Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 7:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Brat medikamenty,ano nebo ne
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 10:28 am 
Offline

Registrován: čtv bře 03, 2011 12:12 pm
Příspěvky: 2
Dobry den.Delši dobu jsem brala Metfogamma 800,pulku v poledne,preventivne jak mi žekl muj diabetolog.Mela jsem 7.6 zvyšeny cukr .Behem pul roka začalo mne bolet v krku a uzliny na leve strane.Leva ruka a na dlani se mi udelala boule jako mozol.Rekla jsem to diabetologovi tak mi žekl at držim detu a tablety vynecham.od zaři minuleho roku už je neberu ale ted se nemužu dat dohromady.Uzliny mne přestaly bolet je to mesic když jsem vynechala i tablety na tlak.Brala jsem každy rok jiny.But jsem kašlala po tych tabletach nebo mne bolely uzliny.Naposled jsem brala Indap a taky mi nedelal dobře.Tak mesic neberu žadne tablety na tlak a mam ho 130/80.Podle krve mam zvyšeny cholesterol a najednou i problem ze štitnou žlazou,špatna funkce.Pani doktorka zmenila mi tablety na tlak,Ramipril-ratiopharm.Na cholesterol Sigmal a na štitnou žlazu Letrox50.Po skušenosti jake mam z tabletama a co mi to udelalo,bojim se brat a tak jak to pišu ted Vam žekla jsem doktorce ale ona trva natom abych to brala a to co ji žikam nebere.Prosim Vas co mam delat abych si dala do normalu štitnou žlazu.Je mi 56let važim72kg 167vyška.Pohyb mi nechybi.Mela jsem posledni třy roky stres ale ted je to lepši.Prosim poradte mi.Dekuji Teresa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brat medikamenty,ano nebo ne
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 6:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
tvitousova píše:
Dobry den.Delši dobu jsem brala Metfogamma 800,pulku v poledne,preventivne jak mi žekl muj diabetolog.Mela jsem 7.6 zvyšeny cukr .Behem pul roka začalo mne bolet v krku a uzliny na leve strane.Leva ruka a na dlani se mi udelala boule jako mozol.Rekla jsem to diabetologovi tak mi žekl at držim detu a tablety vynecham.od zaři minuleho roku už je neberu ale ted se nemužu dat dohromady.Uzliny mne přestaly bolet je to mesic když jsem vynechala i tablety na tlak.Brala jsem každy rok jiny.But jsem kašlala po tych tabletach nebo mne bolely uzliny.Naposled jsem brala Indap a taky mi nedelal dobře.Tak mesic neberu žadne tablety na tlak a mam ho 130/80.Podle krve mam zvyšeny cholesterol a najednou i problem ze štitnou žlazou,špatna funkce.Pani doktorka zmenila mi tablety na tlak,Ramipril-ratiopharm.Na cholesterol Sigmal a na štitnou žlazu Letrox50.Po skušenosti jake mam z tabletama a co mi to udelalo,bojim se brat a tak jak to pišu ted Vam žekla jsem doktorce ale ona trva natom abych to brala a to co ji žikam nebere.Prosim Vas co mam delat abych si dala do normalu štitnou žlazu.Je mi 56let važim72kg 167vyška.Pohyb mi nechybi.Mela jsem posledni třy roky stres ale ted je to lepši.Prosim poradte mi.Dekuji Teresa

Ono je otázka, zda je tu ještě co radit, když už máte tak rozsáhlé negativní zkušenosti. Můj názor je celkem jasný a prakticky vše se dá srovnat bez jedů moderní farmacie-myšleno léků. Chce to samozřejmě dodržovat nějakou normální životosprávu a životní režim, porovnat si minerály a další látky, srovnat kyseliny a fungujete jako za mlada. Ono zvyknout si na jakékoliv léky je vždy krok špatným směrem a nikdy nevede ke zdraví, ale vždy k nějaké závislosti, která vás nakonec zničí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brat medikamenty,ano nebo ne
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 1:52 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 03, 2011 12:12 pm
Příspěvky: 2
Dobry den.Dekuji za odpoved.Nečekala jsem že mi tak rychle odpovite.Odpovedel jste mi ale to co už ted bohu žel vim a snažim se celkove zmenit žyvotospravu.Prosim Vas aby jste mi poradil jak upravit špatnou funkci štitne žlazy.Jsem přesvečena že ekzistuji i přirodni prostředky ale ja nevim jake.Ve zdrave vyžive,prodavačka mi nabizela od Herba Vitalis,Svizel syřištovy.Pomohlo by mi to?Dekuji za radu a odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brat medikamenty,ano nebo ne
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 10:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
tvitousova píše:
Dobry den.Dekuji za odpoved.Nečekala jsem že mi tak rychle odpovite.Odpovedel jste mi ale to co už ted bohu žel vim a snažim se celkove zmenit žyvotospravu.Prosim Vas aby jste mi poradil jak upravit špatnou funkci štitne žlazy.Jsem přesvečena že ekzistuji i přirodni prostředky ale ja nevim jake.Ve zdrave vyžive,prodavačka mi nabizela od Herba Vitalis,Svizel syřištovy.Pomohlo by mi to?Dekuji za radu a odpoved.

Na toto téma jsem zde toho napsal opravdu dost a jsou zde celá vlákna na téma jód, lugolův roztok a štítná žláza. Trochu si to tedy projděte a předpokládám, že další otázky asi nebudou a pokud ano, klidně pište. Zda by vám pomohlo to, či ono je otázka na kterou neznám odpověď, protože jste mě ani nenapsala, jak je ta vaše štítná žláza špatná, což je dost podstatné a já jasnovidectví nevládám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brat medikamenty,ano nebo ne
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2011 9:56 am 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Možná vám pomůže otázku zodpovědět dnešní článek v LN http://byznys.lidovky.cz/reditel-farmac ... y-trhy_nev

Odhaluje mnohé o tom, proč jsou některé nemoci rádoby nevyléčitelné a jaký zájem mají farmaceuti na co největším počtu pacientů a předepsaných lécích

Krátká citace od Johna Virapena, bývalého ředitele jedné farm. korporace

Podle Virapena je pro farmaceutické firmy výhodné, aby měly co nejvíc pacientů, pro něž mohou vyrábět další a další léky. Proto prý zatajují veřejnosti například to, že existuje lék, který umí vyléčit AIDS. Vyléčit by se podle něj dala například i cukrovka, ale firmy to neudělají, protože by podle Virapena přišly o své zisky.

Udělejte si tedy obrázek sama, čím že vás vaši doktoři krmí ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brat medikamenty,ano nebo ne
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 9:25 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 439
Mám zánět štítné žlázy a taky jsem se snažila dohledat vše možné na toto téma. Skoro se dá říct, že na vaši otázku odpověď neexistuje, protože nikdo neví, čím tato onemocnění vznikají. Celostní medicína doporučuje změnit svůj životní styl tak, abyste žila v rovnováze sama se sebou a optimalizovala tok svojí životní energie.
Samozřejmě kromě všech rad, které píše pan Jarda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brat medikamenty,ano nebo ne
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 9:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Mám zánět štítné žlázy a taky jsem se snažila dohledat vše možné na toto téma. Skoro se dá říct, že na vaši otázku odpověď neexistuje, protože nikdo neví, čím tato onemocnění vznikají. Celostní medicína doporučuje změnit svůj životní styl tak, abyste žila v rovnováze sama se sebou a optimalizovala tok svojí životní energie.
Samozřejmě kromě všech rad, které píše pan Jarda.

Zánět vzniká vždy z deficitu potřebných látek a přebytku kyselin, vejde se sem jakákoliv „itida“ a že jich je, včetně ostatních zánětlivých onemocnění. Vytvořením rovnováhy se dají odstranit prakticky vždy, akorát na tom musí člověk trochu máknout.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz