Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:04 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 345 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte zář 10, 2013 1:06 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Mirabelka píše:
No však ano - příčina autismu je pro současné vědu neznámá.

Mirabelko, az jednou pochopite, ze to co nazyvate veda je jen marketing, tak pochopite i proc je pro vedu neznama nejen pricina autizmu, ale i pricina mnoha dalsich nemoci, vcetne rakoviny (ja vim, zblazneji se z cista jasna bunky a zacnou se nekontrolovane mnozit \":lol:\" ). Tedy pricina neznama = je to v genech \":)\" .

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 10, 2013 1:25 pm 
Offline

Registrován: pát črc 20, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 85
pv33 píše:
Mirabelko, az jednou pochopite, ze to co nazyvate veda je jen marketing, tak pochopite i proc je pro vedu neznama nejen pricina autizmu, ale i pricina mnoha dalsich nemoci, vcetne rakoviny (ja vim, zblazneji se z cista jasna bunky a zacnou se nekontrolovane mnozit \":lol:\" ). Tedy pricina neznama = je to v genech \":)\" .

Jaká je tedy příčina autismu?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 10, 2013 6:01 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Přátelé, přátelé...
existuje spousta nevyléčitelných nemocí, nemocí, na které je naše medicína ještě pořád krátká, a lidé, kteří s nimi nemají žádnou osobní zkušenost
tady rozdávají laciné rady, jak se jich zbavit, a laciná vysvětlení jejich vzniku a původu \":roll:\"
Nejlepší rada ode mně: když o tom víš hovno, radši drž hubu \":twisted:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 10, 2013 6:06 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Tak jaká je tedy příčina autismu, vážně mě to zajímá. A to, že současná vědecká obec nezná jeho příčinu, jsem už říkala, tak mi tedy napište, jak to vidí "ti, co jsou mimo současnou vědeckou obec".


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 10, 2013 6:11 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Jak víte, co si myslím, že je věda? Že by vulkánské splynutí myslí?! Popíráte, že existují rodiny(rody, kde mají třeba už ve 4. generaci endogenní depresi a sebevraždy? Že to nemají dědičné? Poučte mě, tedy. Jak se to tedy v těch rodech předává? Geny, memy, nebo snad se potomci jen tak z plezíru opičí po svých předcích?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 10, 2013 6:14 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Mirabelka píše:
Tak jaká je tedy příčina autismu, vážně mě to zajímá. A to, že současná vědecká obec nezná jeho příčinu, jsem už říkala, tak mi tedy napište, jak to vidí "ti, co jsou mimo současnou vědeckou obec".

Někdo tvrdí, že kyselina vinná/kvasinky. Bůh suď, osobní zkušenost s léčbou mi chybí. Známý má autistický dítě, dával jsem mu odkazy na léčbu, ale je to klempíř,
těžko se dalo očekávat, že se tím bude nějak řídit.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 10, 2013 6:54 pm 
Offline

Registrován: úte črc 23, 2013 1:52 pm
Příspěvky: 22
Markétuše píše:
To je vymyšlená fáma, žádný důkaz neexistuje .Podle studií v celém světě se poté , co matky omezily očkování dokonce výskyt autismu zvýšil. To je stejná pohádka, jakože existuje vyléčený autista nebo schizofrenik ..... \":lol:\"

Stejně jako omezení očkování způsobilo, že v Africe přestalo pršat a pri Gangesu se objavil nový druh krokodylů, jo?
A za oba výzkumy byla, samozřejmě, zodpovědná stejná psychiatrická léčebna.
Jen škoda, že výzkům děláli pacienti - ne doktoři.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 10, 2013 7:01 pm 
Offline

Registrován: úte črc 23, 2013 1:52 pm
Příspěvky: 22
Markétuše píše:
Důkazy prostě nemáte ......

Ne vůbec. Žadny. http://www.undergroundhealth.com/courts-quietly-confirm-mmr-vaccine-causes-autism/

Citace:
není tu nikde žádný vyléčený autista ani schizofrenik

Co má jedno k druhému?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 10, 2013 7:17 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
slobodan píše:

To není žádný důkaz .........takových podvodných odkazů je plný internet.
Důkaz je vyléčený člověk z autismu a schizofrenie pomocí alternativních technik , takovýho člověka tady nevidím a nikdo ho nikdy neviděl.
Z vás se tu nikdo k tomu nemůže věrohodně vyjadřovat, protože vy ani netušíte jak vypadá autista ....i kdyby byl léčený, nepoznali byste , jestli je vyléčený...... \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 10, 2013 9:59 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
Tyto psychické nemoci jsou dle mne dědičné, někdy se táhnou rodem, jak citlivá nit. Propuknout mohou kdykoliv. Nemoc může vyvolat jakákoliv zátěž (úmrtí v rodině, infekční nemoc, očkování, prostě nejrůznější zátěže). Vyléčit se úplně asi nedají. Spíše pozastavit, že se dále nezhoršují. A to lze někdy léky, někdy ani to ne. Někdo zde zmínil lithium, někomu pomůže, někomu ne. Navíc je dost toxické. Takový člověk musí být sledován. Aby nedošlo k dalším škodám. Možná může někdy i spontánně odeznít. Jsou prostě věci mezi nebem a zemí, které nikdo neumí vysvětlit. Ale je to tak i s jinými nemocemi. Např. thyreotoxikoza (zvýšená činnost štítné žlázy) také se ráda spouští po nervovém vypětí. (příznaky připomínají psychické onemocnění), člověk hubne, třese se, má deprese.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 11, 2013 1:23 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Posledni 2 dny jsem se tu trochu zapojil do diskuze o autismu, kterou podle mne krasne charakterizuje citat:
Jarda píše:
........Bohužel mě silně připomínáte jednu známou pohádku, kde dotaz zněl "Babo šly tudy dvě děti." a odpověď byla "Pleju len." Tak až ho doplejete, ........

Uvedl jsem sem 8 odkazu na vyleceni autizmu, ale protoze to nebylo v cestine nebo proto, ze to nepodporila zadna hlava pomazana s titulem MUDr, to hlavni zucastnene nezaujalo.
Nicmene jeste jednou sem par informaci a odkazu uvedu, muze se to hodit nekomu jinemu.

Tady je 10 videi na dane tema, vetsinou vypraveni matek autistickych deti o nemoci a ruznych pokusech lecby a o uspesnem vyleceni:
http://www.mmsautism.org/index.php/Menu ... nials.html
A zde je hlavni strana o lecbe autismu predevsim ale nejen s pomoci MMS podle navodu Kerri Rivery. V uvodu uvadi, ze doposud bylo vyleceno 98 deti.
Dival jsem se na nekolik videi s Kerri Riverou na http://educate-yourself.org/cn/autismcu ... ug13.shtml a ta videa pusobi velice dobre a rozumne. Kerri tam nekde rika, ze mohla zkoumat priciny autismu nebo se zabyvat jeho lecbou a zvolila tu lecbu. Lecbu nevidi v podavani doplnku ani vitaminu, pouze velmi zduraznuje pouziti morske vody, ktera obsahuje 92 mineralu a hlavne ruznymi zpusoby vyuziva MMS1. Protoze autizmus je podle ni predevsim velke mnozstvi patogenu a tezkych kovu a MMS likviduje viry, bakterie, kandidu, parazity a neutralizuje tezke kovy a tim vsim zvysuje imunitu.
Myslim, ze jeji protokol muze uspesne lecit i radu dalsich zdravotnich problemu, takze muze byt uzitecne temer pro kazdeho se s nim seznamit.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne stř zář 11, 2013 7:35 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 11, 2013 6:14 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
podobne som sem dala odkaz na knihu od dr natashe mcbride, ktora uspesne lieci autisticke deti (nie len tie, spomina liecbu schizofrenie, ulceroznej kolitidy ci mnohe poruchy pozornosti, depresie), v knizke je par svedectiev.
zda sa, ze nikto o moj odkaz nezakopol, odporucam knizku precitat a potom moct nieco namietat.
tu je jej ofic stranka:
http://www.doctor-natasha.com/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 11, 2013 8:21 am 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Ano, přesto nikdo neviděl vyléčeného autistu a paní Rivera bere za svoje přednášky veliké sumy .
Jste laici, kteří věří každý blbosti na netu ....to že někde nějaká Rivera tvrdí, že vyléčí autisty , je jen reklama , aby z nešťastných rodičů tahala prachy .........dělá přesně to co vyčítáte doktorům.

Vy ste laici, autisty neznáte , jen opisujete každý nesmysl , který se objeví na netu.
Ukažte nám vyléčené autisty, ne jedna paní povídala.

Tady jsou odkazy na reakce rodičů na podvodnici Rivera :

https://www.facebook.com/apla.praha/pos ... 5859783931


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 11, 2013 9:24 am 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
A jsme opět u MMS... Na paní Riveru jsem moc dobrého neslyšela- kamarádka neuroložka s ní má přes své pacienty a jejich matky špatnou zkušenost. Ale účinnost MMS/CDS ( osobní dobrá zkušenost ) při mnoha zdravotních problémech mně nevymluví ani strašení našich různých "kontrolních" úřadů: u nich jsou na prvním ( i na posledním ) místě peníze...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 11, 2013 12:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Markétuše píše:
Důkazy prostě nemáte ......není tu nikde žádný vyléčený autista ani schizofrenik ........a bez důkazů je jasné, že vaše teorie v této oblasti nejsou funkční .
Měl byste si přiznat , že prostě nevíte všechno a neplést se do věcí, kterým nerozumíte . Protože pak lidé nebudoui věřit ani těm věcem, ve kterých skutečně máte pravdu a kterým rozumíte a to by byla velká škoda .

Já jsem si tu díky vám diagnostikovala kvasinky a skutečně to všechno funguje tak jak tu píšete.......problémy, které mám, i projevy, když nasadím dietu , je to přesné.

Nevím z jakého důvodu zde takto zatvrzele razíte to, že všichni zde jsou ranění slepotou a spoustu dalších obviňování kde koho. Pokud je to jen z čirého sportu, prosím zanechte toho, nikomu to nic nepřináší a jenom plevelíte fórum neustálou negativní kritikou, která je každému k ničemu s tím že všechny argumenty jsou nedostatečné. Pokuste se tedy dodat ty vaše objektivní a dostatečné, pak to má smysl. Zde je pro info o souvislostech zajímavý výcuc z mojí nedávné korespondence s maminkou malého autisty.

Citace:
Tak tet jsem našla zajímaví članek co se týče taurinu a s toho co jsem se dočetla mám pocit že za nemoc malého můžu já že já osobně mám málo taurinu a měla jsem v době těhotenstvý podle příznaků co tam psali snížená funkce štítné žlázy ,úzkostné stavy, podrážděnost ,nadváha,lupénka také tam psali že děti autíci s nedostatkem taurinuji mají jakoby písčitá zrníčka ve stolici a to má přesně malý tak pokud je to tak tak je to mazec.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 345 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz