Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 20, 2024 4:37 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 144 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2013 3:43 pm 
Offline

Registrován: ned srp 26, 2012 6:09 pm
Příspěvky: 9
Jarda píše:
Tak oboje funguje, tak proč to nevyzkoušet, ale zamyslete se spíše nad stavem psychiky, dost často je problém zde.

.. to jsem také řešil. opustil jsem práci, která mne bavila, ale stresovala. Změnil život. Sportuji, jezdím hodně na dovolené (s kufrem plným zeleniny ) , užívám si života... myslím, že jsem klidný a vyrovnaný... musím dodat, že se můj zdravotní stav změnil o 90%... téměř na mě nic není vidět, ale zdravý nejsem.. jakékoliv nedodržení zásad přináší hned změnu k horšímu, ani tak nevadí projevy na kůži, jako nadýmání , svědění konečníku, nepříjemný pocit v ústech... atd.. musím říci, že jsem vcelku spokojený (ve srovnání se situací před 3 roky), ale štve mne , že si jednou za týden , po fotbale, nemohu zajít s kamarády na biftek a na pár piv


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 8:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
serych píše:
.. to jsem také řešil. opustil jsem práci, která mne bavila, ale stresovala. Změnil život. Sportuji, jezdím hodně na dovolené (s kufrem plným zeleniny ) , užívám si života... myslím, že jsem klidný a vyrovnaný... musím dodat, že se můj zdravotní stav změnil o 90%... téměř na mě nic není vidět, ale zdravý nejsem.. jakékoliv nedodržení zásad přináší hned změnu k horšímu, ani tak nevadí projevy na kůži, jako nadýmání , svědění konečníku, nepříjemný pocit v ústech... atd.. musím říci, že jsem vcelku spokojený (ve srovnání se situací před 3 roky), ale štve mne , že si jednou za týden , po fotbale, nemohu zajít s kamarády na biftek a na pár piv

A to si nemůžete dát tu uvedenou kombinaci ani pokud ji zapijete dostatečnou dávkou HCl? Nicméně pokud se váš stav tak zásadně zlepšil, možná si to nemůžete dát protože prostě jistě víte, že nemůžete, prostě si představíte jaký bude problém a on je. Něco jako když mnozí přijedou z dovolené, mají na stole kvanta nakupených úkolů a hned jim hlavou projede, no z toho se podělám a za pár chvilek sedí na záchodě a vygenerovaná reakce probíhá. Takto si trávicí potíže vyvolává větší část tohoto utrápeného národa, dole na jihu to nemají, tam mají kouzelné slovo maňána, které vyloženě léčí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 10:48 pm 
Offline

Registrován: ned srp 26, 2012 6:09 pm
Příspěvky: 9
Jarda píše:
A to si nemůžete dát tu uvedenou kombinaci ani pokud ji zapijete dostatečnou dávkou HCl? Nicméně pokud se váš stav tak zásadně zlepšil, možná si to nemůžete dát protože prostě jistě víte, že nemůžete, prostě si představíte jaký bude problém a on je. Něco jako když mnozí přijedou z dovolené, mají na stole kvanta nakupených úkolů a hned jim hlavou projede, no z toho se podělám a za pár chvilek sedí na záchodě a vygenerovaná reakce probíhá. Takto si trávicí potíže vyvolává větší část tohoto utrápeného národa, dole na jihu to nemají, tam mají kouzelné slovo maňána, které vyloženě léčí.

tak to máte bohužel naprostou pravdu (i když asi nejsem zas tak hysterický \":-)\" ) .... i když jsem to párkrát zkusil, dal jsem si červené , byl jsem uvolněný a v pohodě a ráno to stejně bylo dost znát.. HCL jsem ještě nezkoušel, jestli jsem správně postřehl tak ji u vám mohu koupit (nebo i jinde), asi bych to spojil s osobní konzultací . spojím se s vámi na email pod Vaší fotkou.. Hezký večer..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 10:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
serych píše:
tak to máte bohužel naprostou pravdu (i když asi nejsem zas tak hysterický \":-)\" ) .... i když jsem to párkrát zkusil, dal jsem si červené , byl jsem uvolněný a v pohodě a ráno to stejně bylo dost znát.. HCL jsem ještě nezkoušel, jestli jsem správně postřehl tak ji u vám mohu koupit (nebo i jinde), asi bych to spojil s osobní konzultací . spojím se s vámi na email pod Vaší fotkou.. Hezký večer..

Ok, klidně zavolejte a nějak to pořešíme, ale i tak si udělejte krkací test, možná vám ušetří další komplikace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: sob led 12, 2013 11:23 am 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
http://img10.imageshack.us/img10/8830/dscn1609hb.jpg

Myslíte, že je tohle psoriáza nebo něco jiného ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 12:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
smajliss píše:
http://img10.imageshack.us/img10/8830/dscn1609hb.jpg

Myslíte, že je tohle psoriáza nebo něco jiného ?

Tak to po mě chcete moc, odborník na kožní choroby nejsem a mnohem lépe vám tedy odpoví kterýkoliv držitel podobného problému.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 5:42 pm 
Offline

Registrován: ned srp 26, 2012 6:09 pm
Příspěvky: 9
smajliss píše:
http://img10.imageshack.us/img10/8830/dscn1609hb.jpg

Myslíte, že je tohle psoriáza nebo něco jiného ?

na dálku Vám nikdo nebude dělat diagnozu (krom toho lupenka má stovky rozličných projevů) ... za všech okolností, podstatná většina kožních nemocí má podobnou , ne-li stejnou příčinu... hlavně si na to nezačněte mazat kortikoidy!!!. Myslím, že zde najdete plno podnětných myšlenek..jen to chce trpělivost a čas.. začnete třeba tématem: překyselený organismus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: čtv úno 14, 2013 12:43 am 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
serych píše:
na dálku Vám nikdo nebude dělat diagnozu (krom toho lupenka má stovky rozličných projevů) ... za všech okolností, podstatná většina kožních nemocí má podobnou , ne-li stejnou příčinu... hlavně si na to nezačněte mazat kortikoidy!!!. Myslím, že zde najdete plno podnětných myšlenek..jen to chce trpělivost a čas.. začnete třeba tématem: překyselený organismus

Díky. Není to moje ruka :- ).. Každopádně jsem kamarádovi předepsal bezlepkovou dietu a nějaké zelené potraviny a vypadá to, že se to lepší, což je super.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2013 6:50 pm 
Offline

Registrován: pát dub 13, 2012 8:54 pm
Příspěvky: 7
Tak po nějaké době bych se rád podělil o nové zkušenosti.
Lupénka mě trápí již skoro 10 let. Poslední rok ji zkouším řešit sám a nespoléhat se na doktory.
Po zjištění že nejveší zhoršení se koná po antibiotikách. A největší zlepšení po půstu nebo proti kvasinkové dietě. Jsem začal řešit kandidu
bohužel nízko sacharidová dieta mi nevyhovovala a při jejím jakémkoliv porušení třeba i po měsíci podstivého držení se moje symptomy do tří dnů vrátili.

Rozhodl jsem se zkusit 80 10 10 (založenou převážně na zelených smoothies) asi po dvou týdnech se můj stav začal zlepšovat, lupenka, vyprazdňovaní .. plynatost takřka žádná, zrak se drasticky zlepšil, na rukách v oblasti kloubku se mi oběvila červená vyrážka.
po dvou měsících jse můj stav opět začal mírně zhoršovat, do jídelničku jsem k pravidelným dávkám ostropeřce mariánského přidal kurkumu, aloeveru, a chlorelu
asi po týdnu mě začalo bolet v oblasti pravého žeberního oblouku, předpokládám že

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2013 10:33 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
[quote="Mwill":1fcnm5qs]Tak po nějaké době bych se rád podělil o nové zkušenosti.
Lupénka mě trápí již skoro 10 let. Poslední rok ji zkouším řešit sám a nespoléhat se na doktory.
Po zjištění že nejveší zhoršení se koná po antibiotikách. A největší zlepšení po půstu nebo proti kvasinkové dietě. Jsem začal řešit kandidu
bohužel nízko sacharidová dieta mi nevyhovovala a při jejím jakémkoliv porušení třeba i po měsíci podstivého držení se moje symptomy do tří dnů vrátili.

Rozhodl jsem se zkusit 80 10 10 (založenou převážně na zelených smoothies) asi po dvou týdnech se můj stav začal zlepšovat, lupenka, vyprazdňovaní .. plynatost takřka žádná, zrak se drasticky zlepšil, na rukách v oblasti kloubku se mi oběvila červená vyrážka.
po dvou měsících jse můj stav opět začal mírně zhoršovat, do jídelničku jsem k pravidelným dávkám ostropeřce mariánského přidal kurkumu, aloeveru, a chlorelu
asi po týdnu mě začalo bolet v oblasti pravého žeberního oblouku, předpokládám že

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: pon dub 15, 2013 11:28 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Jen pro zajímavost, asi čtyři týdny zpět se mi začla na loktu dělat suchá vyrážka, připomínající lupénku, táta i děda jsou od mládí lupenkáři. Nezávisle na tom jsem zjistil deficit D3 3,2ng/ml, přičemž kritická hranice je považována 32ng/ml. Po týdnu užívání D3 5000IU á tableta v velkých dávkách lupenka zmizela.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: pon dub 15, 2013 11:36 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Elkimek píše:
Jen pro zajímavost, asi čtyři týdny zpět se mi začla na loktu dělat suchá vyrážka, připomínající lupénku, táta i děda jsou od mládí lupenkáři. Nezávisle na tom jsem zjistil deficit D3 3,2ng/ml, přičemž kritická hranice je považována 32ng/ml. Po týdnu užívání D3 5000IU á tableta v velkých dávkách lupenka zmizela.

Problem je, ze asi doopravdy nevis, jestli to byla lupenka? Co to zkusit s tatou nebo dedou, kteri ji maji urcite? To by mne zajimalo.
Dik, Pavel

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2013 10:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="Mwill":2mo65t6n]Tak po nějaké době bych se rád podělil o nové zkušenosti.
Lupénka mě trápí již skoro 10 let. Poslední rok ji zkouším řešit sám a nespoléhat se na doktory.
Po zjištění že nejveší zhoršení se koná po antibiotikách. A největší zlepšení po půstu nebo proti kvasinkové dietě. Jsem začal řešit kandidu
bohužel nízko sacharidová dieta mi nevyhovovala a při jejím jakémkoliv porušení třeba i po měsíci podstivého držení se moje symptomy do tří dnů vrátili.

Rozhodl jsem se zkusit 80 10 10 (založenou převážně na zelených smoothies) asi po dvou týdnech se můj stav začal zlepšovat, lupenka, vyprazdňovaní .. plynatost takřka žádná, zrak se drasticky zlepšil, na rukách v oblasti kloubku se mi oběvila červená vyrážka.
po dvou měsících jse můj stav opět začal mírně zhoršovat, do jídelničku jsem k pravidelným dávkám ostropeřce mariánského přidal kurkumu, aloeveru, a chlorelu
asi po týdnu mě začalo bolet v oblasti pravého žeberního oblouku, předpokládám že

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: stř dub 17, 2013 8:07 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
[quote="Mwill":3qnohbly]Tak po nějaké době bych se rád podělil o nové zkušenosti.
Lupénka mě trápí již skoro 10 let. Poslední rok ji zkouším řešit sám a nespoléhat se na doktory.
Po zjištění že nejveší zhoršení se koná po antibiotikách. A největší zlepšení po půstu nebo proti kvasinkové dietě. Jsem začal řešit kandidu
bohužel nízko sacharidová dieta mi nevyhovovala a při jejím jakémkoliv porušení třeba i po měsíci podstivého držení se moje symptomy do tří dnů vrátili.

Rozhodl jsem se zkusit 80 10 10 (založenou převážně na zelených smoothies) asi po dvou týdnech se můj stav začal zlepšovat, lupenka, vyprazdňovaní .. plynatost takřka žádná, zrak se drasticky zlepšil, na rukách v oblasti kloubku se mi oběvila červená vyrážka.
po dvou měsících jse můj stav opět začal mírně zhoršovat, do jídelničku jsem k pravidelným dávkám ostropeřce mariánského přidal kurkumu, aloeveru, a chlorelu
asi po týdnu mě začalo bolet v oblasti pravého žeberního oblouku, předpokládám že

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: sob kvě 04, 2013 12:54 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Vcera jsem se dival na web Genesis2, zalozeny Jimem Humblem, autorem MMS. Mimo jine tam mel par prikladu lecby lupenky http://genesis2church.org/psoriasis.html Zajimalo by mne, jestli MMS na lupenku opravdu funguje. Trochu upraveny pocitacovy preklad 2 prispevku:
Prispevel Andrewa z 21.2. 2013 píše:
máme znamou, který trpí akutní lupénkou posledních 7 let, na rukou a na nohou, chodidla jsou nejhorší s otevřenými bolaky a obě ruce a nohy velmi svědivé a bolestivé za všech okolností. Požádal jsem ji zkusit MMS sprej, nic o tom nevedela, ale byla ochotna zkusit cokoliv co by mohlo pomoci. Udelal jsem sprej pomocí 56 ml láhve a 5 kapek MMS a 5 kapek 50% kyseliny citronove a požádal ji, aby sprejovala obě ruce a nohy, 4 nebo 5 krát denně a řekl jí, že bych se vrátil za 3 dny. Její manžel mi volal ráno a řekl, že uz ji nic neboli ani nesvedi a byl překvapen, jak rychle a jak dobře to funguje. Nyní jsou to 3 týdny a ruce ma téměř ciste bez dalšího svědění nebo bolesti. Její nohy ještě trochu potrebuji, ale zase jsou uzavřeny a žádná bolest nebo svědění a rány. Po vsech strankach skvělý výsledek a jsem si jist, že za tyden nebo tak nějak všechno bude nebo tak nejak bude vsechno ciste a ona může delat cokoliv chce bez studu jestli se ji lide divaji na ruce nebo nohy.

Roza, lupenka, boj skoncil píše:
Je mi 22 a nepamatuju si presne kdyz mi zacla lupenka. Pred 18 lety to bylo velmi spatne.
Doktori rekli ze to mam v genech a je to nevylecitelne ackoliv nikdo v rodine ji nemel. Predepsali mi krem ktery ucinkuje dokud se pouziva. mela jsem prestat jist tucne a sladke. To pomahalo. Potom zustala lupenka jen v hlave, ale velmi silna. Byla videt. Zkusila jsem taky cinske holisticke centrum, brala prasky, varila ruzny divny caje, utratila spoustu penez, bez vysledku.
jsem rovnez HIV pozitivni a nasla jsem neco o MMS a kvuli tomu zkusila. brala jsem ho 3 tydny a zjistila, ze lupenka je pryc. po skonceni protokoluu 1000 a behem pristich mesicu jsem mela hlavu cistou a krasnou a ani zadnou lupenku po tele.
Muzu jen verit, ze to tak bude porad. jsem velmi statstna, a ted je cas na HIV.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 144 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz