Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:04 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 345 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2018 7:36 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Přátelé, neškodí si občas, občas, jen zvolna, ne vždy, ale přece, uvědomit, že velká část část pocitů deziluze, s depresivními následky, v těžších případech spojených i s rozvratem metabolizmu a fysikálními důsledky, je spojená s dosebezahleděností, narcismem a neodůvodněnou pýchou. Nějaký výpadek z životního (většinou debilního) rytmu, uvědomění si sebe sama (férově, bez lží), nějaká ta sleva z nesmyslných ambicí spojená s napřením energie do zdánlivě plytkých věcí, leckdy učiní zázraky. Chemii a nějaké hokuspokusy formou ataků imunity a metabolismu lze u naprosté většiny lidí zcela vynechat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2018 8:10 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Ctihodnymuz, zaměňuješ životní krizi, kterou nevyřešíš užíváním destilátů ani chemikálií, s těžkými depresemi, které srovnají správně zvolená antidepresiva a z dlouhodobého pohledu univerzální odčervovací kůra.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2018 8:21 pm 
Offline

Registrován: sob črc 06, 2013 12:04 am
Příspěvky: 13
[quote="Jarda":ljryt3cr]Zajímavé informace a zní to velice logicky, určitě by nebylo na škodu zájemce informovat jaké léky mají vyžadovat, mnohdy se to dá protlačit na sílu pokud člověk ví co chce. Farmacie lobuje za prachy ne za vyléčení klientů v tom je základní rozpor dnešní medicíny.[/quote:ljryt3cr]
Dobrý den. Vysoce kvalitní diagnostika je zde: https://www.galaxydx.com/ tato laboratoř a její vedoucí je prakticky zakladatel moderního způsobu identifikace bartonellových infekcí a objevitel několika jejich nových kmenů.
V Čechách je několik vysoce kvalifikovaných diagnostických center. Velmi doporučuji v podobných případech lékařské diagnostické centrum. Já důvěřuji alternativě, ale ne v tomto případě, tady má alternativa pouze doplnující charakter.
Léky se drobně liší dle přesného kmenu bartonelly. Nejčastěji se nasazuje rifampicin a doxy, nebo spíše minocycline (individuální dovoz na recept). Dvojkombinace je nezbytná, bakterie si na monoterapii zvykají v řádech dní. Nasazuje se většinou nejslabší dávka (150mg rifampicin a 50mg minocycline, vždy ráno a večer), ta většinou upraví stav o 80% procent, ale nebývá tou rozhodující. Léky se berou několik hodin od sebe, první na lačno, druhý s jídlem. Minimum terapie je na 50 dní, spíše se ale počítá s řádově delší terapií. Zahraniční fora doporučují 60-90 dní pokračovat po vymizení příznaků (toto bývá spojené s dobou replikace, kdy bartonella jí má relativně dlouhou). Do terapie lze zapojit byliny, suplementovat minerály, nejlépe podle těchto stránek (=kvalitně a s rozmyslem). Jen se nedoporučují některé suplementy, ovlivnující funkčnost ATB. Myslím že tam patří i některé hepatoprotektivní látky a některé další. Suplementovat je potřeba laktobacily, ale s rozmyslem, také vypustit všechen cukr, mouku, ideálně 100% lepek. Ale vnímat stav vlastních střev a řídit se příjemným pocitem, nepřidávat žádné další drastické látky. Pak nebývá ATB zátěž nijak hraniční a lze s ní bez problémů fungovat.
Lékaře v Praze napíšu v uživatelské zprávě kdo požádá, ale ne nově založeným profilům.

Jeden z dalších znaků bartonellozy jsou cystám podobné boule, rozeseté po těle, pod kůží, v orgánech. Při správně zvolené léčbě vymizí. Velký dopad má prý bartonelloza také na střeva,

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2018 8:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Yejb":3naz620t]Dobrý den. Vysoce kvalitní diagnostika je zde: https://www.galaxydx.com/ tato laboratoř a její vedoucí je prakticky zakladatel moderního způsobu identifikace bartonellových infekcí a objevitel několika jejich nových kmenů.
V Čechách je několik vysoce kvalifikovaných diagnostických center. Velmi doporučuji v podobných případech lékařské diagnostické centrum. Já důvěřuji alternativě, ale ne v tomto případě, tady má alternativa pouze doplnující charakter.
Léky se drobně liší dle přesného kmenu bartonelly. Nejčastěji se nasazuje rifampicin a doxy, nebo spíše minocycline (individuální dovoz na recept). Dvojkombinace je nezbytná, bakterie si na monoterapii zvykají v řádech dní. Nasazuje se většinou nejslabší dávka (150mg rifampicin a 50mg minocycline, vždy ráno a večer), ta většinou upraví stav o 80% procent, ale nebývá tou rozhodující. Léky se berou několik hodin od sebe, první na lačno, druhý s jídlem. Minimum terapie je na 50 dní, spíše se ale počítá s řádově delší terapií. Zahraniční fora doporučují 60-90 dní pokračovat po vymizení příznaků (toto bývá spojené s dobou replikace, kdy bartonella jí má relativně dlouhou). Do terapie lze zapojit byliny, suplementovat minerály, nejlépe podle těchto stránek (=kvalitně a s rozmyslem). Jen se nedoporučují některé suplementy, ovlivnující funkčnost ATB. Myslím že tam patří i některé hepatoprotektivní látky a některé další. Suplementovat je potřeba laktobacily, ale s rozmyslem, také vypustit všechen cukr, mouku, ideálně 100% lepek. Ale vnímat stav vlastních střev a řídit se příjemným pocitem, nepřidávat žádné další drastické látky. Pak nebývá ATB zátěž nijak hraniční a lze s ní bez problémů fungovat.
Lékaře v Praze napíšu v uživatelské zprávě kdo požádá, ale ne nově založeným profilům.

Jeden z dalších znaků bartonellozy jsou cystám podobné boule, rozeseté po těle, pod kůží, v orgánech. Při správně zvolené léčbě vymizí. Velký dopad má prý bartonelloza také na střeva,

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2018 9:52 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Rovněž hodnotím příspěvky člena Yejb coby inspirativní, nicméně musím konstatovat, že antibiotika jsou zvolená empiricky, neb bakteriostatická s antiparazitárním přesahem skutečně zabírají, ovšem zdůvodnění jejich použití probíhá v ordinaci naprosto bez znalosti zásad biofyzikální diagnostiky, kde jsou kvasinky a bakterie pouze sekundární nákazou, se kterou se tělo bez trojského koně Breberky dokáže vypořádat ze dne na den. Asi se jedná o poslední pokus o rehabilitaci skupiny ATB (pod níž jsou zakamuflovaná, šikovně poschovávaná i včerejší antiparazitika) a marné snahy o sterilní prostředí. Nebylo by moru bez zablešeného hlodavce Babesie.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 24, 2018 2:24 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 27, 2018 7:15 pm
Příspěvky: 23
Dne 8. června jsem postoupila TSM a od té doby se moje psychika stále zlepšuje. Dá říct, že deprese už nemám vůbec, pouze čas od času se ozve nějaká malá úzkost, ale proti tomu, co jsem prožívala za hrůzy před léčbou, se cítím skvěle. Skoro neustále jsem myslela na sebevraždu a teď to mě taková blbost ani nenapadne. \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 24, 2018 2:43 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
DepresivniSlecna píše:
Dne 8. června jsem postoupila TSM a od té doby se moje psychika stále zlepšuje. Dá říct, že deprese už nemám vůbec, pouze čas od času se ozve nějaká malá úzkost, ale proti tomu, co jsem prožívala za hrůzy před léčbou, se cítím skvěle. Skoro neustále jsem myslela na sebevraždu a teď to mě taková blbost ani nenapadne. \":-)\"

To je dobrá zpráva. Ono se už od starověku říká, že střevo je náš druhý mozek a tyhle dva orgány jsou velmi důkladně propojeny, proto střevní mikroflóry velmi dobře ovlivňuje mozek. Bylo dokázáno, že největší množství serotoninu (hormon štěstí) se tvoří ve střevech.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 12:39 am 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Máte někdo prosím dobré zkušenosti s vysazením antidepresiv? Myslím tím, že jste bez nich déle jak třeba 3 roky....Poradíte prosím, jak jste to zvládli?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 10:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Máte někdo prosím dobré zkušenosti s vysazením antidepresiv? Myslím tím, že jste bez nich déle jak třeba 3 roky....Poradíte prosím, jak jste to zvládli?
Děkuji.

To přeci vůbec není o tom zda je vysadíte, nebo ne, antidepresiva nic neléčí pouze většinou zvednou serotonin a ten pochopitelně zase klesne pokud nevyřešíte důvod proč byl původně nízký tedy zpravidla střevo kde se ho tvoří až 90%. Jinak nemá cenu řešit kdo má jaké zkušenosti protože netušíte proč měl podobný problém, ale třeba z jiného důvodu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 5:46 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
To přeci vůbec není o tom zda je vysadíte, nebo ne, antidepresiva nic neléčí pouze většinou zvednou serotonin a ten pochopitelně zase klesne pokud nevyřešíte důvod proč byl původně nízký tedy zpravidla střevo kde se ho tvoří až 90%. Jinak nemá cenu řešit kdo má jaké zkušenosti protože netušíte proč měl podobný problém, ale třeba z jiného důvodu.




Já je beru spíše kvůli adrenální únavě, díky nim se mi neklepou ruce, nebuší mi srdce, lépe zvládám stres, dobře se mi dýchá, necítím se jak opila, nemám takový strach ze všeho, dobře spím.


Naposledy upravil krasnagadgetka dne ned črc 01, 2018 9:17 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 6:20 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
To přeci vůbec není o tom zda je vysadíte, nebo ne, antidepresiva nic neléčí pouze většinou zvednou serotonin a ten pochopitelně zase klesne pokud nevyřešíte důvod proč byl původně nízký tedy zpravidla střevo kde se ho tvoří až 90%. Jinak nemá cenu řešit kdo má jaké zkušenosti protože netušíte proč měl podobný problém, ale třeba z jiného důvodu.

Jestli tomu dobře rozumím, pokud je někdo ve stresu, jako já, protože mám úzkostnou poruchu a nemůžu se jí zbavit, stále mám strach ze strachu, strach ze ztráty kontroly, strach ze smrti, strach ze strašně moc věcí, hlavně z budoucnosti, tím pádem střevo nemůžu mít nikdo v pohodě, protože vždy budu mít žím pádem nedostatek HCL a ikdyž ji dodám, tak stejně jsem pořád jakoby v křeči a pokud se nezbavím strachu, který mám v hlavě, neuvolním se, tak mi to nikdy trávit dobře nebude, tím pádem střevo nebude ok a ani hlava, prostě začarovaný kruh a tím pádem musím dodávat serotonin, abych se nezhroutila....

Jakto, že moje příbuzná má špatné zažívání celý život a deprese nemá?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 9:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Já je beru spíše kvůli adrenální únavě, díky nim mi tolik nelítá cukr, neklepou se mi ruce, nebuší misrdce, lépe zvládám stres, nemám takový strach ze všeho, dobře spím.

Nechápu jak vám může pojídání AD spravit hladiny hormonů a bez toho se adrenální únava neodstraní.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 9:18 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Nechápu jak vám může pojídání AD spravit hladiny hormonů a bez toho se adrenální únava neodstraní.

To já vím, hormony řeším, ale nemám tak hrozné příznaky a nehroutím se, tím pádem jsem schopná trochu fungovat....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 9:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Jestli tomu dobře rozumím, pokud je někdo ve stresu, jako já, protože mám úzkostnou poruchu a nemůžu se jí zbavit, stále mám strach ze strachu, strach ze ztráty kontroly, strach ze smrti, strach ze strašně moc věcí, hlavně z budoucnosti, tím pádem střevo nemůžu mít nikdo v pohodě, protože vždy budu mít žím pádem nedostatek HCL a ikdyž ji dodám, tak stejně jsem pořád jakoby v křeči a pokud se nezbavím strachu, který mám v hlavě, neuvolním se, tak mi to nikdy trávit dobře nebude, tím pádem střevo nebude ok a ani hlava, prostě začarovaný kruh a tím pádem musím dodávat serotonin, abych se nezhroutila....

Jakto, že moje příbuzná má špatné zažívání celý život a deprese nemá?

Tu paniku máte z konkrétních deficitů nějakých nutrientů ne z neznámého důvodu jak tvrdí medicína. Cesta tedy vede přes vyhledání té defcience a její odstranění. Mizerné trávení nemusí každému rozhodit hlavu, někdo z toho má zase jiné problémy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2018 9:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
To já vím, hormony řeším, ale nemám tak hrozné příznaky a nehroutím se, tím pádem jsem schopná trochu fungovat....

Pokud je to berlička tak proč ne, ale lepší je to dát na bylinách.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 345 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz