Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 345 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned zář 08, 2013 9:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Markétuše píše:
Ten lék je samozřejmě nutný zlo, ta lepší varianta....je snad lepší zemřít, než si ráno zobnout tabletu ?
Než jsem brala léky , střídali jsme se s manželem v blázinci ....jednou já , jednou on, pak zas já.......do toho dcera koktala, měla acetonemické zvracení , průjmy atd......tak vážně devastovala psychoza moji rodinu .Bývalý manžel se dokonce pokusil o sebevraždu , protože nemohl ten tlak unést .Co je tedy lepší , jeden lék, který neléčí příčinu , nebo zničená rodina a neurotické děti bez rodičů?

Jinak věřte , že kdyby to bylo tak snadné , dodat tělu látku a autismus je pryč.........ubylo by na světě moc a moc nešťastných lidí ,ale v životě jsem neviděla VYLÉČENÉHO AUTISTU a totéž vám potvrdí naši přední odborníci na aut. Já sama mezi autisty žiju 35 let a skutečně nemají snadný život.

Jinak lék byla pro mě vstupenka do ráje ......tak výrazně se změnil můj život .......a doktoři se mnou bojovali několik let , než mě je naučili brát .

Pokračujte v nastoleném trendu, pro vás patrně není jiná cesta. Bohužel mě silně připomínáte jednu známou pohádku, kde dotaz zněl "Babo šly tudy dvě děti." a odpověď byla "Pleju len." Tak až ho doplejete, přečtěte si mou odpověď ještě několikrát, třeba postupně pochopíte co jsem vám vlastně psal. Jinak autistům se pochopitelně často pomoci dá, možná najdete příspěvky i zde a sám jsem jich viděl naštěstí dost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 08, 2013 9:06 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Markétuše píše:
Znova opakuju , že deprese se těmi postupy, které tu vypisuje sakul vyléčit nedá .Ano dá se tím zlepšit lehčí deprese , třeba reakce na nějakou tragedii, nebo ztráta práce atd .Ale ne vážnější deprese, nebo deprese dědičná viz mí příbuzní autisti .
Celé roky se pohybuju mezi lidma , kteří depresemi trpí........jsou to i psychotici .......takže mám bohaté zkušenosti .
Kdyby to bylo tak jednoduché, jak sakul píše.......psychiatři i ti trpící depresáci by si oddychli ....bohužel to tak není ,Jsou i lidé , kteří i přes léky zemřou.......

Jinak pokud jde o mě , já nic nepříjemného neproživám, díky lékům mám nádherný život, já tu jen pomáhám trpícím .........poté co jsem začala léky brát , můj život se otočil o sto stupnů a začal ráj. Mám nádherná vnoučátka, obě děti vystudovaly , všechno se dařilo......takže díky Bože za dogmatil.

Z deficitů látek k tomu co už jsem zmínil bych u bipolárních poruch a depresí obecně přidal litium. Vykazuje poměrně slušné výsledky i u velmi těžkých poruch. U mě se ve vlasových analýzách vyčerpalo až na nulu, což bylo znát i na psychice. Efekt při suplementaci je znatelný. Přitom je to kov za pár korun s ne příliš častými vedlejšími účinky, i když objevujícími se.
Opatrnost je třeba například při hypofunkci štítné žlázy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 08, 2013 9:11 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Jarda píše:
Pokračujte v nastoleném trendu, pro vás patrně není jiná cesta. Bohužel mě silně připomínáte jednu známou pohádku, kde dotaz zněl "Babo šly tudy dvě děti." a odpověď byla "Pleju len." Tak až ho doplejete, přečtěte si mou odpověď ještě několikrát, třeba postupně pochopíte co jsem vám vlastně psal. Jinak autistům se pochopitelně často pomoci dá, možná najdete příspěvky i zde a sám jsem jich viděl naštěstí dost.

A můžete mi ukáízat příklad vyléčeného autisty ? O nich se sice všude píše ,ale vyléčeného autistu nikdo nikdy neviděl......vždycky je to jedna paní povídala.....ráda nějakého poznám.

Jinak mám kamaráda, který má nadpřirozené schopnosti , pohmatem na sval pozná, jaký má člověk život, jaké má vztahy , jaké má problémy, finance , starosti ......je to jeden z nejmoudřejších lidí, které znám. A ten mě leta zrazoval od léků, mluvil o psychoterapii .........léky neléčí příčinu, říkal. A ted byl půl roku v Bohnicích -propukla u něj biporální porucha a má těžké deprese a za léky je velice vděčný.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 08, 2013 10:41 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Markétuše píše:
Ten lék je samozřejmě nutný zlo, ta lepší varianta....je snad lepší zemřít, než si ráno zobnout tabletu ?
Než jsem brala léky , střídali jsme se s manželem v blázinci ....jednou já , jednou on, pak zas já.......do toho dcera koktala, měla acetonemické zvracení , průjmy atd......tak vážně devastovala psychoza moji rodinu .Bývalý manžel se dokonce pokusil o sebevraždu , protože nemohl ten tlak unést .Co je tedy lepší , jeden lék, který neléčí příčinu , nebo zničená rodina a neurotické děti bez rodičů?

Jinak věřte , že kdyby to bylo tak snadné , dodat tělu látku a autismus je pryč.........ubylo by na světě moc a moc nešťastných lidí ,ale v životě jsem neviděla VYLÉČENÉHO AUTISTU a totéž vám potvrdí naši přední odborníci na aut. Já sama mezi autisty žiju 35 let a skutečně nemají snadný život.

Jinak lék byla pro mě vstupenka do ráje ......tak výrazně se změnil můj život .......a doktoři se mnou bojovali několik let , než mě je naučili brát .

precitajte si co najskor tuto knihu a dostane sa vam odpovede na mnohe otazky:
http://www.martinus.sk/?uItem=98062

k nahliadnutiu sa da stiahnut tu:
http://www.uloz.to/xEjsq3P/mcbride-zip


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 09, 2013 8:05 am 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Jarda píše:
Závidím vám vaši jistotu, že něco nejde. Sám se setkávám spíše s tím, že jde řešit prakticky vše, pokud člověk vůbec něco řešit chce a deprese mnohdy vůbec není jen psychický problém, ale třeba otrava těžkými kovy, vyčerpání nadledvin, zamoření parazitem a to samé platí pro autismus, kde zase tělo často má velké deficity určitých látek a kupodivu se tyto "neléčitelné" nemoci dají mnohdy velice rychle zlepšit, nebo i zcela odstranit. Dlouhodobou medikaci vidím jako cestu do pekel, protože se neřeší příčina, ale tlumí důsledek, což je logicky blbost, vždy je třeba hledat a řešit příčinu.

Takže podle vás se lidi vraždí a umírají a mají zdevastovaný život a přicházejí o rodiny , radši než by zlepšili svoji výživu , našli v těle defekt, parazita , nebo těžký kov a odstranili ho?
Maminky se trápí nad svými autistickými dětmi a dávají je nakonec do ústavu s těžkým srdcem , místo toho, aby jim jednoduše změnily výživu a bylo by vyhráno?
Desetisíce odborníků na světě , vzdělaní lidé eperti na autismus hledají pomoc pro ty děti , místo aby jednoduše našli příčinu a odstranili jí? Ty lidi jsou všichni hloupí a radši si devastují život? Jen aby nemuseli změnit výživu, nebo hledat příčinu v otravě těžkými kovy ??:lol: \":lol:\"

To myslíte vážně ?
To se hodně mýlíte , ti lidé dělají všechno, samozřejmě i zkoušejí vynechat lepek a zmenit jídlo......ale výsledky jsou NULOVÉ .
Jak u psychozy , tak u autismu .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 09, 2013 8:40 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Markétuše píše:
Takže podle vás se lidi vraždí a umírají a mají zdevastovaný život a přicházejí o rodiny , radši než by zlepšili svoji výživu , našli v těle defekt, parazita , nebo těžký kov a odstranili ho?
Maminky se trápí nad svými autistickými dětmi a dávají je nakonec do ústavu s těžkým srdcem , místo toho, aby jim jednoduše změnily výživu a bylo by vyhráno?
Desetisíce odborníků na světě , vzdělaní lidé eperti na autismus hledají pomoc pro ty děti , místo aby jednoduše našli příčinu a odstranili jí? Ty lidi jsou všichni hloupí a radši si devastují život? Jen aby nemuseli změnit výživu, nebo hledat příčinu v otravě těžkými kovy ??:lol: \":lol:\"

To myslíte vážně ?
To se hodně mýlíte , ti lidé dělají všechno, samozřejmě i zkoušejí vynechat lepek a zmenit jídlo......ale výsledky jsou NULOVÉ .
Jak u psychozy , tak u autismu .

Podívejte se na tato videa

Nejsme nemocni, jsme traveni, nemcina, slovenske titulky, predevsim rtut, ale i dalsi

cast1: http://www.youtube.com/watch?v=IuHq-DsB ... ure=relmfu
cast2: http://www.youtube.com/watch?v=VLI271Ue ... ure=relmfu
cast3: http://www.youtube.com/watch?v=uIwmgHez ... ure=relmfu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 09, 2013 10:06 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Dagmara, konspirační teorie nikoho nezachránily. Němečtí unudění (a přitom militantní) "alternativci" také nikoho nespasí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 09, 2013 11:44 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Dagmara píše:
....
Podívejte se na tato videa
Nejsme nemocni, jsme traveni, nemcina, slovenske titulky, predevsim rtut, ale i dalsi
cast1: http://www.youtube.com/watch?v=IuHq-DsB ... ure=relmfu
cast2: http://www.youtube.com/watch?v=VLI271Ue ... ure=relmfu
cast3: http://www.youtube.com/watch?v=uIwmgHez ... ure=relmfu

Dagmaro, ty odkazy asi nefunguji. Jedna se zrejme o prednasky dr. Klinghardta ktere uz jsem videl a ktere jsou zajimave. Ale nevim, kde to je s titulkama.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 09, 2013 11:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Markétuše píše:
Takže podle vás se lidi vraždí a umírají a mají zdevastovaný život a přicházejí o rodiny , radši než by zlepšili svoji výživu , našli v těle defekt, parazita , nebo těžký kov a odstranili ho?
Maminky se trápí nad svými autistickými dětmi a dávají je nakonec do ústavu s těžkým srdcem , místo toho, aby jim jednoduše změnily výživu a bylo by vyhráno?
Desetisíce odborníků na světě , vzdělaní lidé eperti na autismus hledají pomoc pro ty děti , místo aby jednoduše našli příčinu a odstranili jí? Ty lidi jsou všichni hloupí a radši si devastují život? Jen aby nemuseli změnit výživu, nebo hledat příčinu v otravě těžkými kovy ??:lol: \":lol:\"

To myslíte vážně ?
To se hodně mýlíte , ti lidé dělají všechno, samozřejmě i zkoušejí vynechat lepek a zmenit jídlo......ale výsledky jsou NULOVÉ .
Jak u psychozy , tak u autismu .

Ano, myslím to naprosto vážně a neznalost problematiky nikoho neomlouvá. Například lékařů, kteří opravdu řeší tyto problémy je tak málo, že se asi ani nemusíte snažit je hledat. Já osobně vím pouze o pár takových lidech a myslím že mohu tvrdit, že těch opravdu schopných je tak do deseti, nebo maximálně do pár desítek na celém světě. Ostatní pracují na jednoduchém principu, který zde právě vy popisujete, ale to není léčba.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 09, 2013 12:15 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Jarda píše:
Ano, myslím to naprosto vážně a neznalost problematiky nikoho neomlouvá. Například lékařů, kteří opravdu řeší tyto problémy je tak málo, že se asi ani nemusíte snažit je hledat. Já osobně vím pouze o pár takových lidech a myslím že mohu tvrdit, že těch opravdu schopných je tak do deseti, nebo maximálně do pár desítek na celém světě. Ostatní pracují na jednoduchém principu, který zde právě vy popisujete, ale to není léčba.

Aha , takže celej svět je blbej a dobrovolně se radši vraždí a páchá sebevraždy , místo toho aby vyhledal věhlasného odborníka , který ho zachrání .
Akorát je problém, že ti odborníci NEMAJÍ ŽÁDNÉ VÝSLEDKY .......všude píšou, že autismus se dá léčit , nikdo přitom vyléčeného autistu nikdy neviděl ........schizofrenie se dá léčit, ale blázince jsou plné nemocných lidí se zničeným životem.....jen tady na foru je klíč ke všemu........ \":lol:\"
To je docela odvážné tvrzení ,akorát že nefunkční, takže k čemu to je , šířit věci, které nefungují? Má to smysl?
Třeba paní S s bipolární poruchou se stravuje podle vašich zásad a používá i jiné fígle, které se tu objevují.......a výsledek? Má úplně stejné problémy jako ostatní lidi s bipolární poruchou .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 09, 2013 1:11 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Markétuše píše:
...
Desetisíce odborníků na světě , vzdělaní lidé eperti na autismus hledají pomoc pro ty děti , místo aby jednoduše našli příčinu a odstranili jí?

Markétuše, kdyz nekde ctete, ze nejaky politik povida o tom, co vsechno udela pro blaho svych volicu, tak mu to mozna neverite? Protoze u nas vetsina lidi tusi, ze politik dela jen to, co je pro blaho jeho vlastni. Ale jak se zda z vasich prispevku, tak vy zrejme verite, ze desetitisice odborniku, vzdelanych expertu, napriklad opravdu hledaji pomoc pro autisty a nejsou schopni ji najit? Vy si opravdu myslite, ze cilem mediciny a farmaceutickych firem je, aby byli vsichni zdravi? A ze ty desetitisice vedcu jsou tak pitomi, ze by za pul roku nedokazali problem s autismem vyresit? Jenomze komu by pak prodavali ty leky, ktere nikoho vlastne nevyleceji, kdyz by byli vsichni zdravi? Vy jste si jeste nevsimla, ze ty desetitisice a asi i statisice vedcu nedokazou vylecit temer nic, tedy ani polovinu nemoci? Nemuze to byt tim, ze je financne vyhodnejsi prohlasit nemoci za chronicky a radsi cely zivot do lidi prat prasky, ktere trochu potlaci priznaky nemoci, nez ty nemoci jednorazove vylecit?
Zkuste si precist co to je kurvitko, viz napriklad http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Kurv%C3%ADtko. A treba vam pak dojde, i s pomoci clanku http://ona.idnes.cz/rozhovor-o-negativn ... zdravi_haa, ze v medicine by mohlo byt takovym kurvitkam ockovani. Asi nemate obdobne zkusenosti jako ja, ze mate takovou viru ve vedeckou medicinu. Mne pred par lety rekla dr ze mam astma a ze ho budu mit do konce zivota, protoze ho mam v genech. Kdyz jsem cetl co tomu rika veda, tak to vypadalo, ze ma dr pravdu. A pak jsem zahrabal na alternativnich strankach a za par tydnu jsem se vylecil hladovkou. A takovych zkusenosti mam nekolik. Takze moje vira v takzvanou vedeckou medicinu je od te doby trochu slabsi \":)\"

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 09, 2013 1:38 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
O jakých lécích to mluvíte ? Myslíte si že psycholog mojí dcery , který je často s dětma až do noci po své pracovní době a snaží se jim věnovat, co nejvíc, jim dává nějaké léky ? Nebo že je spřažený s nějakou farmaceutickou firmou a podporuje jí , aby jí udržel klienty ? To je docela paranoidní představa, co? \":lol:\"
Asistenti ,co se po celém světě starají od rána do noci o nemocné autisty to dělají jen proto, aby z nich vytáhli prachy? \":lol:\" \":lol:\"
Všichni ti doktoři to dělají proto , aby pacienta využili a nikdo z nich nemá ten důvod, aby mu skutečně pomohli?
Když vám jako doktorovi přijde do ordinace brečet pacient , že chce zemřít, že už nemůže dál, vy ho cíleně budete dál udržovat v tak tragickém stavu, jen proto abyste podpořit far.průmysl? Když budete vědět , že stačí nasadit zdravou výživu a vyčistit tělo od kovů ? Taková bezcharakterní zrůda jsou doktoři ?

To je docela zvláštní pohled, celej svět je vlastně zlej a chce lidi využít a jen alternativci jsou hodní dobří lidé, tak ste to myslel?
To mě docela udivuje, že žijete tak zdravě , zdravě jíte a přitom vidíte svět tak zlý a negativní .Nemělo by to být naopak?

To je docela možné, že ste si sám vyléčil astma ,autosugescí se dá vyléčit leccos , nebo to taky odeznívá věkem ........ovšem kdyby to fungovalo i u těch vážných nemocí , okamžitě by po tom odborníci skočili a začali by to používat při léčbě .
Ale protože u psychoz a autismu to nefunguje , nemá smysl to tu nabízet lidem........


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 09, 2013 6:57 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Těm, kteří věří, že autismus je vyléčitelný, doporučuji shlédnout web této statečné matky, co má syna autistu:
http://auticekjenicek.blogspot.cz/
Myslíte, že ta paní by neudělala cokoliv, kdyby to autismus vyléčilo? Kdyby byl léčitelný, tak by už autisté z bohatých rodin "ve vatě" byli už dávno vyléčení - taková rodina by si mohla dovolit platit různé experimenty s výživou, s výživovými doplňky, nezávisle na státní pokladně, platili by si to ze svého.
POkud je tedy všechno spiknutí lékařů a farmaceutů, tak proč vyspělé státy financují vědecký výzkum této strašné nemoci? Jo, nebo je to taky spolčení? A proč by to dělali? Aby byli lidi nemocní - aby nepracovali - nekomzumovali - neroztáčeli kola kapitalismu - byli na nemocenské a stát by jim to platil - nakonec skončili třeba v ID - to je výhodné pro stát - pro ty "spiklence"?! Ti chtějí hlavně konzum - spotřebu, zábavu pro lidové masy, aby dala pokoj a nezatěžovala státní rozpočet. Jaký je tedy hlavní smysl třeba koncernu Jansenn-Cilag - aby zaměstnávala vědce na "fiktivní výzkum"? proč by to dělala?
Pokud někdo tvrdí, že ví, jak vzniká autismus a jak ho léčit, tak ať to dokáže a Nobelova cena ho jistě nemine.
To samé platí pro endogenní depresi - radit někomu, aby nasadil dietu a "dietoval" v atace onemocnění je klasická ukázka neznalosti - v depresi - jako v nemoci, ne v blbé náladě a "depce" nemůže člověk nic, jenom vstát z postele a jít na záchod je někdy problém, ne nadarmo se depresi říká "rakovina duše", ta bolest je totiž srovnatelná. A stejné je to u schizofrenie, kdyby se dala tato nemoc vyléčit jen stravou.....to by se státnímu rozpočtu ulevilo.
Opět je vidět, jak se tzv. zdravá společnost staví k těmto nemocem a nejhorší je, když pak nějaký prodavač planých nadějí začne parazitovat na utrpení těch nevyléčitelně nemocných, dává zoufalým rodičům plané naděje, ti často obětují nemalé finanční prostředky.....ale nakonec se propadají do ještě větší beznaděje, když se ukáže, že taková "léčba" nezabrala.....
Tuším, že i na tomto webu, už přesně nevím, byla zmíněna i nemoc motýlých křídel - EPB, že se dá léčit - tak to už byly čiré halucinace a necitlivost vůbec takovou blbost napsat a pustit na net s ohledem na rodiče takto nemocných dětí.....Kdyby se nějaký pacient z EPB vyléčil - myslíte, že by tom vědecký svět "neskočil"??


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 09, 2013 7:18 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Markétuše píše:
O jakých lécích to mluvíte ? Myslíte si že psycholog mojí dcery , který je často s dětma až do noci po své pracovní době a snaží se jim věnovat, co nejvíc, jim dává nějaké léky ? Nebo že je spřažený s nějakou farmaceutickou firmou a podporuje jí , aby jí udržel klienty ? To je docela paranoidní představa, co? \":lol:\"
Asistenti ,co se po celém světě starají od rána do noci o nemocné autisty to dělají jen proto, aby z nich vytáhli prachy? \":lol:\" \":lol:\"
Všichni ti doktoři to dělají proto , aby pacienta využili a nikdo z nich nemá ten důvod, aby mu skutečně pomohli?
Když vám jako doktorovi přijde do ordinace brečet pacient , že chce zemřít, že už nemůže dál, vy ho cíleně budete dál udržovat v tak tragickém stavu, jen proto abyste podpořit far.průmysl? Když budete vědět , že stačí nasadit zdravou výživu a vyčistit tělo od kovů ? Taková bezcharakterní zrůda jsou doktoři ?

To je docela zvláštní pohled, celej svět je vlastně zlej a chce lidi využít a jen alternativci jsou hodní dobří lidé, tak ste to myslel?
To mě docela udivuje, že žijete tak zdravě , zdravě jíte a přitom vidíte svět tak zlý a negativní .Nemělo by to být naopak?

To je docela možné, že ste si sám vyléčil astma ,autosugescí se dá vyléčit leccos , nebo to taky odeznívá věkem ........ovšem kdyby to fungovalo i u těch vážných nemocí , okamžitě by po tom odborníci skočili a začali by to používat při léčbě .
Ale protože u psychoz a autismu to nefunguje , nemá smysl to tu nabízet lidem........

Markétuše, doktori jsou lidi jako vsichni ostatni. Nekdo je lepsi a nekdo horsi. Nekdo treba udela i neco zadarmo a nekdo ne. Ale az na vyjimky za to dostavaji penize od pojistovny nebo od sveho zamestnavatele. A az na vyjimky strikne dodrzuji pravidla dana lecbou lege artis a sazebnikem pojistoven, i kdyby vedeli, ze pomuze vycistit telo od kovu. A stejne jako lecba lege artis vetsinu nemoci nevyleci, vcetne meho astmatu, tak nevyleci ani autizmus. Mne stacila od doktorky informace, ze je astma nevylecitelne, abych pochopil, ze musim hledat jinde. Jestli vy verite, ze je autizmus nevylecitelny, tak si tomu klidne verte.
Jeste dodatek, cetla jste ten odkaz co jsem vam uvedl? Tedy http://ona.idnes.cz/rozhovor-o-negativn ... zdravi_haa

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 09, 2013 8:19 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
pv33 píše:
Dagmara píše:
....
Podívejte se na tato videa
Nejsme nemocni, jsme traveni, nemcina, slovenske titulky, predevsim rtut, ale i dalsi
cast1: http://www.youtube.com/watch?v=IuHq-DsB ... ure=relmfu
cast2: http://www.youtube.com/watch?v=VLI271Ue ... ure=relmfu
cast3: http://www.youtube.com/watch?v=uIwmgHez ... ure=relmfu

Dagmaro, ty odkazy asi nefunguji. Jedna se zrejme o prednasky dr. Klinghardta ktere uz jsem videl a ktere jsou zajimave. Ale nevim, kde to je s titulkama.


Ráno ještě fungovaly


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 345 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz