Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte lis 21, 2017 4:48 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Neurofibromatóza
PříspěvekNapsal: čtv lis 09, 2017 6:11 pm 
Administrátor
Administrátor

Bugi píše:
Dobrý den , tak jsem si tu adrenální únavu prostudoval a hodně věcí do sebe zapadá. Omezit kofein a cukr a podobně a vůbec pozměnit veškeré zlozvyky. Budu si ješte hledat další články, protože je to zajímavé téma. Popřípadě budu uvažovat o test na kortizol.
Děkuji s pozdravem Bugi

No vidíte už jste to snad pochopil kudy vede cesta.

PříspěvekNapsal: pon lis 13, 2017 9:39 pm 

Dobrý den, tak mám výsledky z CT. Vše v pořádku. Akorád mi našli kalcifikaci ve stěně levé vertebrální tepny a zhuštělou sliznici v předních etmoidálních sklípcích. Četl jsem že na tu očistu cév výborně zabírá směs bio citronů s česnekem. Tak jdu do toho. Děkuji za další rady.
S pozdravem Bugi.

PříspěvekNapsal: úte lis 14, 2017 5:49 pm 
Administrátor
Administrátor

Bugi píše:
Dobrý den, tak mám výsledky z CT. Vše v pořádku. Akorád mi našli kalcifikaci ve stěně levé vertebrální tepny a zhuštělou sliznici v předních etmoidálních sklípcích. Četl jsem že na tu očistu cév výborně zabírá směs bio citronů s česnekem. Tak jdu do toho. Děkuji za další rady.
S pozdravem Bugi.

Tak každopádně valit hořčík co to dá a dávat K2 MK-7 aby se vápník neukládal do měkkých tkání.

PříspěvekNapsal: ned lis 19, 2017 2:43 pm 

Jarda píše:
Tak každopádně valit hořčík co to dá a dávat K2 MK-7 aby se vápník neukládal do měkkých tkání.

Dobrý den, tak s horčíkem jsem už začal, ale zatím opatrně,protože už jedné mírně vrchovaté čajové lžičce mám, střevní problémy tak přidávám pozvolna. Lékař mi na tu kalcifikaci řekl něco v tom smyslu, že to patří k věku a dál to moc nereší. Zatím mám jít na odběr krve kvůli cholersterolu. Co by jste radil ještě z krve vyšetřit.

S pozdravem Bugi

PříspěvekNapsal: ned lis 19, 2017 3:53 pm 
Administrátor
Administrátor

Bugi píše:
Dobrý den, tak s horčíkem jsem už začal, ale zatím opatrně,protože už jedné mírně vrchovaté čajové lžičce mám, střevní problémy tak přidávám pozvolna. Lékař mi na tu kalcifikaci řekl něco v tom smyslu, že to patří k věku a dál to moc nereší. Zatím mám jít na odběr krve kvůli cholersterolu. Co by jste radil ještě z krve vyšetřit.

S pozdravem Bugi

Na co budete řešit cholesterol, ten nikomu nevadí a pokud je vysoký je to problém hormonů a mědi, rozhodně si ho nenechte snižovat pomocí statinů to je naprostá blbost a problém to neřeší spíše komplikuje. Na konkrétní testy posílám lidi pokud mám možnost s nimi probrat jejich potíže, to nejde odhadovat. Musel by jste mě zavolat a pak se to dá. Jinak vrchovatá lžička není zrovna málo tam se vejde i více než 5 g chloridu hořčíku.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]