Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv kvě 02, 2024 7:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: čtv lis 06, 2008 11:42 am 
Offline

Registrován: úte zář 23, 2008 9:27 pm
Příspěvky: 2
Chtěla bych také napsat můj celoživotní příběh se špatným vyprazdňováním. Od tří let jsem měla stále bolení bříška, ale dobře jsem se vyprazdňovala, byla jsem s tím i v nemocnici. Tak se to táhlo, až do mých 15let, kdy mi odoperovali slepé střevo a čistili pečlivě střeva, ale od té operace jsem se nemohla samovolně vyprazdňovat. Informovala jsem doktory, ale odpověď byla, že časem to půjde, tak jsem se s tím chtěla léčit, ale doktoři mi vždy říkali, že to je neúspěšné léčení. Tak jsem se s tím trápila další léta i v těhotenství a pila projímací čaje a různé, gutalax atd. Nastal přechod, čaje přestaly účinkovat, tak jsem začala klystýrama, až se mi udělaly hemeroidy. Doktorka v lázních mi řekla, že to je konečná a čeká mě buď rakovina, nebo vývod!!, ale nikdo mi neporadil, jak na to!!! Tak jsem se přes známého z lázní dostala k p.Zajíčkovi, který mě začal vést, jak na to živou stravou a vede mě stále i při mých jiných zdravotních potížích protože člověk je za celý život pěkně zanesený a zakyselený. Dnes se vyprazdňuji každý den, když to neporuším!!, jinak by to zase nešlo!!, tak jsem ráda, že takový člověk existuje, pomáhá a vede nemocné k prodlouženi života. Nepřestanu mu stále děkovat a nesmírně si ho vážím jako ČLOVĚKA, jeho usilovné práce, vždy vstřícné pomoci a nedělá rozdíly, jestli má někdo tučnou obálku či ne!!. Dál už je to na nás, jak se budeme dále stravovat a jak dlouho žit??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2009 4:40 am 
Offline

Registrován: úte dub 14, 2009 6:42 am
Příspěvky: 2
Zde můžete najít inspiraci pro správné vyprazdňování:
http://www.freshmagazin.cz/news/wc-pohoda-aneb-jak-s-tim-spravne-ven/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: čtv pro 17, 2009 12:03 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 17, 2009 11:37 am
Příspěvky: 55
Dobrý den, studuji Vaše stránky, ale ještě potrvá, než všechny informace vstřebám. Mám níže popsané zdravotní problémy, které se mi nepodařilo vyřešit s lékaři a při samostudiu alternativních možností jsem došla k závěru, že mé zdravotní problémy vzájemně souvisí a řešením bude úprava životosprávy. Začátkem září jsem začala s tím, na čem se všichni shodují: Úplně jsem přestala používat cukr, sůl, loupanou rýži, vše z bílé mouky a mléka. Maso jím max. 2x týdně, kousek dušené ryby nebo dušené krůty či králíka. Z ovoce nyní ( po dobu čištění) jen banán ks/ den,citrón 2 ks/ týden, grep ks/týden. Ostatní jídlo jsou obiloviny a zelenina, celozrnný lámankový chléb (obden), ořechy. Pitný režim 2-4 litry denně (slabý kopřivový čaj, melta se sojovým mlékem, voda s citrónem). Můj běžný jídelníček vypadá asi takto: jedna porce = cca polévkový talíř, jím 3x denně.
snídaně - ovesné vločky nebo pohanka spařené horkou vodou s banánem, ořechy nebo mákem
oběd - ryba s dušeným špenátem nebo kuřecí kousky v salátě ( hlávkový, rajčata, papriky, mrkev), dušená brokolice, ap.
večeře - topinky (na sucho) s česnekem a pokrájená rajčata s česnekem, bazalkou nebo salát z kysaného zelí, rajčat a paprik, př. jiná varianta syrové zeleniny
Je mi 42 let, v osmnácti jsem měla 55 kg ( 170 cm), max. v těhotenství 63 kg, nyní jsem od září zhubla 2 kg, mám 55 kg a méně už mít nechci. Vždy jsem preferovala spíše racionální stravu, mám dost pohybu a až do úpravy jídelníčku jsem měla pravidelnou, nemazlavou každodenní stolici. Několik dnů po úpravě jídelníčku se vše změnilo. Mám dlouhodobé silné bolesti hlavy, stolici několikrát (zhruba 4x) denně, je mazlavá, velmi zapáchá a mastí vodu v míse. Plave a jde těžko spláchnout. Trpím silnými větry. Pod žebry se mi objevil ekzém a v obličeji akné. Ničím z toho jsem až dosud netrpěla. Navštívila jsem lékařku a problémy jsem si podle ní způsobila nepřiměřeným množstvím vlákniny a syrové zeleniny. Dočasně mám jíst jen vařenou stravu. Chtěla jsem po úplném seznámení s Vašimi stránkami přejít na Vámi doporučený systém stravování, zdá se mi nejlogičtější ze všech informací, které jsem si našla. Váhám, jestli se tím nerozhodím ještě víc.
K nemocem, které mě ke změně vedou:
Od jeslí do předškolního věku jsem měla časté angíny, cca 4-6x antibiotika za rok (problém vyřešilo přestěhování do bytu bez ústředního topení), asi v jedenácti letech mi akutně operovali slepé střevo. Jinak jsem nijak vážněji nestonala. Před pěti lety jsem se nemohla vyléčit z běžného nachlazení, vybrala jsem dvoje antibiotika a skončila v nemocnici po kolapsu s poruchou krvetvorby. Dali mi krev, po měsíci jsem nastoupila do práce, další kolaps, další krev, původ obtíží nejasný. Změnila jsem zaměstnání, abych omezila stres, ale nepomohlo to. Nakonec jsem přistoupila na odstranění dělohy, protože prý problémy mohly být z nadměrných krevních ztrát. Ani potom nevymizela permanentní únava, ospalost a trvalý pocit zimy. Byla mi diagnostikována snížená činnost štítné žlázy (na hranici léčit/ neléčit), po dvou letech, kdy se stav nezlepšil ani nezhoršil jsem si prosadila ukončení léčby. Chodím na pravidelné roční rozbory krve a loni jsem měla zvýšenou hladinu cukru v krvi. Opět na hraniční hodnotě, takže jsem tomu nevěnovala pozornost, protože sladké nejím a omezit cukr byla jediná rada. Hodnoty se nezměnily, vyžádala jsem si glykemický test, výsledky nejsou v pořádku, ale zatím ani k léčbě (k lékům se dopracovat nechci), další testy mi udělají na jaře. Chtěla jsem si do jara pomoci sama, ale nedaří se mi. Cítím se hůř než kdy před tím. Ph moči mám dle laboratoře v normě.
Moje otázka zní: Jsou mé současné problémy pouze součástí čištění organismu a časem samy zmizí nebo jsem udělala nějakou konkrétní chybu?
Za odpověď předem moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: čtv pro 17, 2009 5:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
ixi píše:
Dobrý den, studuji Vaše stránky, ale ještě potrvá, než všechny informace vstřebám. Mám níže popsané zdravotní problémy, které se mi nepodařilo vyřešit s lékaři a při samostudiu alternativních možností jsem došla k závěru, že mé zdravotní problémy vzájemně souvisí a řešením bude úprava životosprávy. Začátkem září jsem začala s tím, na čem se všichni shodují: Úplně jsem přestala používat cukr, sůl, loupanou rýži, vše z bílé mouky a mléka. Maso jím max. 2x týdně, kousek dušené ryby nebo dušené krůty či králíka. Z ovoce nyní ( po dobu čištění) jen banán ks/ den,citrón 2 ks/ týden, grep ks/týden. Ostatní jídlo jsou obiloviny a zelenina, celozrnný lámankový chléb (obden), ořechy. Pitný režim 2-4 litry denně (slabý kopřivový čaj, melta se sojovým mlékem, voda s citrónem). Můj běžný jídelníček vypadá asi takto: jedna porce = cca polévkový talíř, jím 3x denně.
snídaně - ovesné vločky nebo pohanka spařené horkou vodou s banánem, ořechy nebo mákem
oběd - ryba s dušeným špenátem nebo kuřecí kousky v salátě ( hlávkový, rajčata, papriky, mrkev), dušená brokolice, ap.
večeře - topinky (na sucho) s česnekem a pokrájená rajčata s česnekem, bazalkou nebo salát z kysaného zelí, rajčat a paprik, př. jiná varianta syrové zeleniny
Je mi 42 let, v osmnácti jsem měla 55 kg ( 170 cm), max. v těhotenství 63 kg, nyní jsem od září zhubla 2 kg, mám 55 kg a méně už mít nechci. Vždy jsem preferovala spíše racionální stravu, mám dost pohybu a až do úpravy jídelníčku jsem měla pravidelnou, nemazlavou každodenní stolici. Několik dnů po úpravě jídelníčku se vše změnilo. Mám dlouhodobé silné bolesti hlavy, stolici několikrát (zhruba 4x) denně, je mazlavá, velmi zapáchá a mastí vodu v míse. Plave a jde těžko spláchnout. Trpím silnými větry. Pod žebry se mi objevil ekzém a v obličeji akné. Ničím z toho jsem až dosud netrpěla. Navštívila jsem lékařku a problémy jsem si podle ní způsobila nepřiměřeným množstvím vlákniny a syrové zeleniny. Dočasně mám jíst jen vařenou stravu. Chtěla jsem po úplném seznámení s Vašimi stránkami přejít na Vámi doporučený systém stravování, zdá se mi nejlogičtější ze všech informací, které jsem si našla. Váhám, jestli se tím nerozhodím ještě víc.
K nemocem, které mě ke změně vedou:
Od jeslí do předškolního věku jsem měla časté angíny, cca 4-6x antibiotika za rok (problém vyřešilo přestěhování do bytu bez ústředního topení), asi v jedenácti letech mi akutně operovali slepé střevo. Jinak jsem nijak vážněji nestonala. Před pěti lety jsem se nemohla vyléčit z běžného nachlazení, vybrala jsem dvoje antibiotika a skončila v nemocnici po kolapsu s poruchou krvetvorby. Dali mi krev, po měsíci jsem nastoupila do práce, další kolaps, další krev, původ obtíží nejasný. Změnila jsem zaměstnání, abych omezila stres, ale nepomohlo to. Nakonec jsem přistoupila na odstranění dělohy, protože prý problémy mohly být z nadměrných krevních ztrát. Ani potom nevymizela permanentní únava, ospalost a trvalý pocit zimy. Byla mi diagnostikována snížená činnost štítné žlázy (na hranici léčit/ neléčit), po dvou letech, kdy se stav nezlepšil ani nezhoršil jsem si prosadila ukončení léčby. Chodím na pravidelné roční rozbory krve a loni jsem měla zvýšenou hladinu cukru v krvi. Opět na hraniční hodnotě, takže jsem tomu nevěnovala pozornost, protože sladké nejím a omezit cukr byla jediná rada. Hodnoty se nezměnily, vyžádala jsem si glykemický test, výsledky nejsou v pořádku, ale zatím ani k léčbě (k lékům se dopracovat nechci), další testy mi udělají na jaře. Chtěla jsem si do jara pomoci sama, ale nedaří se mi. Cítím se hůř než kdy před tím. Ph moči mám dle laboratoře v normě.
Moje otázka zní: Jsou mé současné problémy pouze součástí čištění organismu a časem samy zmizí nebo jsem udělala nějakou konkrétní chybu?
Za odpověď předem moc děkuji.

V tomto případě by asi bylo velmi vhodné promluvit si s vámi osobně, tím bych měl šanci vyšetřit si, co všechno máte v nepořádku. Nicméně, jak to celé čtu, tak mi to připadá na slabou činnost pankreatu, slinivky břišní, která patrně poměrně hůře snáší velký přísun syrové stravy a může potom dojít k problému, který popisujete. Vyzkoušejte jednu věc, která může být v tomto momentě velmi dobrá, pokud je to skutečně slinivka, je vhodné doplnit pankreatické enzymy a doporučuji vám koupit si v lékárně obyčejný Pankreolan. Po každém tučnějším jídle si dáte 4 tablety, po běžném jídle dáte 2 tablety, pokud se tímto problém aspoň zčásti eliminuje, máte celkem jasno z čeho váš současný problém pramení. Jiná věc je jeho trvalé odstranění, to si budeme muset říct potom něco bližšího. Osobně se domnívám, že ve vašem případě vzhledem poměrně širokému spektru zdravotních problémů, které popisujete, bude tento stav těla vycházet z trvalé dlouhodobé toxemické otravy, to znamená, že trávení vám nechodilo správně již delší dobu a z toho plynou tyto problémy. Další z možností je, že máte v těle namnoženou nějakou patogenní breberku, což je dokonce vysoce pravděpodobné a pokud máte nějaké domácí zvíře, o čemž se v textu nezmiňujete, případně pravidelně navštěvuje někoho, kdo domácí zvíře má, je téměř jisté, že jste šťastným nositelem nějakého parazita. Asi bych se ve vašem případě zabýval nejdříve úpravou pH tělních tekutin, doplněním minerálů, enzymů a vitaminů na fyziologicky vhodnou úroveň a snažil se nějakým způsobem o adekvátní psychohygienu, která vlastně vytvoří v těle ty správné vibrace, které znemožňují patogenním breberkám, aby se u vás ubytovali. Vhodné je i preventivní přeléčení antihelmintiky, pro odstranění případných parazitů. Pouze samotná strava to určitě nevyřeší, já se domnívám, že tam navíc spoustu věcí děláte špatně, to by asi chtělo pochopit lépe. Některé věci ve stravě, tak jak je popisujete, jsou vyloženě přímo proti logice dokonalého trávení, zkuste si to tedy prostudovat znovu a pochopit celý problém, případně je možné mě kontaktovat a já vám osobně vysvětlím, kde ty chyby děláte. Není to ale na pár minut, je potřeba perfektně pochopit, co vlastně všechno dělám špatně a pak teprve můžu být zdráv, naše vzdělání je v této oblasti cíleně velice zanedbané a o životosprávě tady nevědí skoro nic ani lékaři, což je opravdu žalostné a nahrává to polykání pilulek na nichž se dobře vydělává, ale nic se nevyléčí, to jste si už ale vyzkoušela, tak víte o čem mluvím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: pát pro 18, 2009 12:36 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 17, 2009 11:37 am
Příspěvky: 55
Děkuji za nabídku osobní konzultace, ráda bych ji v průběhu ledna ( dle Vašich časových možností) využila. Hned začátkem roku si zavolám o termín.
Pokud ještě mohu něco zde: Není mi jasné, která jídla mám považovat za tučná? Z tuků používám pouze občas pár kapek za studena lisovaného olivového oleje do salátu, potom asi ty ryby, mám za tučné považovat i ořechy a mák? Nejedná se o velké jednorázové dávky. Při změně stravy jsem měla několik dnů dost intenzivní bolest v oblasti slinivky, která už sice pominula, ale od dalších odklonů od původní stravy mne i tak odradila.
V jedné knize jsem si přečetla, že původ špatné činnosti slinivky může být i dlouhodobý nedostatek vitamínů. Když se ohlédnu zpět, vidím jako jeden z prohřešků minimální konzumaci ovoce a to již od dětství. Po konzumaci (i sladkého) ovoce cítím nepříjemné trnutí od zubů až do žaludku. Jediná vyjímka jsou banány. Nejsem žádný závislý žravec, takže překopat jídelníček jakkoliv asi nebude problém.
S psychohygienou je to složité, několik let řeším (a ještě několik let budu muset) osobní, těžce stresovou situaci. Snažím se to kompenzovat pravidelným pohybem, dechovými cviky, kvalitním spánkem, atd. Před rokem a půl jsem jako dárek dostala malé koťátko. Žije venku, ale domů ho pouštím. Je to velmi mazlivé zvíře. To preventivní přeléčení bych si měla vyžádat u obvoďáka?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: pát pro 18, 2009 9:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
ixi píše:
Děkuji za nabídku osobní konzultace, ráda bych ji v průběhu ledna ( dle Vašich časových možností) využila. Hned začátkem roku si zavolám o termín.
Pokud ještě mohu něco zde: Není mi jasné, která jídla mám považovat za tučná? Z tuků používám pouze občas pár kapek za studena lisovaného olivového oleje do salátu, potom asi ty ryby, mám za tučné považovat i ořechy a mák? Nejedná se o velké jednorázové dávky. Při změně stravy jsem měla několik dnů dost intenzivní bolest v oblasti slinivky, která už sice pominula, ale od dalších odklonů od původní stravy mne i tak odradila.
V jedné knize jsem si přečetla, že původ špatné činnosti slinivky může být i dlouhodobý nedostatek vitamínů. Když se ohlédnu zpět, vidím jako jeden z prohřešků minimální konzumaci ovoce a to již od dětství. Po konzumaci (i sladkého) ovoce cítím nepříjemné trnutí od zubů až do žaludku. Jediná vyjímka jsou banány. Nejsem žádný závislý žravec, takže překopat jídelníček jakkoliv asi nebude problém.
S psychohygienou je to složité, několik let řeším (a ještě několik let budu muset) osobní, těžce stresovou situaci. Snažím se to kompenzovat pravidelným pohybem, dechovými cviky, kvalitním spánkem, atd. Před rokem a půl jsem jako dárek dostala malé koťátko. Žije venku, ale domů ho pouštím. Je to velmi mazlivé zvíře. To preventivní přeléčení bych si měla vyžádat u obvoďáka?

Co se týká tuku v potravě, tak špatně je jak moc, tak málo a mimo léčebné účely je také nesmyslné vyřazovat, či zásadně omezovat tuk ve stravě, protože pak se člověk není schopen normálně vykálet. Tuk musí být ve stravě obsažen a vhodné množství je 30 %. Každopádně ořechy a semena jsou pro slinivku dost zatěžující, mají obsah tuků nad 50% a některé i 70%. V kombinaci s velkým božstvím syrové stravy, na niž nejste zvyklá, to může nějakou dobu způsobovat potíže.
Deficit vitamínů má skoro každý a velikým problémem moderního člověka je katastrofální nedostatek potřebných minerálů. Celé potíže, které popisujete, mohou být klidně pouze očistná reakce organizmu, což většinou bolí a lidé si to bohužel vysvětlují jinak, proto se raději vrátí ke špatné životosprávě u níž zdánlivě zásadní potíže nemají.
Pokud máte trvalé stresové zátěže, tak se jich musíte zbavit za jakoukoliv cenu, jinak je vyléčení spíše v rovině zbožného přání, ale reálně ho asi nedocílíte. Paradoxně, stresu vás dobře zbavuje i domácí zvířectvo, ale také vás může trvale zamořovat, vždy je vhodné pravidelně odčervovat jak miláčky, tak sebe a to ve stejném intervalu. Antihelmintika vám napíše na požádání každý rozumný doktor, pokud mu řeknete, že jste musela odčervit třeba svoji kočku. Běžně dávají Vermox, ale pokud seženete, tak lepší je Zentel, ten ale přestávají dovážet, zbytečně zdraví pacienti se našemu zdravotnictví rozhodně nehodí. Patrně vás budou chtít zkoumat, myšleno vyšetření stolice, ale to je k ničemu, pokud to není parazit přímo ve střevě, tak ho stejně nezjistí a například já bych to rozhodně odmítl jako zbytečný a nepříjemný úkon, ale rozhodnutí je na vás.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: úte pro 22, 2009 11:07 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Doporucujete ten Vermox aj preventivne, nejde o nejaky tazky chemicky sajrajt?
Pocul som nazor, ze tie najmensie parazity su sucastou vacsich, a aj ked ich v tele vyhubi nieco ako MMS, tak sa namnozia naspat z tych vacsich, tak ma napadlo, ci nieje rozumne zacat u tych najvacsich parazitov a az ked si je clovek isty, ze ich nema, zacat likvidovat tie mensie.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 8:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Doporucujete ten Vermox aj preventivne, nejde o nejaky tazky chemicky sajrajt?
Pocul som nazor, ze tie najmensie parazity su sucastou vacsich, a aj ked ich v tele vyhubi nieco ako MMS, tak sa namnozia naspat z tych vacsich, tak ma napadlo, ci nieje rozumne zacat u tych najvacsich parazitov a az ked si je clovek isty, ze ich nema, zacat likvidovat tie mensie.

Tak to vás asi zklamu, ale zbavit se kompletně a napořád parazitů, je prakticky nemožné, vždy něco jíte, sníte nemytou zeleninu, nebo ovoce, se zvířaty se setkáváte a určitě svým zamořeným kolegům a přátelům podáváte ruce, občas se po někom napijete, no prostě, že by jste se něčím nezamořil je skoro nesmysl. Je pravda, že velcí paraziti obsahují malé a po likvidaci velkého parazita se spousty malých vyrojí do těla. Ovšem je docela zásadní rozdíl, zda se vyrojí do těla vyčištěného pomocí MMS, nebo do těla nevyčištěného. Sám jsem nedávno hovořil o tomto problému se známým, který se vyčistil pomocí MMS a poté aplikoval Zentel. Již po první várce dostal velmi silnou chřipku, ale po dalších dávkách MMS odezněla za dva dny. Pokud by tam ten Zentel nasypal ve svém původním stavu, tak možná skončí ve špitále s celkem značnými problémy. I proto zde doporučuji to svinstvo, které jsem si nastřádal za mnoho let i včetně vlastního domácího zvířectva, myšleno parazitů, čistit postupně a hlavně s logikou maximálně šetřící tělo a tělní filtry. Vermox je samozřejmě chemický sajrajt, ale patří k těm nejslabším, od nichž doporučuji začínat a ne se hned vypráškovat něčím silným s velikým rizikem prudké reakce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 10:25 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
To je zaujímavé, čo všetko človek v sebe má.
Toto odčervenie som ešte nikdy neabsolvoval, ale chystám sa na to.
MMs som asi niečo zlikvidoval, teraz si mám dat teda pauzu a po novom roku si nechat predpísat najprv Vermox a potom Zentel?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 10:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
To je zaujímavé, čo všetko človek v sebe má.
Toto odčervenie som ešte nikdy neabsolvoval, ale chystám sa na to.
MMs som asi niečo zlikvidoval, teraz si mám dat teda pauzu a po novom roku si nechat predpísat najprv Vermox a potom Zentel?
Ďakujem

Ano lze to takto udělat z preventivních důvodů, ale ne těsně po sobě, vždy je nutné se tím Vermoxem přeléčit alespoň dvakrát, aby se zničila různá stádia vývoje parazitů. Na některá stádia tyto léky nezabírají a následně se po ukončení léčby parazité vrátí do původního stavu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: čtv pro 24, 2009 3:10 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Diky za info, vidno, ze s tymi parazitmi je to komplikovajensie, a ked si clovek predstavi, ze ti mensi sa ukryvaju v tych vacsich, treba na to ist logicky.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: čtv pro 24, 2009 8:32 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Dám si na to pozor.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: pát led 22, 2010 12:33 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
No už som si zaobstaral Vermox a lekárka mi kázala brat jednu tabletu denne.
Je to dávkovanie správne? Existuje viacero sposobov dávkovania, preto sa pýtam.
Po tom o mi radila pit vodu z vodovodu beriem jej vyjadrenia s rezervou.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: pát led 22, 2010 8:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
No už som si zaobstaral Vermox a lekárka mi kázala brat jednu tabletu denne.
Je to dávkovanie správne? Existuje viacero sposobov dávkovania, preto sa pýtam.
Po tom o mi radila pit vodu z vodovodu beriem jej vyjadrenia s rezervou.
Ďakujem

Nejvhodnější verze u aplikace Vermoxu, která vede nejrychleji k pozitivním výsledkům je 2 tablety ráno a 2 tablety večer, po tři dny. Poté je cca 14 dní pauza a znovu zopakovat. Tím zlikvidujete parazity v trávicím systému, ale pokud jsou již v orgánech, tak potom jsou potřeba jiné medikamenty jako Zentel, Cesol, nebo Praziquantel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: pát led 22, 2010 10:10 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Rozumiem. Takto to teda aplikujem.
Tie tablety ráno predpokladám na lačno alebo?
Večer možu byt aj po jedle alebo radšej pred?
Na ten Zentel sa samozrejme chystám. Po Vermoxe.
Je vobec možné užívat počas aplikácie Vermoxu,neskor Zentelu MMS?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz