. jedlo sa mi tam zachytava uz poriadne hlboko.. som z toho na nervy \":-D\" este pojdem k tej krcnej buduci tyzden.. neviem preco to neriesila hned dala mi len slanu vodu do nosa a vraj mam pit olivovy olej leb mam suche hrdlo \":-D\" no fuj napil som sa 2x a stacilo \":-)\" ak to zas nebude riesit, navstivim este ineho krcneho...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2015 12:50 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Hatapf píše:
Ahojte, ano tie B-cka a kvasnice uzivam.. chcem si dat do poriadku tie krcne mandle a az potom v pripade ze nebude problem v mandliach zajdem na gastro.. co si teda myslite o tom Lugolovom roztoku ? mam si ho zohnat? da sa kupit aj bez predpisu?
mozem sem pridat aj prilohu fotkutej mandle niesom si isty ci sa este zregeneruje.. jedlo sa mi tam zachytava uz poriadne hlboko.. som z toho na nervy \":-D\" este pojdem k tej krcnej buduci tyzden.. neviem preco to neriesila hned dala mi len slanu vodu do nosa a vraj mam pit olivovy olej leb mam suche hrdlo \":-D\" no fuj napil som sa 2x a stacilo \":-)\" ak to zas nebude riesit, navstivim este ineho krcneho...

Lugoluv roztok si sezen v kazdem pripade, snaz se to nejdriv polecit sam a hlavne to stale neodkladej, cim driv zacnes, tim lepe. Co ocekavas od krcniho? ...leda tak, ze ti tu chudinku mandlicku ufikne, no to snad nechces? \":mrgreen:\"
Koupis to bez receptu, ale budes muset asi poobihat vic lekaren, protoze s tim v CR pry delaji zbytecne ofuky. U nas je zase problem, ze kdyz ho objednavam, nekoupim pouze 1 baleni, musim vzit najednou hned 2 lahvicky, je to proste pobalene po 2 ks. Kazda ves, jiny pes. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: stř čer 10, 2015 4:09 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2015 4:29 pm
Příspěvky: 12
Ahoj tak som si kupil ten Lugol potieram s nim mandle 3x denne.. bakterie sice vyhubi ale ta velka diera mi tam zrejme ostane a bude sa v nej zachytavat to jedlo, zacinam uvazovat nad vyrezanim, co myslite existuje este nejaka moznost? som si isty ze ten zapach z ust sposubuju tie mandle teda hlavne ta skareda, pretoze vcera som si tam vopchal gulicku z vaty nasiaknutu liehom, kvoli dezinfekcii po vytlaceni tych capov a ked som tam mal tu vatu zapach som necitil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu o co ide..
PříspěvekNapsal: sob čer 20, 2015 9:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Hatapf píše:
Ahoj tak som si kupil ten Lugol potieram s nim mandle 3x denne.. bakterie sice vyhubi ale ta velka diera mi tam zrejme ostane a bude sa v nej zachytavat to jedlo, zacinam uvazovat nad vyrezanim, co myslite existuje este nejaka moznost? som si isty ze ten zapach z ust sposubuju tie mandle teda hlavne ta skareda, pretoze vcera som si tam vopchal gulicku z vaty nasiaknutu liehom, kvoli dezinfekcii po vytlaceni tych capov a ked som tam mal tu vatu zapach som necitil

To je blbost, něco vyřezávat přeci nemůže nic spravit. Prostě to nyní vylaďte do stavu, kdy ta mandle nebude dále hnít, ona se časem zatáhne a díra zmizí. Ono to není za chvilku vyřešené, když jste si ten stav vytvářel, taky se vám to nepovedlo za pár dní. Jinak na ty křeče dávejte hořčík co dokážete vydržet bez průjmu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz