Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon pro 11, 2017 3:55 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: pon bře 17, 2014 3:49 pm 

No jíst zvířata za živa by šlo hůř :lol:
Ale nemá cenu o tom diskutovat, prostě kdo maso jíst nechce, ať ho nejí.

Ohlásit tento příspěvek
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob bře 22, 2014 9:27 am 
Administrátor
Administrátor

Kachně píše:
To je jako vlízt na fórum křesťanů a psát jim, že není bůh, to je něco podobného :D
Pobavilo mě to s tou karmou, takže všichni těžce nemocní jsou vlastně hajzlové, co si to zasloužej. No asi to tak bude, já jsem celkem zdravej.
Popírání dědičnosti je opravdu směšný, na to se nedá nic jinýho napsat.
A co se týče tlaku, tak tlak nesníží nějaká květinková výživa, ale hlavně ubrání soli. Také třeba hořčík, česnek, atd... To doktoři nepochybně vědí a rozumnej doktor hned řekne nemocnýmu aby omezil sůl. Nemocnej to ale neudělá, protože to by vlastně znamenalo si vařit a ne jíst v hospodách a vynechat šunky, uzeniny, salámy, atd..... a pak mu doktor může předepsat jen prášky.
Když pak začne jíst jen ovoce a zeleninu, tak má rázem soli minimum a tlak mu klesne.

Tak, že popírání dědičnosti je směšné to je otázka, já ji nepopírám v tom smyslu, že člověk dědí špatné životní a stravovací návyky, tam vše nezpochybnitelně funguje, ale odmítám ji jako všemocné zaklínadlo moderní medicíny. Pokud by dědičnost fungovala, tak jak lékaři tvrdí, tak zde po pár set letech nenajdete zdravého a funkčního jedince, což evidentně nefunguje a také je naprosto evidentní, že mnoho lidí svoji dědičnou predispozici k dané rodové nemoci nezíská a jenom se stále ptám proč. Často totiž vidím dědu, otce a syna se stejnou nemocí a pokud se zástupců těchto třech generací zeptám jak žijí, tak je to jako přes kopírák a v tom já dědičnost nemocí nevidím.

Ohlásit tento příspěvek
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob bře 22, 2014 1:01 pm 

Tenhle názor považuju za směšnej, ale hádat se o tom nebudu.

Ohlásit tento příspěvek
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob bře 22, 2014 4:31 pm 
Administrátor
Administrátor

Kachně píše:

Na své názory máte pochopitelně právo a nemíním vám je brát, pokud by vše v životě bylo jasné, nemusel by existovat tak komplikovaný svět jaký nás obklopuje.

Ohlásit tento příspěvek
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob bře 22, 2014 5:11 pm 

Kachně píše:

Na 100 % s Vámi souhlasím. A neexistuje jen dědičnost v přímé linii, ale dědíte i po liniích vedlejších.

Ohlásit tento příspěvek
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob bře 22, 2014 6:21 pm 

Ram píše:
Kachně píše:

Na 100 % s Vámi souhlasím. A neexistuje jen dědičnost v přímé linii, ale dědíte i po liniích vedlejších.

Dedicnost existuje, ale dedi se barva oci, krivy nos a podobne, ale ne nemoci, az na uplne zanedbatelne vyjimky. Tady naprosto souhlasim s Jardou, ze co se tyka nemoci, dedi se mnohem vic blba strava a zivotosprava, ktere k tem nemocem vedou, ale ne primo ta nemoc.

Vetsinu nemoci nedokaze medicina vylecit a aby nebyli za blbce, tak tvrdeji, ze mame ty nemoci v genech, tedy ze jsme je zdedili, a ze jsou tedy nevylecitelne. Zazil jsem to i osobne. Doktorka mi pred lety sdelila ze mam astma a ze ho budu mit do konce zivota, protoze ho mam v genech. Za par tydnu jsem se sam vylecil, hladovkou, a pochopil, ze bavit se o nevylecitelnych nemocech s doktorama je zabijeni casu.
Ale jestli na pohadky o dedicnych nemocech verite, tak na ne verte.

Ohlásit tento příspěvek
Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]