Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:30 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 345 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř zář 11, 2013 2:47 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Já nic neplevelím, já se snažím zabránit tomu, aby tu lidi psali trestuhodné bludy o autismu .
Je to skutečně skandál, co se tu píše a hodně to snižuje uroven těchto stránek .
Kromě toho nejsem sama, kdo vám to tu jasně píše ......ale protože nevíte kudy kam, radši oponujete jen mě .

Důkazy mám....miliony autistů , kteří žijí po světě V ÚSTAVECH ....to jsou ty důkazy .Můžete mě vysvětlit , proč jejich rodiče nejdou za paní Rivera a za dalšíma lidma, na které tu lidi uvádí odkazy? A proč ti lidé nemají Nobelovu cenu, když jsou miliony trpících lidí na světě?
Vy ste tady jediní chytří , kteří si umí najít odkaz , zatímco celej svět je blbej a radši šoupne dítě do ústavu a rodiče i to dítě mají zničený život? Místo aby si naklikli Riveru a šupajdili se vyléčit?

To si myslíte, že tohle vám bude rozumný člověk věřit?
Máte tu svůj uzavřený šílený svět a bohužel můžete hodně ublížit lidem , kteří si sem jdou pro pomoc .....

Ten citát co jste sem dal svědčí o tom, že ta maminka je hodně zaostalá ......."tet jsem našla zajímaví"... napíše jen pomocná škola a takoví lidé nemají rozum a věří každé blbosti.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 11, 2013 4:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Markétuše píše:
Já nic neplevelím, já se snažím zabránit tomu, aby tu lidi psali trestuhodné bludy o autismu .
Je to skutečně skandál, co se tu píše a hodně to snižuje uroven těchto stránek .
Kromě toho nejsem sama, kdo vám to tu jasně píše ......ale protože nevíte kudy kam, radši oponujete jen mě .

Důkazy mám....miliony autistů , kteří žijí po světě V ÚSTAVECH ....to jsou ty důkazy .Můžete mě vysvětlit , proč jejich rodiče nejdou za paní Rivera a za dalšíma lidma, na které tu lidi uvádí odkazy? A proč ti lidé nemají Nobelovu cenu, když jsou miliony trpících lidí na světě?
Vy ste tady jediní chytří , kteří si umí najít odkaz , zatímco celej svět je blbej a radši šoupne dítě do ústavu a rodiče i to dítě mají zničený život? Místo aby si naklikli Riveru a šupajdili se vyléčit?

To si myslíte, že tohle vám bude rozumný člověk věřit?
Máte tu svůj uzavřený šílený svět a bohužel můžete hodně ublížit lidem , kteří si sem jdou pro pomoc .....

Ten citát co jste sem dal svědčí o tom, že ta maminka je hodně zaostalá ......."tet jsem našla zajímaví"... napíše jen pomocná škola a takoví lidé nemají rozum a věří každé blbosti.

Ale plevelíte, to nepíšu nikomu bez příčiny a vysokou úroveň těchto stránek likvidují právě takoví lidé jako vy, kteří plevelí vlákna, kterým rozebírané téma dávno nepřísluší. Poněkud vám ve vaší svaté válce ušlo, že zde je téma Deprese, negativní myšlenky, stres, psychické zhroucení, tedy jste již dávno těžce mimo a ve své zaslepenosti mlátíte hlavou do zdi s cílem projít za každou cenu. Co nám bude kdo věřit a co ne, nechte na jejich uvážení, mají občanský průkaz, tedy jsou podle všeho svéprávní a rozhodnou se předpokládám i bez vás a vaší jedinečné a nevyvratitelné pravdy. Šílený svět patří šíleným lidem, do něho přeci nepatříte, tak co zde stále prudíte. Jinak ten email uvedené matky jsem pochopitelně mohl upravit, což jsem cíleně neudělal, ale taky proč, hledala by jste na něm další a další hnidy, protože vám prostě smrdí to, co se vám zdá nereálné, budiž, ale ta matka má naštěstí více rozumu než vy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 11, 2013 5:07 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Jasně a má vyléčený dítě z autismu co? \":lol:\"

Tyhle stránky jsou podvod, vy vůbec nemáte zájem někomu pomáhat ......všechno děláte jen pro sebe , pro svoje ego.......jste neuvěřitelný narcis a hrajete si na boha .

Nemáte v sobě ani špetku pokory a empatie , jste podvodník , zamilovaný sám do sebe .
Většina lidí, kteří vám to tu věří, jsou na úrovní té maminky , která ani nenapíše jednu větu bez hrubek .
Nebo jsou psychicky narušení a tady konečně mají pocit, že někam patřej, v reálu jsou dávno v izolaci......jak by taky ne , když se před spaním natírají močí a cpou česnekem.Normální svět s nimi už nic nechce mít , tak se utíkají sem.

Paní S, která má psychozu , je nemocná dál i přes vaše slavné rady i přes MMS a další nesmysly , co tu radíte ......Až vysadí léky, okamžitě se zhoupne dolů, i přes klystýry a čurinu ...... \":lol:\"

Víte já mám jednu schopnost, umím se na lidi nacítit , když s nimi nějaký čas píšu . Vy ste nabubřelý , namyšlený člověk, chytřejší než všichni doktoři , hrajete si na vyjímečného člověk a jste dost nebezpečný .

Já vás upozorňuju, že já vám budu dělat reklamu na celém netu ...protože jste nebezpečný , sobecký FANATIK. Screenů mám dost .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 11, 2013 6:00 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
ovekyska píše:
podobne som sem dala odkaz na knihu od dr natashe mcbride, ktora uspesne lieci autisticke deti (nie len tie, spomina liecbu schizofrenie, ulceroznej kolitidy ci mnohe poruchy pozornosti, depresie), v knizke je par svedectiev.
zda sa, ze nikto o moj odkaz nezakopol, odporucam knizku precitat a potom moct nieco namietat.
tu je jej ofic stranka:
http://www.doctor-natasha.com/

Je to výborná kniha, také doporučuji. Souvislosti se stavem mikroflory a psychickými stavy mám mnohokrát potvrzený na sobě a dalších lidech


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 11, 2013 6:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Markétuše píše:
Jasně a má vyléčený dítě z autismu co? \":lol:\"

Tyhle stránky jsou podvod, vy vůbec nemáte zájem někomu pomáhat ......všechno děláte jen pro sebe , pro svoje ego.......jste neuvěřitelný narcis a hrajete si na boha .

Nemáte v sobě ani špetku pokory a empatie , jste podvodník , zamilovaný sám do sebe .
Většina lidí, kteří vám to tu věří, jsou na úrovní té maminky , která ani nenapíše jednu větu bez hrubek .
Nebo jsou psychicky narušení a tady konečně mají pocit, že někam patřej, v reálu jsou dávno v izolaci......jak by taky ne , když se před spaním natírají močí a cpou česnekem.Normální svět s nimi už nic nechce mít , tak se utíkají sem.

Paní S, která má psychozu , je nemocná dál i přes vaše slavné rady i přes MMS a další nesmysly , co tu radíte ......Až vysadí léky, okamžitě se zhoupne dolů, i přes klystýry a čurinu ...... \":lol:\"

Víte já mám jednu schopnost, umím se na lidi nacítit , když s nimi nějaký čas píšu . Vy ste nabubřelý , namyšlený člověk, chytřejší než všichni doktoři , hrajete si na vyjímečného člověk a jste dost nebezpečný .

Já vás upozorňuju, že já vám budu dělat reklamu na celém netu ...protože jste nebezpečný , sobecký FANATIK. Screenů mám dost .

Co zde předvádíte mě už hlava nebere, zatím z vás kromě plků nevypadlo nic normálního a nyní když nemáte jakoukoliv rozumnou argumentaci mě budete napadat, nebo dokonce vyhrožovat, tak dost. Nechtěl jsem se do vás navážet kvůli vašemu duševnímu stavu, ale nutíte mě k tomu dost vytrvale, tak proč ne. Zde je druhý příspěvek se kterým jste sem přišla a myslím, že více komentářů netřeba, rozumný čtenář situaci asi nezaujatě vyhodnotí po svém a pro mě tím naše debata končí. Pomlouvejte mě kde chcete, nebudete první ani poslední, to je úděl lidí, kteří dělají něco pro ostatní, na ty se v civilizovaném světě plive, tak si poslužte když vám to srovná ego.
Markétuše píše:
Tohle není vůbec pravda .Rodinné konstalace mají přímo v návodu, že lidi s určitou nemocí se jich nemohou zúčastnit .Já mám třeba důchod na psychozu a na konstelace bych vůbec nemohla jít , přitom jsem 20 let kompenzovaná a pracuji , sama jsem vychovala dvě děti. Ty situace jsou někdy tak vyhrocené, že by mohly chronicky nemocného člověka hodit zpátky .

Samozřejmě , že je potřeba žít zdravě , ale pokud se rozjede psychoza nebo těžká deprese, pomůžou vždycky jen léky .Za svůj život jsem potkala stovky schizofeniků a ani jeden se nevyléčil pomocí zdravé výživy a konstelací . Kdyby to bylo tak jednoduché , nebyly by blázince plné psychotiků .....a člověk, který by dokázal tyhle lidi léčit zdravým živ.stylem by měl Nobelovu cenu !!!

Co byste si vybral vy ? Léky nebo smrt ? O tom to totiž je, neléčený schizofrenik, neléčená endogenní deprese je o život .Ten člověk roky živoří , žije bez přátel, bez rodiny , má těžké stavy ,halucinace , může ublížit sobě , hledá všude pomoc ........kdyby mu pomohl klystýr a zelenina , samozřejmě by po ní skočil .......

Tyhle laické názory co tu píšete jsou moc nebezpečné , mužou ohrozit lidi, kteří hledají pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 11, 2013 6:44 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Ano přesně to jsem psala a taky jsem psala, že po lécích jsem měla normální rodinu a děti a vztahy a sex .
Na rozdíl od těch lidí, kteří nás tady moudře přesvědčují , jak máme žít, viz Sakul ......který se ve svých 30-35 letech natře večer urinou po několika klystýrech \":lol:\" ....a ulehne sám , zatímco většina mladých mužů v jeho věku se vysprchuje a má sex s přítelkyní .

Rodinu samozřejmě nemá a mít nebude .

To samé další lidé tady , kteří nám tu moudře radí , jak se máme krmit a jak žít .........je tu mnoho takových zoufalců , kteří nemají šanci normálně žít rodinný život.
Když už rodinu mají , tak podle vašich rad dělají 15 měsíčním dětem klystýry a nutí je pít moč a půlka rodiny je za to nenávidí .... \":lol:\"

Tak nevím, jak dobré jsou ty vaše rady, když řadě lidí tady spíš kvalita života upadá ........

Ale jak říkám, pro Narcise je nejdůležitější mít svoje ovečky, které ho obdivují, i kdyby to byla banda šílenců \":lol:\" .......ne jestli ten člověk spokojeně žije.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 11, 2013 8:41 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Markétuše píše:
Ano přesně to jsem psala a taky jsem psala, že po lécích jsem měla normální rodinu a děti a vztahy a sex .
Na rozdíl od těch lidí, kteří nás tady moudře přesvědčují , jak máme žít, viz Sakul ......který se ve svých 30-35 letech natře večer urinou po několika klystýrech \":lol:\" ....a ulehne sám , zatímco většina mladých mužů v jeho věku se vysprchuje a má sex s přítelkyní .

Rodinu samozřejmě nemá a mít nebude .

To samé další lidé tady , kteří nám tu moudře radí , jak se máme krmit a jak žít .........je tu mnoho takových zoufalců , kteří nemají šanci normálně žít rodinný život.
Když už rodinu mají , tak podle vašich rad dělají 15 měsíčním dětem klystýry a nutí je pít moč a půlka rodiny je za to nenávidí .... \":lol:\"

Tak nevím, jak dobré jsou ty vaše rady, když řadě lidí tady spíš kvalita života upadá ........

Ale jak říkám, pro Narcise je nejdůležitější mít svoje ovečky, které ho obdivují, i kdyby to byla banda šílenců \":lol:\" .......ne jestli ten člověk spokojeně žije.

Nechte si své urážky, když tomu nerozumíte. Mám postiženou dceru, které lékaři nedokázali pomoci i když měla velké potíže s trávením a tím bolesti bříška. Probrečela třeba 24 hodin. Také měla těžkou epilepsii a brala hodně léků. Díky panu Zajíčkovi a jeho stránkám má trávení v pořádku, žádné bolesti bříška a stále ji ubírají léky na epilepsii. Děkuji za tyto stránky a za čas, který jim pan Zajíček věnuje. Já jsem mu vděčná za každý den, kdy dcera nemá bolesti.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 11, 2013 9:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Prosím členy fóra o ignorování nekonstruktivních a hulvátských příspěvků členky Markétuše. Já se budu snažit takto napsané příspěvky v co nejkratším čase mazat, což musím bohužel i s případnou reakcí na příspěvek, aby nevznikal ve vláknech nepřehledný chaos. Stále věřím, že to třeba pochopí a bude zase diskutovat normálně, čili zatím ji registraci banovat nebudu. Pokud ani tak nepřestane další členy fóra napadat a urážet, zabanuji ji a promáznu veškerý ten balast co sem stihla za posledních pár dní nakydat. Je to asi jediná možná cesta jak se za dané situace takového člověka bez větších emocí zbavit, aby zde dále neprudil a debata se zase rozvíjela v přátelském a konstruktivním duchu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 12, 2013 6:25 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Jarda píše:
Prosím členy fóra o ignorování nekonstruktivních a hulvátských příspěvků členky Markétuše. Já se budu snažit takto napsané příspěvky v co nejkratším čase mazat, což musím bohužel i s případnou reakcí na příspěvek, aby nevznikal ve vláknech nepřehledný chaos. Stále věřím, že to třeba pochopí a bude zase diskutovat normálně, čili zatím ji registraci banovat nebudu. Pokud ani tak nepřestane další členy fóra napadat a urážet, zabanuji ji a promáznu veškerý ten balast co sem stihla za posledních pár dní nakydat. Je to asi jediná možná cesta jak se za dané situace takového člověka bez větších emocí zbavit, aby zde dále neprudil a debata se zase rozvíjela v přátelském a konstruktivním duchu.

Souhlasím s Vaším postupem, protože Markétuše je duševně nemocný člověk a svými výblitky likviduje některá diskuzní vlákna. Jediná možnost je smazat všechny její výblitky a rovnou ji zabanovat. Jinak sem kvůli této zakomplexované chudince přestanou lidi chodit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 12, 2013 8:55 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
paní Markétuše je možná trochu prudká (ne že bych se některým jejím trefným poznámkám nezasmál \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" )
ale pravdu má
tohle fórum by mohlo vzbudit v někom falešnou naději, že každou nemoc na světě lze vyřešit dodáním vitamínů, srovnáním pH, (č)urinou (tohle je fakt dost dobré:-)
HCL a MMS
kolegové diskutéři, mějte trošku soudnosti a nedávejte tady zaručené rady na nemoci, se kterými nemáte osobní zkušenosti, nedoporučujte léčby, které jste sami
nevyzkoušeli, jen vygooglovali a nabyli jste dojmu, že tohle je to pravé ořechové, ve svých mozečcích \":roll:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 12, 2013 8:56 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Ates píše:
Souhlasím s Vaším postupem, protože Markétuše je duševně nemocný člověk a svými výblitky likviduje některá diskuzní vlákna. Jediná možnost je smazat všechny její výblitky a rovnou ji zabanovat. Jinak sem kvůli této zakomplexované chudince přestanou lidi chodit.

No vidíte, a já jsem zrovna rád, že je tady někdo v opozici. Navíc s reálným pohledem na svět (a osobními zkušenostmi).

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 12, 2013 12:26 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Markétuše je sice hrrr....,ale s mnoha jejími postřehy ohledně těžkých a nevyléčitelných nemocí souhlasím. Vždyť jaké musí být zklamání zoufalých rodičů, kteří podstupují se svými nemocnými dětmi všemožné psí kusy.....a zase to byly jen plané naděje....
A tohle slibování nemožného mi přijde krutě nefér.....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 12, 2013 1:31 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Mirabelka píše:
Markétuše je sice hrrr....,ale s mnoha jejími postřehy ohledně těžkých a nevyléčitelných nemocí souhlasím. Vždyť jaké musí být zklamání zoufalých rodičů, kteří podstupují se svými nemocnými dětmi všemožné psí kusy.....a zase to byly jen plané naděje....
A tohle slibování nemožného mi přijde krutě nefér.....

Slibování? Neochvějná jistota. Srovnejte pH, dorovnejte minerály a stroj zase pojede jak má \":lol:\"
A způsobili jste to smaženýma jídlama a čokoládou.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 12, 2013 8:34 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 21, 2012 11:08 am
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno, Znojmo
Vševěd píše:
kolegové diskutéři, mějte trošku soudnosti a nedávejte tady zaručené rady na nemoci, se kterými nemáte osobní zkušenosti, nedoporučujte léčby, které jste sami nevyzkoušeli, jen vygooglovali a nabyli jste dojmu, že tohle je to pravé ořechové, ve svých mozečcích.

A možná by to ještě chtělo dodat, že neexistuje unifikovaný průměrný člověk, čiliže to, co je skvělé pro jednoho, může být neutrální pro jiného a může dokonce neprospět dalšímu. Takže i s těmi osobními zkušenostmi se musí nakládat opatrně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 14, 2013 10:29 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jirik.TK píše:
A možná by to ještě chtělo dodat, že neexistuje unifikovaný průměrný člověk, čiliže to, co je skvělé pro jednoho, může být neutrální pro jiného a může dokonce neprospět dalšímu. Takže i s těmi osobními zkušenostmi se musí nakládat opatrně.

Existují individuální rozdíly, nicméně pokud by to bylo tak jak tvrdíš, nemělo by smysl vůbec se nějakými léčebnými metodami zabývat. Pro každého by musela být stanovena zcela nová medicína,
zcela individuální léčebné postupy.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 345 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz