Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 11:00 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 69  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2020 9:33 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 22, 2020 8:47 pm
Příspěvky: 4
Deane píše:
Ja sa Ti vykašlem na Tvoju 5G aj na Tvoje videjká. Tu sa rieši koronavír a keď to nevieš pochopiť tak sory. Ja nemám záujem pozerať nejaké Tvoje videjká tak mňa v súvislosti s nimi nespomínaj.

Jen tak namátkou si přečtěte tento článek

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blog ... mate-misto


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2020 9:50 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
To ja čítať nebudem.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2020 11:13 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Deane píše:
To ja čítať nebudem.

Lebo si pysny vôl. Vid aj tvoj vyrok pod ciarou, ktory v tvojom pripade naisto neplati.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2020 12:40 am 
Xion píše:
Ak by MMS nefungovalo na coronavirus, tak by nefungovalo na ziaden virus. MMS si nevybera, ktore virusy zlikviduje a ktore nie, nieje to inteligentna vec, alebo robot. Nici vsetky virusy, ku ktorym sa dostane, chemickou cestou, cize nemoze na jeden virus ucinkovat a na iny nie.

Problemom je skor to, si myslim, ze ked sa clovek vylieci prilis rychlo s pouzitim MMS, nevznikne mu imunita, takze teoreticky to moze na druhy den chytit znova, hlavne ked je okolo vela infekcnych ludi. Cize musel by to brat ovela dlhsie a asi celu dobu, kym bol v okoli s pozitivnymi. Preto hovorim, ze trebalo by poriadnu studiu, kde by sa sledovalo pri roznych davkach, postupoch atd, ako to zabera, a kolko toho treba brat, aby sa priebeh ochorenia len zmiernit, a vznikla imunita. MMS bude ucinkovat na koronavirus naisto, len treba naist spravny postup, a nedokaslat nieco, nejaku uvahu/suvislost. Rovnako pri HIV treba pouzivat specialne postupy, rovnako pri borelioze, aby MMS zastihol patogen tam kde je to potrebne. U coronavirusu bude treba nejaky specialny postup si myslim.

Nevím jak MMS vyřeší krevní sraženiny a následné úmrtí na mozkovou příhodu, nebo infarkt? Sám mám ve svém okolí 2 případy naprosto zdravých lidí, co po krátké době takto zemřeli a s pozitivitou na COVID, náhle , bez varování a hlavně bez příznaků.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2020 1:01 am 
Xion píše:
To z toho nevyplyva. Moze to ucinkovat na 90%, a zmiernit priebeh ochorenia a tym padom aj hroziacu umrtnost, ci nasledky (znicene sliznice, organy), virus sa v tele moze nachadzat, teda test ho zachyti ako pozitivneho. Rovnako ako je to pri HIV.
Dalsia vec je sposob uzivania, pravdepodob ne treba MMS aj inhalovat ako vypary, kedze virus napada plucne sliznice. Tomuto amaterskemu testu, navyse ked si nevidel, ako to uziva osobne, by som velmi neveril. A nebral ho ako hodnoverny. Na tvrdenie, "MMS alebo CDS nefunguje na coronavirus" by trebalo regulernu studiu, a poriadny test.

Nefunguje, má velmi silný protejnový obal. Jakmile dostanete dostatečnou virovou nálož, naváže receprory na buňky a začne se množit. tak obrovká rychlost replikace viru a zasažení celého těla je otázkou pár hodin. Pak udeří plnou silou Váš imunitní systém, že se ani nezvednete z postele. Napadne nejslabší části vašeho těla a nemusí to být plíce.

Co nechápu proč už se dávno neočkuje ruskou, nebo čínskou vakcínou, která vytvoří protilátky.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2020 8:08 am 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Ty sopliak, ja som sem nepozrel kôli nejakým teóriám takých somárov ako si Ty. Konšpirácie, politika, názory pseudoodborníkov ma nezaujímajú. Prečo by som teda mal čítať blbosti? A už ani Tvoje komenty neuvidím lebo na hlúpoť opravdu nie som zvedavý, už aj Ty ideš medzi neviditeľných. Takže mne už písať nemusíš.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2020 11:06 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Deane : Si tu ZBYTOCNY \":-)\" (aj ked to uz mozno neuvidis) ....

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2020 3:03 pm 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
Deane píše:
Ty sopliak, ja som sem nepozrel kôli nejakým teóriám takých somárov ako si Ty. Konšpirácie, politika, názory pseudoodborníkov ma nezaujímajú. Prečo by som teda mal čítať blbosti? A už ani Tvoje komenty neuvidím lebo na hlúpoť opravdu nie som zvedavý, už aj Ty ideš medzi neviditeľných. Takže mne už písať nemusíš.

Pokud vás nezajímají konspirace tak nevím co děláte na tomto fóru, jelikož je více než zřejmé, že většinu "alternativních" přístupů k léčení považuje oficiální medicína (tedy i vláda) za šarlatánství(konspiraci), jinak už by dávno místo prášků a odřezávání částí lidského těla doporučovala bylinky(a prášky dost často stejně jen kopírují vlastnosti bylinek, jen nepřirozeně a s vedlejšímy účinky) očisty,půsty, maximální pohyb na čerstvém vzduchu, co nejčistčí vodu, živou přirozenou stravu bohatou na živiny atd atd... Všiml jste si, že by nějaká vláda doporučovala proti koronaviru přístupy zmiňované na těchto stránkách či mnohé další jiné postupy, jak si účinně zvednout obranyschopnost, abychom byli proti (néjen) koronaviru odolnější? Jediné co dělají je že omezují(a to ještě úplně nesmyslně viz. např. omezení pro farmářské trhy venku, ačkoliv v uzavřených marketech se může mačkat lidí kolik chce), zakazují a ruinují běžné lidi, (stejně jako ta oficiální medicína) a hlásají že nás spasí až jakási vakcína další generace... A takhle by se dalo pokračovat dále, ale všechno by to samozřejmě bylo "konspirační"...


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2020 12:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Martin_mo píše:
Nevím jak MMS vyřeší krevní sraženiny a následné úmrtí na mozkovou příhodu, nebo infarkt? Sám mám ve svém okolí 2 případy naprosto zdravých lidí, co po krátké době takto zemřeli a s pozitivitou na COVID, náhle , bez varování a hlavně bez příznaků.

MMS sraženiny opravdu nevyřeší ale acylpyrin určitě na sraženiny funguje dobře a poslední německé postupy aplikují právě acylpyrin a pokud lze věřit tem výsledkům tak to celkem slušně funguje. Na rozdíl od jiných medicínských patáků se dá brát i preventivně v dávce určené pro kardiaky tedy cca 100 mg a i to málo bude fungovat víc než nic.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2020 1:29 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Martin_mo píše:
Nevím jak MMS vyřeší krevní sraženiny a následné úmrtí na mozkovou příhodu, nebo infarkt? Sám mám ve svém okolí 2 případy naprosto zdravých lidí, co po krátké době takto zemřeli a s pozitivitou na COVID, náhle , bez varování a hlavně bez příznaků.

Ano, a ja som pred 15 rokmi na svoju 18-tku spal s vitazkou Miss World... Dokaz mi, ze nie.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2020 1:32 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Jarda píše:
MMS sraženiny opravdu nevyřeší ale acylpyrin určitě na sraženiny funguje dobře a poslední německé postupy aplikují právě acylpyrin a pokud lze věřit tem výsledkům tak to celkem slušně funguje. Na rozdíl od jiných medicínských patáků se dá brát i preventivně v dávce určené pro kardiaky tedy cca 100 mg a i to málo bude fungovat víc než nic.

Krv spickovo riedi uzemnovanie....Pomocou volnych elektronov. Zatvrdnutu zrazeninu asi neporiesi, ale hutu krv poriesi spickovo.... http://Www.uzemnise.cz (pan Jarda vie, ze nerobim reklamu).
Sam uz vlastnim 3x naramok, 3x podlozku a 1x ponozky.....pre pripad, zeby to nastupilo NWO a zavrelo tovarne tohto typu. Takze aby som mal do zasoby mozno na cely zivot, ked s tym budem setrne zachadzat....

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2020 6:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Xrazovy_nick píše:
Krv spickovo riedi uzemnovanie....Pomocou volnych elektronov. Zatvrdnutu zrazeninu asi neporiesi, ale hutu krv poriesi spickovo.... http://Www.uzemnise.cz (pan Jarda vie, ze nerobim reklamu).
Sam uz vlastnim 3x naramok, 3x podlozku a 1x ponozky.....pre pripad, zeby to nastupilo NWO a zavrelo tovarne tohto typu. Takze aby som mal do zasoby mozno na cely zivot, ked s tym budem setrne zachadzat....

Tak jistě ovšem na to není skoro nikdo vybaven, ale acylpyrin má doma skoro každý nebo ho nejdéle do hodiny získá v nějaké lékárně v okolí. Další možnost je vodík ale ten také není schopen doma používat každý.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob lis 14, 2020 8:57 am 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
Jarda píše:
Tak jistě ovšem na to není skoro nikdo vybaven, ale acylpyrin má doma skoro každý nebo ho nejdéle do hodiny získá v nějaké lékárně v okolí. Další možnost je vodík ale ten také není schopen doma používat každý.

ten lyzin ktorý som tu spomínala ten aj riedi krv. Covid je vaskularne ochorenie, na to dával Bo Karlicki dôraz (a tvrdí to kopa kvalitných zdrojov)a preto radil s lyzinom vždy aj veľa tekutin. A tiež aj odporúčal v časovom odstupe od lyzínu podať aj acylp.malu davku

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob lis 14, 2020 9:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Moonika píše:
ten lyzin ktorý som tu spomínala ten aj riedi krv. Covid je vaskularne ochorenie, na to dával Bo Karlicki dôraz (a tvrdí to kopa kvalitných zdrojov)a preto radil s lyzinom vždy aj veľa tekutin. A tiež aj odporúčal v časovom odstupe od lyzínu podať aj acylp.malu davku

Tak možností ředěni krve je hodně od bylin přes aminokyseliny a potravní doplňky až po inhalace plynů a grounding. Já jsem spíše upozorňoval na přípravek ke kterému se prakticky ihned může dostat každý i když o léčení koronáče nic neví.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2020 2:12 pm 
Pro všechny konspiratory, zde na fóru s politickou nebo náboženskou teorií o spiknutí chci napsat že je mi jedno odkud vir pochází. Jsem již devět dní na doma na lůžku s koronavirem . Není to chřipka a nástup nemoci byl velmi rychlý, teplota 42 a zimnice. Nakazil jsem se v práci zřejmě od mladší ho kolegy který se nepřiznal že měl horečky 40 . On je už v pohodě, žije sám a jeho jídelníček škoda mluvit a péče o zdraví a tělo je zanedbatelná. Je mi 48 let vyléčeni je zatím v nedohlednu, i když se mi udělá lépe a cítim se cely den dobře druhý den je to zpět a celý den prosím mam záchvaty kašle a z každého nadechnutí je horor.. je To jako kdybyste dýchali jehlice. Navíc šílené bolesti hlavy a svalů. Ale pocit je jako kdyby do vaší tkáně někdo vrážel mikrojehlicky. Bylinkové čaje fungují jen do té doby než se vám udělá zle a pak celý den ztravite nad mísou. WC. Buď to horem nebo dolem. Tělo se pročistí ale nemoc se nezlepšuje. Jediné co funguje jsou obrovské množství vitamínu c z drogerie dm do džusu, pokud to spolknu tak i kysané zelí, dále jsem pil chininovy odvar na ředění krve, ale už to nedávám, tak beru aspirin 1/2 dvakrát denně, vstřídám 1x koldrex a1x Ibalgin, což mi umožňuje se alespoň vyspat a daří se mi udržet teploty pod 38.. Moje imunita už je na pokraji sil a vyčerpání kapacity, A to jsem nenarodil 3 roky, Pokud se to zlepší budu rád. Modlím se každý den aby to bylo lepší.
Věřte mi že pokud někdo onemocní podruhé nemoc nezvládne bez následků..


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 69  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz