Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 2:52 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina pankreasu
PříspěvekNapsal: čtv lis 20, 2014 11:21 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Příloha:
Rakovina slinivky.pdf [48.96 KiB]
785 krát
ivana p. píše:
Dobrý deň. Prosim o rýchlu radu. Svokrovi diagnostikovali rakovinu pankreasu s metastazami. Zatiaľ nevieme podrobnosti, musíme sa stretnúť s onkologom z inej nemocnice, ale vraj mu ostávaju len týždne. Má zmysel vôbec mu navrhnúť liečbu stravou, ako postupovať? Ak prejde okamžite na raw, zvládne jeho organizmus odvádzať toxiny? Vopred ďakujem za všetky rady.
Ahoj Ivano, urcite ma smysl zkusit lecbu stravou. Velice doporucuju dietu dr. Budwigove tak jak podle ni leceji na diskuzi FlaxSeedOil2 na yahoo.com, jejich navod a odkaz na celou diskuzi je tady: viewtopic.php?p=68983#p68983 .
Maji tam pres 500 zaznamu o vyleceni rakoviny dietou dr. Budwigove a nasel jsem i 4 zaznamy o vyleceni rakoviny slinivky, a bylo to napriklad i s metastazama a rakovinou plic nebo jater, vic o tech 4 pripadech mas v priloze, anglicky.

A ta dieta neni nic strasneho, mne to i chutna a neni to jen raw. Ale neni to sirna patlanina podle zdejsich navodu, ta je sice volne odvozena od Budwigove, ale jen od jedne jeji casti a ne se spravnym davkovanim a pouzitim. Ucel patlaniny jak se zde i pise je dodat Omega 3, zatimco ucel kompletni diety Budwigove je vylecit rakovinu a dalsi nemoci.

To, ze doktori rikaji, ze zbyva jen par tydnu nic neznamena. To plati jen v pripade, ze pacienta leceji oni a ani tak to nemusi byt pravda.

Drzim vam palce, Pavel

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina pankreasu
PříspěvekNapsal: pát lis 21, 2014 9:07 pm 
Offline

Registrován: pon říj 01, 2012 9:14 pm
Příspěvky: 39
Ďakujem Vam všetkým. Ja verím, že je ešte šanca, ale svokor sa chce vydať cestou medicíny, idú mu davat nejaké infúzie, asi chemo? Mam chuť ním zatriasť a zakričať, nech sa spamätá, žiaľ nie je to v mojej moci. Aj keď nie som veriaca, budem sa zaň modliť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina pankreasu
PříspěvekNapsal: sob lis 22, 2014 3:27 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
ivana p. píše:
Ďakujem Vam všetkým. Ja verím, že je ešte šanca, ale svokor sa chce vydať cestou medicíny, idú mu davat nejaké infúzie, asi chemo? Mam chuť ním zatriasť a zakričať, nech sa spamätá, žiaľ nie je to v mojej moci. Aj keď nie som veriaca, budem sa zaň modliť.
Přikláním se ke členovi NOWOCAYN_2, tzn. nekompromisní dlouhodobý půst, srovnávání psychiky, meditace....

Sám jsem byl před léty bezmocně upoután na nemocniční lůžko a poznal přitom stav, který stěží lze popsat - jakési odpoutání se od materiálních potřeb. Ačkoli jsem nebyl schopen cokoli ovlivnit, moje mysl pracovala perfektně a já přišel na věci, které nikterak nejdou vysvětlit. Např. moje poznání bylo, že 40 dnů nesmím vůbec nic sníst, že budu žít... to přesto, že všichni, tj. doktoři, okolí, rodina mi dokonce koupila hrob... nevěřili a zlámali nade mnou hůl. Já, na rozdíl od všech, jsem s naprostou jistotou věděl, že žít budu. Ač mnozí mě považují za blázna, bylo to nejúžasnější co jsem v životě prožil a poznal. Za tento dar nemoci jsem velice vděčný. Z dnešního pohledu se zdá absurdní, že tehdy bylo pro mě zcela nepodstatné, jestli žít budu nebo ze života budu odvolán.

Moje rada nemocnému: "Přestaň 40 dnů svoje tělo sytit a zajímat se o jeho potřeby i o celý materiální svět! Začni přemýšlet a hledat souvislosti v běžných věcech, třeba v tom, zda-li špatné není k něčemu dobré, zda-li to co se děje nějak do sebe nazapadá a spolu nesouvisí, proč jsem tady a jaké je moje poslání... Až poznáš, že každý máme složku tělesnou (nedůležitou) a dušení, máš vyhráno!"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina pankreasu
PříspěvekNapsal: ned pro 14, 2014 5:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
ivana p. píše:
Dobrý deň. Prosim o rýchlu radu. Svokrovi diagnostikovali rakovinu pankreasu s metastazami. Zatiaľ nevieme podrobnosti, musíme sa stretnúť s onkologom z inej nemocnice, ale vraj mu ostávaju len týždne. Má zmysel vôbec mu navrhnúť liečbu stravou, ako postupovať? Ak prejde okamžite na raw, zvládne jeho organizmus odvádzať toxiny? Vopred ďakujem za všetky rady.

Dobře vám radí členové pv33 a pecador, prostě zde již není možné dělat mnoho kompromisů, spíše raději žádné a postavit se tvrdě čelem. Cesta pomocí chemofarmaceutických produktů je u slinivky většinou cesta do pekel, ostatně není tak složité si dohledat procento přeživších na standardní léčbě. Zde sice budete mít také malou, ale alespoň nějakou šanci že to ustojí. Navíc je třeba upozornit na důležitý fakt, že smrt hladem nebolí, což se o dožívání na opiátech rozhodně tvrdit nedá.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz