Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát kvě 17, 2024 2:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 195 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: stř led 28, 2015 9:01 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 10:11 pm
Příspěvky: 21
Děkuji Jindrovi za rady.
Ale právě proto, že se stav PSA moc nemění, přecházím na jídelníček podle dr.Budwig. Ta ráno přímo doporučuje tvaroh s olejem a borůvkami nebo malinami , jako antioxidanty. Taktéž šťávy z karotky a čer. řepy doporučuje , stejně jako Norman Walker i pan Zajíček. odpoledne pak už jen saláty ze syrové zeleniny. Dr . Budwig uvádí na večeři vařenou zeleninu v páře , nebo pohankovou kaši
nebo rýži Natural. Ale večer už nic nevařím , jen syrové. Taky jsem samozřejmě pročetl doporučenou knihu, tam je ovšem spousta masa i vařeného jídla. Toho se chci vyvarovat.
Do další kontroly bych zůstal jen u stravy dr.Budwig, a podle výsledků bych pak změnil stravu pouze na ketogenní.
Za ty více jak dva roky jsem vyzkoušel několik různých doporučených léčebných metod, ale zatím nemám u žádné prokazatelný výsledek. Jak ukazuje PSA. Dále zkouším..
Samozřejmě, jak ostatní radíte, se chci doktorům vyhnout.
Jen pro upřesnění, je to ke snídani jen jedno jablko, nebo jedna hruška.Jinak rýži tedy úplně vynechám, bude nejvýše pohanka,
nebo jáhly, nebo qinoa.

Jirka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: čtv led 29, 2015 6:33 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 10:11 pm
Příspěvky: 21
Zdravím všechny, kteří se zajímají o toto téma.
Konkrétně o léčbu dr.Budwig.
V překladech na našich stránkách je několik nesrovnalostí, za kterých vyplývají nejasnosti.
Hledal jsem na německých stránkách, abych si to ujasnil. Některé věci bych zkusil amatérsky vysvětlit,
třeba to někdo objasní fundovaně.
Hlavní je pochopení funkce a principu její léčby, z toho dále vychází to další.

Dr.Budwig píše :buňky léčím pomocí Omega 3 tak, že jim umožním znova dýchat...doslova je rozdýchám a přivedu k
životu a správné činnosti......jsou doslova přidušeny a naplněny špatnými tuky a jedy.......Omega 3 je pročistí a znova
začnou pracovat a žít.....tím se léčí všechny poškozené buňky v celém těle..!

Tady jasně poukazuje na princip, který je mnoha lidem neznám. Nejedná se o žádnou likvidaci zhoubných buněk.

Podle toho chápu, proč doporučuje směs tvarohu s olejem a k tomu ovoce a dokonce med.
Zhoubné buňky zřejmě potřebují hodně cukru, takže se se směsí dodá ovoce , které cukr obsahuje, a s tím se do buněk nasaje vodou rozpustný lněný olej s Omega 3. Med ani ovoce nesmí být tepelně upraveno, jen čerstvé. Doslova uvádí -magerkvark-přeloženo-nízkotučný tvaroh. Snad to je srozumitelné. Jirka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: čtv led 29, 2015 7:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Už teď jste Jirko četl mnoho a mnoho,
přesto ještě přidávám odkaz na článek,
který je také velmi velmi pěkný, už jenom touto velmi povzbuzující větou:
Tato sestava představuje daleko nejúspěšnější protirakovinnou dietu na světě.

A snad ještě tady na toto video upozorním, je taky výtečné. Tam je tolik informací, že těžko něco "vypíchnout"... cenný film.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: pát led 30, 2015 10:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Jiří Kubík píše:
Dobrý den , pane Zajíček, před delším časem jste mi radil ohledně prostaty. Proto Vás chci informovat, jak to probíhá. Také děkuji všem ostatním, kteří mi radili.
Jako základ , samozřejmě , zůstává strava. Snídaně podle Vás i biologických hodin člověka, pouze ovoce, většinou míchaný salát, dopoledne čerstvá šťáva z mrkve, čer. řepy, okurky a celer. V poledne tvaroh podle dr.Budwig.
Odpoledne znova šťáva. Kolem 15.h. hlavní chod, většinou zeleninový salát, večeře podobně. Maximálně dvě vařená jídla za týden, rýže Natural, nebo luštěniny, nebo pohanka, jáhly. Sacharidy jsem téměř vynechal.
O hodně více více tuků, avokádo, olivový a lněný olej a semeno.Do snídaně lžíce dýňového oleje.
Denně ořechy , mandle, mák. Snažím se držet Vašeho jídelníčku. Na kole jsem téměř nejezdil, hodně chodím a trochu běhám. A nyní pro názornost vývoj PSA :

4.12........4.8
12.12......5.6
4.13........5.4
12.13......6.7
6.14........5.8
12.14......6.53

Jak je vidět, spíše se stav nepatrně zhoršuje. Zatím se mi dařilo doktora přemluvit abych nemusel na biopsii, kam
mě stále posílá. Ale při další kontrole už asi nepochodím, řekl mi , že budu muset jinak podepsat, že odmítám.
Podle stížností pacientů na internetu, že když se do nemocné tkáně začne píchat, stav se jim začal ještě rychleji zhoršovat.
Ale jinak strava , podle Vás je výborná, vše čerstvé a syrové. Cítím se výborně, o pár kilo špeku lehčí. Nechybí mi energie , nyní mám i méně hlad, i teplotně se cítím líp. Řekl bych celkově jako o 15 let mladší. V pohodě vyběhnu několik poschodí, kolegové jedou i jedno, výtahem. Na živou stravu nedám dopustit, vlastně mi ani něco vařeného nechutná. I chutě na oblíbené jídla se silně potlačily.
To jen tak trochu , pro Vaši informovanost.
S pozdravem Jirka

No, jak vidno dost věcí se upravilo k lepšímu, což je dobré, ale patrně se postup dosud netrefil plně do černého. Hodně může spravit srovnání stavu zinku a mědi a konkrétně měď může silně ovlivnit hladinu estradiolu, který stojí za množstvím rakovin a medicína ho většinou netestuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: pát led 30, 2015 11:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
pv33 píše:
Miram, asi je jasne, ze Simoncini opravdu uspesne sodou leci a ze soda kdyz se dostane k nadoru/candide to vyresi. Vcera mi rikala jedna znama z teto diskuze, ze jeji kamaradka dala asi 11 tisic eur a jela k Simoncinimu a fakt ji vylecil. Ale to je operace, to doma neudelas. Urcite bych i sam zkusil sodu pokud by byla rakovina nekde prmo dostupna, treba na rakovinu zaludku. Ale moc jsem toho nenasel o tech IPT verzich lecby. Dokonce jsem si kdysi koupil knihu od Sircuse, o kterem se pisou v tom tvem odkazu, ale moc mne nenadchnul a o svych praktickych zkusenostech s melasou nebo javorovym sirupem & soda tam nic nepise, myslim, uz je to davno.
A jinde je to vetsinou z druhe az patnacte ruky. Nejak mi chybeji prispevky zacinajici Mel jsem rakovinu, JA, a delal jsem Kelmunuv protokol... Jo, jeden s melasou jsi sem dala, ale nevidel jsem obycejne prispevky od lidi, kteri o tom nenapsali knihu a nemaji na to web. A videl jsem napriklad pokus o lecbu rakoviny hrtanu, kde jsem myslel ze by se k tomu ta soda mohla dostat mechanicky a nic, pani umrela. Jestli jsi tam vyhrabala nekde v diskuzi prispevky lidi co to zkusili sami, tak to sem uricte dej, ale vzhldem k tomu, ze jsou mnohem lepsi a prokazanejsi postupy, tak ja bych se na tu sodu nespolehal. Samozrejme kdybych mel na Simonciniho, tak toho bych bral.

Simonciniho postup je jiná liga než pití sody, on po operačním zákroku, kdy zavede přímo do nádoru katetr, nechá pacienta vstřikovat si sodu přímo do nádoru. Podle všeho ten postup opravdu funguje, ale on sám je jako štvaná zvěř a svoje klienty ani nemůže léčit v normálním špitále. Pokud vím tak vše probíhá v Albánii, ve velice polních podmínkách a na hranici snesitelnosti pro člověka z vyspělých zemí. Také cenově to není pro každého a to ani nemluvím co by se dělo v případě nějakých vážných komplikací.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: pát led 30, 2015 11:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
pv33 píše:
Tu sodu s javorovym octem asi zkusilo dost lidi a vysledky co jsem cetl pouze negativni. Tato metoda je popularni, protoze je relativne jednoducha a od nemocneho to moc nechce. A je to obdobny zpusob jako zavedlo nase zdravotnictvi. Neco ti je? Tak budes neco polykat, a to je vsechno, strava, ocisty, pohyb, nic takoveho neni potreba. Takze se nebojimm ze by to nikdo nevyzkousel, jak jsem uvadel, jeden pokus jsem dost sledoval.

Co se tyka toho, jestli nekomu pomohla matoda Budwigove, bylo by taky zajimave vedet, jestli vubec nekdo tu metodu pouzil, tedy opravdu dusledne, vcetne ranniho piti odstaveneho kyseleho zeli... Vzhledem k tomu, ze jsem zatim nevidel nikde propagovat metodu v plnem rozsahu, tak nepredpokladam, ze ji u nas moc lidi zkouselo. Takze pak samozrejme ani nepredpokladam, ze by hodne lidem pomohla.

Osobně znám paní které pomohla metoda Budwigove z opravdu vážné nemoci. Sice nešlo o rakovinu, ale smrtelný problém to byl určitě a mnoho času do finále evidentně neměla. Problém je v tom, že jela podle originálu od autorky a jela dietu komplexně, tedy ne pouze tvaroh s lněným olejem. Málo se zde ví, že autorka má vydanou i kuchařku, ale bohužel ta do češtiny nikdy přeložena nebyla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: pát led 30, 2015 11:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Jiří Kubík píše:
Děkuji Jindrovi za rady.
Ale právě proto, že se stav PSA moc nemění, přecházím na jídelníček podle dr.Budwig. Ta ráno přímo doporučuje tvaroh s olejem a borůvkami nebo malinami , jako antioxidanty. Taktéž šťávy z karotky a čer. řepy doporučuje , stejně jako Norman Walker i pan Zajíček. odpoledne pak už jen saláty ze syrové zeleniny. Dr . Budwig uvádí na večeři vařenou zeleninu v páře , nebo pohankovou kaši
nebo rýži Natural. Ale večer už nic nevařím , jen syrové. Taky jsem samozřejmě pročetl doporučenou knihu, tam je ovšem spousta masa i vařeného jídla. Toho se chci vyvarovat.
Do další kontroly bych zůstal jen u stravy dr.Budwig, a podle výsledků bych pak změnil stravu pouze na ketogenní.
Za ty více jak dva roky jsem vyzkoušel několik různých doporučených léčebných metod, ale zatím nemám u žádné prokazatelný výsledek. Jak ukazuje PSA. Dále zkouším..
Samozřejmě, jak ostatní radíte, se chci doktorům vyhnout.
Jen pro upřesnění, je to ke snídani jen jedno jablko, nebo jedna hruška.Jinak rýži tedy úplně vynechám, bude nejvýše pohanka,
nebo jáhly, nebo qinoa.

Jirka

Tady si dovolím nesouhlasit hlavně s větou: "Za ty více jak dva roky jsem vyzkoušel několik různých doporučených léčebných metod, ale zatím nemám u žádné prokazatelný výsledek. Jak ukazuje PSA."

4.12........4.8
12.12......5.6
4.13........5.4
12.13......6.7
6.14........5.8
12.14......6.53

Já si myslím že jde o špatný úhel pohledu. Pokud vezmu v potaz že výsledky nevyjadřují absolutní přesnou hodnotu, ale validní metody připouští chybu dejme tomu 5-10 %, to nevím jistě, ale nějakou odchylku určitě mají, pak můžete seškrtat z nejnižších a nejvyšších výsledků tu chybu a skoro se to nepohybuje. Takový výsledek za skoro tři roky je podle mě spíše potřeba hodnotit jako výborný, protože mnoho klientů moderní medicíny po kvalitní a soustředěné léčbě ve stejném časovém rozsahu mnohdy již prdí do hlíny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: sob led 31, 2015 12:27 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jarda píše:
Osobně znám paní které pomohla metoda Budwigove z opravdu vážné nemoci. Sice nešlo o rakovinu, ale smrtelný problém to byl určitě a mnoho času do finále evidentně neměla. Problém je v tom, že jela podle originálu od autorky a jela dietu komplexně, tedy ne pouze tvaroh s lněným olejem. Málo se zde ví, že autorka má vydanou i kuchařku, ale bohužel ta do češtiny nikdy přeložena nebyla.

Pane Jardo, pokud mate na mysli tady tuto kucharku "The Oil-Protein Diet Cookbook", tak na ni lide, kteri si ji koupili tady v USA chvalu moc nepeji. Je to v anglictine, ale ty pouzite ingredience jsou samozrejme ze nemecke a clovek tedy nevi, cim to ma nahradit, aby neudelal chybu, aby to fungovalo. Ale nevim, ja jsem o teto knize zatim ani nevedela, takze si ji nejdriv prectu a pak posoudim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: sob led 31, 2015 12:35 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jiří Kubík píše:
Děkuji Jindrovi za rady.
Ale právě proto, že se stav PSA moc nemění, přecházím na jídelníček podle dr.Budwig. Ta ráno přímo doporučuje tvaroh s olejem a borůvkami nebo malinami , jako antioxidanty. Taktéž šťávy z karotky a čer. řepy doporučuje , stejně jako Norman Walker i pan Zajíček. odpoledne pak už jen saláty ze syrové zeleniny. Dr . Budwig uvádí na večeři vařenou zeleninu v páře , nebo pohankovou kaši
nebo rýži Natural. Ale večer už nic nevařím , jen syrové. Taky jsem samozřejmě pročetl doporučenou knihu, tam je ovšem spousta masa i vařeného jídla. Toho se chci vyvarovat.
Do další kontroly bych zůstal jen u stravy dr.Budwig, a podle výsledků bych pak změnil stravu pouze na ketogenní.
Za ty více jak dva roky jsem vyzkoušel několik různých doporučených léčebných metod, ale zatím nemám u žádné prokazatelný výsledek. Jak ukazuje PSA. Dále zkouším..
Samozřejmě, jak ostatní radíte, se chci doktorům vyhnout.
Jen pro upřesnění, je to ke snídani jen jedno jablko, nebo jedna hruška.Jinak rýži tedy úplně vynechám, bude nejvýše pohanka,
nebo jáhly, nebo qinoa.

Jirka

A nema tam byt jeste 1 hodinu pred tou snidani zeli ...zelne stavy? Musim se na to podivat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: sob led 31, 2015 10:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Pane Jardo, pokud mate na mysli tady tuto kucharku "The Oil-Protein Diet Cookbook", tak na ni lide, kteri si ji koupili tady v USA chvalu moc nepeji. Je to v anglictine, ale ty pouzite ingredience jsou samozrejme ze nemecke a clovek tedy nevi, cim to ma nahradit, aby neudelal chybu, aby to fungovalo. Ale nevim, ja jsem o teto knize zatim ani nevedela, takze si ji nejdriv prectu a pak posoudim.

Ano jela podle této knihy, což ovšem neznamená, že to bude fungovat každému. Podle mě neexistuje jediná dieta, která je schopna obsáhnout veškeré problémy všech lidí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: sob led 31, 2015 5:58 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 10:11 pm
Příspěvky: 21
Děkuji všem za připomínky a ohlasy na můj příspěvek.
Je pravdou, že dr. Budwig má v jídelníčku příliš mnoho sacharidů. Zřejmě v té době(50. léta) používala ty potraviny , které měla k dispozici. Dnes je sacharidů v potravě ještě mnohem víc. A taky mnoho chodů za den.
Takže jsem se po prostudování a porovnání obou diet, tedy dr.Budwig a ketogenní ,trochu jinak orientoval s mou stravou.
Takže kyselé zelí samozřejmě zůstává, silné omezení mrkvové šťávy, zato více okurky, a to vše hodně zředěné, aby nedošlo
ke zvýšení cukrů v krvi. Žádné ovocné šťávy, jen minimum čerstvého ovoce, denně jedno jablko nebo hruška.
Jelikož nejím maso už léta , nemám problém pokračovat. Taky mléčné výrobky nemusím, tak jen ta směs tvarohu s olejem.
Akorát si dopřeju do salátu přidat kousek kozího sýra z biofarmy.
Žádné pečivo , rýže, těstoviny, tedy sacharidy.
Děkuji všem za podporu, i já jsem šťastný, že se stav příliš nezhoršuje, jak mi dříve doktor oznámil.
S dalším výsledkem se ozvu po letní kontrole.
Jirka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: ned úno 01, 2015 12:02 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Jiří Kubík píše:
Děkuji všem za připomínky a ohlasy na můj příspěvek.
Je pravdou, že dr. Budwig má v jídelníčku příliš mnoho sacharidů. Zřejmě v té době(50. léta) používala ty potraviny , které měla k dispozici. Dnes je sacharidů v potravě ještě mnohem víc. A taky mnoho chodů za den.
Takže jsem se po prostudování a porovnání obou diet, tedy dr.Budwig a ketogenní ,trochu jinak orientoval s mou stravou.
Takže kyselé zelí samozřejmě zůstává, silné omezení mrkvové šťávy, zato více okurky, a to vše hodně zředěné, aby nedošlo
ke zvýšení cukrů v krvi. Žádné ovocné šťávy, jen minimum čerstvého ovoce, denně jedno jablko nebo hruška.
Jelikož nejím maso už léta , nemám problém pokračovat. Taky mléčné výrobky nemusím, tak jen ta směs tvarohu s olejem.
Akorát si dopřeju do salátu přidat kousek kozího sýra z biofarmy.
Žádné pečivo , rýže, těstoviny, tedy sacharidy.
Děkuji všem za podporu, i já jsem šťastný, že se stav příliš nezhoršuje, jak mi dříve doktor oznámil.
S dalším výsledkem se ozvu po letní kontrole.
Jirka
Jirko, jestli si myslis, ze Budwigova nevedela v 50. letech kolik jeji dieta obsahuje sacharidu, tak jsi asi trochu mimo. Spis bych tipnul, ze na rozdil od tebe vedela, ze mrkev ma mimo sacharidu spoustu dalsich latek, ktere mimo jine likviduji rakovinu a vedela asi i ze sacharidy nevyuziva jen rakovina, ale cele telo. Navic svou nejvyznamejsi knihu Rakovina problem a reseni vydala myslim v roce 1999, co si myslis, ze se od te doby zmenilo? Kdybych ja mel nekdy rakovinu a mel si vybrat jedinou potravinu, tak je to mrkvova stava, idealne aspon 2 litry denne. A navic mi prijde zbytecne menit to co jsi delal, kdyz to tak vyborne funguje
Jiří Kubík píše:
Cítím se výborně, o pár kilo špeku lehčí. Nechybí mi energie , nyní mám i méně hlad, i teplotně se cítím líp. Řekl bych celkově jako o 15 let mladší. V pohodě vyběhnu několik poschodí, kolegové jedou i jedno, výtahem. Na živou stravu nedám dopustit, vlastně mi ani něco vařeného nechutná.
Jde ti o to, ze te nezajima jak ti je, ale povazujes za dulezitejsi splnovat pochybny marker PSA? Nebo vic veris Jindrovi
Jindra píše:
Vy jste sacharidy nevynechal - vy jich do sebe valíte pěknou hromadu (ovoce, ščáva z mrkve a červeřepy, rýže...). Já bych to nebral, ne ne.
nez Budwigove? Je to samozrejme na tobe, jak se budes lecit, v kazdem pripade ti budu drzet palce \":D\"

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: ned úno 01, 2015 1:54 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jindra píše:
Ehh, mně se toto nelíbí.
Vy jste sacharidy nevynechal - vy jich do sebe valíte pěknou hromadu (ovoce, ščáva z mrkve a červeřepy, rýže...). Já bych to nebral, ne ne.
Snídani úplně vynechte! Snídaně jde proti denním tělesným cyklům; dopoledne má tělo očistu (tolik důležitou v době nemoci), detox - a ten vy zastavíte tím, že něco jíte. Viz kniha Fit pro život manželů Diamond, ten úplně první díl.
A kolik to máte denně jídel? Tolik moc, co píšete? A kdy se tedy má tělo věnovat likvidaci nádorových buněk, když pořád něco tráví? Já jím dvakrát denně, a to jsem zdráv.

Doporučuju knížku "Výživou proti rakovině", ta Vám dá cenné informace a uklidní Vás. Skvělá kniha. Stáhnete gratis z uloz.to.
Jen ty vařené recepty v její druhé části bych nerespektoval a jednoznačně bych byl na raw food, recepty třeba tady (ale neberte tam jistěže nic sladkého)
Jindra

Jindro ale ono to v Budwigove protokolu skutecne tak je ... jsou tam zeleninove stavy (mrkev, cervena repa s citronem nebo s jablkem, nebo listova zelenina). Je tam ovoce, med (syrovy, tedy nepasterovaný med), brambory, jsou tam dokonce zahrnuty i obiloviny. To neni jako v candida diete.
Zakazane jsou - chemikalie, konzervacni latky, skodlive tuky, maso, drubez, ryby, vajicka, cukr, take ruzne nahrazky cukru, vetsina doplnku stravy, ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: ned úno 01, 2015 6:23 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 10:11 pm
Příspěvky: 21
V článku M.Coye také povoluje v malém množství ovoce a potraviny s nízkým GI. Je třeba jen nepřekročit denní dávku
a rozdělit je do průběhu celého dne, aby se nezvedla hladina cukru v krvi.
Ale jeho jeho jídelníček tomu neodpovídá a proto se mi nelíbí.Samé vařené a nic čerstvého. Maso, smetana , vejce samé těžkostravitelné potraviny a zakyselující. Již mnoho let nejím maso, takže pro mě
nepřijatelný. Již teď mám ve stravě tuků dost, dopoledne směs tvarohu, v poledne salát s olejem, odpoledne druhá dávka směsi, k večeru dýňový olej, ořechy, mák.
Nedovedu si představit , dát si ještě k snídani omeletu s vejci a na večeři maso.
To by můj žaludek nestrávil. I takto se cítím těžko od žaludku , těžko a pomalu to trávím. Opravdu to hodně nasytí.
Takže podle obou diet , je třeba snížit rozumně příjem cukrů v ovoci a sacharidů s nízkým GI na minimum, tak aby se nezvedala hladina cukru v krvi. Tento cukr je nutné spalovat pohybem, aby se nedostal kam nemá.
Takže musím brát tyto souvislosti v úvahu a podle obou doporučení se řídit.
Díky za všechny názory.
Jirka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: ned úno 01, 2015 7:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Jiří Kubík píše:
V článku M.Coye také povoluje v malém množství ovoce a potraviny s nízkým GI. Je třeba jen nepřekročit denní dávku
a rozdělit je do průběhu celého dne, aby se nezvedla hladina cukru v krvi.
Ale jeho jeho jídelníček tomu neodpovídá a proto se mi nelíbí.Samé vařené a nic čerstvého. Maso, smetana , vejce samé těžkostravitelné potraviny a zakyselující. Již mnoho let nejím maso, takže pro mě
nepřijatelný. Již teď mám ve stravě tuků dost, dopoledne směs tvarohu, v poledne salát s olejem, odpoledne druhá dávka směsi, k večeru dýňový olej, ořechy, mák.
Nedovedu si představit , dát si ještě k snídani omeletu s vejci a na večeři maso.
To by můj žaludek nestrávil. I takto se cítím těžko od žaludku , těžko a pomalu to trávím. Opravdu to hodně nasytí.
Takže podle obou diet , je třeba snížit rozumně příjem cukrů v ovoci a sacharidů s nízkým GI na minimum, tak aby se nezvedala hladina cukru v krvi. Tento cukr je nutné spalovat pohybem, aby se nedostal kam nemá.
Takže musím brát tyto souvislosti v úvahu a podle obou doporučení se řídit.
Díky za všechny názory.
Jirka

Tak pohyb je potřeba maximalizovat a ideální je chůze. Tím se prokrví oblast prostaty a vůbec celý spodek, což odvede toxiny a zlepší okysličení které maligním buňkám nedělá moc dobře.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 195 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz