Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 9:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: stř srp 14, 2013 9:22 am 
Offline

Registrován: stř srp 14, 2013 7:44 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Na skalce 542, český krumlov, 38101
Dobrý den,

přeskočím kraviny ohledně věčně neschválených dotazů moderátorem i přes to že obsah je zcela korektní a odpovědi by jistě nezajímaly pouze mě. Zkusím tedy v křeči založit jiný účet a napsat na jiné místo.

Předem bych chtěl říct že jsem Jardův fanoušek i přes to že některá jeho doporučení mi moc nesedí, ale jak sám zdůrazňuje, tak každý jsme jiný.

Otázky mě napadly při čtení topicu Velmi nebezpečný pošuk, který má asi největší sledovanost z celého webu, netřeba ho tedy představovat.

Přikládám stále nezveřejněný dotaz, na který by jistě bylo fér nechat Jardu odpovědět.

Dobrý den,

tohle téma už je starší než já sám mám někdy pocit, urážení na obou stranách. (tak je to v pořádku \":)\"

Snad jsem nepřehlédl odpověď na myšlenku se kterou si pohrávám, ALE.

... Tělo autora toho fora odpovídá skutečně věku člověka, který žije v pivu a cigárech. Proč jste tak sešlý, Jardo....?

Když se podívám na internet, napíšu raw food vegan, tak najdu svalnaté 70ti leté pány, kteří udělají víc kliků než do kolika umím počítat. Pleť 35letých, temperament mladých lidí. Pak to má smysl. Ale zdejší autor je s odpuštěním starý, vyhublý pán s vrásky, šedivými vlasy, unavenou pokožkou, brýle, pleš.

(četl jsem jeho historii, kterou sám napsal a zveřejnil... vypitý, ustaraný muž s bolístkou v bříšku (rak...? ) ... a bohužel na foru s fotkou která asi už 15 let neodpovídá.

Znám spoustu lidí (a každý z vás je také zná), kteří by ho vetkli do kapsy, jsou o deset let starší a jejich oběd se přitom počítá pouze v kusech knedlíků k vepřové kýtě + vychlazená desítka.

Proč vypadá takhle...? Mám si zvyknout na klystýry, ovoce, pH papírek kterým si budu měřit moč, žádné maso, mlíko, pečivo, sladké, slané, proto abych v necelých 56ti letech vypadal stejně jako každý, který na to vlastně srdečně kašle ?

Moc si vážím všeho co jste Jaroslave pro lidi zdarma udělal. A víte co bych chtěl taky jednou v životě zažít ? ... moc by se mi líbilo aby mi někdo řekl, že z jednoho řízku tejdně se svět taky nezboří. A že když lidé celej život žerou bílou mouku a na starý kolena se jim to vrátí, tak mám dost velkou šanci že když si jednou za týden nechám připravit indickou kuchyni za odměnu, za to že jsem celý týden cvičil a jedl živou, vysoce radiovitální stravu, kterou jsem naháněl draze po farmách... tak že když mi ta jedna indická kravina na kari udělá radost, tak že o nic nejde.

Obávám se, že zdravé tělo mi neřekne ať se za velký kus práce přestanu i takto chudě odměňovat... jde přece o uspokojení komplexní duše i těla.

Myslím, že je příliš kritické potom v klíčových článcích lidem podat sýr, housku, mlíko jako nejkratší cestu do rakoviny a připojit jim k tomu fotky krvinek a plesnivých tumorů.

Mám pocit, že je velice obtížné lidem vysvětlit jak komplexní je spokojený, zdravý život, že ani Vy, ten návod nedokážete lidem naservírovat objektivně, což není hanba.

Neděste prosím ty lidi zbytečně. Budou z nich stejné trosky v obsesi jako anorektici a část půstařů, kteří mají panický strach z potravin, odmítají se napít nedestilované vody, jablka si nemohou koupit nikde jinde než pod stromem u dědka, protože zbytek je jenom pesticid na rakovině... obtěžují tím okolí a sami pochopitelně žijí nekomfortní život. Mnohdy zbytečně, ale společnost je zavrhuje zcela právem. Není normální vidět za vším rakovinu.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: stř srp 14, 2013 11:02 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
To že se z jednoho řízku týdně svět nezboří - to si prostě musíte říct sám sobě, obávám se, že to nikdo za vás neudělá. K ostatní mu se nevyjadřuji, nechci dělat rozbroje, ale s některými věcmi souhlasím.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: ned srp 25, 2013 3:26 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Já bych k tomuhle napsal sloh, místo toho bych doporučil knihu Alternativní medicína od Jířího Heřta, držitele xxx titulů a řádu jakéhosi lékařského rytíře, celkem mi to otevřelo oči. Myslím, že od té doby co se ve všem tak nerejpu je mi lépe. Ano, spoustu věcí je užitečných. Exaktní metody např. krevní testy otázkou ale je, jestli prinicpy ortomolekulární medicíny (megadávky) dávají z hlediska lidské fyziologie smysl. Řeči že každý máme jiné tělo jsou hezké ale lidská fyziologie funguje stejně, kdyby ne, nebyla by moderní - vědecká medicína. Že kravské mléko obsahuje 10 000 bakterií na mililitr -bílý jed? No, po krátké diskuzi s člověkem co vystudoval veterinu mi bylo vysvětleno že ty bakterie se tam nemají jak dostat - příroda to tak zařídila, aby tele mohlo přežít. A v takové břečce jako je mléko v krabici ani nemají bakterie možnost žít.
Jedna rada, zkuste předpokládat, že většina věcí v tomto oboru musí dávat z vědeckého pohledu smysl, a většina jich nedává. Třeba úžasné kolostrum, které obsahuje imunoglobuliny, které bohužel vyloučíme, protože přes tlusté střevo neprojdou do těla. A podobně je to s xxx dalšíma věcma. Že MMS je selektivní látka - špatné zničí a dobré nechá? Hloupost a lež.

A poslední věc do foroty placebo je hodně silná věc, pamatujte na to...

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 11:52 am 
Offline

Registrován: stř srp 14, 2013 7:44 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Na skalce 542, český krumlov, 38101
Na klíčovou otázku tedy autor fora nemá odpověď a proto pro mě nemá smysl nechat si kázat od člověka co si hraje na mrtvého, když dojde na lámání chleba.

... Je to pro mě velké zklamání, protože i lhář a srab, půstařský vymývač - Pavel Mácha, měl dost velké kule na to aby mě aspoň z fora smazal a pomluvil mi rodinu, když otázka byla na jeho vkus příliš otevřená a odhalovala jeho nemoc (kterou vydával za abnormální zkušenosti). Na slepýho, že měsíc nevidí nejsledovanější položku na foru si ale nehrál nikdy.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 12:31 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Pavel_Franta píše:
Na klíčovou otázku tedy autor fora nemá odpověď a proto pro mě nemá smysl nechat si kázat od člověka co si hraje na mrtvého, když dojde na lámání chleba.

... Je to pro mě velké zklamání, protože i lhář a srab, půstařský vymývač - Pavel Mácha, měl dost velké kule na to aby mě aspoň z fora smazal a pomluvil mi rodinu, když otázka byla na jeho vkus příliš otevřená a odhalovala jeho nemoc (kterou vydával za abnormální zkušenosti). Na slepýho, že měsíc nevidí nejsledovanější položku na foru si ale nehrál nikdy.

Jarda Vám moc rád odepíše, až se tu k tomu dostane, jak ho znám, má toho celkem dost.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 1:14 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
No, mám trochu dojem, že Jarda je s rodinou na dovolené- neodpovídá poslední dobou nikomu. Obviňování ze zbabělosti není tedy na místě. Na místě je spíše, myslím, trpělivost a slušnost... A pokud dobře počítám, Váš dotaz je tady ne měsíc, ale dva týdny. Dag.


Naposledy upravil Saurah dne pát srp 30, 2013 9:06 pm, celkově upraveno 1

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 3:48 pm 
Počítáte správně. Zkuste se někdy podívat kdy byl Jarda přihlášen naposled.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 6:10 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Pavel_Franta píše:
Na klíčovou otázku tedy autor fora nemá odpověď a proto pro mě nemá smysl nechat si kázat od člověka co si hraje na mrtvého, když dojde na lámání chleba.

... Je to pro mě velké zklamání, protože i lhář a srab, půstařský vymývač - Pavel Mácha, měl dost velké kule na to aby mě aspoň z fora smazal a pomluvil mi rodinu, když otázka byla na jeho vkus příliš otevřená a odhalovala jeho nemoc (kterou vydával za abnormální zkušenosti). Na slepýho, že měsíc nevidí nejsledovanější položku na foru si ale nehrál nikdy.

Pavle nebo Franto nebo jak se jmenujes. Napsal bych ti par poznamek k tvym prispevkum. Za prve bych chtel uvest ze si velice vazim jak Jardy tak Pavla Machy. Kdyz jsem kdysi pochopil, ze pres oficialni medicinu cesta ke zdravi nevede a ze vylecit se musim sam, tak jsem se rozhodnul pro pust. Procetl jsem Machovuv web pust.cz a dal jsem hladovku a uspesne jsem se zbavil zdravotniho problemu, ktery mel byt podle me doktory nevylecitelny. Stacilo na to par tydnu. V te dobe jsem u nas jine stranky zabyvajici se alternativni lecbou nenasel. A nenasel jsem ani detailni navod s bezplatnym koucovanim nikde jinde. Mne stacilo procist si web, ale mi znami nekolikrat potrebovali konkretne poradit. Napsal jsem tedy Pavlovi a velice rychle mi vzdy prisla perferfektni odpoved, ktera nam pomohla. I kdybych vedel, ze ma Pavel nejakou nemoc, muj vztah k nemu by to nezmenilo.

A co se tyka Jardy, vytvoril, plati a provozuje stranky, ktere povazuju za soucasnou nejlepsi platformu pro diskuzi o zdravi v cestine. Pro mne to je dost. Diky jardovym zelenym strankam spousta lidi pochopila, ze nemoci nejsou z nedostatku prasku, ale z blbyho jidla a ze zanesenych organu. A pochopili, ze o sve zdravi se museji starat sami, ze to za ne rozhodne neudelaji doktori ani zadny lecitel. Jsem rad, ze tyto stranky existuji a je mi opravdu jedno, jestli ma jejich autor bryle nebo nema moc vlasu. Navic k tem brylim nekde jarda vysvetloval, ze ma zrak zniceny nejakou chemii nebo cim a ze je uspech ze aspon vidi s brylemi. A ples se leci mnohem hur nez rakovina.

Pavel_Franta píše:
Otázky mě napadly při čtení topicu Velmi nebezpečný pošuk, který má asi největší sledovanost z celého webu
Nevim, proc pises, ze ma asi nejvetsi sledovanost \":(\" , kdyz mas u vypisu temat pocet zobrazeni a snadno tedy zjistis, ze jsou tu temata 10x sledovanejsi.

Tva starost o Jardovy vrasky mi trochu pripomina, jak vycital bracha vrasky me mame a rikal, ze teta vypada v obliceji lip. V tom mel pravdu, teta ma oblicej koulatoucky bez vrasek, protoze ma par desitek kg nadvahu. Ale denne ji hromadu prasku, obcas ji delaji nejakou operaci a sama vyleze maximalne pred barak. Mama v dost pokrocilem veku nebyla pres 20 let mimo urazu u doktora a fyzicky je na tom opravdu vyborne. Do jiste doby je nejdulezitejsi, jak clovek vypada, ale pak lide zjisti, ze i to zdravi by se hodilo. Tyto stranky jsou predevsim o tom zdravi a to ma asi Jarda v pohode a casem mozna i ty pochopis, ze to je dulezitejsi nez vrasky. Taky nikomu neradi jaky ma mit uces, ale jak se vylecit a tam asi prikladem jarda je. A i kdyby nebyl, vetsine lidi to tu asi je jedno.

Pavel_Franta píše:
Neděste prosím ty lidi zbytečně. Budou z nich stejné trosky v obsesi jako anorektici a část půstařů, kteří mají panický strach z potravin, odmítají se napít nedestilované vody, jablka si nemohou koupit nikde jinde než pod stromem u dědka, protože zbytek je jenom pesticid na rakovině... obtěžují tím okolí a sami pochopitelně žijí nekomfortní život. Mnohdy zbytečně, ale společnost je zavrhuje zcela právem. Není normální vidět za vším rakovinu.

Pokud je stejne snadne pit destilku jako hnusnou vodu z kohoutku nebo neco sladkyho s Aspartamem, tak i ja tu destilku preferuju. Rakovina neni jen teoreticka hrozba, je to hrozba velice realna, bohuzel. Bud rad, ze ty zkusenosti nemas, hodne lidi je ma. A rakovina se dnes uz tyka i mladych, at uz o tom vis nebo ne.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 7:45 pm 
Offline

Registrován: stř srp 14, 2013 7:44 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Na skalce 542, český krumlov, 38101
Chápu co píšete. Zeptejte se Máchy jak zabil svého prvního člověka. Možná si vzpomente jak psal že každý kdo drží 40ti denní půst, tak může použít zrychlenou návratovku. Škoda že půst nikdy nedržel, jinak by věděl že zrychlenou návratovku je možné použít až po tom co tělo ukončí autolýzu. U týpka s pořádnou kytarou to může trvat klidně i sto dní.

Takhle amatéři zabíjí mladé lidi. Půst sám o sobě je jednoduchá záležitost. Já držím 40ky bez víry, astrálních cest a dalších líbivých keců a slibů o vidění různých aur. Ten člověk je tohle: http://www.exotopedia.org/wiki/Pavel_M%C3%A1cha ... schovanej týpek kterýho nikdy nikdo neviděl, kterej prodává vytištěný forum, který zamknul a pod 30ti účtama z větší části sám schizofrenicky napsal.

... a proč mi píšete Vy ? .... to se nemůžu zeptat proč pán nevypadá zdravě, když nejí mouku, sůl, cukr, maso, mlíko... nepije, nekouří ?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 8:19 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Pavel_Franta píše:
....... a proč mi píšete Vy ? .... to se nemůžu zeptat proč pán nevypadá zdravě, když nejí mouku, sůl, cukr, maso, mlíko... nepije, nekouří ?

Napsal jsem vam svuj nazor na dane tema proto, ze jste dal prispevek do tohoto fora. Pokud jste nechtel prispevky ostatnich, mohl jste pouzit SZ=soukroma zprava. Obdobne to je i na jinych diskuzich, takze predpokladam, ze SZ znate.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 8:54 pm 
Offline

Registrován: stř srp 14, 2013 7:44 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Na skalce 542, český krumlov, 38101
Osobně si myslím že když má téma 200 shlédnutí za prvních 24 hodin, tak si to asi nečetlo 5 lidí dvacetkrát. Prostě lidi zajímá proč člověk co dělá všechno dobře vypadá v 56 letech jako zachovalý 70ník.

Jeho patnáct let starou fotku tu vidíme všichni. Najděte si jeho současnou fotku.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 9:18 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Klidně se Jardy ptejte sám za sebe, ale proč do toho zatahujete také ostatní? Proč si máme hledat současné foto? Abychom prozřeli? Jako že byste nás chtěl spasit... ??? A z jakého titulu? Jste přesvědčen, že jste chytřejší a vzdělanější ( co ty hrubky?) než my všichni? Ale... že se nechám vyprovokovat... \":oops:\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 9:22 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Spousta lidí vypadá mladší a jiná spousta starší, stejně jako část je plešatá a část nosí brejle. Nejvíc v tom hraje roli dědičnost, někteří si tu namlouvaj že když budou nějak jíst, tak se ve zdraví dožijou 100 let \":lol:\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 9:58 pm 
Offline

Registrován: stř srp 14, 2013 7:44 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Na skalce 542, český krumlov, 38101
Proč se semnou chcete hádat ?

Chápu že půlka z vás je tady bolístkářů, kteří mají pocit že košem jablek se jim změnil život (ještě že jste Jardu našli, protože jinak by vás nenapadlo že majonéza, smažák, krabka startek a kýbl piva vám moc neprospívá ) ... ale, vyjma toho že jste všichni vyčetli z mého textu že Jarda je debil vylhane.... bože kde to v tom vidíte ? ... Proč ho hájíte ? Já z něj debila nedělám.

Je prostě sešlej, za všim vidí rakovinu a zdraví životní styl tu přerůstá do maniakálního životního poslání ve smyslu: Žij abys žral správně, jinak dostaneš rakovinu !!!

Ano, když se mi něco nelíbí, tak tu taky nemusím být. Ano, nemusím tu mít kopici kamarádů co si denně dávaj klystýr močí, ale ať mi Jarda odpoví proč píše recepty na zdravé tělo, když bych ho z fleku tipnul na 65 let, a kdyby mi někdo řekl at jsem napozoru protože tenhle pán velmi dbá o své tělo, tak střelim i 75... to byl ale těžce vybouch


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 10:13 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Jsou tu i zastánci jiných směrů, třeba nowocain. A podle mě je tu spousta kravin, ale nepíšu to, ať si každej čte a píše co chce. Taky půjdeš na fórum kuřáků říkat jim že je to nezdravý ? Ať si každej dělá co chce.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz