Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 10:53 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: úte dub 23, 2013 6:16 pm 
Offline

Registrován: pon úno 04, 2013 12:09 am
Příspěvky: 14
pozor píše:
No pane, já nechápu jak mi tu můžete říkat Vaše vlastnosti. Ano já se dokážu pod své názory podepsat, Vy ale ne.
S pozdravem,
David Šervinka z Košína.

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2001011201

Jelikoz k netoleranci neni treba byt tolerantni a oplzlejsi ci uchylnejsi "texty" nez prave ty vase by zde clovek jen tezko hledal, posilam neco k zamysleni. Podobnost ciste nahodna?... pane Davide Servinko z Kosina.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: úte dub 23, 2013 7:04 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 04, 2013 7:08 pm
Příspěvky: 4
Bydliště: Někde v Jihočeskym kraji:D
Stella píše:
Jelikoz k netoleranci neni treba byt tolerantni a oplzlejsi ci uchylnejsi "texty" nez prave ty moje by zde clovek jen tezko hledal, posilam neco k zamysleni. Podobnost ciste nahodna?... to si jen posílám vzakz sama sobě

No já bych Vám poslal něco, čím si myslím že trpíte a proto Váš vztah k Jardovi: http://cs.wikipedia.org/wiki/Homosexualita Přestaňte ude plevelit fórum těmito odpovědmi, tady je diskuze o tom, že Jarda je pošuk a já se tohoto tématu budu dále držet.

_________________
Můj názor je že zdraví-az.cz a všechny věci psané zde a Jardovy praktiky jsou na pr**l. Sledujte kanály ViralBrothers a NNvideos cz na YouTube. I'm developer on xda-developers.com, which is better forum than this sh*t.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: úte dub 23, 2013 7:19 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
pozor: Jsi chudák... Ve tvém vlastním zájmu se nad sebou zkus zamyslet, pokud to vůbec dokážeš... Hodně štěstí

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: úte dub 23, 2013 8:11 pm 
Offline

Registrován: pon úno 04, 2013 12:09 am
Příspěvky: 14
pozor píše:
No já bych Vám poslal něco, čím si myslím že trpíte a proto Váš vztah k Jardovi: http://cs.wikipedia.org/wiki/Homosexualita Přestaňte ude plevelit fórum těmito odpovědmi, tady je diskuze o tom, že Jarda je pošuk a já se tohoto tématu budu dále držet.

Nevytvarejte si zadne domnenky protoze je to jed!
Chovam se tak ja uznam za vhodne a zejmnena spravne. Nikoliv tak, jak ocekavate nebo by ste si pral, ci byse vam libilo.
Kdo jste? Nebo co jste, ze si tu dovolujete napadat? Nemateli jine argumenty nez ty stupidity par excelent, pak s tim proste bezte do prdele!
Maucta


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: úte dub 23, 2013 8:21 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 04, 2013 7:08 pm
Příspěvky: 4
Bydliště: Někde v Jihočeskym kraji:D
Nebudu se tu hádat s bandou Jardafilů, ale je vidět, že jsze stejní úchylové jak Jarda...

_________________
Můj názor je že zdraví-az.cz a všechny věci psané zde a Jardovy praktiky jsou na pr**l. Sledujte kanály ViralBrothers a NNvideos cz na YouTube. I'm developer on xda-developers.com, which is better forum than this sh*t.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: úte dub 23, 2013 8:24 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
pozor píše:
Nebudu se tu hádat s bandou Jardafilů, ale je vidět, že jsze stejní úchylové jak Jarda...

Tak proč sem pořád lezete?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2013 7:18 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Dagmara píše:
pozor píše:
Nebudu se tu hádat s bandou Jardafilů, ale je vidět, že jsze stejní úchylové jak Jarda...

Tak proč sem pořád lezete?

Přesně tak - není nic snazšího, než odsud vypadnou, ne \":wink:\" ?

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: sob pro 28, 2013 4:24 pm 
Tak za prvé by se tu měli lidi naučit chovat a ne se chovat jak prasata(ostatně Češi se tak chovají normálně).
A za druhé Lubomíre jeden, ty kluku ušatá, mě nikdy Mudr. nevyléčil a léčitelka vždy. Měl jsem jeden problém se zápěstím a rok jsem chodil po doktorech a rehabilitace ( \":lol:\" ) ... zbytečně. Stačila jedna hodina u léčitelky a druhý den to bolelo o 50% míň a třetí den vůbec. A byl to úúúplně stupidní problém a ještě jsem se dozvěděl plno věcí o sobě z hlediska esoteriky a psychologie.

Tak mi, prosím, vysvětle proč Mudr. studující 6 let a praxí několik let to nedokázal.

Ale chápu, že vás to musí rozčilovat, proto tak napadáte pana Jardu. Je známé, že ten, kdo sprostě a urážlivě napadá ostatní, vlastně neví jak jinak se bránit. To bych přirovnal k malému miminu, které umí jen řvát a brečet, aby ukázalo nespokojenost.

Taky jak kdo vypadá je individuální. Myslíte snad, že všichni trenéři v posilovnách jsou nabušení? Ne, hodně z nich je jich hodně hubených. A jejich svěřenci zase nabušení jsou, tak jakto? Nebo myslíte, že trenér boxu musí aktivně boxovat a vyhrávat, aby mohl být trenér? Ne, jde o ty znalosti, motivaci, komunikaci!
Někdo prostě vypadá starší, někdo mladší. Zajímavé, že pořád vidím hubené lidi, co jí nezdravě a pak i tlusté lidi, co jí nezdravě a oba vypadají normálně. Tak mi to vysvětli, Lubošku, podle čeho to tedy je?

A ovce jsou podle mě ti, kteří chodí k doktorovi a papají prášky, to je vlastně jednodušší, než vzít zodpovědnost do svých rukou.

Navíc každému vyhovuje něco jiného. 7 miliard lidí - 7 miliard způsobů. Pokud se Vám to nelíbí, tak nazdar a šáteček \":arrow:\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: sob bře 01, 2014 2:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Jdu ven píše:
Tak za prvé by se tu měli lidi naučit chovat a ne se chovat jak prasata(ostatně Češi se tak chovají normálně).
A za druhé Lubomíre jeden, ty kluku ušatá, mě nikdy Mudr. nevyléčil a léčitelka vždy. Měl jsem jeden problém se zápěstím a rok jsem chodil po doktorech a rehabilitace ( \":lol:\" ) ... zbytečně. Stačila jedna hodina u léčitelky a druhý den to bolelo o 50% míň a třetí den vůbec. A byl to úúúplně stupidní problém a ještě jsem se dozvěděl plno věcí o sobě z hlediska esoteriky a psychologie.

Tak mi, prosím, vysvětle proč Mudr. studující 6 let a praxí několik let to nedokázal.

Ale chápu, že vás to musí rozčilovat, proto tak napadáte pana Jardu. Je známé, že ten, kdo sprostě a urážlivě napadá ostatní, vlastně neví jak jinak se bránit. To bych přirovnal k malému miminu, které umí jen řvát a brečet, aby ukázalo nespokojenost.

Taky jak kdo vypadá je individuální. Myslíte snad, že všichni trenéři v posilovnách jsou nabušení? Ne, hodně z nich je jich hodně hubených. A jejich svěřenci zase nabušení jsou, tak jakto? Nebo myslíte, že trenér boxu musí aktivně boxovat a vyhrávat, aby mohl být trenér? Ne, jde o ty znalosti, motivaci, komunikaci!
Někdo prostě vypadá starší, někdo mladší. Zajímavé, že pořád vidím hubené lidi, co jí nezdravě a pak i tlusté lidi, co jí nezdravě a oba vypadají normálně. Tak mi to vysvětli, Lubošku, podle čeho to tedy je?

A ovce jsou podle mě ti, kteří chodí k doktorovi a papají prášky, to je vlastně jednodušší, než vzít zodpovědnost do svých rukou.

Navíc každému vyhovuje něco jiného. 7 miliard lidí - 7 miliard způsobů. Pokud se Vám to nelíbí, tak nazdar a šáteček \":arrow:\"

V tom máte bohužel pravdu, těch názorů a úhlů pohledu je tolik, kolik je lidí a bez určitého stupně tolerance to prostě nejde, nebo dost špatně.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: pon bře 17, 2014 11:42 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon bře 17, 2014 11:16 am
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha
Lubomír Holý by asi potřeboval klystýr, pak by se mu ulevilo \":-)\"))))


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: pon bře 17, 2014 2:02 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
To je jako vlízt na fórum křesťanů a psát jim, že není bůh, to je něco podobného \":D\"
Pobavilo mě to s tou karmou, takže všichni těžce nemocní jsou vlastně hajzlové, co si to zasloužej. No asi to tak bude, já jsem celkem zdravej.
Popírání dědičnosti je opravdu směšný, na to se nedá nic jinýho napsat.
A co se týče tlaku, tak tlak nesníží nějaká květinková výživa, ale hlavně ubrání soli. Také třeba hořčík, česnek, atd... To doktoři nepochybně vědí a rozumnej doktor hned řekne nemocnýmu aby omezil sůl. Nemocnej to ale neudělá, protože to by vlastně znamenalo si vařit a ne jíst v hospodách a vynechat šunky, uzeniny, salámy, atd..... a pak mu doktor může předepsat jen prášky.
Když pak začne jíst jen ovoce a zeleninu, tak má rázem soli minimum a tlak mu klesne.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: pon bře 17, 2014 2:41 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
A já na vysoký tlak netrpím(ha, že by dědičnost ?). I když jsem měl před několika lety asi 145 kilo a po vánocích a silvestru jsem přibral asi 10 kilo, tak mi pak doktorka naměřila 145/85 a říkala že už bych s tím měl něco dělat.... Ale rychle se to upravilo samo dietou.
A teď držím zase dietu na hubnutí, i když mám "jen" 130 kilo.
Sestavil jsem si speciální dietu:
Mám na den jen 400g vepřové kýty, 40g fazolí, 20g kokosového oleje, 10g slunečnicového a asi 400g dušené zeleniny. A teď jsem si změřil tlak 3x za sebou a mám:
115/79, 112/76, 115/72.
Je to hlavně tím, že jím denně jen 3g kuchyňské soli(1,2g sodíku). Takže i se zabíjením prasátek mohu mít nízkej tlak \":D\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: pon bře 17, 2014 2:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon bře 17, 2014 11:16 am
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha
bylo by super kdybys vyřadil z jídelníčku maso - já ho nejím asi tak 20 let a jsem v pohodě...\":-)\" - nezabíjej roztomilá prasátka ... \":-)\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: pon bře 17, 2014 3:17 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Kačka píše:
bylo by super kdybys vyřadil z jídelníčku maso - já ho nejím asi tak 20 let a jsem v pohodě...\":-)\" - nezabíjej roztomilá prasátka ... \":-)\"

Já ho jím furt a taky jsem v pohodě. Jednak nemám etický důvod ho vyřadit(i když mláďata by se zabíjet neměla, až dospělá zvířata) a jednak jsem se vyžral právě tím, že jsem masa moc nejedl, spíš pečivo, salámy(které jsou šizené), atd....
Maso prostě zasytí a nemá moc kalorií.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: pon bře 17, 2014 3:23 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon bře 17, 2014 11:16 am
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha
...mě se teda z masa od mala zvedá kýbl, prostě bych tu mrtvou hmotu nepozřela - je to vlastně mrtvá tkáň, co může být v mrtvé hmotě za živiny...? Když si představím jak pak někdo vyšťourává tu mrtvou tkáň z mezizubních prostor...eeee... \":-)\" ale tak každej má jinej názor...\":-)\" je fakt že po moučných výrobcích se kyne pěkně a sama s tím bojuju nežrat sladký, pečivo a sýry, ale snažím se \":-)\":-):-)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz