Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 11:30 pm 
Tak jsem to tady prostudoval a upřímně řečeno, radši chcípnu v 65 na infarkt a užiju si všech božských dobrot, než tady strašit do 90 a žrát jenom zelený jako králík, polykat při tom 50 (ano skutečně 50ks) pilulek s vitamíny a minerály denně. To vám nepřijde divný, vy býložravci? To je totiž logické, když nežerete maso, tak vám tuna vitamínů a minerálů chybí. Vrážet si hadici do zadnice a napoušte si do ní vlastní moč. Divím se, že ještě nikoho nenapadlo spojit hadicí močovou trubici s análem, to by byla fíčura. Zkuste si chodit močit na trávník stále na stejné místo, po tejdnu chcípne i tráva, takový je moč odpad. Nepřijde vám divný, že celý život řešíte co smíte a co nesmíte spolknout? Být celý život neduživá padavka, která se musí dopovat vitamíny z lékárny?

V dnešním podělaném světě je pořádné jídlo moje jediné potěšení. Zkuste si dát zítra k snídani párečky, na oběd pečeného králíčka a k večeří pořádnou porci tlačenky s cibulí a uvidíte jak se vám spraví nálada! Doporučuji!

S přáním pěkného večera si jdu namazat chleba paštikou a otevřít pivo


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 12:54 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Návštěvník píše:
Tak jsem to tady prostudoval a upřímně řečeno, radši chcípnu v 65 na infarkt a užiju si všech božských dobrot, než tady strašit do 90 a žrát jenom zelený jako králík, polykat při tom 50 (ano skutečně 50ks) pilulek s vitamíny a minerály denně. To vám nepřijde divný, vy býložravci? To je totiž logické, když nežerete maso, tak vám tuna vitamínů a minerálů chybí. Vrážet si hadici do zadnice a napoušte si do ní vlastní moč. Divím se, že ještě nikoho nenapadlo spojit hadicí močovou trubici s análem, to by byla fíčura. Zkuste si chodit močit na trávník stále na stejné místo, po tejdnu chcípne i tráva, takový je moč odpad. Nepřijde vám divný, že celý život řešíte co smíte a co nesmíte spolknout? Být celý život neduživá padavka, která se musí dopovat vitamíny z lékárny?

V dnešním podělaném světě je pořádné jídlo moje jediné potěšení. Zkuste si dát zítra k snídani párečky, na oběd pečeného králíčka a k večeří pořádnou porci tlačenky s cibulí a uvidíte jak se vám spraví nálada! Doporučuji!

S přáním pěkného večera si jdu namazat chleba paštikou a otevřít pivo

Tak, ako Pasteur na smrtelnej posteli odvolal svoje slova, i Vy raz tak ucinite. Dovtedy... dobru chut.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 8:44 am 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
Xion píše:
Tak, ako Pasteur na smrtelnej posteli odvolal svoje slova, i Vy raz tak ucinite. Dovtedy... dobru chut.

no takto já odolávám sladkostem. Milovala jsem dycky dortíky a zakusky cukrárna je pro mě hrůza jen jdu okolo.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 10:54 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Emidlo píše:
no takto já odolávám sladkostem. Milovala jsem dycky dortíky a zakusky cukrárna je pro mě hrůza jen jdu okolo.

Je někdy těžké odolávat, že ?? Ale občasný prohřešek se dá dobře napravit. Jen tomu pokušení nepropadnout na trvalo. \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 8:46 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Pre vycisteneho cloveka plati pravidlo - obzerstvo kompenzuj rovnakou vahou hladoviek, a udrzis si zdravie. \</div

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 10:37 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
[quote="Xion":16t34c9h]Pre vycisteneho cloveka plati pravidlo - obzerstvo kompenzuj rovnakou vahou hladoviek, a udrzis si zdravie. \</div

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 8:21 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Emidlo píše:
obžerstvim netrpim jen mám slabou vůli si občas dopřát a pak to hned zavrhnout. To mi nejde. Musim odolávat pořád a nad vším do čeho bych snadno spadla.

Zdravím, nejni jednoduché zvládnout mnohdy sám sebe a svou psychiku, která ráda nabádá k nešvarům. Jakmile jí povolíme, můžeme ve starém problému opět lítat.
Je tedy jen na našem rozumu, kam se vrtneme a čemu dáme přednost.
Občasné smlsnutí nejni na závadu.
Pokud máte pocit, že by jste se ještě nezvládla, vyčkejte. Ono se to časem upraví, že Vám přijde bývalý nešvar jak hloupost. \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 2:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Návštěvník píše:
Tak jsem to tady prostudoval a upřímně řečeno, radši chcípnu v 65 na infarkt a užiju si všech božských dobrot, než tady strašit do 90 a žrát jenom zelený jako králík...
Je Vaše svaté právo se krmit čím uznáte za vhodné a to Vám nikdo nebere. Proč ale nerespektujete, že stejné právo mají i ostatní? Kvůli mě alespoň stát nemusí vyhazovat oknem peníze za nekonečnou léčbu rakoviny, cukrovky nebo jiného svrabu, který "junk food" prokazatelně způsobuje. Osobně bych ty náklady na léčbu nechal lidem platit ze svého pokud se prokáže, že si problémy způsobili vlastním přičiněním. Pokud sem dokážete přispět čímkoliv, co dokáže tlačenka a spol. vyléčit, určitě se najde řada uživatelů (včetně mě) kteří si rádi rozšíří obzory. O tom totiž toto fórum myslím primárně je...


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 2:20 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Emidlo píše:
obžerstvim netrpim jen mám slabou vůli si občas dopřát a pak to hned zavrhnout. To mi nejde. Musim odolávat pořád a nad vším do čeho bych snadno spadla.

Ja za obzerstvo povazujem nielen velke kvatna potravy, ale aj potravu, ktoru telo nepotrebuje, a je donho aj tak vtlacena. Takze tieto "zlyhania" patria tiez pod kategoriu obzerstva. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: sob pro 10, 2011 11:58 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 08, 2011 12:31 am
Příspěvky: 11
Návštěvník píše:
Tak jsem to tady prostudoval a upřímně řečeno, radši chcípnu v 65 ...
V dnešním podělaném světě je pořádné jídlo moje jediné potěšení. Zkuste si dát zítra k snídani párečky, na oběd pečeného králíčka a k večeří pořádnou porci tlačenky s cibulí a uvidíte jak se vám spraví nálada! Doporučuji!

Papej, chlapče, obžírej se - dnes už ale nepřejeme "Dobrou chuť" ale spíš "Hodně štěstí".

_________________
S uctivým pozdravením HonzazMoravy


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: sob pro 10, 2011 2:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv zář 29, 2011 1:13 pm
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha
Moje žena říká sirné patlanici "tlačenka", takže co se týče nadpisu tak s vámi souhlasím. Se zbytkem je zbytečné na váš názor reagovat, pokud si někdo přeje zemřít v půlce života (v 65), je to zcela mimo mé pochopení, ale jsem tolerantní a nebudu vám to vyvracet.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: sob pro 10, 2011 4:26 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 6:25 pm
Příspěvky: 31
Návštěvník píše:
Tak jsem to tady prostudoval a upřímně řečeno, radši chcípnu v 65 na infarkt a užiju si všech božských dobrot, než tady strašit do 90 a žrát jenom zelený jako králík, polykat při tom 50 (ano skutečně 50ks) pilulek s vitamíny a minerály denně. To vám nepřijde divný, vy býložravci? To je totiž logické, když nežerete maso, tak vám tuna vitamínů a minerálů chybí. Vrážet si hadici do zadnice a napoušte si do ní vlastní moč. Divím se, že ještě nikoho nenapadlo spojit hadicí močovou trubici s análem, to by byla fíčura. Zkuste si chodit močit na trávník stále na stejné místo, po tejdnu chcípne i tráva, takový je moč odpad. Nepřijde vám divný, že celý život řešíte co smíte a co nesmíte spolknout? Být celý život neduživá padavka, která se musí dopovat vitamíny z lékárny?

V dnešním podělaném světě je pořádné jídlo moje jediné potěšení. Zkuste si dát zítra k snídani párečky, na oběd pečeného králíčka a k večeří pořádnou porci tlačenky s cibulí a uvidíte jak se vám spraví nálada! Doporučuji!

S přáním pěkného večera si jdu namazat chleba paštikou a otevřít pivo

Dobrou chuť Vám vynšuju!
Pozitivní ladění, radost ze života a bezvadní přátelé mají větší moc než si lidé připouštějí, i když by se jejich strava nedala nazvat optimální nebo zdravá. Priority má každý jinde. Záleží na celkové kvalitě životě.
Škoda, že máte jen jedno takové potěšení...to Vám teda nezávidím.

_________________
Když budete neustále krmit svou mysl novými věcmi, nikdy nedosáhnete hlubších úrovní uvnitř sebe. Zůstanete na místě.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: úte lis 06, 2012 4:19 pm 
No, také jsem zkoušel hlídat si PH v těle, přestal jsem jíst maso a zařadil jsem ořechy, zrní a šlo to docela dobře. Z počátku jsem se opravdu zbavil odpadu ve svém těle, ale později mne přemohlo stále větší nutkání na kus, alespoň kousek masa. Dal jsem si a moje PH bylo rázem v ... a ne na chvilku, ale na dva dny. Opět jsem tvrdě nastolil pořádek ve svém těle a došlo to tak daleko, že každé pochybení jsem si sám odsoudil. Potom jsem si uvědomil, že se chovám jako magor, protože od nepaměti jíme maso, zeleninu, ovoce, obiloviny, cukrovinky z medu, cukrové třtiny nebo cukrové řepy. Od nalezení tabáku, kávy, čaje kouříme a pijeme kávu, čaj. Také pijeme kvašené nápoje hlavně pivo, víno, destiláty a v poslední řadě vodu. Návrat ke zdravému stylu života je ve vyváženosti všeho zmíněného, jen to kouření bych asi vynechal. Vyváženost stravy a nákup kvalitních surovin spolu s dostatkem pohybu přispívá k dobré náladě a dobrá nálada, osobní pohoda ke zdraví a dlouhému věku.
Chápu, že lidé pohybově omezení musí řešit dietou své omezení, ale všichni ostatní si omezováním ubližují. Potom chápu, že se potřebují, nejlépe kolektivně pod taktovkou "odborníků", utvrdit se ve správnosti svého rozhodnutí. Vždyť, co je v životě lepšího než se dobrovolně stát asketou o zrní, zelenině, ovoci (ale pozor, jen některé ovoce je vhodné) a vodě.
Moji prarodiče jsou z Moravy, celý život pili dobré víno, jedli všechno, nepracovali, ale dřeli na vinohradě. Děda kouří, je mu 98 let, babička je o rok mladší, budou tu ještě dlouho, protože jsou vyrovnáni sámi se sebou.
Pavel


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: úte lis 06, 2012 5:06 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Host píše:
Návštěvník píše:
Tak jsem to tady prostudoval a upřímně řečeno, radši chcípnu v 65 na infarkt a užiju si všech božských dobrot, než tady strašit do 90 a žrát jenom zelený jako králík...
Je Vaše svaté právo se krmit čím uznáte za vhodné a to Vám nikdo nebere. Proč ale nerespektujete, že stejné právo mají i ostatní? Kvůli mě alespoň stát nemusí vyhazovat oknem peníze za nekonečnou léčbu rakoviny, cukrovky nebo jiného svrabu, který "junk food" prokazatelně způsobuje. Osobně bych ty náklady na léčbu nechal lidem platit ze svého pokud se prokáže, že si problémy způsobili vlastním přičiněním. Pokud sem dokážete přispět čímkoliv, co dokáže tlačenka a spol. vyléčit, určitě se najde řada uživatelů (včetně mě) kteří si rádi rozšíří obzory. O tom totiž toto fórum myslím primárně je...

Uz se penize vyhazovat nebudou, nejak jim dosly.
Takze kdo si sam neudrzi zdravi v poradku bude mit za par mesicu smulu:

http://www.novinky.cz/domaci/283902-rak ... kolog.html

Takze bezte nakoupit tlacenku, at jeste stihnete do konce roku dostat rakovinu, pak uz mate smulu. \":-)\"

Inzenyr


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2012 9:02 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
inzenyr píše:
Uz se penize vyhazovat nebudou, nejak jim dosly.
Takze kdo si sam neudrzi zdravi v poradku bude mit za par mesicu smulu:

http://www.novinky.cz/domaci/283902-rak ... kolog.html

Takze bezte nakoupit tlacenku, at jeste stihnete do konce roku dostat rakovinu, pak uz mate smulu. \":-)\"

Inzenyr

\":D\" To je fakt černý humor! No je vidět, že když už se tak stane (a člověk nedejbůh onemocní), nejjistější bude opět stará dobrá samoléčba, než jejich hrazená "léčba" \":)\" ...


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz