Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 8:38 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 7:25 pm 
Pane Jardo,

fandím Vám...To, co píšete má smysl a moc děkuji, že takové stránky fungují. Komu se to nelíbí, ať si najde stránky jiné. Každý svého štěstí strůjce... Mějte se krásně a ještě jednou velký DÍK \":)\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: pát srp 05, 2011 8:02 am 
Offline

Registrován: stř črc 13, 2011 8:34 pm
Příspěvky: 8
Chci zde vyslovit podporu a poděkování panu Jardovi, za jeho ochotu se s námi podělit o jeho mnohaleté poznatky, které nasbíral z různé litaratury a hlavně z vlastních zkušeností. Je třeba si uvědomit, že to dělá ve svém volném čase a zcela zdarma ( na dotazy zde odpovídá téměř obratem a bez sebemenšího profitu ). Ještě jednou velký dík. Na útok pana alias Holýho: Kdo chce kam, pomozme mu tam. V tomto případě mu ani nemusíme pomáhat, dojde si tam sám, a pak tam zjistí, že si ty klystýrky měl raději dávat, že by pak nemusel pořád šlapat v těch svých sra-kách. Hezký den všem pošukům co jsou na toto oslovení od pana holýho hrdí:)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: stř zář 21, 2011 8:09 am 
Offline

Registrován: stř bře 31, 2010 9:51 am
Příspěvky: 20
Maria píše:
Lukáš píše:
Jako malý kluk jsem si rozřízl prst, mám na něm šesti centimetrovou jizvu. Celý život jsem měl nehet na levém prostředníčku krabatý jak krk šarpeje, jak narůstal z poraněného lůžka. V těch záhybech byl hnědý a černý. V mládí jsem se za to styděl.
V březnu jsem objevil tyto stránky a dnes mám nehet hladký jako ostatní. A teď mudruj Lubomíre.

Lukasi,prosim napiste mi alespon do SZ Vas postup.Jiz mam 4leta praskly nehet na palci u ruky (v dusledku otevirani obycejneho noze "rybicky")-svisla prasklina az k luzku a nevim si s tim rady.Kdyz se me to podari uchovat tak,aby nehet odrostl,tak staci malo a opet uprostred praskne. Dokonce jsem zvazovala jej nechat strhnout,ale to boli a do toho se me nechce. Fakt budu vdecna za odpoved.

Pravděpodobně to bude sirnou patlaninou. Víc než půl roku jsem ji jedl denně, pak jsem ji na pár týdnů vysadil. Přestala mi chutnat, pravděpodobně jsem ji přestal potřebovat. Po nějaké době mi začal nehet růst hrbolatý jako dřív. Teď si dělám patlaninu asi třikrát do týdne, a půlka nehtu je už opět odrostlá do hladka.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: stř zář 21, 2011 8:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Lukáš píše:
Pravděpodobně to bude sirnou patlaninou. Víc než půl roku jsem ji jedl denně, pak jsem ji na pár týdnů vysadil. Přestala mi chutnat, pravděpodobně jsem ji přestal potřebovat. Po nějaké době mi začal nehet růst hrbolatý jako dřív. Teď si dělám patlaninu asi třikrát do týdne, a půlka nehtu je už opět odrostlá do hladka.

Je to možné, jde o výborný zdroj mnoha životně důležitých látek a dle její autorky dovede srovnat neuvěřitelné množství zdravotních problémů.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: sob zář 24, 2011 10:15 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Podle mě je velmi nebezpečný pošuk jakýsi pan Petr Lukeš, lékař v důchodu, už asi senilní. S pár věcmi se dá souhlasit, ale jinak tvrdí dost nesmyslných blábolů, dokonce i si sám protiřečí. Jsem z tohoto článku dost v šoku.

http://www.relaxxx.cz/soubor/trochu.o.s ... .jinem.pdf

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: ned zář 25, 2011 11:53 am 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Kometa píše:
Podle mě je velmi nebezpečný pošuk jakýsi pan Petr Lukeš, lékař v důchodu, už asi senilní. S pár věcmi se dá souhlasit, ale jinak tvrdí dost nesmyslných blábolů, dokonce i si sám protiřečí. Jsem z tohoto článku dost v šoku.

http://www.relaxxx.cz/soubor/trochu.o.s ... .jinem.pdf

...zajímavý názor na prospěšnost Coca Coly a cukru na lidský organizmus

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: ned zář 25, 2011 10:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
...zajímavý názor na prospěšnost Coca Coly a cukru na lidský organizmus

Již jsem to četl a za určitých, docela výjimečných, podmínek by to fungovat patrně mohlo i když ten cukr asi nebude fungovat nikdy. Je potřeba si uvědomit, že fosfor je antagonista vápníku a je skoro v každé potravině v přebytku, čili ho člověk má téměř automaticky nadbytek, až na pár výjimek, jako extra tvrdý sýr, mák, brokolice, což zde jako denní stravu nejí skoro nikdo. Nicméně, to jeho desatero se, až na drobné výhrady, jeví jako docela dobré.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: ned říj 23, 2011 10:19 am 
Zkusím reagovat já. Žijeme si tu v době ekonomického rozvoje, krize, a všech naších závislostí na penězích. No a protože páni doktoři jsou taky jen lidé s vlastními starostmi a slabostmi tak se ani nedivím že si to své zdravíčko taky docela těžko obhajují. Já osobně mám názor takový že jsme prostě naprogramovaní společností ve které žijeme a ta programuje i doktory. Dostáváme stravovací návyky od svých rodičů kamarádu ap. No a páni doktoři své znalosti zase od svých profesorů a p. Z hlediska technické medicíny jako jsou operace je to perfektní ale z hlediska udržení zdraví obyvatel je to špatně. Ti doktoři jedou v tom byznys vlaku. Doktor by měl brát prašule za to že je klient zdravý a ne za to že k němu chodí do ordinace. A jakou má doktor odpovědnost?? Musí vám akorát napsat léky co vás nedorazej. A když náhodou ano tak ho kámoši z toho vysekají.
Měl by léčit hlavně příčiny našich nemocí. Podílet se dobrou radou na našem stravovacím a životním stylu. Namísto toho je tu byznys z léky a já myslím že i společností umělé udržování nás všech v zdánlivém blahobytu konzumu který ovšem vede k praktické zdravotní krizi společnosti na níž rýžují farmaceutické společnosti a samotní lékaři a tím vlastně "Ekonomika rose" Hurá. Buďme nemocní plaťme ať máme nárůst. Hlavně nepřestávejme s přežíráním za to přece taky platíme zase nárůst. Čím větší sračky budeme žrát a čím více to hodí výrobcům potravin a hlavně obchodníkům a politikům tím větší nárůst. Hurá. Jenže kvalita života obyčejného člověka jde do sraček. Naše tělo to vydrží tak do čtyřiceti až padesáti. A co pak. To co jsme v mládí zanedbali a nevěnovali pozornost výběru potravin
a zdravému životnímu stylu to nás teď dohání a už musíme věnovat pozornost ke kterému doktorovy zajít a jak ty svoje bolesti vyřešit. A to je voda na mlýn pánům doktorům, lékárníkům, farmaceutům...
A PAK SE TU NAJDE ČLOVĚK, MALÁ KAPIČKA V MOŘI, KTERÝ HLEDÁ JINÉ MOŽNOSTI, JAK JÍT ZA PŘÍČINOU NEMOCÍ, POMOCI LIDEM LOGICKÝMI ÚVAHAMI, ZDRAVÝM SELSKÝM ROZUMEM SPOJENÝM S INFORMACEMI A ZKUŠENOSTMI LIDÍ KTEŘÍ PO STALETÍ DOKÁZALI PŘEŽÍT BEZ TE FARMACEUTICKÉ CHEMIE A VY SE DO NĚJ TAK PUSTÍTE. DOUFÁM ŽE TO VAŠEMU EGU UDĚLALO MOOC DOBŘE. TAK SE JEN DÁL UTVRZUJTE JAK JSME NA NEJLEPŠÍ CESTĚ KE ŠŤASTNÉ BUDOUCNOSTI PLNÉ ZDRAVÝCH A ŠŤASTNÝCH LIDÍ S VÍROU ŽE NA VŠECKO VYMYSLÍME NĚJAKÝ TEN CHEMICKÉ LÉK.JEN SI DÁL DÁVEJTE TO SVÝ RANNÍ KAFÍČKO, KNEDLO VEPŘO . HLAVNĚ NÉ ŠARLATÁNY LÉČITELÉ A POŠUKY,Z TĚCH PRO EKONOMIKU ŽÁDNÝ PRACHY NEKOUKAJ. CO KDYBY SE NÁHODOU LIDI UZDRAVILI. TO BY BYL ALE PRŮSER. \":)\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2011 3:38 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Zdravím pana Jardu i ostatní - a ráda se připojuji k LU neboť se vyjadřuje tak jak to cítím také já- je to opravdu smutné -že to tak je - máme žít v pospolitosti a zatím to tak není- s doktory nemám moc dobrých zkušeností- i když jsou výjímky. \":|\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: čtv říj 27, 2011 8:15 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Ohľadom dr. Lukeša ma zaujalo tiež toto:

CO JE UVNITŘ, ZRCADLÍ SE NAVENEK.

Když se nechávám inspirovat lidmi co jíst, vždy se mi vybaví tato moudrá věta, vystihující zákony vesmíru.

Podívám-li se na pana MUDr. Lukeše vidím:
Unavená stárnoucí vizáž.
Hluboké vrásky v oblasti jater (mezi obočím) značí poškozená játra- sklony k výbuchům hněvu.
Brýle- též nefungující játra- oči úzce souvisí se stavem jater.
Hluboké vrásky na čele- poškozená, zanešená střeva.
Stav střev souvisí se stavem mozku a plic.
Když má někdo takto zničená střeva, jak může mít jasnou mysl?

A takto se dá pokračovat dále....

Myslím, že nejhodnotnější rady- co jíst- jsou od lidí, jež vypadají o 20-30-40-50atd.. mladší, než je jejich chronologický věk, září, mají hladkou svěží pleť, lesklé vlasy bez šedin, jasný zrak a mysl, stálý zdroj moudrosti a inspirace včetně životní energie.

A tací jsou, jen je dobré hledat na těch správných místech.

Přeji inspiraci v hledání. \":-)\"
Marie


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: pon led 30, 2012 11:32 am 
Vážení pánové, ta diskuze je totálně mimo. Jestli si tu někdo myslí, že kravské mléko je hnus, chléb je hnus, maso je hnus... dobře, ať si to myslí. Nejhorší ovšem je, když svoje názory aplikuje na děti, kteří budou stresováni pořád tím, že když si dají jednou knedlo, vepřo, zelo místo okrouhané mrkvičky, tak se jim zanesou střeva a dostanou rakovinu. Takhle to přece nechodí... Ale máte pravdu, že hodně chorob si způsobuje člověk sám, ale na to také musí sám přijít. Např. jogín Rajeev Sinha vůbec neodmítá kravské mléko, spíše naopak, a nakonec nám i sdělil, že není ani tak moc podstatné, co přesně jíme, ale jak žijeme.
Já jsem zastáncem jednoduchého názoru - neblbni, a mysli logicky.. Sportuj - hlavně venku (běh, cyklistika, plavání), pracuj, uč se, vychovávej rodinu, řádně odpočívej, vyváženě jez a hlavně se nestresuj.. a máš slučnou naději, že budeš dlouho a kvalitně žít.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: pon led 30, 2012 10:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Shogun píše:
Vážení pánové, ta diskuze je totálně mimo. Jestli si tu někdo myslí, že kravské mléko je hnus, chléb je hnus, maso je hnus... dobře, ať si to myslí. Nejhorší ovšem je, když svoje názory aplikuje na děti, kteří budou stresováni pořád tím, že když si dají jednou knedlo, vepřo, zelo místo okrouhané mrkvičky, tak se jim zanesou střeva a dostanou rakovinu. Takhle to přece nechodí... Ale máte pravdu, že hodně chorob si způsobuje člověk sám, ale na to také musí sám přijít. Např. jogín Rajeev Sinha vůbec neodmítá kravské mléko, spíše naopak, a nakonec nám i sdělil, že není ani tak moc podstatné, co přesně jíme, ale jak žijeme.
Já jsem zastáncem jednoduchého názoru - neblbni, a mysli logicky.. Sportuj - hlavně venku (běh, cyklistika, plavání), pracuj, uč se, vychovávej rodinu, řádně odpočívej, vyváženě jez a hlavně se nestresuj.. a máš slučnou naději, že budeš dlouho a kvalitně žít.

To asi ano, ale kolik takových lidí ve svém okolí znáte a jak se to daří vám, něco jiného je názor a něco jiného realita všedního dne. On si přeci jenom jogín Rajeev Sinha může dovolit něco jiného něž našinec.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: pon led 30, 2012 10:39 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Shogun píše:
Vážení pánové, ta diskuze je totálně mimo. Jestli si tu někdo myslí, že kravské mléko je hnus, chléb je hnus, maso je hnus... dobře, ať si to myslí. Nejhorší ovšem je, když svoje názory aplikuje na děti, kteří budou stresováni pořád tím, že když si dají jednou knedlo, vepřo, zelo místo okrouhané mrkvičky, tak se jim zanesou střeva a dostanou rakovinu. Takhle to přece nechodí... Ale máte pravdu, že hodně chorob si způsobuje člověk sám, ale na to také musí sám přijít. Např. jogín Rajeev Sinha vůbec neodmítá kravské mléko, spíše naopak, a nakonec nám i sdělil, že není ani tak moc podstatné, co přesně jíme, ale jak žijeme.
Já jsem zastáncem jednoduchého názoru - neblbni, a mysli logicky.. Sportuj - hlavně venku (běh, cyklistika, plavání), pracuj, uč se, vychovávej rodinu, řádně odpočívej, vyváženě jez a hlavně se nestresuj.. a máš slučnou naději, že budeš dlouho a kvalitně žít.

Této diskuze se neúčastní jen pánové - snad to nevadí.

Na vaše konstatování, jestli si tu někdo myslí, že kravské mléko je hnus, chléb je hnus, maso je hnus zareaguji otázkou, zda vy si myslíte, že mléko, chléb a maso jsou zdravé ??? Pokud ano, budu ráda, když upřesníte, z čeho vaše přesvědčení pramení ( protože se to říká? Protože jsou běžně ke koupi a tedy nemohou být škodlivé? .....), čím jsou tyto potraviny pro lidský organismus důležité, podle vás ....
Pokud máte zájem rozvést diskuzi na dané téma, prosím ve vší slušnosti, bez urážek a ironie. Nepokládám se za vitariánku, jsem přístupna diskuzi, nejsem vševědoucí a pokud to jde, ráda se dovím něco nového .....


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2012 9:50 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Shogun píše:
Vážení pánové, ta diskuze je totálně mimo. Jestli si tu někdo myslí, že kravské mléko je hnus, chléb je hnus, maso je hnus... dobře, ať si to myslí. Nejhorší ovšem je, když svoje názory aplikuje na děti, kteří budou stresováni pořád tím, že když si dají jednou knedlo, vepřo, zelo místo okrouhané mrkvičky, tak se jim zanesou střeva a dostanou rakovinu. Takhle to přece nechodí... Ale máte pravdu, že hodně chorob si způsobuje člověk sám, ale na to také musí sám přijít. Např. jogín Rajeev Sinha vůbec neodmítá kravské mléko, spíše naopak, a nakonec nám i sdělil, že není ani tak moc podstatné, co přesně jíme, ale jak žijeme.
Já jsem zastáncem jednoduchého názoru - neblbni, a mysli logicky.. Sportuj - hlavně venku (běh, cyklistika, plavání), pracuj, uč se, vychovávej rodinu, řádně odpočívej, vyváženě jez a hlavně se nestresuj.. a máš slučnou naději, že budeš dlouho a kvalitně žít.

Také přispěji troškou do mlýna.Dřív když byla příroda čistá bez chemie,tak i to jídlo nebylo tak špatné ale v dnešní době plné chemie a hormonů a vlivem nesprávného obdělávání půdy nelze hovořit o zdravém mléce .A víte vůbec co dnes dávají do chleba?Viděla jsem o tom pořad v televizi.Jedině si ho péct doma a z kvalitních surovin.Přeji Vám aby jste se nemusel potýkat s důsledky této takzvané zdravé stavy,díky které většina lidí trpí na nemoci.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Velmi nebezpečný pošuk
PříspěvekNapsal: pon dub 02, 2012 4:59 pm 
Souhlasím s Vámi Pane Holí, tyto metody jsou akorád dobré k tomu aby člověku odešli důležité orgány, sama znám člověka který zkoušel Vaší metodu a zkončil v nemocnici s totálně unaveným a zkaženým tělem.Nechci Vám tedy mluvit do vašeho způsobu léčení ale sám by jste mohl přestat urážet všechny lidi kteří chtějí slyšet odpovědi na otázky proti Vašem metodám.Dělejte si vy co chcete ale pokud jste sám ty pošuky jako léčitelé jak říkáte nevyzkoušel nebo proti ním něco máte nenadávejte na ostatní metody který lidem pomáhají.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz