Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:12 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2011 11:25 am 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Vidím, že nejsem sám co má po aktualizaci fóra problém.Pane Jardo doporučoval jste mi vymazat cookies což jsem provedl nicméně problém z nepřečtenými příspěvky probíhá i nadále. Zobrazuje se i mi text Vyhledávání nepřečtených příspěvků je na tomto fóru vypnuto. Zajímavé je hlavně to, že před aktualizací jsem ani nevěděl co je cookies nikdy jsem to ani nemazal a vše fungovalo jak má.
Děkuji


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2011 8:27 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Teď jsem zkusil se přihlásit na jiném počítači a problém pořád přetrvává nevím teda koho se zeptat aby to dal dohromady anebo je problém na Vaší straně


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2011 8:29 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Prosím teda znalce o radu docela mě to štve .....


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2011 10:25 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Prosím teda znalce o radu docela mě to štve .....

Tak jsem to kontroloval na více případech a je docela divné, že někomu to bez problémů chodí a jinému ne. Sám jsem po delším hledání zjistil nějaké nesrovnalosti v ovládacím panelu, čili nyní to řeší zkušený člověk a uvidíme jak se s tím problémem vypořádá.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2011 6:47 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Dobrý den!
Pane Jardo vše funguje jak má je to teda zajímavé a přitom jsem s tím nic nedělal
Dík


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: úte dub 05, 2011 12:19 am 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Zase nějaký idiot tady strká ruské erotické stránky.Nedalo by se pane Jardo zablokovat jeho IP adresu ať nedělá neplechu na fóru a zase se může stát, že to budete muset aktualizovat. Mám obavy, že možná to někdo dělá naschvál aby to nefungovalo - žeby bílé pláště už začaly řadit tímto způsobem? \":evil:\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: úte dub 05, 2011 4:08 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Ta IP by sa aj možno dala zablokovať ale niekto má dynamickú IP a tak to potom sa už zrejme nedá ale nevyznám sa do tohto.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: úte dub 05, 2011 8:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Zase nějaký idiot tady strká ruské erotické stránky.Nedalo by se pane Jardo zablokovat jeho IP adresu ať nedělá neplechu na fóru a zase se může stát, že to budete muset aktualizovat. Mám obavy, že možná to někdo dělá naschvál aby to nefungovalo - žeby bílé pláště už začaly řadit tímto způsobem? \":evil:\"

Bohužel nedalo, v tom má člen hammel pravdu a již jsem toho vyzkoušel celkem dost. Posledně zhruba na rok pomohlo přeinstalování a nečitelné kódy, ovšem nyní evidentně nepomohlo ani to, tak nevím, ale něco se s tím bude muset udělat, mě to nebaví mazat několikrát denně. Toto není práce člověka, ale robotů, kteří jak se jim povede prolomit ochranu, tak toho tam perou stále dost a adresu mají pokaždé jinou. Pokud se mě to nepovede nějak vyřešit, tak jediná opravdu spolehlivá metoda je povinná registrace a tu roboti opravdu překonávají těžko. Pak bych musel i poslední dvě fóra, kam to mohou cpát, také zablokovat lidem bez registrace, což sice nechci, ale možná mě to donutí. Tím pak ovšem ztratím možnost být anonymně kritizován a zatím jsem se úmyslně držel toho, že každý názor je třeba si vyslechnout, ovšem tato možnost by pak zmizela, což by mě neumožnilo získávat názory oponentů, kteří chtějí být anonymní a to bych nerad.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: pát dub 08, 2011 5:52 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
[quote="Jarda":3mslpgr7]...Pokud se mě to nepovede nějak vyřešit, tak jediná opravdu spolehlivá metoda je povinná registrace a tu roboti opravdu překonávají těžko...[/quote:3mslpgr7]Nevím jestli to bude to pravé ořechové. Toto je třeba hlas admina, který to zkusil:

"Tak jsem to okleštil tak, že přispívat můžou jen registrovaní. Spamy se sice zastavily, ale registrace ne. Aktivace jsou povoleny pouze po aktivování účtu adminem, ale problém je, že chodí aktivační maily bůhví kam, některé se mi vrátí, za některé už jsem dostal od právoplatných majitelů e-mailů docela sodu, co si dovoluju je někde registrovat a blablabla..."

Zkusil bych kontrolní kódy ala Asirra. To kontrolní dotazování s diakritikou před vložením příspěvku třeba typu "Kolik má člověk očí" by mohlo zabrat \":-)\" Roboti CZ zatím moc neumí... Více detailů zde http://www.lupa.cz/clanky/spam-v-diskuz ... marny-boj/

Možná by pomohl "Anti-Spam ACP" ze

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: sob dub 09, 2011 9:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Host":9931rzrm]Nevím jestli to bude to pravé ořechové. Toto je třeba hlas admina, který to zkusil:

"Tak jsem to okleštil tak, že přispívat můžou jen registrovaní. Spamy se sice zastavily, ale registrace ne. Aktivace jsou povoleny pouze po aktivování účtu adminem, ale problém je, že chodí aktivační maily bůhví kam, některé se mi vrátí, za některé už jsem dostal od právoplatných majitelů e-mailů docela sodu, co si dovoluju je někde registrovat a blablabla..."

Zkusil bych kontrolní kódy ala Asirra. To kontrolní dotazování s diakritikou před vložením příspěvku třeba typu "Kolik má člověk očí" by mohlo zabrat \":-)\" Roboti CZ zatím moc neumí... Více detailů zde http://www.lupa.cz/clanky/spam-v-diskuz ... marny-boj/

Možná by pomohl "Anti-Spam ACP" ze

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 7:16 pm 
Len tak ma napadlo, že ak su tu ludia, ktory by sa chceli porozpravat tak by si mohli stiahnut teamspeak 3 kde by sa vytvoril server a tam by sa ludia napajali a navzajom rozpravali. Ovladanie je jednoduche. Program najdete na http://www.teamspeak.com/?page=downloads. Myslim si, že ludia by sa aj radi cez to porozpravali. Len to stiahnete a najdete miestnost xxx a tam by sme mohli debatovať a navzajom sa podporovať. Spoločnu reč by sme tam našli. Ak by sa zapojilo viac ludi by sa dala dohodnut hodina a debata by frcala \":)\".


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: pát čer 24, 2011 7:59 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Nedalo by se pro snažší orientaci pro ty kteří hledají základní věci a teprve začínají s nějakou očistou,změnou jídelníčku apod.seřadit takové základní a nejčastěji hledané pojmy jak pH moče,klystýr,křenová kašička,plivací test...na jedno místo.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: pát čer 24, 2011 8:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
Nedalo by se pro snažší orientaci pro ty kteří hledají základní věci a teprve začínají s nějakou očistou,změnou jídelníčku apod.seřadit takové základní a nejčastěji hledané pojmy jak pH moče,klystýr,křenová kašička,plivací test...na jedno místo.

O to se pokouší jeden člen fóra a věřte tomu, že nejde o snadnou práci, já ji určitě z časových důvodů dělat nemohu, to bych musel poradnu zastavit. Nakonec i tak je zde neutříděnější soubor informací široko daleko a pochybuji, že najdete jinde něco stejně učesaného, vždy bude s hledáním větší problém.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: pon srp 29, 2011 6:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 26, 2011 11:26 am
Příspěvky: 150
Bydliště: Košice
Návštěvník píše:
Dobrý den, přečetla jsem si Vaše stránky a koukla na Vaši fotku...máte výrazně jin kondici močového měchýře, ledvin a tenkého střeva - pleš nad čelem je toho jasný důkaz. Takový úbytek kštice není rozhodně znakem bezchybného zdraví, jak se domníváte. To samé brýle. Před temito znaky nikdo neuteče.
Ono z tropického ovoce a obrovského nadbytku tekutin není ani divu. Nezapomínejte, že tekutin musí být akorát, když rostlinu zaléváte příliš uhnije, zaléváte málo uschne. A když voláte po přírodnosti, pak nechápu, proč to tropické ovoce??? Vy tu snad v zimě trháte pomeranče a chodíte si na zahradu jako Sněhurka pro jahody??? Stravu máte zdejšímu prostředí nepřirozenou.
Říkám předem, nejsem žádný makrobiotik, ale spoustu věcí z tohoto stravování se mi osvědčilo - zrovna to vynechání tropického ovoce v zimě. Nicméně zdravá strava a hledání toho "co je zdravé" mě přivedla až do ordinace psychiatra, ale to je už na jiné povídání...
Jen chci říct, že kdyby se na Vás podíval orientální diagnostik, asi byste z toho zrovna nadšen nebyl...

Vazeny navstevnik. Ja som sa zaoberal makrobiotikou 6 rokov ked vobec viete co to je. avsak je pravdou ze nikdy som nesiel do extremnosti, nekdy som si dovopi aj zakusky a tortu z obchodu. A mozem povedat jedno. Vyhybam sa liekom vyrabanym v dnesnej dobe, su to v podstate jedy skusane na ludoch. Pozrite sa na odbor pracovneho lekarstva, mimo ineho jej ulohou je tiez dozerat, skumat vplyv liekov na ludoch. Vsetko sa eviduje centralne. Urcite budem konzumovat viac zeleniny a ovocia ako tobooky

_________________
PRED NAKUPEM V OBCHODNYCH RETAZCOCH SI POZRI STRANKU: http://www.potravinynapranyri.cz/
Výrobca vakcín Merck (MSD) v 2. polroku 2009 zaplatil lekárom najmenej 18,8 milióna dolárov:
http://bit.ly/OuRIXq


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: úte říj 04, 2011 4:54 pm 
Offline

Registrován: úte říj 04, 2011 4:31 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Trenčiansky kraj
Dobry den vospolok.

Je nejaky velky technicky problem docielit, aby sa cifra(cislo) prave aktivnej strany v teme odlisovala farbou od neaktivnych? Bez toho aby som nepresiel kurzorom mysi cez cisla tak neviem na pohlad odisit, na ktorej strane temy si zrovna citam. \":)\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz