Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 22, 2024 6:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 69  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř dub 15, 2020 4:52 pm 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
Bojím se, že tento chlápek má možná pravdu, jak to je s tím virem:



Naposledy upravil Anonymous dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv dub 16, 2020 12:41 pm 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
[quote="Daryl":21zdmtw8]Bojím se, že tento chlápek má možná pravdu, jak to je s tím virem:



Naposledy upravil petr dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv dub 16, 2020 6:06 pm 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
Yushihara píše:
Ano, přesně to mi poslední dny vrtá hlavou. Jak se ubránit či vyhnout plošnému/povinnému očkování?! Jelikož až a jestli to přijde, tak už pro mnohé z nás asi bude pozdě. Případně rovnou kam se tak nejlépe odstěhovat, pokud nebude jiné cesty? Jelikož ono toho dost možná může přijít více (cenzura,sledování,čipování,podle mnohých rizikové 5G atd... atd...) Které země v tomto ohledu podle vás zůstanou stále nejsvobodnější. Prosím všechny o rady a nápady. Děkuji

Velice se obávám, že není kam utéct. Myslím si, že povinné očkování bude prosazeo v celém civilizovanném světě a skrýt se před ním se dalo jen někde mezi křováky v hlubokém pralese. Prostě jedině někde, kde neexustují žádné občanské průkazy, pasy a podobné indentifikční pomůcky.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv dub 16, 2020 6:16 pm 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
V Americe už se lidé začali konečně bouřit proti omezování na svobodě, která se dějí v rámci tzv. boje proti koronaviru:


Naposledy upravil Daryl dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 9471
1587108755


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv dub 16, 2020 6:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Daryl píše:
Velice se obávám, že není kam utéct. Myslím si, že povinné očkování bude prosazeo v celém civilizovanném světě a skrýt se před ním se dalo jen někde mezi křováky v hlubokém pralese. Prostě jedině někde, kde neexustují žádné občanské průkazy, pasy a podobné indentifikční pomůcky.

Tak zase tolik bych panice nepropadal, již nyní je patrně v ČR seznámeno s virem cca 25% populace jak odhadují odborníci a co nevidět to bude 50% a v tom momentě již není očkování k ničemu protože vir se již není schopen efektivně šířit. Pak stačí trvat na testu prodělané infekce tedy očkování máte splněno a není co řešit. Ono to očkování vlastně pomalu již probíhá tím že se stále větší procento populace s virem setkává a jeho efektivita slábne s nižší předávanou dávkou, tedy čím méně nakažených jedinců najednou vás může infikovat tím lehčí je průběh. Malá dávka zásadní problém většinou nevyvolá a funguje jako oslabený virus ve vakcíně pouze k seznámení imunitního systému s novou infekcí a vytvoření protilátek.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát dub 17, 2020 10:51 am 
Offline

Registrován: pát led 31, 2020 11:06 am
Příspěvky: 108
Takže v tom všetkom ide o Trumpa \":shock:\"
https://www.youtube.com/watch?v=fR2wYQ4vAMA

Ak by predsa len niekto mal pochybnosti o dôveryhodnosti proroka Tracy Allen Cooke, tak prosím pozrieť toto \":wink:\" :
https://www.youtube.com/watch?v=JB2m-2rSeJU

Keďže už je po Veľkej noci, viacero častí proroctva je už vyplnených \":wink:\"

_________________
Keď nehľadíme na veci, ktoré sa vidia, ale na veci ktoré sa nevidia. Lebo veci, ktoré sa vidia, sú dočasné; ale tie, ktoré sa nevidia, sú večné. 2. Korintským 4:18


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob dub 18, 2020 10:11 am 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
jeden z mála, co se nebojí říct pravdu, tleskám pane senátore \":)\" prof. MUDr. Jan Žaloudík, CSc., bývalý ředitel Masarykova onkologického ústavu v Brně

https://www.facebook.com/vincent.kruton ... 415765605/


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob dub 18, 2020 10:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Daryl píše:
jeden z mála, co se nebojí říct pravdu, tleskám pane senátore \":)\" prof. MUDr. Jan Žaloudík, CSc., bývalý ředitel Masarykova onkologického ústavu v Brně

https://www.facebook.com/vincent.kruton ... 415765605/

Tak on má pravdu hlavně v tom že nyní problém není a srovnává bohužel nesrovnatelné. Onkologie, nebo kardio potíže prostě nabíhají přirozeně v nějaké relativně dobře definovatelném objemu a jde v podstatě o něco co lze plánovat, což ovšem neplatí pro respirační onemocnění. Pravdu má i v tom že na zápal plic umírá velké procento starých a nemocných nicméně zase relativně plánovatelně tedy těm kterým lze pomoci se pomoci dá a nemocnice stav zvládají. Ovšem u silné vlny respiračních onemocnění s blbým a smrtícím průběhem jde navíc i o kapacitu nemocnic, případně i intenzivní péče a tam již pravdu nemá protože pokud by se ten problém dostal do stavu jako v Itálii, nebo New Yorku tam lidé kterým by se dalo normálně pomoci zemřou protože pro ně není místo ve špitále které prostě nemají nafukovací kapacitu. Tedy vždy je lepší trochu více opatření byť možná zbytečných než méně opatření a více zbytečně mrtvých.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob dub 18, 2020 11:25 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Třeba na tom něco bude:

Ruský védský učenec a lékař Oleg Torsunov (žák Lokanathy Svámího) poskytl přítomným 600 posluchačům několik rad, jak se chránit před koronavirem. Můžete si přečíst výňatek z jeho výuky v ruském městě Omsku dne 17. března 2020:
„Než začneme s výukou, chtěl bych vám něco říci. Virus, který nyní děsí svět, je skutečně zde a skutečně může být nebezpečný. Jeho nebezpečnost spočívá v tom, že lidskému organismu nedá šanci, aby se sám ubránil proti bakteriálnímu zápalu plic. Samotný virus lidi nezabíjí. Je to bakterie, která může napadnout plíce, až se virus usídlí v těle. Rozvoj těchto bakterií může být velmi rychlý. Bakteriální zápal plic se může rozvinout za 7 dní po prvním kontaktu s virem. Například po několika hodinách letu letadlem může u infikované osoby vzniknout otok plic z důvodu nadměrné zátěže.
Ale jsou i dobré zprávy. Již 15 let se věnuji studiu, jak bojovat proti řadě virových infekcí. Mohu vám s jistotou sdělit, že tento koronavirus je velmi snadné porazit. Pomocí zázvoru. Budete-li třikrát denně žvýkat malý kousek zázvoru a současně pít teplou vodu s kurkumou a trochou medu, v zásadě nebudete moci dostat žádný virus. Prostě to nebude možné."


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob dub 18, 2020 12:48 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
COVID-21 NEEXISTUJE, ZA COVID-19 "ELITY" VYDAVAJU OBYCAJNY EXOZOM (nasledok zanesenia toxinmi, neprenosny), ABY SI ZAISTILI NEUSTALE "FAKE" POTVRDZOVANIE PRITOMNOSTI V SKUTOCNOSTI NEEXISTUJUCEHO COVID-19 V TELACH ZANESENYCH STARYCH A MLADYCH LUDI, A TAK MOHLI MAT FALOSNY DOKAZ PRITOMNOSTI COVID-19 U POPULACIE A Z TOHO POTOM ROZNYMI SPOSOBMI TAZIT.

David Icke o tom hovori po komunikacii s doktormi zo "zapadu" (USA, Spanielsko, Taliansko, Nemecko... Toto video dava uplnu logiku, myslim ze nikto z vas nebude mat tomu co vytknit a spadne vam brada....
Video so slovenskymi titulkami...

https://www.mojevideo.sk/video/31fc0/co ... virus.html

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob dub 18, 2020 1:52 pm 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
Jednorazovy_Nick píše:
COVID-21 NEEXISTUJE, ZA COVID-19 "ELITY" VYDAVAJU OBYCAJNY EXOZOM (nasledok zanesenia toxinmi, neprenosny), ABY SI ZAISTILI NEUSTALE "FAKE" POTVRDZOVANIE PRITOMNOSTI V SKUTOCNOSTI NEEXISTUJUCEHO COVID-19 V TELACH ZANESENYCH STARYCH A MLADYCH LUDI, A TAK MOHLI MAT FALOSNY DOKAZ PRITOMNOSTI COVID-19 U POPULACIE A Z TOHO POTOM ROZNYMI SPOSOBMI TAZIT.

David Icke o tom hovori po komunikacii s doktormi zo "zapadu" (USA, Spanielsko, Taliansko, Nemecko... Toto video dava uplnu logiku, myslim ze nikto z vas nebude mat tomu co vytknit a spadne vam brada....
Video so slovenskymi titulkami...

https://www.mojevideo.sk/video/31fc0/co ... virus.html

Tenhle odkaz co poslal Jednorazovy_Nick je pouze 20 minutový výstřih z 2 a půl hodinového videa natáčeného 6.4.2020, které bylo cenzurováno a předpokládám podle toho co jsem se namátkou díval že stále je. Tady je kdyžtak odkaz na český překlad prozatím 45minut ve třech částích: https://d.tube/#!/v/humanrights2030/QmU ... JR2XSzyUMc který se pomalu doplňuje a předpokládám, že bude časem kompletní (jelikož cenzurovat dtube je mnohem složitější), ačkoliv tedy začíná od 3 minuty xD ale tak nedivím se, koho zajímá představení Davida Ickeho - "konspirační celebrity" \":-D\" ... Pokud by jste někdo chtěl hned to 2 a půl hodinové video v originálním znění, tak mám v PC, stačí mi napsat SZ a já to kdyžtak někam uploadnu.

Každopádně ať už je všechno co tam zazní pravda nebo ne, podle mne je mnohem důležitější vymyslet způsoby a na těch začít preventivně pracovat, abychom se fakt nedostali do bodu o kterém Icke a spousta dalších mluví (tedy povinné očkování, rizikové 5G,čipování, sledování, omezování lidské svobody atd atd...) případně jak už jsem tu také pár příspěvků výše zmiňoval, vymyslet zemi, která se tomuhle bude bránit zuby nechty a odtamtud fungovat. V obou těchto ohledech mám asi jako mnozí znás mizerné znalosti, tedy znovu prosím o rady či nápady, pokud někoho tedy napadají, přecijen se jedná o naše zdraví i zdraví těch co přijdou po nás a prevenci bych zde určitě nepodcěňoval...

Když se totiž člověk zamyslí nad tím, že je schopná půlku civilizovaného světa uvrhnout do ekonomické krize,domácího vězení a spoustě dalších "opatření" , informace o šíření jakéhosi viru o kterém doteď vlastně neví skoro nikdo nic, jelikož každý tvrdí něco jiného, tak je fakt na pováženou, co může přijít příště...


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Koronavirus a oči
PříspěvekNapsal: sob dub 18, 2020 5:55 pm 
Offline

Registrován: pon čer 20, 2016 7:50 am
Příspěvky: 9
Jak odstraňovat oční maz v době koronaviru?
Jako postaršímu (80) se mi hlavně po ránu pod spodními víčky hromadí oční maz ve tvaru jakési tenké nudličky. Běžně
jsem ho odstraňoval odtáhnutím spodního víčka a malíčkem druhé ruky jsem ho "vyšprtnul" \":D\"
Za mládí se mi maz nahromadil v koutcích očí a šel lehce odstranit. Teď je to jiné, maz zůstává pod spodním víčkem. V době koronaviru je tu problém, nemá se sahat na oči. Zkoušel jsem to s vatovými tyčinkami (tzv. uchošťour), ale ty jsou drsné i po namočení vodou a oko dráždí. Jiný způsob jsem neobjevil. Oční kapky nepomáhají. Tak to teď dělám tak, že konce prstů důkladně umyji mýdlem a až potom oči čistím. Ráno to jde, ale přes den je to komplikovanější, někdy se mi stane v průběhu dne, že maz se v očích uvolní a oko zamlží tak, že špatně vidím. Jak si oko vyčistit, když není nikde poblíž voda na umytí rukou? Pomohl by jakýsi "okošťour". Tento problém přispívá k tomu, že moje generace patří k velmi ohroženým,
domnívám se, že problém s očním mazem trápí více lidí v mém věku.
Doplňuji 10.5.2020:
Úplně jsem zapoměl, že před 2-3lety jsem měl trochu jiné problémy s očima a byly mi doporučeny koupele očí v borové vodě. K tomu slouží oční vanička. Celé to ale stálo v lékárně cca 4 eura, co je pro mne jako starodůchodce dost vysoká částka. Na intenetu jsem našel výrobce v Ostravě a ten mi zaslal tyto vaničky (10 ks - i pro příbuzné) v ceně 1 Kč za jeden kus. Vaničku jsem našel náhodou v krabici s obvazy a jiným zdravotnickým materiálem ve spíži. Momentálně nemám borovou vodu. Na nákupy zatím nechodíme, tak jsem vyzkoušel odstátou obyčejnou vodu a funguje to Pro zájemce tu je kontaktní e-mail: vinamet@vinamet.com


Naposledy upravil Pavelka dne ned kvě 10, 2020 2:53 pm, celkově upraveno 2

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob dub 18, 2020 7:47 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Problém těch vakcín je ,že se tam dává skvalen,který prý dost rozhodí imunitní systém a ty vakcíny proti chřipce mohou taky způsobovat neplodnost.Ale to není na závadu, armáda snědých cizinců,je připravená k pochodu.
Jediný způsob,jak tomu zabránit,pokud Trump selže,je o tom s lidma mluvit a snažit se u sebe zvyšovat duchovní vibrace .Jako prevenci,při vítězství NWO,si zvyšovat imunitu.Pokjd se nebude číslovat myslím,že určitá šance na úspěch je.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob dub 18, 2020 9:46 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Jednorazovy_Nick píše:
COVID-21 NEEXISTUJE, ZA COVID-19 "ELITY" VYDAVAJU OBYCAJNY EXOZOM (nasledok zanesenia toxinmi, neprenosny), ABY SI ZAISTILI NEUSTALE "FAKE" POTVRDZOVANIE PRITOMNOSTI V SKUTOCNOSTI NEEXISTUJUCEHO COVID-19 V TELACH ZANESENYCH STARYCH A MLADYCH LUDI, A TAK MOHLI MAT FALOSNY DOKAZ PRITOMNOSTI COVID-19 U POPULACIE A Z TOHO POTOM ROZNYMI SPOSOBMI TAZIT.

David Icke o tom hovori po komunikacii s doktormi zo "zapadu" (USA, Spanielsko, Taliansko, Nemecko... Toto video dava uplnu logiku, myslim ze nikto z vas nebude mat tomu co vytknit a spadne vam brada....
Video so slovenskymi titulkami...

https://www.mojevideo.sk/video/31fc0/co ... virus.html

hmmm... a jsi v kontaktu treba s nekym z italskeho Milana? tam je opravdu hodne nemocnych a hodne lidi proslo virozou a nemam ty informace z internetovych medii. never vsemu co ti kde kdo nabulikuje ani na jednu ani na druhou stranu. \":-)\"

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: ned dub 19, 2020 9:02 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
ash píše:
hmmm... a jsi v kontaktu treba s nekym z italskeho Milana? tam je opravdu hodne nemocnych a hodne lidi proslo virozou a nemam ty informace z internetovych medii. never vsemu co ti kde kdo nabulikuje ani na jednu ani na druhou stranu. \":-)\"

V Itálii je velká proočkovanost proti chřipce , hlavně mezi seniory.https://www.ockovacicentrum.cz/cz/vyssi ... e-miliardy.
Je zde i možnost si volně koupit antibiotika.
Velká spotřeba pepře ve stravě. Už páteř Ferda na to ohledně Itálie upozorňoval.Pepř se nestráví a dráždí střeva a ty jak známo jsou důležité pro imunitu.
A taky je dobré si ověřit statistiky úmrtí na chřipku z dřívějších let,v Itálii.
Nebojte,až se zvedne proočkovanost na úroveň Itálie,také přibude víc obětí.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 69  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz