Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:15 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak to vidím já
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 7:50 pm 
\":mrgreen:\" Jak to vidím já ?? Hodně mluvíte o vlastní zkušenosti. Podle této stránky soudím, že váš životní styl se odehrává z velké části před monitorem PC. Jenže lidé jsou různé. Kromě toho že blbé a pitomé si každý nese genetické dědictví způsobu života předků. Bohužel globalizace nás vrhá do jednoho pytle. Já bych si troufal tvrdit že co jednomu prozpívá jinému může škodit. Můj názor je že dieta (rozumím rozumem řízený stravovací režim) je prospěšný našemu tělíčku ale důležitá je naše nedůslednost. Prostě čas od času si dopřát co hrdlo ráčí ( asi tak jednou týdně ) abychom tělu dodali chybějící látky a mohli mít po následující týden výčitky a držet se vyšlapaného chodníčku. Důležitá je střídmost. Prostě si něco vymyslet co vám bude sedět. Stačí po šesté večer nejíst a snídat až v devět. Mě například prozpívá nejíst cukr a bílou mouku. Baštit hodně zeleniny. Vyléčil jsem si tím patnáct let trvající tenisový loket. Večer místo tyčinek, oplatků, či jiných ptákovin křoupu mandle. Myslím si že je důležité více toho vyzkoušet a pozorovat co to s vámi dělá a pak to nějak zkombinovat. Jen si nezapomeňte jednou týdně dopřát podle chuti a hýbat se. Tím rozumím alespoň se jednou denně půlhodinky pořádně zadýchat. Život je pro mě o čase. Když si uvědomím kolik času prodrbu u televize nebo za PC a nicneděláním není problém z toho ukrojit a jít se projet na kole. VÁŽENÝ PANE POZOR!!! KAŽDÝ EXTRÉM ŠKODÍ !!!
A co mi můj životní styl v padesáti letech umožňuje?? Natáčet tyhle videa a žít. http://www.youtube.com/user/Skierloo \":D\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak to vidím já
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 9:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Lulu píše:
:mrgreen: Jak to vidím já ?? Hodně mluvíte o vlastní zkušenosti. Podle této stránky soudím, že váš životní styl se odehrává z velké části před monitorem PC. Jenže lidé jsou různé. Kromě toho že blbé a pitomé si každý nese genetické dědictví způsobu života předků. Bohužel globalizace nás vrhá do jednoho pytle. Já bych si troufal tvrdit že co jednomu prozpívá jinému může škodit. Můj názor je že dieta (rozumím rozumem řízený stravovací režim) je prospěšný našemu tělíčku ale důležitá je naše nedůslednost. Prostě čas od času si dopřát co hrdlo ráčí ( asi tak jednou týdně ) abychom tělu dodali chybějící látky a mohli mít po následující týden výčitky a držet se vyšlapaného chodníčku. Důležitá je střídmost. Prostě si něco vymyslet co vám bude sedět. Stačí po šesté večer nejíst a snídat až v devět. Mě například prozpívá nejíst cukr a bílou mouku. Baštit hodně zeleniny. Vyléčil jsem si tím patnáct let trvající tenisový loket. Večer místo tyčinek, oplatků, či jiných ptákovin křoupu mandle. Myslím si že je důležité více toho vyzkoušet a pozorovat co to s vámi dělá a pak to nějak zkombinovat. Jen si nezapomeňte jednou týdně dopřát podle chuti a hýbat se. Tím rozumím alespoň se jednou denně půlhodinky pořádně zadýchat. Život je pro mě o čase. Když si uvědomím kolik času prodrbu u televize nebo za PC a nicneděláním není problém z toho ukrojit a jít se projet na kole. VÁŽENÝ PANE POZOR!!! KAŽDÝ EXTRÉM ŠKODÍ !!!
A co mi můj životní styl v padesáti letech umožňuje?? Natáčet tyhle videa a žít. http://www.youtube.com/user/Skierloo \":D\"

Ano, zabere to dost času, ale to rozhodně není na závadu, člověk se stále učí. Jinak nevím, kde vidíte nějaký extrém, já zde prakticky nic jiného, než nyní vy, nepopisuji. Jinak to video je dobré, já sice na lyžích nejezdím, ale zase nachodím ročně tak 3000 km, což také není špatné.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz