Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Alternatívne lieky na rakovinu
PříspěvekNapsal: sob pro 06, 2014 1:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jitule_2008 píše:
Ahoj Deane,tak já jsem tu nemoc prodělala-můžu proto napsat svoje zkušenosti.V únoru 2013 jsem měla plnou mísu krve,do té doby žádné zvláštní příznaky.Trpěla jsem na bolesti hlavy od krční páteře/ale to trvá dodnes/a za poslední roky jsem hodně zhubla.Jenomže mi dával neurolog na tu hlavu antiepileptika a tvrdil,že u těch léků je normální,že člověk zhubne.Tak jsem to nijak neřešilaObjednala jsem se na kolonoskopii a potvrdili adenokarcinom rekta.Dr.řekl,že to tam je asi tak 5 let.Označili to jako 3.stupeň a uzliny byly taky zasažený-takže výhled nic moc.Ale mety naštěstí nikde nebyly.Začli s chemoterapií Xeloda-jsou to léky/ne infuze/a nevypadají u ní vlasy-a taky ten nádor ozařovali.Ta chemo mi tak dobře zabrala,že po operaci v červenci byl nádor zmenšený z 5 cm na 1 cm a odebrané uzliny byly čistý!!Pak ještě byla zajišťovací chemo-do listopadu.Za chvíli to bude rok od ukončení léčby a jsem čistá.
A co si myslím,že pomohlo?Je to psychika-není to o zázračných lécích.Mě konkrétně nejvíc pomohl manžel,protože od první chvíle mi tvrdil-já vím,že to bude ok.Prostě to cítím.A já jsem mu nějak uvěřila a skoro vůbec jsem neměla strach \":wink:\" Samozřejmě jsme koupili odšťavňovač a začla jsem dost měnit způsob stravy,ale kromě červeného masa jím všechno.Snažím se teda i hodně omezit cukry.Prostě jak to cítím.Po pozorování onkologických pacientů na Žlutém kopci v Brně si myslím,že ti co brzo umřou to prostě vzdají.Podlehnou tomu pocitu-já mám rakovinu a začnou tou nemocí žít.Já jsem sice dostala plný invalidní důchod-ale chodím dál do práce,jen jsem to zkrátila na 3 dny.Dali mi to stejně jen na 2 roky,pak bude přezkum a myslím,že mi ho zas vezmou-když uvidí,že jsem ok.Teď v září jsem byla v lázních a tam můžou jen lidi v remisi.Všichni s touto diagnózou prodělali chemo-nikdo se neléčil pouze alternativně a všichni měli jedno společné/aspoň podle mě/byli normální a neztotožnili se s tou nemocí.Prostě to člověk musí vzít jako další zkušenost,že mu tím tělo něco sděluje a že je třeba něco změnit.Udělat to a žít dál normálně a v pohodě.Mezi lidmi je pořád už to slovo rakovina jako nějakej strašák.Všimla jsem si toho v reakcích u mě v práci a to dělám ve zdravotnictví.Přitom si myslím,že jsou daleko těžší nemoci-nevyléčitelné.Takže za mě-nejlepší alternativní lék je mít v pořádku psychiku a uzdravíš se \":lol:\" Jitka

Musím vám dát za pravdu, většinou kdo opravdu chce, ten se problému zbaví, jenomže on většinou chce tolik, že se vlastně změní celý od myšlení až po změny na tělesné úrovni, prostě je to pak jiný člověk.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternatívne lieky na rakovinu
PříspěvekNapsal: ned úno 15, 2015 12:00 pm 
Offline

Registrován: ned úno 15, 2015 11:43 am
Příspěvky: 1
Zaujal mě inzerát na lék rakoviny VARUMIN. Jenže už v popisu je uvedeno - DOPLNĚK VÝŽIVY!
Žádného mgr.Georgieva Ivana mi GOOGLE ale nenabídl.(a ten toho ví NEJVÍC!) \":lol:\"
Ale částečné složení "zázračného přípravku" ano:
http://imunita.heureka.cz/varumin-1-plu ... kace/#text

Varumin® je zcela přírodní bylinný přípravek na posílení obranyschopnosti organismu,
v podobě perorálního roztoku.
Skládá se ze dvou jednotlivých balení:
Varumin® 1 a Varumin® 2, která se kombinují a užívají se společně.
Více informací na Varumin®
Složení:Varumin 1 Doplněk stravy na podporu obranyschopnosti organismu
Množství
Složka český/latinský název 49,80 g Propolis, vodný roztok
0,150 gAloe pravá (list)/ Aloe verapřirozená obranyschopnost - imunitní systém."čištění a detoxikace, imunitní systém"napětí - únava*
Propolis extrakt (vodný roztok propolisu připravený rozpuštěním 0,8 g nejméně 3 % suchého propolisu v 100 ml vody).
Složení: Voda (aqua purificata), Propolis, Aloe vera (list),
konzervant: Benzoát sodný.
Varumin 2 Doplněk stravy na podporu obranyschopnosti organismu
Množství
Složka český/latinský název
0,634 g Oman pravý (kořen) / Inula helenium normální trávení - chuť k jídlu normální činnost hltanu a dýchacích cest vylučování vody z organizmu normální trávení
0,595 gTroskut prstnatý - Bermudská tráva / Cynodon dactylo
0,396 gMěsíček lékařský (květ) / Calendula officinalis normální funkce jater a střev osvěžení těla
0,320 g Aloe vera / Aloe verapřirozená obranyschopnost - imunitní systém "čištění a detoxikace, imunitní systém" přirozená obranyschopnost - imunitní systém napětí - únava
2,772 gTřezalka tečkovaná (nať ) / Hyperici herbanormální trávení normální funkce močových cest - ledviny normální funkce dýchacího systému
0,238 g Dřín obecný (plod)/ Cornus fructus EU nepovoluje žádné zdravotní tvrzení
0,159 gŘebříček obecný (nať) / Achillea millefoium normální funkce močových cest - ledviny

Složení:
Voda (aqua purifikacat),
Třezalka tečkovaná (nať),
Oman pravý (kořen a pakořen),
Troskut prstnatý - Bermudské trávy (pakořen),
Měsíček lékařský (květ),
Aloe Vera (list),
Dřín obecný (plod),
Řebříček obecný (nať),
konzervant: Benzoát sodný.
Takže - bylinky, za které zaplatíte 1.500Kč!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternatívne lieky na rakovinu
PříspěvekNapsal: ned úno 15, 2015 2:51 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Jitule_2008 píše:
Ahoj Deane,tak já jsem tu nemoc prodělala-můžu proto napsat svoje zkušenosti.................Takže za mě-nejlepší alternativní lék je mít v pořádku psychiku a uzdravíš se \":lol:\" Jitka

Takže kamarátka mala práve psychiku na tom dobre, stále verila, bola optimistka a dnes ráno svoj boj skončila.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternatívne lieky na rakovinu
PříspěvekNapsal: čtv úno 19, 2015 5:17 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 19, 2015 5:09 pm
Příspěvky: 1
Chtela bych se zeptat,jaky ucinek ma graviola na rakovinu delohy? jake jsou priznaky jejiho uzivani ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternatívne lieky na rakovinu
PříspěvekNapsal: ned dub 19, 2015 11:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
snako píše:
Zaujal mě inzerát na lék rakoviny VARUMIN. Jenže už v popisu je uvedeno - DOPLNĚK VÝŽIVY!
Žádného mgr.Georgieva Ivana mi GOOGLE ale nenabídl.(a ten toho ví NEJVÍC!) \":lol:\"
Ale částečné složení "zázračného přípravku" ano:
http://imunita.heureka.cz/varumin-1-plu ... kace/#text

Varumin® je zcela přírodní bylinný přípravek na posílení obranyschopnosti organismu,
v podobě perorálního roztoku.
Skládá se ze dvou jednotlivých balení:
Varumin® 1 a Varumin® 2, která se kombinují a užívají se společně.
Více informací na Varumin®
Složení:Varumin 1 Doplněk stravy na podporu obranyschopnosti organismu
Množství
Složka český/latinský název 49,80 g Propolis, vodný roztok
0,150 gAloe pravá (list)/ Aloe verapřirozená obranyschopnost - imunitní systém."čištění a detoxikace, imunitní systém"napětí - únava*
Propolis extrakt (vodný roztok propolisu připravený rozpuštěním 0,8 g nejméně 3 % suchého propolisu v 100 ml vody).
Složení: Voda (aqua purificata), Propolis, Aloe vera (list),
konzervant: Benzoát sodný.
Varumin 2 Doplněk stravy na podporu obranyschopnosti organismu
Množství
Složka český/latinský název
0,634 g Oman pravý (kořen) / Inula helenium normální trávení - chuť k jídlu normální činnost hltanu a dýchacích cest vylučování vody z organizmu normální trávení
0,595 gTroskut prstnatý - Bermudská tráva / Cynodon dactylo
0,396 gMěsíček lékařský (květ) / Calendula officinalis normální funkce jater a střev osvěžení těla
0,320 g Aloe vera / Aloe verapřirozená obranyschopnost - imunitní systém "čištění a detoxikace, imunitní systém" přirozená obranyschopnost - imunitní systém napětí - únava
2,772 gTřezalka tečkovaná (nať ) / Hyperici herbanormální trávení normální funkce močových cest - ledviny normální funkce dýchacího systému
0,238 g Dřín obecný (plod)/ Cornus fructus EU nepovoluje žádné zdravotní tvrzení
0,159 gŘebříček obecný (nať) / Achillea millefoium normální funkce močových cest - ledviny

Složení:
Voda (aqua purifikacat),
Třezalka tečkovaná (nať),
Oman pravý (kořen a pakořen),
Troskut prstnatý - Bermudské trávy (pakořen),
Měsíček lékařský (květ),
Aloe Vera (list),
Dřín obecný (plod),
Řebříček obecný (nať),
konzervant: Benzoát sodný.
Takže - bylinky, za které zaplatíte 1.500Kč!!

Zázraky se nedějí, vždy se musí člověk silně přičinit, aby pochopil co mu ta nemoc vlastně říká a co má vlastně změnit. Bylina je pouze prostředník v té snaze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternatívne lieky na rakovinu
PříspěvekNapsal: ned dub 19, 2015 11:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Deane píše:
Takže kamarátka mala práve psychiku na tom dobre, stále verila, bola optimistka a dnes ráno svoj boj skončila.

Ne vždy se dá nad osudem vyhrát, někdy je bohužel ten osud silnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternatívne lieky na rakovinu
PříspěvekNapsal: ned dub 19, 2015 11:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sasena píše:
Chtela bych se zeptat,jaky ucinek ma graviola na rakovinu delohy? jake jsou priznaky jejiho uzivani ?

Graviola silně omezuje rakovinným buňkám přístup cukrů, tedy živin a tím je vlastně vyhladoví. Zdravým buňkám nijak neškodí, ale pozor vysoké dávkování je schopno vybít laktobacily ve střevě stejně jako antibiotika.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternatívne lieky na rakovinu
PříspěvekNapsal: sob srp 29, 2015 1:13 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
GRAVIOLA 3X denně mlétá kávová lžička do vody nebo štávy
REISHI 2X denně 1-2g mletá do vody
KURKUMIN+PIPERIN 3X denně kávová lžička do kokosového oleje
vyhovuje tohle dávkování a způsob užívání při onkologické léčbě...

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alternatívne lieky na rakovinu
PříspěvekNapsal: sob zář 26, 2015 12:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
GRAVIOLA 3X denně mlétá kávová lžička do vody nebo štávy
REISHI 2X denně 1-2g mletá do vody
KURKUMIN+PIPERIN 3X denně kávová lžička do kokosového oleje
vyhovuje tohle dávkování a způsob užívání při onkologické léčbě...

Tak určitě, akorát Lesklokorky jde dávat až 9 g denně a kurkuminu až 12 g denně.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz