Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:13 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: úte srp 13, 2019 1:12 pm 
Dobrý den,

chtěla bych vám a vaší snaze o jakousi osvětu moc poděkovat. Nenašla jsem zatím jiný web nebo zdroj, který by byl tak informativní a pro mě užitečný, jako ten váš. A celkem obdivuji vaši odvahu něco takového sepsat, vsadím se, že jste byl určitě párkrát nazván bláznem \":)\"

Potýkám (resp.potýkala jsem se) s problémy už v ranné pubertě, kdy jsem díky stravy od babičky a školní jídelny měla nadváhu, později i přes snahu jíst ,,zdravěji" mi začaly padat vlasy, strašně špatné trávení, vynechávala mi slinivka (v mých 15 letech nikdo nevěděl proč) .... no zkrátka téměř všechno se zlepšilo vysazením lepku, masa (to mi nečinilo moc potíže, ale dospěla jsem k vegetariánství přirozeně) , omezením obilovin a pitím čerstvých zeleninových šťáv+ ovoce po ránu a čerstvá zelenina a nějaké to vařené jídlo večer. Později jsem zařadila rybí olej a mám zase pěkné vlasy. Nejsem prakticky nikdy nemocná (jednou za dva roky možná viroza, která se po 3 dnech sama vyřeší).
Je to jednoduché, za ty léta už jsem si na svůj styl jídelníčku zvykla , bohužel okolí pořád nechápe.
Nicméně velmi děkuji za informace, které jste za svůj život nasbíral a sepsal na svůj web, protože bez nich bych nejspíš nepochopila nic o fungování potravy v organismu o důležitošti střevní mikroflory a vůbec základy, které mi v životě pomohly.

Přeji pěkný den!


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: úte srp 13, 2019 4:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Elissa píše:
Dobrý den,

chtěla bych vám a vaší snaze o jakousi osvětu moc poděkovat. Nenašla jsem zatím jiný web nebo zdroj, který by byl tak informativní a pro mě užitečný, jako ten váš. A celkem obdivuji vaši odvahu něco takového sepsat, vsadím se, že jste byl určitě párkrát nazván bláznem \":)\"

Potýkám (resp.potýkala jsem se) s problémy už v ranné pubertě, kdy jsem díky stravy od babičky a školní jídelny měla nadváhu, později i přes snahu jíst ,,zdravěji" mi začaly padat vlasy, strašně špatné trávení, vynechávala mi slinivka (v mých 15 letech nikdo nevěděl proč) .... no zkrátka téměř všechno se zlepšilo vysazením lepku, masa (to mi nečinilo moc potíže, ale dospěla jsem k vegetariánství přirozeně) , omezením obilovin a pitím čerstvých zeleninových šťáv+ ovoce po ránu a čerstvá zelenina a nějaké to vařené jídlo večer. Později jsem zařadila rybí olej a mám zase pěkné vlasy. Nejsem prakticky nikdy nemocná (jednou za dva roky možná viroza, která se po 3 dnech sama vyřeší).
Je to jednoduché, za ty léta už jsem si na svůj styl jídelníčku zvykla , bohužel okolí pořád nechápe.
Nicméně velmi děkuji za informace, které jste za svůj život nasbíral a sepsal na svůj web, protože bez nich bych nejspíš nepochopila nic o fungování potravy v organismu o důležitošti střevní mikroflory a vůbec základy, které mi v životě pomohly.

Přeji pěkný den!

Děkuji za uznání, vždy potěší ujištění že tu práci nedělám zbytečně. Jsem rád že se najdou lidé kterým i v dnešní době plné závisti a arogance stojí za to napsat že jim zde předložené informace nashromážděné za mnoho let krásně pomáhají. Máte plnou pravdu že jsem občas napadán za své názory a rady a i když věcně svoji oponentní rétoriku nejsou tito lidé schopni podložit tak alespoň nálepkují a trolují. Já to již dávno neřeším, ale dříve mě dost vadilo že se snažím lidem zdarma pomáhat a někteří za to na mě ještě plivou jedovaté sliny. Dnes takové napadání vnímám jako nutné zlo které se vždy šíří a bude šířit za všech okolností a nelze se mu vyhnout ať děláte cokoliv, vždy se najde někdo komu to cokoliv bude trnem v oku, asi jde o nutnou součást našich životů.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2021 3:04 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 14, 2012 12:25 pm
Příspěvky: 148
Dobrý den já vím že to sem nepatří ale v jednom příspěvku jsem se do četu, že
Ja uz 15 let nemam zdravotni pojisteni,
Tomu trochu nerozumím zdravotní pojištění si přece musí platit každý ne, nebo to jde nějak obejít?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2021 3:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Tony210 píše:
Dobrý den já vím že to sem nepatří ale v jednom příspěvku jsem se do četu, že
Ja uz 15 let nemam zdravotni pojisteni,
Tomu trochu nerozumím zdravotní pojištění si přece musí platit každý ne, nebo to jde nějak obejít?

Na tuto problematiku nejsem zrovna odborník, ale pokud vím tak existuje status OBZP tedy osoba bez zdanitelných příjmů kde sice teoreticky musíte platit zdravotní pojištění, ale už ne sociální odvody. Nedovedu odpovědět jak je to v případě kdy uvedený status máte příjem nemáte a platit tedy nemůžete, ale i tento stav musí legislativa nějak řešit takových lidí není zrovna málo. Každopádně by jste patrně nesměl nic vlastnit což může být docela komplikující.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: stř dub 21, 2021 11:07 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Pán Jarda, chcem vám poďakovať za vaše úsilie a energiu, s ktorou reagujete na každý dotaz alebo problém. Židia majú tradíciu uvádzať na náhrobné kamene, v čom bol človek prospešný pre spoločnosť ("Pomohol vyštudovať dvom sirotám" "Dal opraviť školu" ap.). Váš epitaf by mohol znieť "Pomáhal chorým, ktorých odmietli liečiť lekári" alebo niečo podobné \":mrgreen:\".

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: stř dub 21, 2021 7:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
neti píše:
Pán Jarda, chcem vám poďakovať za vaše úsilie a energiu, s ktorou reagujete na každý dotaz alebo problém. Židia majú tradíciu uvádzať na náhrobné kamene, v čom bol človek prospešný pre spoločnosť ("Pomohol vyštudovať dvom sirotám" "Dal opraviť školu" ap.). Váš epitaf by mohol znieť "Pomáhal chorým, ktorých odmietli liečiť lekári" alebo niečo podobné \":mrgreen:\".

Děkuji za uznání, někdy je to opravdu na palici nicméně pokud bych to dělat nechtěl tak nemusím. Sice se pod náhrobní kámen zatím nechystám, ale popřemýšlím co by tam mělo být psáno.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz