Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 2:58 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř zář 21, 2011 10:11 pm 
Offline

Registrován: pon črc 20, 2009 11:41 am
Příspěvky: 20
Dobry den pane Zajicku.
Jeden z mych kamaradu je uz pres rok dost tezce nemocny. Zhruba stejne tak dlouhou dobu se ho snazim nasmerovat na tyto stranky.
Nedavno se mi to castecne podarilo.
Dne 4.zari letos jsme byli u nich na navsteve a dost prisne jsem ho "donutila" Vam zavolat . V tu chvili jste ale nemel cas, protoze jste tam mel pacienta, ale domluvil jste se s nim, at zavola druhy den rano po 8. To datum a cas pisu proto, abyste si pripadne vzpomnel, o koho se jedna a o cem s Vami mluvil.
Druhy den Vam zavolal, popsal svuj problem a na Vase doporuceni si mel nechat udelat u sveho lekare test na homocystein a jeste nejaky druhy, nazev si uz nepamatuji... Dale si mel merit ph a udelat kvasinkovy test. a procist nejake clanky tady ze stranek.

A ted k tomu zadrhelu.
Mezitim jsem mu jeste poslala k precteni knizky Pryx s kyselosti od K. Tepperweina a Zazracna detoxikace od Morseho.
Predpredevcirem jsme u nich byli zase na navsteve. Cekala jsem nove zpravy, jak zacal s lecbou podle Vas a pripadne prvni uspechy. Jenze jsem byla docela oparena...

Testy si byl u lekare vyridit. ALE!!! Nedelaji se nebo se uz dlouho nedelaji nebo na co by byly atd... takze nic. Knizky prolistoval. Test mereni ph si delal, vsechny hodnoty vzorne, presne tak, jak maji byt. Kvasinkovy test si delal, zadne kvasinky podle toho. Takze z toho duvodu se Vam uz znovu neozval.

Nakonec jsme dosli k tomuto:
Protoze je ale hodne unaveny a po chvilce cteni mu neni dobre a taky z duvodu, ze by se v teto diskuzi tezko soustredil kvuli velke unave, tak jsem dostala "svoleni" to zde za neho vypsat a pripadne pres me jako prostrednika k necemu dojit... Pokud s tim tedy budete souhlasit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 22, 2011 7:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
dgm píše:
Dobry den pane Zajicku.
Jeden z mych kamaradu je uz pres rok dost tezce nemocny. Zhruba stejne tak dlouhou dobu se ho snazim nasmerovat na tyto stranky.
Nedavno se mi to castecne podarilo.
Dne 4.zari letos jsme byli u nich na navsteve a dost prisne jsem ho "donutila" Vam zavolat . V tu chvili jste ale nemel cas, protoze jste tam mel pacienta, ale domluvil jste se s nim, at zavola druhy den rano po 8. To datum a cas pisu proto, abyste si pripadne vzpomnel, o koho se jedna a o cem s Vami mluvil.
Druhy den Vam zavolal, popsal svuj problem a na Vase doporuceni si mel nechat udelat u sveho lekare test na homocystein a jeste nejaky druhy, nazev si uz nepamatuji... Dale si mel merit ph a udelat kvasinkovy test. a procist nejake clanky tady ze stranek.

A ted k tomu zadrhelu.
Mezitim jsem mu jeste poslala k precteni knizky Pryx s kyselosti od K. Tepperweina a Zazracna detoxikace od Morseho.
Predpredevcirem jsme u nich byli zase na navsteve. Cekala jsem nove zpravy, jak zacal s lecbou podle Vas a pripadne prvni uspechy. Jenze jsem byla docela oparena...

Testy si byl u lekare vyridit. ALE!!! Nedelaji se nebo se uz dlouho nedelaji nebo na co by byly atd... takze nic. Knizky prolistoval. Test mereni ph si delal, vsechny hodnoty vzorne, presne tak, jak maji byt. Kvasinkovy test si delal, zadne kvasinky podle toho. Takze z toho duvodu se Vam uz znovu neozval.

Nakonec jsme dosli k tomuto:
Protoze je ale hodne unaveny a po chvilce cteni mu neni dobre a taky z duvodu, ze by se v teto diskuzi tezko soustredil kvuli velke unave, tak jsem dostala "svoleni" to zde za neho vypsat a pripadne pres me jako prostrednika k necemu dojit... Pokud s tim tedy budete souhlasit.

No, to naprosto netuším jakým způsobem a za jak dlouho můžeme pomocí této komunikace dospět k nějakému rozumnému řešení, když ani na přímý telefonát, který trval mimochodem hodně dlouho, nebyl schopen zareagovat i když jsem mu naprosto vše detailně a opakovaně vysvětlil. Měl si udělat testy uvedené v článcích z rubriky publikovaná témata, tedy krkací, plivací, průběh denního pH a z fóra si měl vytáhnout test na štítnou žlázu, tedy teplotu pod jazykem, což měl konat tři dny po sobě a pak mě výsledky poslat, ne že je bude sám nějak vyhodnocovat. Dále jsem mu vysvětlil, že si má nechat udělat v laboratoři základní minerály včetně bílkoviny, homocystein a 25-hydroxyvitamín D3 a to, že si je patrně bude muset zaplatit, pokud mu je doktor nenapíše, což jak je vidět neudělal a ještě mu nakukal, že se nedělají. Dělá je naprostá většina laboratoří a mimo jejich cenu tam není nejmenší problém, vyžaduji je na většině klientů a všichni si je bez problémů zajistí. To pak není moje hloupost, již to mohl mít dávno hotové a řešit problém, ale pokud mu to vyhovuje takto, co s tím mám dělat. Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody a on, jak vidno, patří do té druhé kategorie.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 22, 2011 11:14 am 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
http://www.synlab.cz/fileadmin/standort ... e_ceny.pdf
(2011 Samoplátce)

Homocystein .... 450,-
25-OH vitamin D3 .... nedělají

http://www.imalab.cz/kategorie/ceniky-v ... latce.aspx
(2011 Samoplátce)

Homocystein .... 473,-
Vitamin D total .... 1439,-

http://www.nemlib.cz/web/seznam_vysetre ... php?id=330
(Zde je vit. D rutiní vyšetření.)

http://www.iherb.com/Vitamin-D-5000-IU
Berte Softgel provedení.
(Vitamin D3, Pure Olive Oil (fruit), Gelatin, Glycerin, Purified water)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 22, 2011 7:34 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Synlab vitamin D dela ale porad jeste na ten formular nedopsali cenu. Je to neco mezi pod 1600.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 10, 2012 8:08 am 
Offline

Registrován: sob bře 10, 2012 7:44 am
Příspěvky: 5
Dobry den pane Zajicku,

tchan (60 let) trpi stejnou nemoci - dostal ji pred nekolika lety v nemocnici z transfuze. Momentalne mu zjistili nalez na jatrech (pry to neni progresivni...zvetsilo se to od cervna 2011 o par milimetru), biopsii delat nechteji, protoze by to pry jatra nevydrzela. Posledni dny ani nemuze jist, telo spatne travi, kdyz neco maleho sni ma hned prujmy. Ma zvetsene bricho, pry jsou to zvetsena jatra + snad voda (tohle manzelka vycetla z dokumentace co mel u sebe - manzelka je zdravotnik). Ted je doma na kapackach (glokoza + neco proti bolesti), ale porad si stezuje na bolest bricha. Ve ctvrtek jede opet do Brna, kde se momentalne "leci" ve fakultni nemocnici. Minuly tyden mu vysetrovali tluste strevo + zaludek (kdysi mel i vredy) - vse v poradku. Doktor mu slibil, ze po techto vysetrenich mu da nejakou chemoterapii (pry nejaka novinka 2 roky stara), ale nevim jak to dopadne, pri minule navsteve se pry o tom uz nezminoval. Nevim, jestli by mu to spise neuskodilo....
Co si pamatuji, zkouseli lecbu nejakymi interferony pred nekolika lety, ale bez uspechu - organizmus se akorat vice zdecimoval a nemoc neustoupila.
Jak bysme meli postupovat, popr. co bysme mohli pro nej udelat.
Dekuji moc za radu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 10, 2012 10:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
vencapus píše:
Dobry den pane Zajicku,

tchan (60 let) trpi stejnou nemoci - dostal ji pred nekolika lety v nemocnici z transfuze. Momentalne mu zjistili nalez na jatrech (pry to neni progresivni...zvetsilo se to od cervna 2011 o par milimetru), biopsii delat nechteji, protoze by to pry jatra nevydrzela. Posledni dny ani nemuze jist, telo spatne travi, kdyz neco maleho sni ma hned prujmy. Ma zvetsene bricho, pry jsou to zvetsena jatra + snad voda (tohle manzelka vycetla z dokumentace co mel u sebe - manzelka je zdravotnik). Ted je doma na kapackach (glokoza + neco proti bolesti), ale porad si stezuje na bolest bricha. Ve ctvrtek jede opet do Brna, kde se momentalne "leci" ve fakultni nemocnici. Minuly tyden mu vysetrovali tluste strevo + zaludek (kdysi mel i vredy) - vse v poradku. Doktor mu slibil, ze po techto vysetrenich mu da nejakou chemoterapii (pry nejaka novinka 2 roky stara), ale nevim jak to dopadne, pri minule navsteve se pry o tom uz nezminoval. Nevim, jestli by mu to spise neuskodilo....
Co si pamatuji, zkouseli lecbu nejakymi interferony pred nekolika lety, ale bez uspechu - organizmus se akorat vice zdecimoval a nemoc neustoupila.
Jak bysme meli postupovat, popr. co bysme mohli pro nej udelat.
Dekuji moc za radu

Přidáváním cesta nevede, spíše ubíráním, tedy důkladné vyčištění těla a pokud jde o játra, jde o nejsnadněji regenerovatelný orgán v těle, ovšem musíte mu dát alespoň minimální šanci, což soustavné jedování ze strany moderní medicíny rozhodně není. O játrech je zde toho napsáno již tolik, že stačí chvilku číst a myslím, že to musíte pochopit. Základem je odkyselení bezsacharidová dieta a antihelmintická léčba, zvláště pokud máte nějaká domácí zvířata.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 12, 2012 1:11 pm 
Offline

Registrován: sob bře 10, 2012 7:44 am
Příspěvky: 5
Diky za rady...
k bezsacharidové diete jsem neco nasel na internetu, na foru se mi nedari najit..to same s antihelmintickou léčbou - k te jsem nic nenasel (nebo neumim hledat).
Myslite, ze by mu mohl pomoct hydrokolon (http://lazne-bludov.cz/procedury/hydrokolon-terapie.htm)?
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 13, 2012 9:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="vencapus":38kz9k4h]Diky za rady...
k bezsacharidové diete jsem neco nasel na internetu, na foru se mi nedari najit..to same s antihelmintickou léčbou - k te jsem nic nenasel (nebo neumim hledat).
Myslite, ze by mu mohl pomoct hydrokolon (http://lazne-bludov.cz/procedury/hydrokolon-terapie.htm)?
Dekuji[/quote:38kz9k4h]
Projděte si to zde

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 13, 2012 5:51 pm 
Offline

Registrován: sob bře 10, 2012 7:44 am
Příspěvky: 5
Moc dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 23, 2012 11:15 pm 
Offline

Registrován: sob bře 10, 2012 7:44 am
Příspěvky: 5
Dobrý den pane Zajíček,
mohl bych se zeptat ještě na jednu věc ohledně mého tchána... Jak jsem už psal, trpí chronickou hep. C po transfúzi. v létě roku 2011 mu na CT zjistili útvar v játrech, který se od té doby zvětšil o půl centimetru. Biopsie není možná, ale dle tvrzení lékaře to nevypadá na útvar maligní, ten už by prý byl daleko větší.Nyní mu na jeho přání nasadili biochemoterapii(prý se to tak opravdu jmenuje), protože se mu začala v břiše hromadit tekutina. Biochemoterapii užívá týden a zatím ji zvládá jakžtakž, ale hrozné potíže mu dělá zvětšující se břicho(ascites). Vlivem nechutenství samozřejmě hubne, ale hlavně asi vlivem velkého tlaku v břichu mu moc nefungují střeva(zácpu střídá průjem), hůře tráví, má velké bolesti v bedrech, obtížně se mu dýchá...dá se ta tekutina nějakým šetrným způsobem dostat z těla ven?
Děkuji moc za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2012 6:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
vencapus píše:
Dobrý den pane Zajíček,
mohl bych se zeptat ještě na jednu věc ohledně mého tchána... Jak jsem už psal, trpí chronickou hep. C po transfúzi. v létě roku 2011 mu na CT zjistili útvar v játrech, který se od té doby zvětšil o půl centimetru. Biopsie není možná, ale dle tvrzení lékaře to nevypadá na útvar maligní, ten už by prý byl daleko větší.Nyní mu na jeho přání nasadili biochemoterapii(prý se to tak opravdu jmenuje), protože se mu začala v břiše hromadit tekutina. Biochemoterapii užívá týden a zatím ji zvládá jakžtakž, ale hrozné potíže mu dělá zvětšující se břicho(ascites). Vlivem nechutenství samozřejmě hubne, ale hlavně asi vlivem velkého tlaku v břichu mu moc nefungují střeva(zácpu střídá průjem), hůře tráví, má velké bolesti v bedrech, obtížně se mu dýchá...dá se ta tekutina nějakým šetrným způsobem dostat z těla ven?
Děkuji moc za odpověď

Překontrolujte si hladinu draslíku, pokud je ho málo, v těle se hromadí voda a po dodání zpravidla rychle mizí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2012 2:17 pm 
Offline

Registrován: sob bře 10, 2012 7:44 am
Příspěvky: 5
Dekuji moc za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 14, 2012 7:34 pm 
Offline

Registrován: pon črc 20, 2009 11:41 am
Příspěvky: 20
dgm píše:
Dobry den pane Zajicku.
Jeden z mych kamaradu je uz pres rok dost tezce nemocny. Zhruba stejne tak dlouhou dobu se ho snazim nasmerovat na tyto stranky.
Nedavno se mi to castecne podarilo.

Tak jenom davam na vedomi, ze onen kamarad podstoupil v noci z 6. na 7. rijna transplantaci.
Alternativnim postupum neduveroval a nevyzkousel.
Mockrat Vam pane Zajicku děkuji za cas, ktery jste mu venoval.
Drzime mu pesti, vsechno v poradku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2012 9:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="dgm":wy99nufy]Tak jenom davam na vedomi, ze onen kamarad podstoupil v noci z 6. na 7. rijna transplantaci.
Alternativnim postupum neduveroval a nevyzkousel.
Mockrat Vam pane Zajicku děkuji za cas, ktery jste mu venoval.
Drzime mu pesti, vsechno v poradku.[/quote:wy99nufy]
To je škoda, vždy jsou lepší

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz