Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 2:50 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv lis 23, 2017 1:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 05, 2017 10:45 pm
Příspěvky: 17
Bydliště: Milovice
[quote="MartinG":2ykvcfb3]Dobrý den pane Zajíčku,

vše postupuje podle plánu, stávím sauna skříň, leč netušil jsem že bude takový šílený problém sehnat u nás díly, ano byl a velký, takže něco objednáno z Conrada něco mi objednali u nás v elektru, žárovky byl nejmenší problém, ty již mám 14 dní a už se těším až to všechno bude fungovat. Stále mě tak poslední 3 týdny teklo z nosu, měl jsem rýmu kýchal jsem skoro celý den i v noci, nevyspal jsem se skoro, tak jsem si s nechutí pořídil protialergické kapky do nosu s kortikoidy. Kýchání a rýma ustala téměř okamžitě, toto zastavuje tvorbu hlenu. Ty kapky jsem používal minimálně a pak chtěl přejít na něco bez kortikoidu, tak jse použil jiný přípravek a neuvědomil si, že ten nezastaví tvorbu hlenů, ale řádne je zahustí. Zrovna jsem začal užívat Floraphage (před nasazením Floraphage jsem dělal 2 klistýry za sebou). Bylo to v pohodě 2 dny a třetí den jsem po ránu začal pociťovat docela velký úbytek s dýcháním (to díky tomu novému přípravku co řádně zahustil hlen a bylo toho hlenu hodně že mě všechen při spaní natekl do plic). S dýcháním mě pomohl vždycky Ventolin, ale teď pomáhá minimálně. Vypěstoval jsem si tím bronchitidu, mám tlaky na plicích, průduškách, včera jsem nemohl usnout, měl jsem jakoby kámen na prsou a skoro týden se s tím peru a začal jsem mít i teploty až 38,5 St.C. Takže to po večerech jistí Ibalgin. No včera už jsem byl u mého Mudra 3 min. v čekárně, ale rozmyslel jsem si to. Jeho ortel znám, po hodině čekání by si mě poslechl a ATB by to jistila. Nechtělo se mě čekat a začal jsem se léčit sám pomocí MMS2. To mi pomáhá, spousta hlenu jsem po 2 dny vykašlával, ale dnes už jsem těch tablet za den snědl nejvíce (3) a kýžený výsledek byl horší než při 2 naplněných tabletách velikosti 00, ale hustý hlen jsem také vykašlával, stále to není ono. Opět mi začalo z nosu téct a opět jsem stříkal 2 dny do nosu kortikoidy abych se vyspal, ale stále mi teklo z nosu, tak to minimálně dnes moc nefungovalo, ale nevím, mám takové tušení že se z toho nedostanu sám. Florapage jsem raději po 2 dnech s nástupem teplot vysadil. Také používám infra-lampu a oblast průdešek a krku nahřívám, ale míjí se to účinkem. Jinak defekace hrozná, spíš zase taková řídká, poloprůjemová ...

Dobře mi není a musím nějak fungovat, ATB jsem nechtěl, kdysi jsem dělal MMS koupel a tím jak byla silná jsem si přivolal astmatický záchvat a skončil jsem na pohotovosti, ale já minimálně na plicní vůbec nechci. Jinak jsem bral koření ve stylu že mám EB virus a beru i konopný olej, ale co jsou teploty tak jsem oboje raději vysadil. Nevím co mám dříve dělat.

SOS poradíte prosím co s tím mám provést. Děkuje a zdraví Martin[/quote:2ykvcfb3]
Ahoj když mám chřipku nebo jsem nachlazený tak piji CDS , litr denně, 100ppm, každou hodinu deci, plus MMS2 ,4x denně, co dvě hodiny, plus protokol hrnek 3x denně, chřipka zlikvidovaná do 4 dnů a nachlazení,průdušky,dolní cesty tak 10dnů bez prášků, bolesti a teplot, jsem unavený ,ale můžu fungovat. Máme podobné problémy já mám polyneuropatii cidp to je něco jako roztroušená skleróza plus alergie,astma. Na jaře 2017 jsem CDS pil 20 dní kvůli alergii a astmatu a změna k lepšímu byla znatelná, normálně jsem musel kortikoidy brát dva měsíce (červen,červenec) a teď jsem je bral jen čtyři dny, ale pořád to není ono a na polyneuropatii to nezabralo vůbec a to jsem ho pil poctivě tři měsíce. Podle E.Cayce (kniha: 100+1 receptů pro zdraví a krásu)za RS-ko můžou

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv lis 23, 2017 7:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Dobrý den pane Zajíčku,

vše postupuje podle plánu, stávím sauna skříň, leč netušil jsem že bude takový šílený problém sehnat u nás díly, ano byl a velký, takže něco objednáno z Conrada něco mi objednali u nás v elektru, žárovky byl nejmenší problém, ty již mám 14 dní a už se těším až to všechno bude fungovat. Stále mě tak poslední 3 týdny teklo z nosu, měl jsem rýmu kýchal jsem skoro celý den i v noci, nevyspal jsem se skoro, tak jsem si s nechutí pořídil protialergické kapky do nosu s kortikoidy. Kýchání a rýma ustala téměř okamžitě, toto zastavuje tvorbu hlenu. Ty kapky jsem používal minimálně a pak chtěl přejít na něco bez kortikoidu, tak jse použil jiný přípravek a neuvědomil si, že ten nezastaví tvorbu hlenů, ale řádne je zahustí. Zrovna jsem začal užívat Floraphage (před nasazením Floraphage jsem dělal 2 klistýry za sebou). Bylo to v pohodě 2 dny a třetí den jsem po ránu začal pociťovat docela velký úbytek s dýcháním (to díky tomu novému přípravku co řádně zahustil hlen a bylo toho hlenu hodně že mě všechen při spaní natekl do plic). S dýcháním mě pomohl vždycky Ventolin, ale teď pomáhá minimálně. Vypěstoval jsem si tím bronchitidu, mám tlaky na plicích, průduškách, včera jsem nemohl usnout, měl jsem jakoby kámen na prsou a skoro týden se s tím peru a začal jsem mít i teploty až 38,5 St.C. Takže to po večerech jistí Ibalgin. No včera už jsem byl u mého Mudra 3 min. v čekárně, ale rozmyslel jsem si to. Jeho ortel znám, po hodině čekání by si mě poslechl a ATB by to jistila. Nechtělo se mě čekat a začal jsem se léčit sám pomocí MMS2. To mi pomáhá, spousta hlenu jsem po 2 dny vykašlával, ale dnes už jsem těch tablet za den snědl nejvíce (3) a kýžený výsledek byl horší než při 2 naplněných tabletách velikosti 00, ale hustý hlen jsem také vykašlával, stále to není ono. Opět mi začalo z nosu téct a opět jsem stříkal 2 dny do nosu kortikoidy abych se vyspal, ale stále mi teklo z nosu, tak to minimálně dnes moc nefungovalo, ale nevím, mám takové tušení že se z toho nedostanu sám. Florapage jsem raději po 2 dnech s nástupem teplot vysadil. Také používám infra-lampu a oblast průdešek a krku nahřívám, ale míjí se to účinkem. Jinak defekace hrozná, spíš zase taková řídká, poloprůjemová ...

Dobře mi není a musím nějak fungovat, ATB jsem nechtěl, kdysi jsem dělal MMS koupel a tím jak byla silná jsem si přivolal astmatický záchvat a skončil jsem na pohotovosti, ale já minimálně na plicní vůbec nechci. Jinak jsem bral koření ve stylu že mám EB virus a beru i konopný olej, ale co jsou teploty tak jsem oboje raději vysadil. Nevím co mám dříve dělat.

SOS poradíte prosím co s tím mám provést. Děkuje a zdraví Martin

Za dané situace bych asi jel klystýry denně, nebo i dvakrát denně. Pokud jde o zředění hlenu tak by mohlo pomoci nasazení ACC long a do značné míry muže zafungovat islandský lišejník.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená sklero
PříspěvekNapsal: pát lis 24, 2017 6:51 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Dobré jitro,

děkuji všem za rady, když jsem toto psal, cítil jsem strašnou bezmoc, bylo mi hrozně špatně, ujít 100m bez zadýchání byl nadlidský výkon, vše se pomalu a jistě vrací do normálu. Stále vykašlávám a vysmrkávám husté hleny, takže je to super. Tuto noc jsem poprve strávil bez ibalginu, ale probudil jsem se po 3h spánku ve 2:30 hod. a už jsem nezabral, ale cítím že ještě něco málo nad 37st mám, ale to se dá všechno do pořádku. Jinak na pohyb hlenů mě vcelku hezky začal zabírat Erdomed a asi před měsícem jsem plíce také čistil citronovou šťávou vždy před jídlem a po jídle jsem konzumoval červenou cibulí vařenou se třtinovým cukrem, nakládanou do lahviček. Pokusím se aplikovat klystýr 2x denně, alespoň týden a uvidíme kam se posunu. Přitom zkusím omezovat přísun kortikoidů v nosnim spreji na alergickou rýmu. Toto odhleňování je myslím rychlejší, než když mi ho dělali v nemocnici za pomocí chemie, to jsem tam také v roce 2014 docházel celých 10 dní na kapačky a stále mě kontrlovali.

Děkuji moc Martin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená sklero
PříspěvekNapsal: sob lis 25, 2017 11:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Dobré jitro,

děkuji všem za rady, když jsem toto psal, cítil jsem strašnou bezmoc, bylo mi hrozně špatně, ujít 100m bez zadýchání byl nadlidský výkon, vše se pomalu a jistě vrací do normálu. Stále vykašlávám a vysmrkávám husté hleny, takže je to super. Tuto noc jsem poprve strávil bez ibalginu, ale probudil jsem se po 3h spánku ve 2:30 hod. a už jsem nezabral, ale cítím že ještě něco málo nad 37st mám, ale to se dá všechno do pořádku. Jinak na pohyb hlenů mě vcelku hezky začal zabírat Erdomed a asi před měsícem jsem plíce také čistil citronovou šťávou vždy před jídlem a po jídle jsem konzumoval červenou cibulí vařenou se třtinovým cukrem, nakládanou do lahviček. Pokusím se aplikovat klystýr 2x denně, alespoň týden a uvidíme kam se posunu. Přitom zkusím omezovat přísun kortikoidů v nosnim spreji na alergickou rýmu. Toto odhleňování je myslím rychlejší, než když mi ho dělali v nemocnici za pomocí chemie, to jsem tam také v roce 2014 docházel celých 10 dní na kapačky a stále mě kontrlovali.

Děkuji moc Martin

U problémů v horní části těla je vždy dobré primárně vyladit střeva, většinou to zásadně zlepší stav.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená sklero
PříspěvekNapsal: sob lis 25, 2017 9:53 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Jarda píše:
U problémů v horní části těla je vždy dobré primárně vyladit střeva, většinou to zásadně zlepší stav.

Dobrý den pane Zajíčku,

já se o čištění střev pokouším docela často, ale poslední dobou po klystýrech mám další den průjmík, když to jednou trvalo 3 dny šlo mi to zastavit živočišným uhlím, ale defelace stále byla špatná, nebo jsem po klystýrech měl i prdíky a to jste mi psal, že to souvisí s doplňováním HCL do žaludku. U mě bude také problém s kyselostí, kdysi mi lakmusové papírky řekly, že mám moč moc kyselou, ale dlouho jsem jí neměřil, leč ještě od kolegy s Oberonem mám odkyselující minerální směs, tak jí začnu znovu užívat ...

Děkuji moc za odpověď. Martin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená sklero
PříspěvekNapsal: ned lis 26, 2017 8:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Dobrý den pane Zajíčku,

já se o čištění střev pokouším docela často, ale poslední dobou po klystýrech mám další den průjmík, když to jednou trvalo 3 dny šlo mi to zastavit živočišným uhlím, ale defelace stále byla špatná, nebo jsem po klystýrech měl i prdíky a to jste mi psal, že to souvisí s doplňováním HCL do žaludku. U mě bude také problém s kyselostí, kdysi mi lakmusové papírky řekly, že mám moč moc kyselou, ale dlouho jsem jí neměřil, leč ještě od kolegy s Oberonem mám odkyselující minerální směs, tak jí začnu znovu užívat ...

Děkuji moc za odpověď. Martin

No nevím zda odkyselování v tomto případě je dobrý nápad, nicméně střeva by jste určitě řešit měl. Pokud vám to nejde stravou ani pomocí klystýrů vyzkoušejte kombinaci probiotika, enzymy a probiotický multiplikátor v kombinaci Floraphage http://www.pro-zdravi-az.cz/161-floraph ... tiplikator 1ks ráno a 1 ks večer a Syntol http://www.pro-zdravi-az.cz/172-syntol-amd- 3ks ráno a 3ks večer.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: ned lis 26, 2017 11:59 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Dobrý den,

já teď vyzkouším ty klistýry 2x denně a uvidíme co se stane. Jen přemýšlím, kde se ve mě bere tolik hlenu, den co den vyplivnu hodně hlenu a pořád mě při kašlání docela hrozivě na průduškách chrastí, dech je stále špatný a pořád to není ono. Zkusím ten Islansdský lišejník. Jinak Floraphage mám a o druhém přípravku budu přemýšlet ...

Děkuji Moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: stř lis 29, 2017 7:34 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Dobré jitro pane Zajíčku,

tak i když jsem nasadil čaj z Lišejníku Islandského 2x denně, moc mi to nepomohlo (mám od pana Grešíka kde píší spařit 1-2 čajove lžičky směsi a nechat 15 min louhovat, jiný pramen uvádí že nechat ve chladné vodě louhovat 8h a poté vypit že se jinak z čaje odstraní ty nejdůležitější látky, že takto je ten výluh nejlepší, jiný pramen uvádí 3-5x čaj pít denně). Dnes poprvé budu pít výluh za 8h ve vodě. Takže nevím ... Jinak stále vykašlávám i zelené hleny, používám ACC Long na odkašlávání, mám ho již delší dobu koupené, ale nikdy jsem s ním neměl nějak dobrou zkušenost. Hleny co vykašlávám jsou zelené a je jich stále mnoho. Stále dělám klistýry, od pondělí s jablečným octem, na tvorbu stolice to má jistě pozitivní vliv (při klistýru ze mě jdou na začátku bbobečky, to před tím nebylo, nebo to bylo tím, že jsem včera vůbec neměl chuť na příjem tekutin a vypil jsem za celý den asi jen 0,5l vody a 0,5l čaje), ale zatím jiný výsledek na to mé Astma tam není, nemít Ventolin, skončíl bych na plicním. Jediné co zmizelo byla teplota, mé problémy ale již budou trvat 14 dní a kromě vymizení teplot tu moc velký posun nikam nevidím. Jinak když to na mě příjde kašlu jako tuberák a hrozně mě to vysiluje, několikrát se mi stalo, že se mi při silném kašli nestačil okysličovat mozek a začala se mi motal na chvilku hlava. Také jsem vysadil MMS2. Jinak tím že přešla teplota a začalo mě jít vykašlávat, si myslím že to co jí způsobovalo je z průdušek pryč, prostě těch potvor tam je méně, ale divoký mejdan uvnitř stále tak nějak pokračuje ... Přemýšlím jestli jít za Mudrem, však ATB nemusím včechna využívat, kolikrát se mi po 2 tabletách tolik ulevilo, že jsem měl zbytek pro strýčka příhodu 2 roky k použití ...

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: stř lis 29, 2017 7:55 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
[quote="MartinG":3v570yy4]Ahoj když mám chřipku nebo jsem nachlazený tak piji CDS , litr denně, 100ppm, každou hodinu deci, plus MMS2 ,4x denně, co dvě hodiny, plus protokol hrnek 3x denně, chřipka zlikvidovaná do 4 dnů a nachlazení,průdušky,dolní cesty tak 10dnů bez prášků, bolesti a teplot, jsem unavený ,ale můžu fungovat. Máme podobné problémy já mám polyneuropatii cidp to je něco jako roztroušená skleróza plus alergie,astma. Na jaře 2017 jsem CDS pil 20 dní kvůli alergii a astmatu a změna k lepšímu byla znatelná, normálně jsem musel kortikoidy brát dva měsíce (červen,červenec) a teď jsem je bral jen čtyři dny, ale pořád to není ono a na polyneuropatii to nezabralo vůbec a to jsem ho pil poctivě tři měsíce. Podle E.Cayce (kniha: 100+1 receptů pro zdraví a krásu)za RS-ko můžou

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: stř lis 29, 2017 9:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Dobré jitro pane Zajíčku,

tak i když jsem nasadil čaj z Lišejníku Islandského 2x denně, moc mi to nepomohlo (mám od pana Grešíka kde píší spařit 1-2 čajove lžičky směsi a nechat 15 min louhovat, jiný pramen uvádí že nechat ve chladné vodě louhovat 8h a poté vypit že se jinak z čaje odstraní ty nejdůležitější látky, že takto je ten výluh nejlepší, jiný pramen uvádí 3-5x čaj pít denně). Dnes poprvé budu pít výluh za 8h ve vodě. Takže nevím ... Jinak stále vykašlávám i zelené hleny, používám ACC Long na odkašlávání, mám ho již delší dobu koupené, ale nikdy jsem s ním neměl nějak dobrou zkušenost. Hleny co vykašlávám jsou zelené a je jich stále mnoho. Stále dělám klistýry, od pondělí s jablečným octem, na tvorbu stolice to má jistě pozitivní vliv (při klistýru ze mě jdou na začátku bbobečky, to před tím nebylo, nebo to bylo tím, že jsem včera vůbec neměl chuť na příjem tekutin a vypil jsem za celý den asi jen 0,5l vody a 0,5l čaje), ale zatím jiný výsledek na to mé Astma tam není, nemít Ventolin, skončíl bych na plicním. Jediné co zmizelo byla teplota, mé problémy ale již budou trvat 14 dní a kromě vymizení teplot tu moc velký posun nikam nevidím. Jinak když to na mě příjde kašlu jako tuberák a hrozně mě to vysiluje, několikrát se mi stalo, že se mi při silném kašli nestačil okysličovat mozek a začala se mi motal na chvilku hlava. Také jsem vysadil MMS2. Jinak tím že přešla teplota a začalo mě jít vykašlávat, si myslím že to co jí způsobovalo je z průdušek pryč, prostě těch potvor tam je méně, ale divoký mejdan uvnitř stále tak nějak pokračuje ... Přemýšlím jestli jít za Mudrem, však ATB nemusím včechna využívat, kolikrát se mi po 2 tabletách tolik ulevilo, že jsem měl zbytek pro strýčka příhodu 2 roky k použití ...

Děkuji

Zastavit ATB před dobráním je docela blbost, protože nezlikvidovaní šmejdi si vytvoří odolnost a příště vám již ATB nezaberou, to je přesně ten největší problém ATB a jejich špatného užívání. Pokud je nasadíte musíte je vždy dobrat jinak je to spíše na škodu než k užitku. Každopádně dalo by se vyzkoušet šmejdy vybít elektřinou, konkrétně by mohla zabrat Godzila, o tom jsem zde již také psal. Jinak islandský lišejník se v žádném případě nemá vařit měl by se jednoznačně pouze vyluhovat, nebo se prodává jako sirup, ten funguje také slušně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: stř lis 29, 2017 9:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Ahojky,

tvůj článek byl také velmi podnětný, kdysi jsem užíval CDH, ale s CDS nemám vůbec žádné zkušenosti. U mě podle zelených hlenů předpokládíám, že to bude něco hodně rozjetého. Jinak já má astma od dětství, poprvé se to u mě projevlo v 1 roku života, poté ve 14ti letech a potom až po 20 letech, kdy jsem nemohl dýchat, nevěděl jsem co se děje a skončil jsem na pohotovosti, kde mi na to přišli. Rýmu mám chronickou, celoroční, kdo ví jestli roztoče, to mohou způsobovat. Půsty jsem dělal 2 denní, na více jsem si netroufnul. Dělám očisy jater, teď každodenní klistýry s jablečným octem a zatím výsledek nikde nevidím, bral jsem i Borax, prováděl očistu bobkový listem, která mi pomohla na klouby atd. Jenom to mé Astma je stále stejné a s RS stale mám plíživě slabší prsty na noze, jakoby e mi roztahují a nedrží u sebe hlavně palec a prst vedle něj, nic příjemného ... Psal jsem si ještě s jedním člověkem a ten mi potvrdil, že jemu RS způsobovala potravinová alergie, dokonce se jí zbavil už nikam nechodí a nemá ani žádné problémy. O těch testech na potravinovou alergii jsem také velmi přemýšlel ...

U RS poměrně dobré zkušenosti bývají s konopím, tedy myslím že za vyzkoušení nic nedáte. Konopí jednak velice dobře likviduje různé šmejdy, ladí psychiku a výborně upravuje trávení a defekaci, tedy nic co by bylo na závadu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: stř lis 29, 2017 9:54 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 05, 2017 10:45 pm
Příspěvky: 17
Bydliště: Milovice
MartinG píše:
Ahojky,

tvůj článek byl také velmi podnětný, kdysi jsem užíval CDH, ale s CDS nemám vůbec žádné zkušenosti. U mě podle zelených hlenů předpokládíám, že to bude něco hodně rozjetého. Jinak já má astma od dětství, poprvé se to u mě projevlo v 1 roku života, poté ve 14ti letech a potom až po 20 letech, kdy jsem nemohl dýchat, nevěděl jsem co se děje a skončil jsem na pohotovosti, kde mi na to přišli. Rýmu mám chronickou, celoroční, kdo ví jestli roztoče, to mohou způsobovat. Půsty jsem dělal 2 denní, na více jsem si netroufnul. Dělám očisy jater, teď každodenní klistýry s jablečným octem a zatím výsledek nikde nevidím, bral jsem i Borax, prováděl očistu bobkový listem, která mi pomohla na klouby atd. Jenom to mé Astma je stále stejné a s RS stale mám plíživě slabší prsty na noze, jakoby e mi roztahují a nedrží u sebe hlavně palec a prst vedle něj, nic příjemného ... Psal jsem si ještě s jedním člověkem a ten mi potvrdil, že jemu RS způsobovala potravinová alergie, dokonce se jí zbavil už nikam nechodí a nemá ani žádné problémy. O těch testech na potravinovou alergii jsem také velmi přemýšlel ...

Ahoj

alergii mám od malička, astma nevím ale v posledních letech dost zhoršilo a musím brát ventolin plus prednison,zodac,zirtec , celý červen a červenec a proto plánuji na květen 20 denní půst plus 20 denní návrat, tak jsem zvědav, zatím provádím očisty těla podle návodu na těchto stránkách, už mám za sebou jednu šanku a dvě jaterní kůry, plus zasadotvorná strava ,voda z vrtu. Jinak teď jsem dočetl knihu Léčení hladovkou od Nikolajeva a tam psali že léčili půstem i roztroušenou sklerózu ale kolik dnů půstu tam neuvádějí. jinak já zase nemůžu běhat, špatně se mi chodí,blbě se mi píše, únava, bolesti prostě naho..o. Před měsícem mi přiklepli důchod první stupeň \":)\" ,ale raději bych byl zdravý \":)\" Slovní spojení potravinová alergie slyším poprvé. Jinak zde jsem narazil na hezký článek od MIRKO jak si vyléčil RS-ko : http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=128539#p128539 (až na ty antihelmetika,zapper a oberon s ním souhlasím)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv lis 30, 2017 11:07 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 05, 2017 10:45 pm
Příspěvky: 17
Bydliště: Milovice
MartinG píše:
... potravinová alergie...

Nezkoušel jsi vyřadit ze stravy pšenici(lepek) nebo mléko?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv lis 30, 2017 1:17 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Dobrý den pane Zajíčku,

já si myslel, že info o dobírání ATB je pouze marketingový trik, abychom jen brali tablety a kola Big Pharmy byla stále roztočená. Ano o Godzile ve foru píšete, myslím, že to je velice dobrá alternativa, co ještě vyzkoušet, takže toto mi nebude činit veliké problémy, něco takového vyrobit. Mohl by jste mi zaslat nějaké jeho schéma ? Zatím jsem nikde u Mudra nebyl a ještě si byl koupit sirup z Islanského mechu vyrobeny v Rusku a právě jsem jej začal užívat. Do toho Islandský lišejník od Grešíka nechávám louhovat pouze ve studené vodě 8h a odvar již z něj nedělám, tak to musí pospolu konečně zabrat. Citím že to nějak lépe funguje, dnes jsem ještě nebral nic na ředění hlenu a začal jsem je celkem slušně po vypití čaje vykašlávat. Abych nepsal moc příspěvků, jen doplňuji, že konopný CBD olej beru, jen jsem ho vysadil kvůli těm teplotám co u mě byly. Včera jsem dělal klistýr jen ráno večer jsem se k němu již nedostal a dnes ráno opět průjmík, po něm opět klistýr s jablečným octem. Všechny klistýry v sobě udržím jen několik vteřin a pak jdu hned na WC, takže i toto bude problém. Byly doby kdy jsem to 10-15min vydržel, ted mi to nějak nejde, dávám 1,6-1,7l vody. Pak jsem ještě četl, že by se mohl jablečný ocet pít spolu s medem, to by mohlo být ještě lepší, než se jen spoléhat na klistýr.


Naposledy upravil MartinG dne čtv lis 30, 2017 11:01 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv lis 30, 2017 2:15 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Windik píše:
alergii mám od malička, astma nevím ale v posledních letech dost zhoršilo a musím brát ventolin plus prednison,zodac,zirtec , celý červen a červenec a proto plánuji na květen 20 denní půst plus 20 denní návrat, tak jsem zvědav, zatím provádím očisty těla podle návodu na těchto stránkách, už mám za sebou jednu šanku a dvě jaterní kůry, plus zasadotvorná strava ,voda z vrtu. Jinak teď jsem dočetl knihu Léčení hladovkou od Nikolajeva a tam psali že léčili půstem i roztroušenou sklerózu ale kolik dnů půstu tam neuvádějí. jinak já zase nemůžu běhat, špatně se mi chodí,blbě se mi píše, únava, bolesti prostě naho..o. Před měsícem mi přiklepli důchod první stupeň \":)\" ,ale raději bych byl zdravý \":)\" Slovní spojení potravinová alergie slyším poprvé. Jinak zde jsem narazil na hezký článek od MIRKO jak si vyléčil RS-ko : http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=128539#p128539 (až na ty antihelmetika,zapper a oberon s ním souhlasím)

Ahojky,

taky máš krásnou historii a nezastavuješ se jako mnozí, no já jsem taky odkojen Solumedrolerm, potom Avonexem, který se mnou skoro nic neudělal a pote studie léku na RS až do dnes. Když to vidím jak jsou na tom lidé, co chodí do těch RS center a které potkávám i v lázních, stále si říkám, že takhle bych dopadnout nechtěl, jezdit na skutru a zbytek těla v podstatě nemít je to docela šílená věc, ale u mě to těmi prsty na noze teprve začíná, ta má noha je taková jakoby hadrová, ale připadá mi že mě to paralyzuje ty dráhy postupně a pořád se k tomu něco nového přidává. Teď už 14 dní cítím i takové divné pocity na obvodu stehna, až kolena atd. atd. Já zatím chodím normálně, nikdo na mě nic nepozná. Co se půstu týká, tak paní Partyková, také psala že se tím dá léčit hodně věci, experimentoval jsem i s urinou. Jaterek mám za sebou spousty, Šanku jenom 1x a už nikdy více nedělala mi vůbec dobře. Jinak jak píše o uživateli MIRKO, toho jsem znal osobně, psali jsme si stále, on na sobě také stále makal, ale bohužel už není mezi živými. Měl nějaké problémy doma, pak k tomu docela stresy a nakonec mu prasklo srdce. MIRKO se sebou dělal psí kusy. Já na Oberonu také několikrát byl, jako diagnostický přístroj funguje slušně. Antiparazitika jsem také bral, ale výsledek na mou RS jsem zatím nikde neviděl. Se zaperem jsem si nehrál, ale na Plazmový generátor jsem také jeden čas docházel, přece nebudeme čekat na invalidní vozík \":-)\"

Jinak kravské mléko nepiju, občas si dám jogurt, na zahuštění a vaření používáme sojové mléko Zajic, pšeničné výrobky skoro nejím, jeden čas jsem byl jen na rýžových chlebíčcích takže bezlepková strava a nějaké zlepšení jsem nepozoroval. K jídlu kupuju pouze žitný chléb, někdy i špaldový, výrobkům z pšenice se raději vyhýbám, cukr používám třtinový, případně xylitol, stevii a převažuje u mě k obědu vařená zelenina, 3x týdně nějaké to kuřecí, či krůtí maso.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz