Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:02 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: nateklá oční víčka
PříspěvekNapsal: úte říj 01, 2013 8:29 am 
Offline

Registrován: úte říj 01, 2013 8:15 am
Příspěvky: 1
Vážený pane Zajíčku,

chtěla bych Vás požádat o radu, kde pramení můj problém s očima. Je to tak měsíc, kdy jsem měla problém s vnějšími koutky očí, byly zarudlé (zejména u pravého oka). Byla mi doporučena mast Opthamo-azulen. Dříve jsem se s takovými příznaky potýkala jen krátkodobě a vždy mast pomohla. Poslední dobou jsou každé ráno oči mnohem více citlivé, přes den se problém zmírní. Začala i natékat víčka a oči svědí a jsou zarudlé.
Vysadila jsem dekorativní kosmetiku, ale nemělo to žádný vliv na zlepšení. Příspěvek jsem zařadila do kategorie "alergie" ale nejsem si jistá, zda-li je tento problém alergenního původu.
Chtěla bych Vás tedy požádat o radu, kde se nachází původ tohoto problému. Nechci tento příznak zastínit kapkami či prášky od lékaře
(ještě podotknu že nepiji alkohol a jsem nekuřačka).

Děkuji Vám,
Šárka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nateklá oční víčka
PříspěvekNapsal: úte říj 01, 2013 12:31 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Ja bych vyzkousela vyplachy vlastni cerstvou urinou, nebo hermankove obklady, ale pricina bude dle meho v jatrech,tot muj nazor, uvidite co Vam napise Jarda \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nateklá oční víčka
PříspěvekNapsal: stř říj 02, 2013 11:54 pm 
Offline

Registrován: úte črc 23, 2013 1:52 pm
Příspěvky: 22
Ukazovala jste to oftalmologovi? Oční lekář by Vam určitě něco poradil. Pokud by to byl nějakej malý problem tam ten Ophtalmo-azulen by měl pomoct.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nateklá oční víčka
PříspěvekNapsal: sob pro 14, 2013 10:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Sarkka88 píše:
Vážený pane Zajíčku,

chtěla bych Vás požádat o radu, kde pramení můj problém s očima. Je to tak měsíc, kdy jsem měla problém s vnějšími koutky očí, byly zarudlé (zejména u pravého oka). Byla mi doporučena mast Opthamo-azulen. Dříve jsem se s takovými příznaky potýkala jen krátkodobě a vždy mast pomohla. Poslední dobou jsou každé ráno oči mnohem více citlivé, přes den se problém zmírní. Začala i natékat víčka a oči svědí a jsou zarudlé.
Vysadila jsem dekorativní kosmetiku, ale nemělo to žádný vliv na zlepšení. Příspěvek jsem zařadila do kategorie "alergie" ale nejsem si jistá, zda-li je tento problém alergenního původu.
Chtěla bych Vás tedy požádat o radu, kde se nachází původ tohoto problému. Nechci tento příznak zastínit kapkami či prášky od lékaře
(ještě podotknu že nepiji alkohol a jsem nekuřačka).

Děkuji Vám,
Šárka

Příčin může být celá řada, ale vyzkoušel bych asi nejdříve B3 niacin, nicméně něco si o něm nastudujte, užívání dost často provází nepříjemné zrudnutí, které zase celkem rychle mizí a není nijak nebezpečné, ovšem lidi se často vyděsí a přestanou ho brát. Dále upozorním, že musí jít o niacin, ne niacinamid, což je také B3, ale v tomto případě by vám k ničemu nebyl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Naběhlá oční víčka
PříspěvekNapsal: pát úno 14, 2014 5:56 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 26, 2013 9:45 pm
Příspěvky: 7
Před lety jsem mluvila s jednou ženou a ta mě upozornila na úskalí užívání vitamínů B, že totiž umožňují zvýšený růst všeho, nejenom třeba nehtů. Doslova řekla, že pohánějí i růst nádorů. Vypadá to hodně logicky, proto jsem chtěla každého upozornit, aby v dobré víře nezačal doplňková Béčka konzumovat dlouhodobě. Jenom nezbytně dlouho.Co kdyby?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Naběhlá oční víčka
PříspěvekNapsal: sob úno 15, 2014 9:36 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Fíha,takže užívať B100 dlhodobo bude naozaj problém?B-čka sú rozpustné vo vode,nedá sa nimi tak ľahko predávkovať,či ano?Pýtam sa radšej,pretože teraz som pridala akurát kúru na homocystein a tam je ich hodne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Naběhlá oční víčka
PříspěvekNapsal: ned bře 02, 2014 12:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
telephone píše:
Před lety jsem mluvila s jednou ženou a ta mě upozornila na úskalí užívání vitamínů B, že totiž umožňují zvýšený růst všeho, nejenom třeba nehtů. Doslova řekla, že pohánějí i růst nádorů. Vypadá to hodně logicky, proto jsem chtěla každého upozornit, aby v dobré víře nezačal doplňková Béčka konzumovat dlouhodobě. Jenom nezbytně dlouho.Co kdyby?

Myslím, že jde o informaci vytrženou z kontextu a to v samém základu. Neznám nikoho, kdo by narostl po béčkách do nějakých nestandardních rozměrů. Béčka pouze zlepšují využitelnost živin a to se pak projeví zlepšením stavu těla. Je mimo jiné také zajímavé, že ty samé dávky, které jedni autoři odsuzují jako problém při rakovině, jiní používají právě na její léčbu a ono to kupodivu funguje. Je třeba mít vždy na paměti, že rakovina je jenom a pouze metabolická porucha a z toho v úvahách vycházet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Naběhlá oční víčka
PříspěvekNapsal: ned kvě 10, 2020 10:51 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2020 8:45 am
Příspěvky: 18
Dobrý večer, nechci kvůli svému dotazů zakládat úplně nové téma, když vlastně také souvisí s problematikou očí. Setkali jste se už někdy s vyloženě černo fialovýma kruhama pod očima které evidentně nesouvisí s nějakou zdravotní příčinou? Podstoupila jsem všechna možná i nemožná vyšetření a nebylo mi zjištěno nic. Přemýšlím, že svůj problém zkusím vyřešit touto metodou. Nevím, jestli je to dobrý nápad, co myslíte?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Naběhlá oční víčka
PříspěvekNapsal: pon kvě 11, 2020 6:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Denna":1khxjppp]Dobrý večer, nechci kvůli svému dotazů zakládat úplně nové téma, když vlastně také souvisí s problematikou očí. Setkali jste se už někdy s vyloženě černo fialovýma kruhama pod očima které evidentně nesouvisí s nějakou zdravotní příčinou? Podstoupila jsem všechna možná i nemožná vyšetření a nebylo mi zjištěno nic. Přemýšlím, že svůj problém zkusím vyřešit [url=https://ar-aesthetics.cz/esteticka-kamuflaz-tmavych-kruhu-pod-ocima/:1khxjppp]touto[/url:1khxjppp] metodou. Nevím, jestli je to dobrý nápad, co myslíte?[/quote:1khxjppp]
To že ten stav z ničím nesouvisí myslím je zavádějící v naprosté většině případů jde o

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz