Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 2:11 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 69  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv bře 05, 2020 1:47 pm 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
K tomu nákupu potravin, čistících prostředků do zásoby atd... To jako že pak v době karantén nepůjde nakupovat přes internet s dovozem kurýrní službou domů, případně aspoň někam poblíž?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv bře 05, 2020 2:27 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Yushihara píše:
K tomu nákupu potravin, čistících prostředků do zásoby atd... To jako že pak v době karantén nepůjde nakupovat přes internet s dovozem kurýrní službou domů, případně aspoň někam poblíž?

Spíš jde o to, abyste
1. nechodil pak do "zamořených" obchodů virem
2. pokud by byl nějaký kritický stav a obchody se zavřely, abyste měl zásoby doma


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv bře 05, 2020 2:59 pm 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
Ve chvíli kdy se zavřou obchody, nám padá celá západní civilizace a veškerý zavedený systém nebo ne? Nákup/prodej přestane fungovat a celá ekonomika a kapitalismus jde do kytek. Do práce by pak asi taky nebude moc smysl chodit, když se tam člověk může nakazit a za peníze si toho stejně moc nekoupí, když nebude odkud nebo jak. To aby se člověk připravoval více než jen zásobami jídla a dezinfekce. Mám na mysli například na rychlo se přeřídit na 100% soběstačnost s velkou dávkou odolnosti vůči vnějším vlivům, tedy bez pozemku, zdroje vody, pořádného plotu a mnoha dalších vychtávek, které do toho patří to asi nepůjde. Nebo to už přeháním? xD Opravdovou otázkou tedy asi je, jestli koronavir může položit západní civilizaci a její celkový systém, případně aspoň do jaké míry rozkladu?...


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv bře 05, 2020 10:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Yushihara píše:
Ve chvíli kdy se zavřou obchody, nám padá celá západní civilizace a veškerý zavedený systém nebo ne? Nákup/prodej přestane fungovat a celá ekonomika a kapitalismus jde do kytek. Do práce by pak asi taky nebude moc smysl chodit, když se tam člověk může nakazit a za peníze si toho stejně moc nekoupí, když nebude odkud nebo jak. To aby se člověk připravoval více než jen zásobami jídla a dezinfekce. Mám na mysli například na rychlo se přeřídit na 100% soběstačnost s velkou dávkou odolnosti vůči vnějším vlivům, tedy bez pozemku, zdroje vody, pořádného plotu a mnoha dalších vychtávek, které do toho patří to asi nepůjde. Nebo to už přeháním? xD Opravdovou otázkou tedy asi je, jestli koronavir může položit západní civilizaci a její celkový systém, případně aspoň do jaké míry rozkladu?...

Doufejme že panáci z EU i při své naprosté šílenosti kterou dosud ukazují v každém svém rozhodnutí procitnou včas a nařídí obdobná opatření jako Číňané protože jinak to může vzít takový spád že vaše dotazy budou mít kladné odpovědi. Mimochodem kapitalizmus už nefunguje docela dlouho tedy myslím pro majoritní část společnosti a těch pár kterým funguje neví jak zajistit aby to mělo nějaké rozumné pokračování. Ono totiž základní chybou je že pokud je někdo bohatý jiný musí být logicky chudý a pokud je chudých stále více logicky se nedostává bohatství pro ty bohaté a začnou také chudnout. Celý ten systém funguje jako když sedíte na větvi nad otevřenou tlamou krokodýla a pilkou si pod sebou pižláte tu větev a nakonec ta krokodýlí tlama sklapne.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv bře 05, 2020 10:27 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Yushihara píše:
K tomu nákupu potravin, čistících prostředků do zásoby atd... To jako že pak v době karantén nepůjde nakupovat přes internet s dovozem kurýrní službou domů, případně aspoň někam poblíž?

Nejsme Čína. Jste si jistý, že náš stát má vypracované postupy a procesy a má zajištěné zdroje na to, aby mohl zajisti rozvoz?
Jste si jistý, že v době karantén bude vše fungovat úplně normálně? K čemu by taková karanténa pak byla, kdyby skoro všichni chodili normálně do práce, což je nezbytný předpoklad toho, aby nakonec zboží dorazilo až k vám domů?
----
Yushihara píše:
Opravdovou otázkou tedy asi je, jestli koronavir může položit západní civilizaci a její celkový systém, případně aspoň do jaké míry rozkladu?...

Koronavirus ne, ale ti idioti, kteří se postarali o to, že tady žádný kapitalismus téměř není, tak ti to na lopatky položit mohou.

Jeden příklad za všechny:
Mám suroviny na výrobu desinfekce dle návodu WHO, po které je momentálně poptávka. Fyzicky mi nic nebrání ji namíchat a poskytnout zájemcům. Mohu to však udělat, aniž by mi hrozilo, že mi úřady půjdou po krku? Nemohu, protože v případě nadcházející krize je zjevně lepší, když lidé budou bez jakékoliv desinfekce, než kdyby měli desinfekci, která není podložená příslušnou hromadou papírů o nezávadnosti složek, kvalitě výroby atd. a konče tím, že bych musel buď rozdávat drahé suroviny zadarmo, nebo řešit idiotské EET. A tak je to v tomto státě už dávno skoro se vším. Kapitalismus tu kdyso dávno byl, ale tak asi 25 let už tu není. Dokonce nemohu bez svolení úředníka skácet ani strom, který jsem kdysi dávno vysadil se svým otcem. Opravdu je problém kapitalismus, když ani během krize nemohu uvádět "výrobek" na trh (desinfekce), ale dokonce ani nemohu svobodně nakládat se svým majetkem (strom)?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Lugolův roztok a koronavir
PříspěvekNapsal: ned bře 08, 2020 3:38 pm 
Offline

Registrován: ned črc 16, 2017 6:17 pm
Příspěvky: 10
A jak je na tom Lugolův roztok versus koronavir? Např. pár kapek na vlhké ruce po umytí? Nebo do vody na umytí mrkve před odšťavňováním? Mohlo by to fungovat, popř. jaký poměr?
Mně se asi před půl rokem udělal opar na rtu a hned, jak jsem ho začal cítit, tak jsem použil několikrát 2-3 kapky Lugolu a rozetřel po rtu. Nemohl jsem moc, abych neměl černou hubu, ale zdálo se mi, že to pomohlo.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Lugolův roztok a koronavir
PříspěvekNapsal: ned bře 08, 2020 4:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Tomáš 1 píše:
A jak je na tom Lugolův roztok versus koronavir? Např. pár kapek na vlhké ruce po umytí? Nebo do vody na umytí mrkve před odšťavňováním? Mohlo by to fungovat, popř. jaký poměr?
Mně se asi před půl rokem udělal opar na rtu a hned, jak jsem ho začal cítit, tak jsem použil několikrát 2-3 kapky Lugolu a rozetřel po rtu. Nemohl jsem moc, abych neměl černou hubu, ale zdálo se mi, že to pomohlo.

Tak jód by měl i v poměrně nízkých koncentracích podle všeho fungovat, bakterie likviduje již jedna kapka v litru vody, tedy u těch virů bych odhadoval že to bude podobné. Trochu problém je že se ochotně vstřebává jak sliznicí tak pokožkou tedy asi při dlouhodobé aplikaci patrně hrozí předávkování.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Lugolův roztok a koronavir
PříspěvekNapsal: ned bře 08, 2020 10:48 pm 
Offline

Registrován: ned črc 16, 2017 6:17 pm
Příspěvky: 10
Jarda píše:
Tak jód by měl i v poměrně nízkých koncentracích podle všeho fungovat, bakterie likviduje již jedna kapka v litru vody, tedy u těch virů bych odhadoval že to bude podobné. Trochu problém je že se ochotně vstřebává jak sliznicí tak pokožkou tedy asi při dlouhodobé aplikaci patrně hrozí předávkování.

Děkuji moc za odpověď, Jardo.
Já mám ještě deficit, skvrna mi zmizí za 4 - 6 hod, tak se to teď hodí. Jen jsem si nebyl jistý, zda (a popř. v jakém množství) to funguje i na viry.
U toho předávkování je to docela dobrý indikátor, že má pak člověk dlouho hnědé ruce, něco jako u Cčka na chloriru hořečnatého, kde se zase člověk proběhne, když to přežene \":-)\"
Hezký večer


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Lugolův roztok a koronavir
PříspěvekNapsal: pon bře 09, 2020 8:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Tomáš 1 píše:
Děkuji moc za odpověď, Jardo.
Já mám ještě deficit, skvrna mi zmizí za 4 - 6 hod, tak se to teď hodí. Jen jsem si nebyl jistý, zda (a popř. v jakém množství) to funguje i na viry.
U toho předávkování je to docela dobrý indikátor, že má pak člověk dlouho hnědé ruce, něco jako u Cčka na chloriru hořečnatého, kde se zase člověk proběhne, když to přežene \":-)\"
Hezký večer

To množství neznám ani já a asi se bude lišit u různých lidí, ale při přímém kontaktu například sprejování sliznic v ústech, nebo vyplachování vodou s lugolem by mělo v ústní dutině a na sliznicích pochcípat předpokládám všechno. Odhadovat předávkování je poměrně problematické protože u někoho začne blbnout štítná už při vyšších dávkách, což ovšem nemusí nutně znamenat předávkování a po určité době si zase sedne do normálu i když se jód dále dodává, to by se muselo měřit laboratorně.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv bře 12, 2020 2:18 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1961
Už to začalo, po uzavření škol se virus spolu s dětmi, doručených jejich rodiči, stěhuje k ohroženým skupinám důchodců. Hlídání zvyšuje kontakt pracujících s rodinou - staršinami rodu. Uvidíme, nakolik se to projeví na nemocnosti.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv bře 12, 2020 3:06 pm 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
Alopat: A co začalo?

Já jsem teď přemýšlel a předpokládám že někde tady zná odpověď, tedy pokud je pravda, že se virem dá nakazit opakovaně a dokonce možná ještě s horším průběhem, existuje vůbec nějaké východisko ven? Jedině nějaká vakcína? Protilék?

Nebo se s tím prostě časem budeme muset nějak naučit žit? Což by tedy ale asi znamenalo naučit se žít s permanetně s chřipkou dokud mne stejně jednoho dne neskolí?

Nebo spoléhat na kolektivní vědomí? Tedy, že čím více lidí se bude úspěšně vypořádávat s virem, tím toho bude v kolektivním vědomí pro nás víc uloženo a tím méně budeme časem nemocní, jelikož naše těla budou podvědomě vědět jak reagovat?

Případně přežijou jen ti co jsou imunní díky nějakým mutacím v jejich genech?

Nebo napadá vás jiná cesta jak z toho ven, pokud ten se tedy můžeme tím virem infikovat furt dokola, což se tedy už asi i děje, podle toho co píšou na internetu...


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv bře 12, 2020 3:37 pm 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
Filmy a seriály, po kterých si budete chtít umýt ruce.



Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv bře 12, 2020 4:48 pm 
Offline

Registrován: pát led 31, 2020 11:06 am
Příspěvky: 108
Yushihara píše:
Alopat: A co začalo?

Já jsem teď přemýšlel a předpokládám že někde tady zná odpověď, tedy pokud je pravda, že se virem dá nakazit opakovaně a dokonce možná ještě s horším průběhem, existuje vůbec nějaké východisko ven? Jedině nějaká vakcína? Protilék?

Nebo se s tím prostě časem budeme muset nějak naučit žit? Což by tedy ale asi znamenalo naučit se žít s permanetně s chřipkou dokud mne stejně jednoho dne neskolí?

Nebo spoléhat na kolektivní vědomí? Tedy, že čím více lidí se bude úspěšně vypořádávat s virem, tím toho bude v kolektivním vědomí pro nás víc uloženo a tím méně budeme časem nemocní, jelikož naše těla budou podvědomě vědět jak reagovat?

Případně přežijou jen ti co jsou imunní díky nějakým mutacím v jejich genech?

Nebo napadá vás jiná cesta jak z toho ven, pokud ten se tedy můžeme tím virem infikovat furt dokola, což se tedy už asi i děje, podle toho co píšou na internetu...

Je tu aj táto možnosť - Žalm 91 \":wink:\"
1 Ten, kto býva v skrýši Najvyššieho, bude nocovať v tôni Všemohúceho. 2 Poviem Hospodinovi: Moje útočište a môj hrad, môj Bôh, na ktorého sa nadejem. 3 Lebo on ťa vytrhne z osídla lovca, zo zhubnej nákazy morovej. 4 Prikryje ťa svojimi brky, a utečieš sa pod jeho krýdla. Jeho pravda je štítom a paväzou. 5 Nebudeš sa báť nočného strachu ani strely, ktorá letí vodne; 6 nebudeš sa báť moru, ktorý sa vlečie v mrákote, ani nákazy, ktorá pustoší o poludní. 7 Padne ich po tvojom boku tisíc a desať tisíc po tvojej pravici, ale k tebe sa to nepriblíži. 8 Len svojimi očima sa podívaš na to a uvidíš odplatu bezbožných. 9 Pretože hovoríš: Ty si, Hospodine, moje útočište, a že si Najvyššieho učinil svojím príbytkom, 10 neprihodí sa ti nič zlého, ani sa nijaký úder nepriblíži tvojmu stánu. 11 Lebo prikázal svojim anjelom o tebe, aby ťa ostríhali na všetkých tvojich cestách. 12 Na rukách ťa ponesú, aby si si neuderil svojej nohy o kameň. 13 Stupíš na leva a na jedovatého hada, pošliapeš ľvíča a draka. 14 Pretože sa láskou vinie ku mne, vyslobodím ho; vyvýšim ho, lebo zná moje meno, hovorí Bôh. 15 Bude volať na mňa, a ohlásim sa mu. Ja budem, s ním v jeho súžení, vytrhnem ho a oslávim ho. 16 Nasýtim ho dlhosťou dní a dám mu vidieť svoje spasenie.

_________________
Keď nehľadíme na veci, ktoré sa vidia, ale na veci ktoré sa nevidia. Lebo veci, ktoré sa vidia, sú dočasné; ale tie, ktoré sa nevidia, sú večné. 2. Korintským 4:18


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv bře 12, 2020 5:16 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1961
Vždyť je to logické, že když zavřou školy, tak vyjedou auta a skutečně ohrožená skupina obyvatel bude místo izolace hlídat a přicházet do styku s nakaženými. Zakazuje se vzdělávání a zábava mladým, kterým nic nehrozí, ale směrem k důchodcům a chronicky nemocným nepadlo na tiskových konferencích takřka nic. Hlavně nemanipulovat s penězi a na nic nesahat, dezinfikovat zboží peroxidem a ruce alkoholem, éterický olej do rozprašovače, kloktat Vincentku (Listerine). V rámci prevence potravní doplňky, co zmiňoval pan Jarda viewtopic.php?p=95858#p95858 , anebo si vychutnat vodní meloun a pít citronádu s medem. Vyhýbat se lidem, vyřizovat věci telefonicky /na dálku/ a nakupovat mimo špičku, případně itesco donáška (vyjde levněji než držet auto, ale zatím není všude).

Nedá se nic dělat, budou muset být zátarasy na silnicích, když Vám předseda vlády řekne, že máte po práci a o víkendu sedět doma a nerespektujete to.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne čtv bře 12, 2020 9:56 pm, celkově upraveno 1

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv bře 12, 2020 9:44 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 12, 2020 8:29 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, sháním info o možnostech, jak se chránit - sebe, děti a sebe v práci. Pročetla jsem si tuto diskusi, zaujaly mě tipy jako omývat zeleninu pomocí roztoku MMS, to by mě samotnou nenapadlo.

Ten zvlhčovač vzduchu, o kterém se tu píše, ten má mít nějakou preventivní funkci - že vdechuji nějakou dezinfekci? A co je v něm náplní?

Já právě řeším, když mi do kanceláře přijde klient, se kterým se pak bavíme 1-2 hodiny, co udělat, abych se případně od něj nenakazila. Nevím ani, jestli jsou v lékárnách ještě roušky, abych ji po každém návštěvníkovi vyžadovala .... Pomůže pak třeba vystříkat prostor rozprašovačem s MMS proti jeho kapénkám ve vzduchu (a zároveň tu dezinfekci vlastně vdechovat)? Nebo nechat ze skleničky odpařovat plyn vzniklý smícháním výchozích chemikálií (MMS)? Nebo bude nejlepší vést ta jednání v respirátoru?

Dál chci vědět, jestli má význam dělat prevenci - každý večer inhalovat MMS do plic, např. ve formě výparů, které jdou z koupele? Aby se tím zničil případně virus, který už by byl v plicích? Chtěla bych toto absolvovat i s dětmi - jako prevenci. Co si o tom myslíte?

Prosím o rady, jestli existuje i něco jiného dezinfekčního na inhalace - např. sůl s jódem? Zabije to viry v plicích? Nebo eukalyptový olej? Co by podle vás mohlo ještě zabíjet viry v plicích kromě MMS? (Údajně po vdechnutí virus nějakou dobu v plicích setrvává, než se dostane do krevního oběhu, takže je šance ho tam zabít.). Děkuji za odpovědi.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 69  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 107 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz