Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 10:40 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Metastaze v plicich a kostech
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2012 2:21 pm 
Offline

Registrován: úte lis 20, 2012 1:56 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,

Po 5 letech se mi vratila rakovina děložniho čipku.Metastaze v plicich a kostech.Dostala jsem 7 cyklu chemoterapie paliativni.Po 4 cyklech byla kontrola plic a plice byly čiste.Ted mě čeka kontrolni ct 18.prosince.Chemoterapii jsem zatim odmitla,chtěla bych zkusit alternativni lečbu.Mate někdo zkušenosti s Gersonovou terapii?nebo i jinou alternativni lečbou?za odpověd předem děkuji Monika


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Metastaze v plicich a kostech
PříspěvekNapsal: sob pro 01, 2012 10:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Monika1 píše:
Dobrý den,

Po 5 letech se mi vratila rakovina děložniho čipku.Metastaze v plicich a kostech.Dostala jsem 7 cyklu chemoterapie paliativni.Po 4 cyklech byla kontrola plic a plice byly čiste.Ted mě čeka kontrolni ct 18.prosince.Chemoterapii jsem zatim odmitla,chtěla bych zkusit alternativni lečbu.Mate někdo zkušenosti s Gersonovou terapii?nebo i jinou alternativni lečbou?za odpověd předem děkuji Monika

Tak ono je jedno jak očista těla od toxinů proběhne a zda se ten postup bude jmenovat zrovna Gersonovoa terapie. Ta také používá úpravu stravy, odkyselení a srovnání základních funkcí těla, což může řešit i mnoho jiných postupů z nichž mnohé zde jsou uvedeny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Metastaze v plicich a kostech
PříspěvekNapsal: úte pro 04, 2012 11:01 am 
Offline

Registrován: úte lis 20, 2012 1:56 pm
Příspěvky: 2
Dobry den,
a jak bych měla začit s očistou těla od toxinu a odkyseleni organismu?Začala jsem jist hodně zeleniny,nejim maso,nejim sladke,nesladim.Nevim jak mam začit.Děkuji za odpověd Monika


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Metastaze v plicich a kostech
PříspěvekNapsal: úte pro 04, 2012 11:54 am 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
[quote="Monika1":1fwo3c4x]Dobry den,
a jak bych měla začit s očistou těla od toxinu a odkyseleni organismu?Začala jsem jist hodně zeleniny,nejim maso,nejim sladke,nesladim. Nevim jak mam začit. Děkuji za odpověd Monika[/quote:1fwo3c4x]
Zkuste si v klidu prostudovat například :

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1fwo3c4x


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Metastázy v kostech - vápník
PříspěvekNapsal: úte pro 18, 2012 12:25 pm 
Offline

Registrován: úte pro 18, 2012 12:12 pm
Příspěvky: 1
Vážení, zdravím a prosím o radu. Maminka má metastázy v kostech a stím spojené masivní uvolňování vápníku - neporadíte mi, prosím, co dokáže vápník na sebe navázat a vyloučit z těla? Maminka se léčí Fénixovými slzami, chemo nebrala, teď pár dní užívá živou vodu.
Prosím o názor, které stopové prvky jí mám dodávat. Má problémy se svaly a únikem moči - díky vápníku.
Děkuji moc. kikiriska


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Metastaze v plicich a kostech
PříspěvekNapsal: pon pro 24, 2012 11:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Monika1 píše:
Dobry den,
a jak bych měla začit s očistou těla od toxinu a odkyseleni organismu?Začala jsem jist hodně zeleniny,nejim maso,nejim sladke,nesladim.Nevim jak mam začit.Děkuji za odpověd Monika

To děláte dobře, ale zaměřte se na HCl v žaludku, obnovu laktobacilů ve střevě a zjistěte si hladinu zinku v těle, pokud srovnáte tyto tři věci je vysoce pravděpodobné, že problém vyřešíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Metastázy v kostech - vápník
PříspěvekNapsal: úte pro 25, 2012 8:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
kikiris píše:
Vážení, zdravím a prosím o radu. Maminka má metastázy v kostech a stím spojené masivní uvolňování vápníku - neporadíte mi, prosím, co dokáže vápník na sebe navázat a vyloučit z těla? Maminka se léčí Fénixovými slzami, chemo nebrala, teď pár dní užívá živou vodu.
Prosím o názor, které stopové prvky jí mám dodávat. Má problémy se svaly a únikem moči - díky vápníku.
Děkuji moc. kikiriska

Nechte si zjistit laboratorně výsledky vitamínu D3, nejlépe u laboratoře Synlab, kde to stojí 450,-Kč a výsledek máte druhý den. Déčko a K2 natlačí vápník zpátky do kostí a mnohdy i stopne růst nádorů. Jinak radikálně odkyselit a pokud možno vyčistit tělo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Metastázy v kostech - vápník
PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2012 11:17 am 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Jarda píše:
Nechte si zjistit laboratorně výsledky vitamínu D3, nejlépe u laboratoře Synlab, kde to stojí 450,-Kč a výsledek máte druhý den. Déčko a K2 natlačí vápník zpátky do kostí a mnohdy i stopne růst nádorů. Jinak radikálně odkyselit a pokud možno vyčistit tělo.

Může tady někdo dát odkaz na laboratoř Synlab - nemůžu to najít!díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Metastázy v kostech - vápník
PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2012 11:38 am 
Offline

Registrován: úte pro 14, 2010 11:36 pm
Příspěvky: 48
Sikora píše:
Může tady někdo dát odkaz na laboratoř Synlab - nemůžu to najít!díky

http://www.synlab.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Metastázy v kostech - vápník
PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2012 10:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Může tady někdo dát odkaz na laboratoř Synlab - nemůžu to najít!díky

Kontakt vám sem dala členka Jitka a zde máte i ceník http://www.synlab.cz/fileadmin/standort ... 082012.pdf


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Metastaze v plicich a kostech
PříspěvekNapsal: sob pro 29, 2012 3:39 pm 
Offline

Registrován: ned zář 30, 2012 12:14 pm
Příspěvky: 3
Pán Jardo, prosím Vás, mám správnu informáciu že pri rakovine a kostných mts treba udržiavať hladinu vitamínu D na úrovni 90-100 mcg/l (resp. 90-100 ng/ml)? A ako je to s vitamínom K2? Je 100 mcg za deň dostatočná dávka pre cca 80kg človeka?
Ďakujem!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Metastaze v plicich a kostech
PříspěvekNapsal: sob pro 29, 2012 10:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
stujanka píše:
Pán Jardo, prosím Vás, mám správnu informáciu že pri rakovine a kostných mts treba udržiavať hladinu vitamínu D na úrovni 90-100 mcg/l (resp. 90-100 ng/ml)? A ako je to s vitamínom K2? Je 100 mcg za deň dostatočná dávka pre cca 80kg človeka?
Ďakujem!

Uvedené jednotky se běžně nepoužívají, většina laborek jede na nmol/l a tam platí hodnota 150-200 nmol/l, přičemž i 300 nmol/l je berný výsledek, ale výše už ne. Vitamínu K2 se dá brát docela hodně, čili dal bych alespoň 300 mcg denně, ale existují daleko silnější preparáty třeba zde http://www.swansonvitamins.com/life-ext ... x-90-sgels .


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz