Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 2:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 5:35 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 7:44 am
Příspěvky: 84
Andělko, nenechte se otrávit výše uvedenými příspěvky. Oni to nemyslí zle, ale jsou to prostě -, no, však víte co.

První věc, kterou byste měla udělat, je promluvit si s ošetřujícím lékařem. Je-li situace tak vážná, jak popisujete, je třeba se jej důrazně zeptat, jaká je prognóza, jaká je z jeho pohledu pravděpodobnost přežití léčby. Chtějte statistická čísla. Nenechte se odbýt mlhavými řečmi. Němečtí lékaři jsou kultivovanější než ti čeští, měli by dát relevantní informaci. Ta čísla budou pravděpodobně velmi nízká. Zeptejte se ho, zda by on, doktor, pokud by měl sám takovou diagnózu, podstupoval chemoterapii.

Možnosti tedy budou pravděpodobně dvě. Buď jej pošlou domů v klidu zemřít, anebo budou pokračovat v chemoterapii. Absolutně nezastupitelnou osobou v této věci je váš muž. On se musí rozhodnout, bez něj, bez účasti jeho ducha, to nepůjde (viz fenomenální hypnotizér Břetislav Kafka: Jsi-li sebevíce nemocen, nikdy nezoufej. Dokud je duše v těle, můžeš se uzdravit.). V prvém případě je třeba jej seznámit s možnostmi alternativní léčby, jako je třeba Breussova šťávová dieta či vodový půst. Bude nutné očistit tlusté střevo a změnit pH těla, které bude pravděpodobně kyselé. V tom jistě napomohou zkušenější zde radou. Pokud se rozhodne pro chemoterapii, ani pak není třeba házet flintu do žita. Americký onkolog C. Simonton vynalezl metodu tzv. řízené imaginace (čili představivosti), při které dosáhl pozoruhodných (vědecky ověřených) výsledků právě v kombinaci s ozařováním/chemoterapií, imaginace jako samostatná metoda měla už účinnost nižší. Jeho metoda se však příliš nepropaguje, na představivosti pacienta se totiž peněz moc vydělat nedá.

Vím, jak to máte velmi těžké, přeji mnoho pozitivní energie a alespoň na dálku objímám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 6:54 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Zdenek20 mě v soukromé zprávě nařknul z toho, že se tu hádáme. Já tu ale vidím, že Andel tu pořád píše něco o lásce, optimismu, víře, předávání energie a že si neuvědomuje vážnost hrozby chemoterapie a zbytečnost popisovanejch věcí pro uzdravení manžela. Snad se mi ji tím příspěvkem podařilo probudit. Zdenek20 si koukám můj příspěvek vyložil úplně jinak.

Zdenek20 píše:
První věc, kterou byste měla udělat, je promluvit si s ošetřujícím lékařem. Je-li situace tak vážná, jak popisujete, je třeba se jej důrazně zeptat, jaká je prognóza, jaká je z jeho pohledu pravděpodobnost přežití léčby. Chtějte statistická čísla. Nenechte se odbýt mlhavými řečmi. Němečtí lékaři jsou kultivovanější než ti čeští, měli by dát relevantní informaci. Ta čísla budou pravděpodobně velmi nízká. Zeptejte se ho, zda by on, doktor, pokud by měl sám takovou diagnózu, podstupoval chemoterapii.

Vždyť tu psala, že ho doktor odepsal. A to se má ptát někoho, kdo ho poslal na ozařování a chemoterapii? To je ten nejhorší nápad co teď může udělat. Nemá čas na debaty s doktory, kteří to co tu radíme z neznalosti šmahem odsoudí. To je na dlouho a chemoterapie má pacienta začít zabíjet už za pár dnů.

Zdenek20 píše:
Pokud se rozhodne pro chemoterapii, ani pak není třeba házet flintu do žita. Americký onkolog C. Simonton vynalezl metodu tzv. řízené imaginace (čili představivosti), při které dosáhl pozoruhodných (vědecky ověřených) výsledků právě v kombinaci s ozařováním/chemoterapií, imaginace jako samostatná metoda měla už účinnost nižší. Jeho metoda se však příliš nepropaguje, na představivosti pacienta se totiž peněz moc vydělat nedá.

Tak tomu se mi nechce věřit. Viděls někdy člověka po ozařování a chemoterapii? Trpící odulou trosku bez vlasů, zubů, imunity, s bolestmi, naprosto bez fyzický energie (a aspoň nějakou psychickou energii si zachovaj jen silní jedinci)... Nechápu, jak takový svinstva můžou pomoct k vyléčení čehokoliv.

Vážně bych byl rád, kdyby manžel Andely přežil, jinak bych se tu nepachtil se sáhodlouhými příspěvky. Bohužel sem zatím dost pesimistickej, když se tu objevily osvdčený rady a Andel nám tu pak začne opět psát o lásce, pozitivní energii, o tom že neví co má dělat a že je zoufalá. To se jí naše rady nelíbily? Nebo proč se o ně v posledním příspěvku vůbec nezajímala? To nejsou věci, který by sama bez pomoci ostatních zvládla aplikovat, takže by si o nich měla něco zjistit. V tomhle duchu by se měl nést zbytek debaty. Pozitivní energie a tak je super, ale psaní o ní v týhle diskuzi je zbytečný a nic nevyřeší. Vše o tomhle aspektu podpory už bylo řečeno.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 9:43 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 15, 2012 5:36 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Aalen-Nemecko
Ja to vim,mate pravdu,sama jsem dneska sestre rikala ze kdyz ma porad kolisavej cukr proc mu nedaji jine jidlo,jela jsem mu sama koupit jidlo pro diabetiky.Prej to je s tech prasku.Dneska jsem ho celej den presvedcovala,aby tu chemoterapii odmitl.Ja tomu vsemu verim,co tu pisete,ale ono je to tezky,presvedcit nekoho,kdo veri vic doktorum.Jsem mu rikala i o tech nemeckych klinikach.Jak jsem odjizdela tak jsem mu jeste rikala at o tom popremysli a zitra do nej zase budu hustit,ja proste nechci,aby na tu chemu sel.Musim ho presvedcit.Jenze on sam musi byt presvedcenej a verit tady tomu co pisete,ja tomu verim.Pokud on sam nebude chtit a verit tomu tak je to v prdeli.Vim ze chemo znici im.system a pak uz je to v haji neco napravovat.Dneska jsem mu rikala ze to spolu zkusime ze na chemo je porad casu dost,e je to ta posledni sance.Zitra mu zase budu vysvetlovat tyto prednosti.
Diky,ze mi pomahate.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 11:07 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Asi tak:

http://dokumentarni.tv/zdravi/lecba-rak ... inside-out

dokument se déle načítá


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 11:21 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Andel píše:
Ja to vim,mate pravdu,sama jsem dneska sestre rikala ze kdyz ma porad kolisavej cukr proc mu nedaji jine jidlo,jela jsem mu sama koupit jidlo pro diabetiky.Prej to je s tech prasku.Dneska jsem ho celej den presvedcovala,aby tu chemoterapii odmitl.Ja tomu vsemu verim,co tu pisete,ale ono je to tezky,presvedcit nekoho,kdo veri vic doktorum.Jsem mu rikala i o tech nemeckych klinikach.Jak jsem odjizdela tak jsem mu jeste rikala at o tom popremysli a zitra do nej zase budu hustit,ja proste nechci,aby na tu chemu sel.Musim ho presvedcit.Jenze on sam musi byt presvedcenej a verit tady tomu co pisete,ja tomu verim.Pokud on sam nebude chtit a verit tomu tak je to v prdeli.Vim ze chemo znici im.system a pak uz je to v haji neco napravovat.Dneska jsem mu rikala ze to spolu zkusime ze na chemo je porad casu dost,e je to ta posledni sance.Zitra mu zase budu vysvetlovat tyto prednosti.
Diky,ze mi pomahate.

Tak mu řekni že umře a že mu nechceš platit pohřeb. Léčba šokem.

Jestli ale tak moc věří doktorům, tak si nedokážu představit, jak by dokázal držet 21 dnů půst nebo jak by vydržel dlouhou dietu na ovocných šťávách. Vydržet něco takovýho chce pevnou vůli a víru v to že to pomůže.

Nechci bejt pesimista, ale tvá odpověď se mi vůbec nelíbí \":-(\" Dej mu přečíst http://www.pust.cz/frame.php?load=rakovina.

EDIT: A jestli máš možnost pustit mu dokument z předchozího příspěvku na notebooku, tak by to bylo skvělý.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 7:50 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 15, 2012 5:36 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Aalen-Nemecko
Predevsim vam vsem dekuji za rady a pomoc.
Jeziiis,ja to vubec nebrala jako hadani se,syn mi taky porad rika zacni premejslet a nevznasej se ve vzuchu,spadi na zem a zacni myslet racionalne. \":D\" Ja vim ze to myslite vsichni dobre.Ale je to tezky presvedcit cloveka,kterej je skoro celej zivot negativni.
My jsme spolu manzele 6 roku a do te doby on byl sam.Co mi to dalo prace nez jsem ho predelala a kdyz jsem mu vcera rekla o tom pustu tak mi tukal na celo.Musi predevsim on v to zacat verit,jinak lecba a dieta nema smysl.Dneska mu reknu ze to budeme delat spolu,ze ja se taky s nim do toho pustim.Sakra ja ho musim presvedcit,aby na tu chemosku nesel.Jeste jednou dekuji.
Jeho normalni osetrujici lekar mu rekl narovinu ze je konec,v nemocnici presne nerekl ze je to konec,ale ze se pak uvidi po tom ozarovani a ten treti rekl ze zna pripady ze se s 80 procent nemoc zastavila.Ale kolik mu zbyva casu nam nikdo nerekl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 7:59 am 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 7:44 am
Příspěvky: 84
"Nechci platit pohřeb" by mě osobně spíše přivodilo šok nad hloupostí bližního mého.

Pravá láska umožňuje činit svobodná rozhodnutí, notabene ohledně vlastního života a smrti.

Je třeba si uvědomit, že ten muž to má nesmírně těžké. Celý život do nás filmy, seriály, masové sdělovací prostředky atpod. hustí, že doktoři jsou cosi jako pány nad našimi životy. Tlačí ho čas postupující nemoci, tlačí ho doktoři, tlačí na něj nejbližší. Je ve velkém pressu, což je voda na mlýn rakoviny. Nemá žádnou zkušenost s alternativní léčbou např. půsty, ale opačné obecné přesvědčení o jeho škodlivosti. A teď, v rozhodující fázi svého života, má věřit místo uznávaným doktorů nějakým anonymům na internetu, kde se to různými nezodpovědnými nedospělci jen hemží.

Cestu bych viděl v působení na ošetřujícího lékaře, na jeho svědomí, aby umožnil či spíše doporučil upuštění od chemoterapie. Ne všichni doktoři jsou bezcharakterní, a v tomto případě je, jak se zdá, i z medicínského hlediska chemoterapie již nadbytečná. Pak by se v jeho mysli mohla otevřít možnost k alternativní léčbě mnohem přirozeněji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 9:13 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Zdenek20 píše:
"Nechci platit pohřeb" by mě osobně spíše přivodilo šok nad hloupostí bližního mého.

Pravá láska umožňuje činit svobodná rozhodnutí, notabene ohledně vlastního života a smrti.

Je třeba si uvědomit, že ten muž to má nesmírně těžké. Celý život do nás filmy, seriály, masové sdělovací prostředky atpod. hustí, že doktoři jsou cosi jako pány nad našimi životy. Tlačí ho čas postupující nemoci, tlačí ho doktoři, tlačí na něj nejbližší. Je ve velkém pressu, což je voda na mlýn rakoviny. Nemá žádnou zkušenost s alternativní léčbou např. půsty, ale opačné obecné přesvědčení o jeho škodlivosti. A teď, v rozhodující fázi svého života, má věřit místo uznávaným doktorů nějakým anonymům na internetu, kde se to různými nezodpovědnými nedospělci jen hemží.

Cestu bych viděl v působení na ošetřujícího lékaře, na jeho svědomí, aby umožnil či spíše doporučil upuštění od chemoterapie. Ne všichni doktoři jsou bezcharakterní, a v tomto případě je, jak se zdá, i z medicínského hlediska chemoterapie již nadbytečná. Pak by se v jeho mysli mohla otevřít možnost k alternativní léčbě mnohem přirozeněji.

Na rozdil od nas, v Nemecku je rada klinik, kde leceji rakovinu civilizovanym zpusobem, v soucasnosti predevsim hypertermii, a nektere kliniky s tim maji velke uspechy, vcetne nadoru v hlave. Mozna by takova klinika mohla slucovat vyhody duvery manzela k doktorum a alternativni mediciny. Takze pokusit se nejake takove reseni najit, ale nevim jak to s tim je doopravdy, tedy je to asi drahe a nevim jak prispiva pojistovna a jakou maji kapacitu.

Manzel se samozrejme rozhodne sam, ale je treba na nej pusobit spravnym smerem, a to znamena od klasickych onkologu pryc. Neni to jen chemo, jsou to i dalsi leky a strava, protoze strava je nesmirne dulezita, muze lecit a muze i zabijet a v nemocnici je to to druhe. Videl jsem to v praxi. A pusobit rovnez na doktora, ale spolehat se na jeho svedomi a nechavat to jen na nem je opravdu blbost. Doktor ma smernice a mozna je i financne motivovany a muze mit i potize kdyz schvalenou lecbu nedoporuci, pokud chemo da, tak az na to svedomi neriskuje vubec nic a ma klid a vydelano.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 8:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 15, 2012 5:36 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Aalen-Nemecko
Nechci platit pohreb,bych mu urcite nerekla a ani nereknu,dneska tam prisla na navstevu jeho sestra a svagrova,vcera jsem dala svagrove ty adresy tech klinik a zminila se pred nimy a pred manzelem o tom a manzel hold neveri,pak jsem svagrove rekla at se na to koukne.Ona ma natur praxis,je prirodni zdravotni sestra.A dneska se vubec nezminila,jen si odbyli navstevu a odesly,pripada mi ze se na to ani nekoukla,a milacek proste veri lekarum.Takze nic nenadelam a necham to hold osudu.A budu verit a doufat ze se vsechno obrati v dobre.Jsem s toho dost smutna a pisu to tady a bulim jako zelva.Doprciiic.Vsem vam dekuji za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 9:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Drž se. Budem na tebe myslet. Pokus se dál myslet pozitivně a nepřestávej věřit na zázraky. Musíš manžela psychicky podržet. Táta pořád věřil že se uzdraví. To co se mu dělo bral statečně a s nadhledem, i když musel mít strašný bolesti, bylo mu blbě a pro celkovou slabost neušel ani pár kroků. Přežil tak několik měsíců. Ne dva dny jako ta ženská, která umřela dva dny po první chemoterapii, protože to vzdala. Psychika je tu jako všude jinde velmi důležitá. Bůhví jak by to dopadlo, kdyby nechytnul tu blbou a normálně neškodnou nemoc.

Pokud se nedá přesvědčit, tak ho začni podporovat v tom co dělá. Vím, že to bude strašně těžký, ale mohlo by mu to pomoct. Hlavně se netrap výčitkami žes toho neudělala dost, když budeš dělat všechno co je ve tvých silách. Vidělas Čtyři dohody? Pokus se aspoň trochu povznést nad problémy, místo starostí zkus myslet pozitivně a přesvědčuj se, že to dopadne nejlíp jak to dopadnout může.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 9:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 15, 2012 5:36 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Aalen-Nemecko
Xeelee,diky,jsem proste totalne v prdeli a bulim a nechci pred nim bulet,ale on to pozna protoze mam oci jak angorak.Panebozeeee.Diky uz radeji jdu a diky,tady vsem drzte nam palce budeme to potrebovat oba.Diky ze srdce vsem,za pomoc a podporu s pozdravem a pokorou Hana.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: pon kvě 21, 2012 7:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Andel píše:
Dobry den,po doporuceni,jsem se rozhodla Vas poprosit o radu.Nyni 10 kvetna to byl mesic co manzelovi nasli 20 tumoru v hlave a metastaze na plicich.Bylo to celkem rychle a hlavne necekane.Uz delsi dobu mel velky kasel a ja ho porad posilala k lekari,ale hold nesel,az pak nakonec sel a zjistil mu ze ma zanet plic,lekar mu dal ATB a manzel po tydnu sel do prace a kasel pretrvaval,tak jsem mu rekla ze to neni normalni,ze musi znovu k lekari.Nakonec sel a dalsi ATB a RTG plic,tam mu zjistili ze tam neco je.9 kvetna jsem musela zavolat rychlou a odvezli manzela do nemocnice,mel bolesti hlavy,ale CT mu ten den neudelali,nebod rekl,ze marodi se zanetem plic.Tak mu odebrali krev,udelali znova RTG a poslali ho domu.Den po velikonocich jsem jela se zpravou k jeho osetrujicimu lekari.Kdyz jsem prijela domu nebylo mu dobre a bolest hlavy pretrvavala.Tak jsem zavolala jeho lekari a rikal ze vecer se prijede kouknout.Ale manzel po obede usnul a kdyz se probudil,tak jsem se ho ptala jak se vyspal a vubec nereagoval a koukal jen pred sebe.Tak jsem honem zavolala jeho lekari a rekla mu situaci,vubec nereagoval a nekomunikoval.Lekar hned zavolal rychlou a odvezli ho do nemocnice,cestou uz mu davali infuzy a v nemocnici mu udelala CT a zjistili,ze ma tumory v hlave,tak si ho tam nechali.Pri infuzy mel mensi epileptycky zachvat.
Jezdime kazdy den na ozarovani a 21.5 ma posledni ozarovani a prvni chemoterapii.
Kdyz se vratil z nemocnice domu byl stabilizovan a my jeli k jeho osetrujicimu lekari,kde nam rekl verdikt,ze ma 20 tumoru v hlave ruzne velikosti a metastaze na plicich a ze neni sance.
Ale ja verim,s hlouby duse verim,verim v nasi velkou lasku,manzela kazdy den vozim na ozarovani hlavy a pozitivne ho dobijim i kdyz me srdce krvaci,vypada dobre chutna mu a 21 ma nastup na ambulantni chemo.Neco mi uvnitr rika,ze to dobre dopadne.
Cely zivot verim v dobro lidi,rozdavam kolem sebe pozitivni energii a lasku,i kdyz zivot se se mnou nemazlil,presto dokazu odpoustet a kazdemu pomoci byt jen dobrym slovem,nepo pohlazenim po dusi.
Jsme 6 roku manzele,v roce 2006 jsme se brali,seznamili jsme se 16 a zjistila jsem ze na aute mame sve zacinajici pismena svych jmen a rok narozeni,tudiz 6166 a zase sestky.Porad 6,a nedovedu si to vysvetlit.
Jeste jedna vec,co se mi stala 29.dubna jsem myla nadoby a vykouzl mi talir a spadl na zem rozbil se,to je stesti rika se a kolem louze cervena jako krev,a on jeden strep rozrizl pet lahev s cervenou limonadou,jsem si rikala bolestive stesti a na to v 11 hodin vecer mi volal syn ze mel autonehodu,auto bylo komplet kaput,ze byl zazrak ze s toho vyvazl z narazenyma zebrama.A takovych nevysvetlitelnych pripadu co se ted kolem me deji je vic,az mam s toho obyvy.
Ja verim v andele a verim,ze neco mezi nebem a zemi je,vidim veci ktere nevidi ostatni a vzdycky kdyz to reknu,stane se to.Co mam delat?Ja vim a verim s hlouby sve duse verim v nasi lasku,ze se manzel s toho dostane,kazdy den ho dobijim,ale nevim jak dal.
Doufam ze si o me nebudete myslet ze jsem blazen,to opravdu nejsem. Mejte se moc pekne a dekuji za kazdou radu.S pozdravem a pokorou Hana.

Tak rad se vám dostalo opravdu dost a jednoznačně dobrých, čili kdyby se nad sebou ještě zamyslel, což by mu dalo slušnou šanci, tak pokud jde o plíce, tam problém není. Řešení je v důkladných očistách střeva a těla, inhalacích, plus odčervení a měl by patrně být z nejhoršího venku. Něco jiného je ten mozek, tam jde vlastně o usmažený rozvaděč, který se dá do dobrého stavu pouhým odstavením člověka od přemýšlení nad blbostmi - všední denní starosti = většinou honba za mamonem. Je vhodné najít emoční kanál, kterým se to nahromaděné svinstvo vypustí, klidně může brečet, to je jedno, ale odlehčit. Mám za sebou dokonce podobný případ se smutným koncem, kdy dotyčný zaznamenal veliké zlepšení po podobném postupu, což vedlo k novému nástupu k běžnému dennímu režimu a velice rychle se přemýšlením nad stejnými blbostmi opět přetížil, to již bylo hotovo a nádory rostly nezastavitelně. Pokuste se mu problematiku takto vysvětlit, třeba pochopí kudy vede cesta, jinak jsou šance opravdu mizivé, nicméně jistá šance by byla i na bezsacharidové dietě, ale bude určitě menší, než pokud by léčbu pojal komplexně, to zvládnutí emocí je v tomto případě naprosto stěžejní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: pon kvě 21, 2012 8:15 pm 
Offline

Registrován: úte bře 15, 2011 4:34 am
Příspěvky: 5
S tim jestli poslouchat nebo neposlouchat klasickou medicinu je tezke rozhodnuti. Ja mam autoimunitni nemoc, nekde jsem tu o tom jiz psal - Wegener. Koncem prosince se mi nemoc rozjela na plice, hrtan, na plicich granulom o velikosti 5x5 cm a v hrtanu dira, hrozilo zborceni hrtanu.. O tomhle foru a jinych a ruznych alternativach vim, doktori radili jedine - chemo. Cca mesic jsem vyzkousel vse co se dalo a byl jsem na sebe hodne tvrdy. Vykaslaval jsem krev, jeden z homeopatu mi tvrdil, ze se telo cisti.. Zaneverel jsem na klaisckou medicinu uplne. Po mesici jsem prisel na kontrolni rtg, dira na plici se zvetsila 3x, hrozila mi kdykoliv smrt, krvaceni do plic, kdyby se "nahlodala" vetsi ceva. 3 doktori mi rikaly ze je to vazne a muzu umrit. Sel jsem na chemo, mel jsem hrozny strach. Vsak uplne zbytecne, snasel jsem to jako bych na nicem nebyl.. Po mesici doslo na plici ke kompletni regresi a citim se nejlepe za posledni 3 roky. Trosku jsem se poucil a prestal jsem verit homeopatii a takovym podobnym placebum. Na syrovou stravu a stavy vsak nedam dopustit stale. Je dulezite stat nohama na zemi a myslet racionalne. A ne jenom "doufat".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: úte kvě 22, 2012 8:54 am 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
Zdenek20 píše:
"Nechci platit pohřeb" by mě osobně spíše přivodilo šok nad hloupostí bližního mého.

Pravá láska umožňuje činit svobodná rozhodnutí, notabene ohledně vlastního života a smrti.

Je třeba si uvědomit, že ten muž to má nesmírně těžké. Celý život do nás filmy, seriály, masové sdělovací prostředky atpod. hustí, že doktoři jsou cosi jako pány nad našimi životy. Tlačí ho čas postupující nemoci, tlačí ho doktoři, tlačí na něj nejbližší. Je ve velkém pressu, což je voda na mlýn rakoviny. Nemá žádnou zkušenost s alternativní léčbou např. půsty, ale opačné obecné přesvědčení o jeho škodlivosti. A teď, v rozhodující fázi svého života, má věřit místo uznávaným doktorů nějakým anonymům na internetu, kde se to různými nezodpovědnými nedospělci jen hemží.

Cestu bych viděl v působení na ošetřujícího lékaře, na jeho svědomí, aby umožnil či spíše doporučil upuštění od chemoterapie. Ne všichni doktoři jsou bezcharakterní, a v tomto případě je, jak se zdá, i z medicínského hlediska chemoterapie již nadbytečná. Pak by se v jeho mysli mohla otevřít možnost k alternativní léčbě mnohem přirozeněji.

S týmto absolutne súhlasím.
Ja by som mu nosila každy den ovocne a zeleninove sťavy s C. Pila by som ich s nim. Nosila mu každy den prefotene članky ktore ma velmi zaujali o alternativnej liečbe, nečitala by som mu ich ak nechce ale nechala na stolíku .No v kuse do neho hučať na tvrdo počas každej návštevy je u tvrdohlavcov blbosť. Dvere im možeš ukázať, ale otvoriť ich musia sami. Až tam bude mať plny šuflík článkov raz do nich nakukne ked tam nebudeš-všetci sme zvedaví.Keby tie šťavy nepil aj tak by som mu ich nosila každy den. Tiež milujem svojho tvrdohlavého manžela a viem že to máš ťažké. Nezabudni že láska je nielen o tom že si pomáhame, ale hlavne o tolerancii jeho osobnosti. Bojuj s ním, ale s láskou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: úte pro 04, 2012 4:39 pm 
Offline

Registrován: úte pro 04, 2012 3:58 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den,

je mi líto vašeho manžela s ze srdce doufám, že vše dobře skončí! Zajímá mě, jakou cestou jste se nakonec vydali, poslední příspěvek tu je v dubnu, od toho uplynulo mnoho měsíců. Díky za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz